Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

sklep fryzjerski

Sklep fryzjerski on line www.uradka.pl to miejsce które wyposaży każdego fryzjera od A do Z. Sklep fryzjerski www.uradka.pl to miejsce w którym może kupić każdy od jednej sztuki.

 

Tuż po ukończeniu szkoły fryzjerskiej dużo młodych fryzjerów myśli o swoim własnym salonie fryzjerskim. Pierwsze działania jakie podejmują to szukanie dostawcy najlepszym rozwiązaniem dla fryzjera jest sklep fryzjerski który oferuje szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich różnych ale co najważniejsze znanych firm, mebli fryzjerskich i ma również akcesoria fryzjerskie. Ważniejszym jednak zadaniem jest znalezienie odpowiedniego lokum które zagwarantuje nam duży ruch klientów w naszym salonie fryzjerskim. Najlepszą lokalizacją jest centrum miasta lokal na parterze w dobrze widocznym miejscu. Nigdy nie wybieramy piwnic często są wilgotne a w dodatku brzydko pachną ciężko je wentylować i doświetlić naturalnym światłem. Należy też rozsądnie podchodzić do kosztów to znaczy nie decydować się na drogie lokale ponieważ czynsz jest wstanie zabić nawet najbardziej dochodowe przedsiębiorstwa, jak wiadomo właścicielom lokali czasy dobrobytu poprzewracały w głowach i często żądają kilkakrotnie większe kwoty niż lokal jest wart. Gdy lokal jest już znaleziony umowa najmu podpisana wtedy należy wykonać remont lokalu i dostosować go do naszych wymogów i upodobań i nie należy zapominać o skonsultowaniu tego z sanepidem jeszcze przed remontem, by po remoncie nie okazało się że trzeba jakąś ścianę wyburzyć i postawić ją w innym miejscu. Gdy już mamy to załatwione zabieramy się w zamawianie wyposażenia fryzjerskiego, najważniejszym elementem którym odgrywa najważniejszą rolę są meble fryzjerskie to dzięki nim salon fryzjerski zyskuje na wartości, to one tworzą odpowiedni klimat salonu, to meble fryzjerskie są wizytówka salonu fryzjerskiego, meble fryzjerskie też Musą być spójne z resztą salonu fryzjerskiego, fotel fryzjerski musi być wygodny dla klienta, myjnia fryzjerska powinna być dobrej jakości tak aby wytrwała nam przez kilka długich lat. Podsumowując meble fryzjerskie muszą jednocześnie najważniejsze warunki

·         muszą być wygodne dla klienta,

·         muszą być funkcjonalne dla fryzjera,

·         muszą być estetyczne jest to wizytówka salonu,

 

Najpotrzebniejszym elementem też jest sprzęt fryzjerski taki jak nożyczki do włosów, grzebienie, klipsy, wałki do trwałej, wałki do modelowania, szczotki, oraz inne akcesoria fryzjerskie, nie należy zapominać o artykułach jednorazowych takich jak ręczniki jednorazowe, papierki do trwałej, folia aluminiowa, podkłady itp. To artykuły jednorazowe dbają o czystość salonu.

 

Kosmetyki Fryzjerskie - Już prawie pod koniec lecz nie w ostatniej chwili bo gdy czegoś zabraknie w naszym sklepie fryzjerskim to musimy mieć odrobinę czasu na to aby przyszło od producenta  Kosmetyki fryzjerskie są też nieodzownym elementem każdego fryzjera to kosmetyki powodują że fryzura jest zdrowa, lśniąca, kolorowa i wystylizowana. Wybierajmy zatem dobrej jakości kosmetyki fryzjerskie po to by klient był zadowolony efektami naszej pracy na dłużej, a dzięki temu do nas powróci.

 

Dezynfekcja - należy nie zapominać o dezynfekcji ponieważ dzięki niej dbamy o zdrowie klieta i również swoje i swojej rodziny, ponieważ klienci są różni a bakterie i choroby przenoszą się dość łatwo i szybko. Zatem dbajmy o swoje bezpieczeństwo rodziny i nnych klientów. Wybierajmy też produkty bez rakotwórczych aldehydów.  

 

Ważna też do prawidłowego funkcjonowania salonu fryzjerskiego jest reklama naszej firmy banery informujące że tu znajduje salon fryzjerski, pracujemy na kosmetykach firmy…, reklama w prasie, wizytówki, i różne tego typu działania marketingowe. Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu.

 

Sklep Fryzjerski www.uradka.pl