Firma Z.one concept została założona w 1999 roku przez Ivano Panzeri we Włoszech w kraju który jest znany z wysokich wymagań stawianych konkurencji działającej na rynku kosmetycznym.

Osiągnęła imponujące wyniki tworząc rozpoznawalną markę na rynku włoskim, uznaną przez ekspertów za najbardziej rozwijającą się markę ostatnich lat w sektorze fryzjerskim. Produkty marki Z.ONE CONCEPT są sprzedawane w ponad 40 krajach świata. Wynik ten został osiągnięty dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym związanym z tworzeniem formy produktów.


Z.one concept stworzył niesamowitą farbę do włosów MILK SHAKE CREATIVE- bogactwo natury w służbie pięknym włosom. Jest to szeroka linia produktów do koloryzacji włosów wykorzystująca dobroczynny efekt i wspaniałe korzyści płynące z mleka i owoców dla dobra i piękna włosów. Naturalne składniki zawarte w produktach spełniają wszystkie potrzeby klientek odwiedzające salony fryzjerskie. Urzekający rezultat zapewniony jest dzięki wyjątkowym składnikom zawartym w tej farbie takie jak:

proteiny mleka które mają działanie nawilżające

kompleks aminokwasów to keratyna roślinna złożona z 18 aminokwasów pszenicy i soi o działaniu antyoksydacyjnym, która wzmacnia włosy zapewniając jednoczesną ochronę, a także ulepsza ich wygląd, nadając witalny oraz promienny efekt.

ekstrakt z borówki ma właściwości zmiękczające, nawilżające i odżywcze.

naturalny miód działa kojąco i ochronnie na skórę, a także nawilżająco na łodygę włosa

środki kondycjonujące i nawilżające zapewniają miękkość i łatwość rozczesywania.

olej słonecznikowy ma właściwości odżywcze i zmiękczające, wzmacnia włosy, nadaje blask i sprawia, że stają się delikatnie w dotyku.

 

Włosy są fundamentalnym elementem aby wykonać kolor. Tak jak w sztuce obrazkowej gdzie różne podłoże daje różny efekt w dziedzinie fryzjerstwa również. Dwa identyczne włosy nie istnieją w naszym świecie, więc nawiązując do tej zasady możemy stwierdzić iż żadna obowiązująca formuła dla wszystkich klientów po prostu nie istnieje. Wiedza z podstaw koloryzacji pozwoli nam zrozumieć jaki rezultat otrzymamy aplikując kolor na różnych typach włosów.


Milk Shake creative permanent color jest oparta na niezbędnych zasadach kolormetrii. Kolormetria jest to zestaw zasad, który pozwala z najwyższą precyzją uzyskać wszystkie kolory.

 

Reguły kolormetrii - Kolormetria nauczy nas że, trzy kolory nazwane głównymi tworzą wszystkie kolory. Główne kolory mogą być podzielone na ciepłe i zimne, a poprzez zmieszanie tych trzech kolorów możliwe jest stworzenie wszystkich pozostałych.


Niebieski: ciemniejszy kolor główny. Wchłania większą część światła. Zimny kolor główny. Dominuje czerwony i zielony.


Czerwony: najbardziej jaskrawy kolor główny. Wchłania tak dużo światła jak i odbija. Ciepły kolor główny.


Żółty: najjaśniejszy kolor główny. Odbija największą część światła. Ciepły kolor główny.

 

Głównym celem klientów w koloryzacji jest pokrycie siwych włosów. W gamie kolorystycznej MILK SHAKE creative permanent color są różne rodziny odcieni, które pozwalają pokryć siwe włosy.

 

NATURALS- są to kolory, które pozwalają nam idealne pokryć siwe włosy nadając delikatnie zimny ton. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów do 50% co oznacza że, w obecności większej ilości siwych włosów, powinien zostać użyty ciemniejszy odcień w porównaniu do pożądanego koloru np. pożądany jest poziom 6, siwe włosy 80%, poziom który powinniśmy aplikować to 5.

 

MORE NATURALS- Są to kolory, które pozwalają nam idealnie pokryć siwe włosy utrzymując naturalny odcień. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów w 100% co oznacza że, również przy szczególnie dużej ilości siwych włosów możliwe jest uzyskanie rezultatu porównywalnego z tym w palecie kolorów.

 

CHOCOLATES- Są to kolory, które jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy z wyższą intensywnością, stworzone poprzez balans ciepłych oraz zimnych podjaśnień.

 

COFFEES- Są to kolory które, tak jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy, są podobne do odcieni czekolad, lecz z przewagą ciepłych tonów.

 

ODCIENIE FANTAZYJNE- Do tej serii kolorów dedykowanych do pokrycia siwych włosów, możliwe jest zmieszanie wszystkich odcieni obecnych w palecie w celu stworzenia każdego rezultatu. Odcienie fantazyjne mogą być użyte samodzielnie lub przy obecności siwych włosów powyżej 30% zmieszanie ich z seriami naturalnymi.


EXOTICS- Jest to seria brązów charakteryzująca się idealnym balansem tonów złoto – miedź rezultatem są naturalne i ciepłe odcienie.

 

SENSUAL WARMS- Charakteryzują się szczególną mieszanką ciepłych oraz zimnych tonów, rezultat odcienia jest subtelny, bogaty, głęboki oraz promienny.

 

BEIGE- wyróżnia się mieszanką tonów popielatych ze złotymi, tworzą zbalansowane rozświetlenia, które usatysfakcjonuje pożądających tonów zimnych, utrzymując jednocześnie typowe rozświetlenie tonami złotymi. Ich użycie jest idealne dla podkreślenia każdego poziomu blondu.

 

ASH- Zdefiniowane przez zimne niebieskie oraz fioletowe tony. Zalecane dla silnej neutralizacji niepożądanych ciepłych tonów, od złotego po czerwony oraz aby uzyskać zimny efekt.

 

PURE GOLD- Zdefiniowane przez silne złote tony. Ich użycie zalecane jest aby stworzyć rezultat o złotych oraz intensywnych odcieniach oraz aby zneutralizować niepożądane zimne tony.

 

COOPER- Zdefiniowane poprzez intensywne miedziane tony, które są niesamowicie błyszczące. Zalecane są dla usług pre-pigmentacji lub kontroli zimnych tonów.

 

MAHOGANY- Zdefiniowane poprzez delikatne czerwono- fioletowe tony. Dodane w małej ilości do czerwonych odcieni, zwiększa ich intensywność.

 

RED- Zdefiniowane przez intensywne czerwone tony, aby stworzyć rozświetlone, promienne kolory.

 

VIOLET- Scharakteryzowane poprzez obecność silnych fioletowych tonów.

 

SPECIALS- Nie posiadają poziomu ale dobrze zdefiniowane tony. Ta właściwość wpłynie na rezultat podczas intensyfikacji bądź neutralizacji działania koloru bez modyfikacji poziomu końcowego.

 

BLUE BLACK- głęboki czarny odcień z niebieskimi pigmentami, który gwarantuje perfekcyjne oraz całkowite pokrycie siwych włosów o niebieskim odcieniu.

 

HIGHLIFTERS- Zdefiniowane poprzez większą moc rozjaśniania w porównaniu do innych serii. Ich użycie zalecane jest na naturalny poziom bazowy 5 lub wyższy.

 

CLEAR- Naturalna formuła do mieszania z różnymi odcieniami w celu zwiększenia podjaśnienia bądź do użytku jako neutralny rozjaśniacz z oksydantem.

 

Nowa zaawansowana formuła MILK SHAKE CREATIVE zawiera innowacyjny kompleks aminokwasów, jest to świadomy wybór aby zapewnić wysoką jakość produktu i jego skuteczne działanie na włosach, bez żadnych kompromisów. Składniki odżywiające, kosmetyczne i ochronne zapewniają zachowanie integralności fryzury, oddziałują na trzon włosa, a także chronią skórę oraz włosy podczas procesu koloryzacji. Wysokiej jakości pigmenty o wysokiej czystości są trwałe, zagęszczone dla osiągnięcia doskonałych wyników. Zapewniają intensywne i piękne refleksy, gwarantują doskonałe pokrycie siwych włosów. Formuła do koloryzacji z nową koncepcją równowagi trzonowej, umożliwia uzyskanie jeszcze żywszych kolorów i bardziej intensywnych refleksów. Umożliwia uniknięcie niepożądanych reakcji pomiędzy pigmentami oraz niepożądanemu tworzeniu się cząstek, co zwiększa czas utrzymania się kolorów. Produkt nie zawiera SLES, jest łatwy w użyciu, sklasyfikowany zgodnie z międzynarodowym systemem numeracji. Paleta kolorów podzielona jest na 15 serii tonalnych które mogą być ze sobą dowolnie mieszane, pozwalając na tworzenie nieskończonych możliwości odcieni. Farby te bardzo łatwo się mieszają, tworzą jednorodną, kremową mieszaninę łatwą do aplikacji. Wygodne opakowanie 100ml wystarcza na dwa zabiegi koloryzacji przy porcji mieszania 1 + 1,5.
 

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Spektakl dusz - pokaz fryzjerski wybitnych ekspertów marki z.one concept - Promocja od 1zł

PRODUCENT: z.oneSpektakl dusz - pokaz fryzjerski wybitnych ekspertów marki z.one concept !!

 

Uwaga prmocja tylko na www.uradka.pl kupując jednorazowo produkty marki Z.one Concept na kwotę 1500zł otrzymasz bilet wstępu na spektakl dusz za jedyne 1zł.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w najbardziej niezwykłym wydarzeniu świata fryzjerskiego 2016 roku - SPEKTAKLU DUSZ, który odbędzie się 27 listopada 2016r od godz. 18:00 do 2:00 w Zamku w Rydzynie! W urokliwych wnętrzach zamku, eksperci z.one concept Poland zaprezentują spektakularne fryzury o niezwykłych konstrukcjach oraz bogactwo swych umiejętności!To jednak więcej, niż pokaz najnowszych trendów świata fryzjerskiego. To spektakl budzący emocje, odkrywający głęboko ukryte pragnienia i oczekiwania. To opowieść o odwiecznej, nieustannej walce dobra ze złem, piękna z ułomnością otaczającego świata, wstydu z pożądaniem oraz światła z tym, co najmroczniejsze.

 

Dodatkowe informacje: Czterech polskich ekspertów Z.One Concept odpowiada na wszystkie Wasze pytania dotyczące kosmetyków tej marki oraz możliwości ich stosowania. Cena zawiera pokaz bankiet oraz nocleg dla jednej osoby. Impreaz odbędzie się tu: >>kliknij w link<<   Zamek w Rydzynie Plac Zamkowy 1, 64-130 Rydzyna koło Leszna woj. Wielkopolskie.

 

Składając zamówienie na bilet w oknie na uwagi wpisz dokładnie Imię i Nazwisko i nr telefonu osoby która będzie uczestniczyć w pokazie.

 

UWAGA KONKURS

Konkurs na urzekający ubiór i fryzurę! Wszystkich przybyłych na wydarzenie gości gorąco zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejsze dopasowanie się do stylistyki miejsca oraz charakteru naszego wydarzenia. W jaki sposób? Za pomocą urzekającego, barokowego ubioru oraz odpowiadającej mu fantazyjnej i nietuzinkowej fryzury! Zaprezentuj się od najpiękniejszej strony i zdobądz podziw jury złożonego m.in. z ekspertów marki z.one concept oraz przedstawicieli Zamku w Rydzynie. Uwaga! Każdy z gości zobowiązany jest przywdziać barokowy strój!

 

Zamek w Rydzynie
Zamek w Rydzynie zbudowany został w końcu XVII w. na murach zamku gotyckiego z pierwszych lat XV wieku, wzniesionego dla Jana z Czerniny Rydzyńskiego. Ta magnacka, barokowa budowla jest dziełem Włochów osiadłych w Polsce. W latach 1704 – 1709 Zamek w Rydzynie pełnił funkcję królewskiej siedziby rodowej, jako rezydencja Stanisława Leszczyńskiego, cenionego mecenasa sztuki i dwukrotnego króla Polski. Po abdykacji i ucieczce króla, kolejny właściciel Rydzyny, Aleksander Józef Sułkowski, dodał zamkowi jeszcze większego splendoru. Obecnie jest on otoczony fosą, położony w sąsiedztwie uroczego parku krajobrazowego, o urzekających wnętrzach wypełnionych pięknymi meblami z epoki. Bez wątpienia zachwyci wszystkich gości swą barokową architekturą i bogatą, 600-letnią historią.

 

Sala Balowa
Sala Balowa Zamku w Rydzynie to jedno z najbardziej reprezentacyjnych i najpiękniejszych barokwych wnętrz w Polsce. Na sufcie podziwiać można monumentalne freski autorstwa Jerzego Wilhelma Neunhertza. Wyjątkowość tego miejsca sprawiło, że to właśnie tu z.one concept Poland postanowił zorganizować najbardziej wyjątkowe, ekscytujące wydarzenie roku branży fryzjerskiej, „Spektakl Dusz”. Dwieście osób zebranych w Sali Balowej Zamku w Rydzynie będzie świadkiem fascynującego pokazu kunsztu fryzjerskiego zaprezentowanego przez polskich ekspertów marki z.one concept, jak również ogromu niezapomnianych, cudnych przeżyć!

 

 

spektakl dusz bilety, spektakl dusz bilety gdzie kupić, pokaz fryzjerski z.one, rydzyna,

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Pokaz najnowszej kolekcji PURE Premiera new pastel collection

PRODUCENT: z.one

Pokaz najnowszej kolekcji PURE Premiera new pastel collection   Genialna kolekcja PURE jesień/zima 2018/2019   Już 11 Listopada 2018 pokaz najnowszej...
Dodaj do koszyka: Spektakl dusz - pokaz fryzjerski wybitnych ekspertów marki z.one concept - Promocja od 1zł
Cień

Z.one NoInhibition Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona

PRODUCENT: z.one

  Z.one NoInhibiton Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona   W naszej ofercie jest już dostępna nowa farba Multicolor No Inhibition. To...
Dodaj do koszyka: Spektakl dusz - pokaz fryzjerski wybitnych ekspertów marki z.one concept - Promocja od 1zł
Cień