Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami
Strona główna Farby do włosów
Sortuj:

Farby do włosów

Kosmetyczny zabieg profesjonalnej koloryzacji opiera się na zastosowaniu farby w kremie oraz emulsji utleniających. Profesjonalne farby do włosów i nieograniczona pomysłowość stylistów nowoczesnych salonów fryzjerskich pozwala uzyskać wiele wariantów kolorystycznych. Karta kolorów dostępna jest w wersji elektronicznej.
W naszej ofercie znajdują się profesjonalne farby do włosów pochodzące od sprawdzonych producentów: LISAP, STAPIZ, ITELY i innych. Proponujemy między innymi preparaty do koloryzacji blond, które przyjmą się nawet na siwych włosach. Zastosowanie nowoczesnej formuły zapewnia najlepszy efekt w postaci połysku i głębi koloru.

Karta kolorów w wersji elektronicznej kliknij na link.


Przygotowanie mieszanki koloryzującej wymaga kilku minut, jednak jest niezwykle proste. Możemy ją wykonać zarówno tradycyjnie, mieszając ręcznie przy pomocy pędzelka, jak i w mieszalniku.

Stosując profesjonalne farby do włosów, każdy fryzjer kolorysta powinien dobrze zapoznać się z technicznymi informacjami dotyczącymi preparatów, poprawnie się do nich zastosować i dobrać dane odpowiednio dla typów włosów. Pozwala to na uzyskanie optymalnego wyniku farbowania włosów.

Stosując profesjonalne farby do włosów, każdy fryzjer kolorysta powinien dobrze zapoznać się z technicznymi informacjami dotyczącymi preparatów, poprawnie się do nich zastosować i dobrać dane odpowiednio dla typów włosów. Pozwala to na uzyskanie optymalnego wyniku farbowania włosów.

Zastosowanie farby do włosów może wywołać reakcje alergiczne, dlatego też zalecamy przeprowadzenie testu sprawdzającego przed zastosowaniem produktu, a alergikom i osobą uczulonym proponujemy Vitality's Zero farbę bez amoniaku

 

NOWOŚĆ KOLORYZACJA 3D
Dzisiaj większość Salonów Fryzjerskich powinna proponować swoim klientom koloryzację typu 3D. Nasze klientki nieustannie wymuszają na stylistach rozwój, nowe efekty kolorystyczne etc.


CO TO JEST WOGÓLE KOLORYZACJA 3D I JAK JA ODRÓŻNIĆ OD INNYCH KOLORYZACJI?
Efekt 3D powstaje tak naprawdę w oku - jest to złudzenie optyczne w oczu z "lekką pomocą" naszej wyobraźni. Jednak obraz 3D powstaje tak naprawdę w naszym mózgu. Widzimy dosłownie głębię obrazu.


Chodzi tu o uzyskanie trójwymiarowości widzianego koloru na włosach. Nałożony jeden kolor na włosach mieni się oraz sprawia wrażenie "ruchu" we włosach. Intensywność odcienia widzimy inaczej, gdy spojrzymy na włos z innej perspektywy.


Powstaje tzw. głębia barwy, włosy wydają się jakby były w nieustannym ruchu, włosy odzyskują życie. Powstają również modne refleksy, nie ma widocznych pasm, plam! Kolor po prostu wibruje i olśniewa innych swoim blaskiem.


Drogie Panie wybierajcie to co najlepsze a najlepsze są tylko farby dla salonów fryzjerskich, wysokiej jakości, nie zadowalajcie się pierwszym efektem koloryzacji, który po dwóch myciach traci swój blask i powoduje, że Twoje włosy są po prostu "nijakie". Drogie Panie musicie chcieć poczuć się jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe! Wybierajcie więc koloryzację 3D! Wybierajcie farbę Aquarely z firmy Itely

 

FARBOWANIE WŁOSÓW - KROK PO KROKU

W dzisiejszych czasach niemal każda kobieta farbuje włosy, do tego grona dołącza coraz więcej mężczyzn. Jednak farbowanie włosów nie zawsze jest takie „kolorowe” jak się nam wydaje. Często popełniane są podstawowe błędy, których efektem są nieprzewidziane, niechciane efekty farbowania. Możemy zaliczyć do nich:

·         rozdwojone i zniszczone włosy,

·         różnice w kolorze włosów na długości włosa,

·         szybkie wypłukiwanie się koloru,

·         niepokrycie siwych włosów,

·         niechciane odcienie (zielonkawy, grafitowy)

·         uzyskanie zbyt ciemnego lub zbyt jasnego koloru (tonacji)

·         inne, których nie wymieniłam a wiemy tylko my!

Najlepiej będzie jak skorzystamy z usług dobrego salonu fryzjerskiego i przekażemy nasze oczekiwania fryzjerowi. To on odpowie na pytanie, czy nasze oczekiwanie co do całokształtu fryzury jest możliwe i czy będziemy faktycznie dobrze wyglądać w nowym image. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zaufać, czy wydać taką kwotę za farbowanie, dlatego wybieramy trudniejszą opcję farbowania włosów w domu, na własną rękę.

 

Zabezpiecz - Koniecznie przed zabiegiem farbowania włosów zabezpiecz je na całej długości. Pamiętaj, by unikać masek czy szamponów z zawartością trudno zmywalnych sylikonów. Tu, ukłon w stronę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, bo zawierają one tylko te silikony, które są łatwo zmywalne (wodą lub delikatnym detergentem- delikatnym szamponem). Jeśli nie dostosujesz się do tej wskazówki to możesz liczyć się że włos nie zostanie równo pokryty na swojej długości, albo po prostu farba wymyje się nawet po tygodniu od farbowania. Zastosuj więc ampułkę głęboko odbudowującą lub nawilżającą. Nie używaj także przed farbowaniem włosów kosmetyków do stylizacji- pianka, żel, lakier itd., a także jedwabiu i nabłyszczacza.

 

Firma - Po pierwsze, wybierzmy dla siebie sprawdzone profesjonalne farby do włosów (nie mylić z reklamowanymi produktami!). Takimi kosmetykami będą więc FARBY FRYZJERSKIE. Zazwyczaj produkcja farb profesjonalnych odbywa się w jednej fabryce i dystrybuowane jest na cały świat. Przykładem tu może być firma Vitality’s, która dostarcza swoich farb do ponad 90 krajów na cały świat. Podobną, sprawdzoną przez stylistów farbą jest Aquarely z włoskiej firmy Itely. Wiadomo, że większość z nas nie zna tych marek, po prostu dlatego, że nie zobaczymy ich w kolorowych pismach, czy na ekranie telewizora. Takie kosmetyki znajdziesz w sklepach fryzjerskich, z kosmetyką profesjonalną, bądź też drogą internetową.

 

Kolor - Na początku swojej drogi z farbowaniem włosów wybieraj takie odcienie, które przyciemniają lub rozjaśniają twoje włosy maksymalnie o dwa tony. Jeśli wybierzesz mocniejszą zmianę koloru, po prostu możesz uzyskać nieoczekiwany efekt.

 

Miejsce pracy - Najlepiej wybierz takie miejsce w domu, które ma śliską, łatwo zmywalną podłogę. Najczęściej kafelki w łazience. Takie miejsce musi być też dobrze oświetlone, abyś widziała czy kosmyki równo pokrywane są farbą.

 

Narzędzia - Do farbowania włosów potrzebujesz: miseczkę (niemetalową), pędzel do farby (szeroki lub wąski), grzebień z szeroko rozstawionymi zębami (taki jak do rozczesywania loków), klamry do podpinania włosów, grzebień ze szpikulcem do rozdzielania pasm, ręcznik (najlepiej kolorowy).

 

Ulotka - Zawsze przed farbowaniem włosów czytaj ulotkę dołączoną do farby. Dokładnie przeczytaj informację o czasie trzymania farby na włosach, a także o proporcjach łączenia z utleniaczem.

 

Próba uczuleniowa - Wykonaj ją koniecznie, najczęściej producenci sugerują 48 godzin przed całościowym farbowaniem. Jeśli po tym czasie nie wystąpiło zaczerwienienie, wysypka, czy opuchlizna to możesz uznać, że zabieg farbowania włosów będzie bezpieczny. W innym przypadku podejmujesz ogromne ryzyko, nawet utraty zdrowia!

 

Odrost - Jeśli farbowałaś już wcześniej włosy to zacznij farbowanie od odrostów. Włosy powinny być rozczesane i suche. Następnie podziel włosy na cztery części, podepnij klipsami trzy, a czwartą pokryj farbą. Uczyń tak z każdą partią włosów. Gdy wszystkie włosy będą pokryte farbą to rozczesz je szerokim grzebieniem i spójrz na zegarek. Od tego momentu liczysz czas trzymania farby na włosach. Nie trzymaj farby dłużej, bo możesz uzyskać inny ton włosów, albo podrażnić skórę głowy.

 

Po farbowaniu - Zawsze po skończonym czasie trzymania farby do włosów należy ją zmyć najlepiej letnią wodą z użyciem szamponu po koloryzacji, a następnie używamy maski po farbie czy ampułki zakwaszającej. Mają one mocne i decydujące znaczenie dla kondycji włosa a także dla trwałości farby. Dodatkowo sprawiają, że włosy będą błyszczące i łatwiej będą się rozczesywać.

 

Analiza kolorystyczna - polega na odpowiednim doborze, zestawieniu i konstrukcji ubioru, makijażu i dodatków w oparciu o cechy osobnicze, takie jak : kolor włosów, cerę, oczy oraz typ sylwetki. Jest skarbnicą wiedzy na całe życie i pozwala uniknąć wielu pułapek. Zwykle same najlepiej przeczuwamy w jakich kolorach wyglądamy najkorzystniej, ponieważ najlepiej się w nich czujemy. A nasz wygląd z kolei wpływa nie tylko na to jak odbierają nas inni, ale również jak same siebie postrzegamy. Kiedy wyglądamy dobrze momentalnie czujemy się nie tylko bardziej atrakcyjne, ale również pewniejsze siebie. Aby w każdych okolicznościach prezentować się dobrze powinnyśmy odnaleźć swój styl i znać kolorystykę, w której nam do twarzy.

 

Teorię analizy kolorystycznej opracował szwajcarski nauczyciel malarstwa Johannes Itten. Dzięki licznym badaniom doszedł do wniosku, że każdy człowiek posiada własną paletę barw, które idealnie współgrają z jego typem urody. Itten kontynuował swoje prace, aż w końcu dokonał podziału harmonizujących ze sobą grup kolorów według pór roku. W ten sposób stworzył 4 podstawowe typy kolorystyczne, czyli lato, zimę, wiosnę i jesień. Dwa pierwsze zaliczane są do kolorów chłodnych (jaskrawych), zaś pozostałe określa się jako ciepłe, czyli delikatne i pastelowe.

 

Barwa naszych oczu, ust, włosów oraz skóry sprawia, że jesteśmy harmonijnym elementem natury, który wtapia się w pory roku i z ich kolorystyki powinien czerpać inspirację na co dzień, przy doborze kolorów ubrań czy makijażu. Mimo, iż typy mieszane nie istnieją często zdarza się, że kontrast między karnacją skóry, kolorem włosów i tęczówki oka w ramach jednego typu kolorystycznego nie jest wyraziście ukształtowany. Jest to spowodowane tym, że każdy typ kolorystyczny może wystąpić w różnych odmianach: delikatnej, jasnej, bardziej kontrastowej i ciemniejszej. Wówczas na przykład do delikatnego typu jesiennego o jasnej karnacji pasuje wiele przytłumionych odcieni palety wiosennej, lub typ letni o ciemniejszym kolorycie może się bardzo dobrze prezentować w delikatniejszych odcieniach zimy.

 

Oczywiście najdokładniej i najrzetelniej analizę kolorystyczną może przeprowadzić specjalista. Możesz jednak zrobić ją również na własną rękę i przetestować ogólnie przypisane wskazówki. Niezależnie od wyniku - pamiętaj, że jesteś indywidualnością i wymagasz osobistego wachlarza barw, który w najkorzystniejszy sposób podkreśli twoją urodę.

 

Analiza kolorystyczna krok po kroku przeprowadź ją najlepiej w dziennym, naturalnym świetle. Stań przed lustrem i określ:

- kolor oczu,

- kolor warg,

- naturalny kolor włosów,

- karnację,

- kolor znamion oraz piegów,

- oprawę oczu,

- i w końcu to jak twoja skóra reaguje na słońce.

 

Cztery podstawowe typy rozróżniane w analizie kolorystycznej

Wiosna – Skóra jest blada, posiada złocisty brzoskwiniowy odcień i lekkie zaróżowienie, natomiast ewentualne piegi cechować się będą złotym zabarwieniem. Skóra o wiosennym typie kolorystycznym łatwo się opala. Pod wpływem słońca może nawet przybrać kolor ciemnego brązu. Jeśli zaś chodzi o oczy, ich oprawa jest nieco ciemniejsza niż włosy, natomiast tęczówka cechuje się paletą odcieni od niebieskiego do zielonego. Pomiędzy źrenicą a tęczówką występuje złota lub złotobrązowa obwódka. Osoby z wiosennym typem urody prawdopodobnie miały w dzieciństwie włosy blond i tak pozostało do teraz. Są jasne, w odcieniu słomianym, żółtawym lub miodowym. Z kolei posiadaczki brązowych włosów mogą zaobserwować, że zawsze miały one złotawy połysk.

 

Lato – Skóra jest blada, gładka, o porcelanowej cerze. Może też być dobrze ukrwiona z widocznymi naczynkami o różowym odcieniu. Zdarza się również, że cera jest jasna i ma oliwkowe zabarwienie. Piegi natomiast będą szare lub szarobrunatne. Jeśli cera nie jest zbyt blada, skóra opala się na oliwkowo. Oczy natomiast mogą być brązowe, niebieskie lub szare. Osoby z letnim typem urody mają zazwyczaj w wieku dziecięcym blond włosy, lecz z biegiem lat przybierają one popielaty odcień. Jeśli jednak wcześniej były popielate, obecnie powinny być brązowe.

 

Jesień – Gładka jasna skóra o cerze barwy kości słoniowej lub brzoskwiniowej. U osób „jesiennych” częściej występują piegi i znamiona, a opalanie może powodować zaczerwienienia skóry. Oczy przyjmują barwę topazu, złotego brązu, zieleni, są stalowo-niebieskie lub błękitne, natomiast włosy z wiekiem ciemnieją, przechodząc z blond na kasztanowy, marchewkowy lub brązowy, jednak zawsze cechowały się złotawym połyskiem.
 

Zima – Panie o typie urody „Królewny Śnieżki” mają zazwyczaj jasną porcelanową skórę, która rzadko się rumieni i słabo opala na oliwkowy brąz. Oczy natomiast mają ciemną oprawę i dość intensywny blask ze względu na kontrast pomiędzy gałką oczną a tęczówką, która może przyjmować barwę ciemnobrązową, zieloną, ciemnoniebieską, błękitną lub orzechową. Jeżeli włosy u osób z zimowym typem kolorystycznym były kiedyś barwy blond, powinny z czasem przejść w ciemny kolor z granatowym połyskiem. Obecnie mogą być ciemnobrązowe, czarnobrązowe lub kruczoczarne.

W sztuce koloryzacji wyróżnia się 5 głównych podstawowych kolorów: czerwony, żółty, zielony, niebieski i fioletowy. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby farbować włosy we wszystkich tych barwach lub pokrewnych im odcieniach. Należy jednak dobrać odpowiednią intensywność i przejrzystość, które będą harmonizowały się z konkretnym typem urody.

 

 

 

Farbowanie włosów- najlepszy wybór zmiany wyglądu!

Każda z nas ma od czasu do czasu ochotę na jakąś lub całkowita zmianę wyglądu i dzięki statystykom udowodniono, iż diametralna zmiana najczęściej odbywa się właśnie przy koloryzacji a nie strzyżeniu włosów. Powód jest bardzo prosty i właśnie koloryzacja jest szybką metamorfozą, która zajmuje niewiele czasu a efekty są bardzo odmieniające nasza osobę, wręcz całkowicie. Jak przeprowadzić taką metamorfozę?

 

Na pewno zdobywając się na tak ekstremalną zmianę zaczynamy od doboru koloru, zazwyczaj mamy już jakiś zamysł czy też marzenie z przed lat, na które dopiero teraz potrafimy się zdobyć, jakaś lazurowa czerwień czy może słoneczny mahoń. Pamiętać należy o zasadzie, ważnej przy doborze koloru, a mianowicie o tym, aby dostosować kolor włosów do karnacji, aby efekt okazał się naturalny.

 

Jeśli jesteś jak większość Polek chłodną szatynką czy blondynką o jasnej cerze „porcelanowej”, wybierz odcienie farb chłodne – popielaty, platynowy blond, mahoń, czarny z nutą fioletu.

 

Jeśli zaś masz ciepłą karnację, co niestety rzadziej się zdarza, kremową, beżową czy brzoskwiniową cerę sięgnij po odcienie farb (ciepłą gamę barw), złoty blond, miodowy, miedziany, złoty brąz.

 

Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniej farby do włosów, jeśli już się zdecydujesz wybierz mądrze. Formuła preparatu decyduje o trwałości naszej koloryzacji.

 

Bardzo nietrwała koloryzacja to szamponetki, które uraczą nas swym efektem do 6-8 myć, czyli dla niezdecydowanych, co do zmiany koloru.

 

Trwalsze są zaś ich kuzynki szampony, czy kremy koloryzujące, na te już zdecydowałabym się w profesjonalnym salonie, efekt będzie nas kusił do 28 myć lub jak kto woli 6-8 tygodni. Taka koloryzacja zachwyci nas tylko o 1-2 tony do przyciemnienia lub rozjaśnienia naszego koloru włosów. Idealnie nadaje się do krycia pojedynczej siwizny i wypłukuje się bardzo równomiernie z włosów.

 

Krok następny to regeneracja! Włosy zniszczone mogą bardzo słabo lub zbyt mocno miejscami nas uraczyć, nie chcemy, aby nasz kolor był mało efektowny i nierówny. Bardzo ważne jest nawilżenie i wygładzenie łuski włosa. Kiedy włosy są zbyt mocno zniszczone po wcześniejszej regeneracji zacznij koloryzację od kremy koloryzującego czy farb bez amoniakowych, zawierają mniej amoniaku czy wody utlenionej nie powodując szkody.

 

Podstawą koloryzacji jest bezpieczeństwo, więc zróbmy próbę uczuleniową decydując się na farby zawierające amoniak. Przy koloryzacji farbą bez amoniakową zagrożenie uczulenia redukuje się do zera. Co nie znaczy, że farby amoniakowe są gorsze, więc wybór tak naprawdę należy do nas. Próba uczuleniowa to podstawa!

 

Czy należy nakładać farbę na włosy nie umyte? Przy koloryzacji włosów na kolor blond dobrze jest zachować taki stan rzeczy, ponieważ skóra głowy wytwarza naturalną ochronę zwaną płaszczem lipidowym, który zabezpiecza skórę i włosy przed agresywnym działaniem składników chemicznych.

 

Bardzo rozważnie należy podejść do mieszania farb, aby uzyskać niepowtarzalny kolor, powinno się a raczej należy mieszać kolory ze sobą 2 kolorami a nawet 3 ważne, aby kolory były w tej samej tonacji. Można uzyskać efekty wielotonowego farbowania.

 

Farbowanie włosów należy przeprowadzić bardzo dokładnie, warstwowo i z przestrzeganiem czasu nakładania farby na włosy (5-10 min). Czas także trzeba przestrzegać przy koloryzacji według zaleceń producenta, dłuższe przytrzymanie farby na włosach nie wniesie nic w koloryzacji!

 

Nigdy, ale to przenigdy nie należy zawijać włosów folią, ani żadnym czepkiem, gdyż preparat nie będzie mógł się utlenić, a jest to warunek dobrego zabiegu koloryzacji. Wysoka temperatura może przyspieszyć czas koloryzacji i dać nieoczekiwany skutek.

 

Bardzo ważne jest pilnowanie czasu zachodzącej na naszych włosach reakcji, przytrzymane zbyt krótko może spowodować zaskakujące kolory wyłaniające się z naszej nowej fryzurki, np. zielonkawe refleksy. Może okazać się, że nasze włosy są pokryte farbą nierównomiernie, lub miejscami w ogóle nie zostały pokryte farbą. Włosy farbowane zbyt długo mogą stać się suche, porowate i może podrażnić skórę głowy.

 

Po wykonanej dobrze koloryzacji doszliśmy do etapu końcowego, który jest tak samo ważny jak dobrze przeprowadzony zabieg koloryzacji. Kończymy zawsze koloryzację zakwaszeniem struktury włosów, najlepiej maską po koloryzacji, jest znacznie bardziej skondensowana niż odżywka do włosów, jaką używamy, na co dzień. Maska tego typu, dokładnie zamyka łuskę włosa po zabiegu koloryzacji. Wygładza, ale najważniejsze zatrzymuje kolor zapigmentowany w naszych włosach, nie wypłukując go przy kolejnych myciach głowy. Najskuteczniej działa takie odżywianie pod kompresem (maska+ czepek+ ręcznik), lub w salonie fryzjerskim pod urządzeniem typu „Life Booster”, przy takim zabiegu nie musimy się martwić o kolor znacznie dłużej.

 

Wiadomo, że o włosy farbowane należy dbać inaczej niż o włosy naturalne, najlepsze kosmetyki do włosów, to wszystkie zawierające filtry UV oraz takie, które są typowo przeznaczone do włosów farbowanych. Najmniej używajmy szamponów oczyszczających i przeciwłupieżowych, ponieważ ścierają dokładnie kolor z naszych włosów i po kilku myciach może zblaknąć nawet o 2 tony. Włosy blond należy także dobrze traktować, ponieważ uwielbiają żółknąć. Należy w takim przypadku używać kosmetyków, które zapobiegają żółknięciu, oraz składniki zawierające środki nabłyszczające i rozświetlające. Jeśli mimo to nasz kolor włosów wydaje się być żółty sięgnijmy po rewelacyjne szampony z płukanką w jednym.

 

Farby do włosów, które rewelacyjnie i trwale pokrywają włosy, siwe w 100% :

-  Vitality’s Art (farba do włosów z niską zawartością amoniaku)

- Vitality’s Zero ( farba do włosów bez amoniakowa, dla kobiet w ciąży i alergików, a nawet osób cierpiących na choroby skórne, np. łuszczycę)

 

Maska, chroniąca kolor przed szybkim blaknięciem, odbudowująca:

- Vitality’s Technica Color+Mask

- Itely balsam regenerujacy i odżywczy koloryzujący SILVER riflessi (niweluje żółty odcień)

- Vitalitys ART COLOR MOUSSE pianka koloryzująca platynowo srebrny

 

Szampon, tłumiący żółć we włosach:

- Farouk Silver Lights Conditioning Shampo ( rozświetlający szampon do włosów, niweluje żółty odcień włosów)

 

 

Internetowa Hurtownia Fryzjerska
 

Czytaj dalej

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Wybierz wersję
Cień

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml

PRODUCENT: z.one

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml   Jak działa Szampon Integrity Papaya?  Papaya jest linią Milk_Shake, która mocno...
Dodaj do koszyka: Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml
Cień

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml   Opis produktu: Odżywka w sprayu bez spłukiwania o przyjemnym...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom FUCHSIA toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml

PRODUCENT: Itely

Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml   Opis produktu: Toner Itely Blossom 60 ml to produkt do bezpośredniej koloryzacji...
Dodaj do koszyka: Itely Blossom BLUE toner bez amoniaku do kreatywnej koloryzacji 60ml
Cień
2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wysokiej jakości farby do włosów

W swojej ofercie zamieszczamy profesjonalne farby do włosów, które pozwalają wykonywać jeden z podstawowych zabiegów fryzjerskich na naprawdę najwyższym poziomie. Dostępne są preparaty przodujących w branży marek – w rękach sprawnego stylisty te produkty potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Z naszej oferty korzystają salony rozsiane po terenie całego kraju, co świadczy tylko o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznawania się z poszczególnymi formułami, w jakie uzupełnione zostały dostępne farby do włosów. Dające się łączyć w dowolne konfiguracje produkty pozwalają uzyskiwać niepowtarzalne palety barw, co z pewnością docenią klienci i klientki każdego salonu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy również do kontaktu – z przyjemnością doradzimy każdemu zainteresowanemu. Posiadamy zarówno farby do włosów blond, jak i inne warianty.

Cień