Farba Montibello - Permanentna koloryzacja oksydacyjna Cromatone montibel•lo. Niezwykle pielęgnacyjna formuła farby do włosów, dzięki której możemy uzyskać idealnie równomierny kolor od samej nasady aż po końce włosów, można stworzyć bardzo intensywne refleksy, mieniące się przy użycia światła. Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone posiada niepowtarzalną technologie ”SCP SOYA- COLOR PROTECT”, która jest jedyna w swoim rodzaju i stanowi połączenie cząstek odżywczych oraz czynników aktywnych pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), dzięki której zapewniona jest maksymalna ochrona każdego włókna włosa z osobna oraz skóry głowy w trakcie całego zabiegu koloryzacji, dając pewną i nieustanną ochronę. W rezultacie koloryzacja zapewnia pogłębiony kolor oraz efektowne odcienie z przepięknym lśniącym zdrowym włosem, zachowując maksymalną miękkość oraz niebywałą witalność oraz trwałość z przedłużonym efektem koloryzacji.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone dostępna jest w 8 gamach kolorystycznych, reprezentowanych przez ponad 110 odcieni. Poszczególne odcienie mogą być mieszane między sobą dając oryginalne kolory, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

Oczekiwania przy użyciu farby do włosów Montibello Cromatone:

-Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

-Włosy pozostają zdrowe, miękkie i zadbane

-Zapewnia ochronę skóry głowy.

-Farba do włosów CROMATONE pozwala na doskonałe pokrycie siwych włosów.

 

Farba do włosów Cromatone montibel•lo, jest rewelacyjnym sposobem na idealne pokrycie siwych włosów w 100%. Farbowanie włosów siwych było uciążliwe aż do teraz, włosy siwe nie będą już sprawiały problemów przy koloryzacji. Produkt Cromatone jest jedynym w swoim rodzaju, dzięki swej formule nadaje się do włosów nawet do 100% siwizny.

 

Oznaczenia farby do włosów Cromatone Montibel•lo:

 

5, 6, 7, 8, 9 - NATURA

 

5P, 6P, 7P, 8P, 9P - NATURA POGŁEBIONA DO POKRYCIA OPORNIE SIWYCH WŁOSÓW

 

Farbę do włosów  Montibello Cromatone mieszamy z wodą utlenioną, emulsją oxydującą OXIBEL montibel•low proporcji 1:1 z aktywatorem  12,5 VOL (3,75%), 20 VOL (6%), 30 VOL (9%), 40 VOL (12%). Jest to emulsja nadtlenku wodoru do farbowania i dekoloryzacji. Ułatwia równomierne pokrycie i wyrównanie koloru. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie zarówno z farbą jak i rozjaśniaczem.

 

 3,75%  (12,5 VOL) koloryzacja ton w ton

 

6% (20 VOL.) do rozjaśniania o 1 - 2 tony

 

9% (30 VOL.) do rozjaśniania o 3 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 3 - 4 tony)

 

12% (40 VOL.) do rozjaśniania o 4 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 4 - 5 tonów)

 

Farby do włosów o numerach : 1000, 1001, 1002, 1011, 1013, 1034 mieszamy tylko i wyłącznie w proporcji 1:2

 

Skład produktu : Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocamide Mea, Stearic Acid, Ammonia, 2-4Amino-4-zHydroxyethanol Amino Anisole Sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Boswellia Serrata Gum, Ceteareth-23, Dipropylene Glycol, Disodium Edta, Glycine Soja Oil, Glycine Soja Sterol, Glycolipidis, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolized Wheat Protein, M-Aminopheno, P-Aminophenol, Parfum, Phosoholipidis, Polyquatemium-22, Resorcinol, Sodium Ascorbate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Sulfite, Terrasodium Etidronate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Tridecyl Salicylate.

 

OGÓLNA TECHNIKA NAKŁADANIA

  1. Zmieszać 60g farby do włosów Cromatone z 60ml oksydantu wody utlenionej OXIBEL CREAM o odpowiednim stężeniu (proporcja 1:1). Nie należy używać naczyń ani przyrządów metalowych (miseczka, grzebień, spinki itp.).
  2. Nałożyć pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta.
  4. Emulgować farbę ciepłą wodą i spłukać dokładnie włosy.
  5. Umyć włosy szamponem (najlepiej do włosów farbowanych) i nałożyć odżywkę. Spłukać obficie ciepłą wodą i suszyć włosy jak zwykle.

 

PIERWSZA APLIKACJA -Zacząć od nakładania mieszanki na długości i końcach. Poczekać 10-15 minut. Następnie przygotować nową mieszankę i przeprowadzić aplikację na odrosty.

 

UTRZYMYWANIE KOLORU Zacząć od aplikacji na odrosty. Czas ekspozycji na długości i końcach zależy od ich stanu początkowego:
- Jeżeli kolor jest niewiele zmieniony, rozprowadzić mieszankę na długości i końcach 5 minut przed zakończeniem czasu ekspozycji.
- Jeżeli kolor jest średnio zmieniony, rozprowadzić mieszankę 15 minut po rozpoczęciu ekspozycji i pozostawić na 15 minut.
- Jeżeli kolor jest bardzo zmieniony, przeciągnąć mieszankę natychmiast po nałożeniu jej na odrosty.

 

POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW Za pomocą farby do włosów Montibello Cromatone uzyskuje się dokładne pokrycie siwych włosów. Należy używać oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM 20 vol. 6%, nakładając farbę obficie na odrostach. Przy więcej niż 50% siwych włosów, najlepsze pokrycie uzyskać można mieszając pożądany odcień z odpowiadającym naturalnemu tonem.
-więcej naturalnego tonu = lepsze pokrycie
- więcej pożądanego odcienia = większa intensywność pożądanego odcienia
Nałożyć mieszankę z naturalnym tonem jedynie u nasady włosów. Do nałożenia koloru na długości i końcach, przygotować nową mieszankę z pożądanym odcieniem (ale nie mieszając z naturalnym tonem).


SZCZEGÓLNY PRZYPADEK - ODCIENIE SUPER ROZJAŚNIAJĄCE

  1.  Zmieszać 60 g farby do włosów CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCEJ z 120 ml oksydantu OXIBEL CREMA vol. 30 (9%) lub vol. 40 (12%), zgodnie ze stopniem rozjaśnienia, który się chce osiągnąć.
  2. Aplikować pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy, zaczynając od stref gdzie potrzeba najmocniejszego rozjaśnienia. Nałożyć farbę obficie na włosy w celu otrzymania maksymalnej skuteczności.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta. Na ogół na odrosty potrzebne jest 45 minut. Istotne jest przestrzeganie czasu ekspozycji w celu uzyskania maksymalnego stopnia rozjaśnienia. W przypadku włosów szczególnie wrażliwych lub rozjaśnionych pasmami - nie rozprowadzać farby na długości i końce. Następnie postępować w sposób opisany w ogólnej technice nakładania.

 

Farba do włosów Montibello CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCA nie pokrywa siwych włosów. Można ją jednak zastosować w przypadku mniejszego procentu białych włosów.

 

CROMAXTREM - Farby do włosów Montibello CROMAXTREM pozwalają otrzymać odcienie miedziane, czerwone i purpurowe o dużej intensywności i czystości, zarówno w przypadku włosów naturalnych, jak i farbowanych. Należy zmieszać 60g farby do włosów CROMAXTREM z 60 ml oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM pożądanego stopnia (proporcja 1:1) i postępować zgodnie z ogólną technika nakładania. Zależnie od intensywności odcienia, jaki się pragnie otrzymać - można zaaplikować bezpośrednio w celu uzyskania intensywnej koloryzacji lub mieszać z tonami Cromatone odpowiednich gam, jeżeli chce się uzyskać odcienie mniej skrajne i podkreślić dany refleks. W związku z charakterystycznymi cechami barwników farby do włosów CROMAXTREM, strata koloru podczas mycia może być większa niż w przypadku CROMATONE.

 

Sklep Fryzjerski U radka

Zamknij okno

NASZA OFERTA

www.lookwel.pl

Najnowocześniejszy salon fryzjerski w Gnieźnie
Instytut Urody LOOKWEL

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl

Montibello Cromatone P7 intensywny głęboki blond farba do włosów

PRODUCENT: MontibelloMontibello Cromatone P7 intensywny głęboki blond farba do włosów.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone to profesjonalny produkt fryzjerski przeznaczony do trwałej koloryzacji włosów, który dzięki zastosowanej technologii SCP (SOYA COLOR PROTECT) pielęgnuje włosy i pozwala uzyskać równomierny, intensywny kolor od nasady, aż po końce jak i piękne refleksy. Technologia SCP jest to połączenie cząstek odżywczych i czynników aktywnych pochodzenia roślinnego, które zapewniają maksymalną ochronę włókien włosów i skóry głowy podczas zabiegu koloryzacji. Rezultat to głębsze kolory i odcienie oraz bardziej lśniące i błyszczące włosy a co najważniejsze miękkie zadbane a przede wszystkim zdrowe włosy. Farba do włosów Montibello Cromatone zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów.

 

Sposób użycia: Farbę do włosów Montibello Cromatone mieszamy w proporcji 1:1 czyli na kazde 10ml farby do włosów dodajemy 10ml wody utlenionej, dokładnie wymieszać i nakładać na włosy. Czas aplikacji 45min do 55min.

 

Zawartość: Opakowanie zawiera tubę farby do włosów o pojemności 60ml oraz ulotkę z szczegółową instrukcją farbowania włosów. Do zabiegu osobno należy dokupić: pędzelek do nakładania farby, miseczka do mieszania farby, woda utleniona, szampon oraz odżywkę po koloryzacji.

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Montibello Cromatone 6 ciemny głęboki blond farba do włosów

PRODUCENT: Montibello

Montibello Cromatone 6 ciemny głęboki blond farba do włosów.   Farba do włosów Montibello Cromatone to profesjonalny produkt...

Montibello Cromatone P6 intensywny ciemny głęboki blond farba do włosów

PRODUCENT: Montibello

Montibello Cromatone P6 intensywny ciemny głęboki blond farba do włosów.   Farba do włosów Montibello Cromatone to...