Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami
Strona główna SPRZĘT FRYZJERSKI urządzenia do regeneracji włosów
Sortuj:

urządzenia do regeneracji włosów

Urządzenia do regeneracji włosów większość osób kojarzy salon fryzjerski z miejscem, gdzie można zrobić sobie całkowitą metamorfozę – poprzez zmianę koloru czy też ścięcie swoich włosów. I oczywiście bardzo dobre myślenie, jednak profesjonalny salon fryzjerski oferuje znacznie więcej dla swoich klientów. Podstawą dobrego uczesania czy też wymodelowania są zazwyczaj nie tylko na pierwszy rzut oka zdrowe i lśniące włosy. W związku z czym coraz więcej renomowanych salonów fryzjerskich przywiązuje dużą uwagę do wykonania szeregów zabiegów pielęgnacyjnych już nawet przy samym strzyżeniu włosów.

 

Ale gdy twoje włosy są bardzo zniszczone i potrzebują regeneracji i domowe sposoby na ich odżywianie są już nie skuteczne – wtedy najlepiej udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który poprawi stan Twoich włosów zaczynając już od cebulek włosa. Ponieważ trzeba jednak wziąć pod uwagę, że do odżywiania i regeneracji włosów, oprócz samych kosmetyków, niezbędne są także odpowiednie narzędzia fryzjerskie do regeneracji włosów.

 

Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszym z urządzeń które zregeneruje twoje włosy jest taki sprzęt jak  Life Booster czyli co to takiego ?? Jest to nawilżacz ultradźwiękowy z ozonem do głębokiej regeneracji włosów. Urządzenie to idealne jest do wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych związanych z włosami i ze skóra głowy- czyli woda posiada ukrytą moc. Dzięki systemowi dokładnie ukrytych fal ultradzeiekowych, w sposób nieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej leczniczej mgiełki, która wnika w głąb włosa i regeneruje je od środka. Czyli podsumowując, jest to nic innego jak odzyskiwanie naturalnych, zdrowych włosów za pomocą wody tzw. mgiełki wodnej wraz z leczniczym ozonem.

 

Odbudowa włosów tym urządzeniem zazwyczaj rozpoczyna się od : Aby przystąpić do odbudowy należy najpierw umyć włosy szamponem i należy je osuszyć ręcznikiem. Następnie należy nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone, w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie należy założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOSTERA w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu. Przedostatnim krokiem będzie ustawienie urządzenia i włączenie, wtedy przejdziemy do etapu podgrzewania i regeneracji włosów. Ponieważ mgiełka działa w sposób etapowy, podgrzewanie rozpoczyna się zgodnie z ustawionym poziomem. Wtedy duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wkoło głowy. Mgiełka również delikatnie unosi się pod kopułą. Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem rozpoczyna się etap chłodzenia . Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia. Po całym zakończonym procesie należy spłukać włosy i przystąpić do modelowania.

 

Kolejnym bardzo ważnym urządzeniem do regeneracji włosów oraz do znacznego poprawienia wyglądu włosów są nawilżacze. Używane są zazwyczaj w dobrych salonach fryzjerskich, którym zależy na dobrej reputacji i opiniach klientów.

 

Co to jest nawilżacz sauna i do czego służy ? Nawilżacze i sauny to urządzenia używane w salonach fryzjerskich. Przypominają one nieco suszarki hełmowe czy tez infrazony, Jest to sprzęt który wzmacnia efekty przeprowadzonych wcześniej zabiegów przez fryzjera. Jak już pewnie, każdy z Nas zauważył, że nasze włosy są jeszcze bardziej zniszczone przez zimę. Są one bardziej przyklapnięte, za mało nawilżone, a to wszystko przez złe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg,wiatr) również przez noszenie czapki itp. Więc bardzo często z tych przyczyn niemalże co trzecia osoba która dba o swoje włosy udaje się na takie zabiegi do fryzjera, aby odbudować i w pełni zregenerować swoje suche i zniszczone włosy. Za pomocą tych właśnie urządzeń maski, ampułki lepiej się wchłaniają i działają wewnątrz włosa i możemy się dopiero wtedy znów cieszyć z naszych włosów, że są piękne, lśniące i zadbane.

 

Nawilżacz fryzjerski czyli tzw. sauna do włosów to naturalna droga do zadbanych, pięknych włosów aż po same końce. Wspaniale nawilża włosy jak i skórę głowy. Przyspiesza znacznie regeneracje włosów zniszczonych niewłaściwą pielęgnacją, farbowaniem czy tez trwałą ondulacją. Za pomocą sauny można wykonywać wszelkie zabiegi nawilżające skórę głowy jak i włosy. Zabiegi przy włosach zniszczonych można powtarzać niemal co dziennie, aż do uzyskania odpowiedniego zadowalającego efektu. Nawilżacz fryzjerski pomoże nam wykonać zabiegi zwiększające objętość włosów. Podsumowując jest to urządzenie które wspomaga zabiegi do włosów zniszczonych trwała ondulacją i farbowaniem oraz zabiegi do włosów przetłuszczających się. Sauna sprawia, że odżywki działają znacznie intensywniej. W efekcie końcowym włosy stają się elastyczne, sprężyste oraz pełne objętości. A włosy farbowane uzyskują równomierny, trwały kolor. A trwała ondulacja zapewni większą sprężystość bez puszenia się włosów.

 

Więc jeżeli chcesz, aby Twój klient czuł się komfortowo i często wracał do Twojego salonu fryzjerskiego oraz plotkował o Twoim salonie w dobry sposób i zachęcał przy tym swoim znajomych do odwiedzenia salonu ?? Wyróżnij swój salon posiadając nawilżacze, sauny i life booster do regeneracji jak i wzmocnienia swojej pracy. Ważne pamiętaj, że terapię do włosów tymi właśnie wyżej wymienionymi urządzeniami można wykonywać tylko salonie fryzjerskim. Dlatego właśnie warto wyróżnić swój salon fryzjerski na tle konkurencji, niezawodnym sprzętem znanych firm fryzjerskich. Nawilżacze, sauny i life booster możliwie najefektowniej wykorzystują dobroczynną moc wody, dzięki temu na pewno każdy klient wyjdzie z twojego salonu fryzjerskiego zadowolony z odpowiednio nawilżonymi włosami o większej objętości. Również weź pod uwagę to ,że wygodny przy użyciu sprzęt oznacza duży komfort pracy – ale nie tylko dla personelu salonu fryzjerskiego - lecz przede wszystkim, dla osób, które z tych zabiegów korzystają.

 

Pielęgnica do włosów – zabieg pielęgnacyjny do włosów LIFTING CARE. W świecie nowości fryzjerskich pojawiła się rewelacyjna metoda głębokiego regenerowania włosów dzięki mocy działania ultradźwięków, dotychczas wykorzystywanych w kosmetyce. Zabieg wykonywany w Instytucie Urody Lookwelljest rodzajem kuracji, która pozwala przeniknąć cennym substancją zawartym w produktach kosmetycznych w głębokie partie włosów, co zazwyczaj nie jest tak intensywne, jak przy zwykłej aplikacji produktów po koloryzacji czy też przy użyciu środków regeneracyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Nasz włos jest zaopatrzony w broń, chroniącą go od zewnątrz, jest to łuska włosowa. Ultradźwięki wprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek bez narażania włosów na wysoką temperaturę, co niewątpliwie najbardziej z wszystkich czynników szkodzi włosom, gdyż łuska włosa pod wpływem ciepła rozszerza się, co powoduje utratę wody z włosa oraz rozpad protein. Działanie wibracji magnetycznych mikrocząsteczki wody, oraz substancji odżywczych aplikowanych podczas zabiegu wprowadza bezpośrednio do wewnątrz kory włosa. Taki rodzaj zabieg przeprowadzony za pomocą emisji ultradźwięków i podczerwieni LIFTING CAREjest efektywny w 100% i polecany po zabiegu koloryzacji oraz głębokiej regeneracji.

 

Pielęgnica do włosów ma także bardzo ważną funkcję – podczerwień, która ma bardzo ważne działanie w przypadku regeneracji włosów. Promieniowanie podczerwone wykorzystane w urządzeniu ma za zadanie rekonstruować zniszczoną tkankę włosów i stymulować cyrkulacji krwi w skórze głowy oraz przy cebulkach włosa, które stają się ona lepiej odżywione i zdrowsze, przez co Pielęgnica w większej ilości jest w stanie zaaplikować substancje odżywcze.

 

Zabieg pielęgnacyjny LIFTING CARE po koloryzacji ma za zadanie idealnie domknąć rozchyloną łuskę włosa, co zaprzestanie wypłukiwaniu pigmentu oraz substancji odżywczych. Same włosy zyskają piękny blask z prawidłowo wygładzoną strukturą, zapewniając długi okres ponownej koloryzacji.

 

Przy zabiegach regeneracyjnych włosów Pielęgnica do włosów ma za zadaniewtłoczyć produkt do tego przeznaczony, w tym przypadku maska silnie regenerująca poprzez ultradźwięki rozbijając strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikają łatwiej oraz głębiej i w znacznie większej ilości we włosy, nawet do 60%. Zabieg poprawi przede wszystkim elastyczność włóknom włosa, a jego łuska zostaje domknięta. Włos staje się wyraźnie zdrowszy i odzyskuje blask.

 

Zabieg w Instytucie Urody LOOKWELL: Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia włosów i skóry głowy z zanieczyszczeń poprzez wymycie odpowiednim szamponem, zazwyczaj otwierającym łuskę i wspomagającym wnikanie substancji aktywnych, następnie odsączamy ręcznikiem.Włosy osuszamy za pomocą suszarki do 80%.Dzielimy włosy na kilka partii.Po osuszaniu aplikujemy odpowiednią kurację w postaci maski głęboko nawilżającej lub odżywczej, przy nie nadmiernej aplikacji produktu. Nie używamy produktów na bazie silikonów, zbyt mocno obciążą włosy.Poszczególne partie włosów przeciągamy Pielęgnicą do włosów, zaczynając od karku ok. 3-5 razy każdą w taki sam sposób, w jaki używasz prostownicy do włosów, aż do momentu, w którym składniki odżywcze zawarte w kremie dokładnie się wchłoną.Pozostawiamy preparat na włosach na ok. 15min od przeciągnięcia ostatniego pasma.Spłukujemy włosy letnią wodą kończąc zabieg.

 

Dzięki odpowiednim produktom profesjonalnym końcówki jednocześnie są całkowicie uszczelnione na długi czas, dając rezultat idealnie zdrowych włosów z pięknymi nierozdwojonymi końcami. Przy rozdwojonych końcówkach zaleca się przed zabiegiem strzyżenie na gorąco, następnie zabieg LIFTING CARE.

 

Urządzenie LIFTING CARE nie jest zwykłą prostownicą, lecz zaprojektowane z precyzją oraz myślą o zadbanych i zdrowych włosach naszych klientek.

 

Na zabieg zapraszamy:

INSTYTUT URODY LOOKWELL
ul. Warszawska 38/5
62-200 Gniezno

www.lookwel.pl

Salon czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 21:00
oraz w soboty od 8:00 do 15:00

Telefon: 530 440 646

 

Sklep Fryzjerski Uradka, Hurtownia fryzjerska LOOKWELL

Czytaj dalej

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Wybierz wersję
Cień

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml

PRODUCENT: z.one

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml   Jak działa Szampon Integrity Papaya?  Papaya jest linią Milk_Shake, która mocno...
Dodaj do koszyka: Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml
Cień

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml   Opis produktu: Odżywka w sprayu bez spłukiwania o przyjemnym...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml
Cień

Prostownica do włosów Fox Samba z podczerwienią i jonizacją max 220st Celsjusza

PRODUCENT: Fox

Fox Samba prostownica do włosów Fox Samba   Wiele na rynku fryzjerskim się pozmieniało, sposób farbowania, nakładania farby, środki do stylizacji,...
Dodaj do koszyka: Prostownica do włosów Fox Samba z podczerwienią i jonizacją max 220st Celsjusza
Cień

Fox Infrazon Saturn Stojący Szary

PRODUCENT: Fox

Fox Infrazon Saturn Stojący Szary   Opis produktu:  Profesjonalny infrazon posiada  regulację temperatury oraz funkcję obracania lampy kwarcowej....
Towar niedostępny
Cień

Fox Sauna Mars Wielofunkcyjna z Podczerwienią i Ozonem, Moc 1300W

PRODUCENT: Fox

Fox Sauna Mars Wielofunkcyjna z Podczerwienią i Ozonem, Moc 1300W   Opis produktu:  Sauna stojąca z podczerwienią i ozonem Fox Mars to wysokiej...
Towar niedostępny
Cień

Fox Sauna z Jonizacją Jupiter 1300W

PRODUCENT: Fox

Fox Sauna z Jonizacją Jupiter 1300W   Opis produktu:  Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się włosów i utracie wilgotności, dzięki...
Towar niedostępny
Cień

Fox Neptun infrazon z funkcją suszenia włosów wiszący SILVER

PRODUCENT: Fox

OPIS PRODUKTU: Infrazon do włosów wiszący Neptun to nowoczesny sprzęt pozwalający skrócić czas trzymania na włosach preparatów chemicznych takich...
Towar niedostępny
Cień

Steam Care pielęgnica parowa prostownica

 

Żelazko parowe specjalnie zaprojektowane do głębokiej naprawy włókna włosa. Dzięki swojej funkcji wytwarzania pary pozwala na penetrację trzonu włosa produktami...
Towar niedostępny
Cień

Czarny Life Booster sauna ozonowa z mikrodzwiękami

PRODUCENT: LookWell

Czarna sauna ultradzwiękowa Life Booster   Czarna sauna ozonowa z mikrodźwiękami Life booster to nowy model ze stabilniejszą podstawą.  Jest profesjonalnym...
Towar niedostępny
Cień

Sauna fryzjerska basic biała

PRODUCENT: LookWell

Sauna fryzjerska basic biała Sauna fryzjerska basic biała - klasyczna standardowa. Sauna została wyposażona statyw o regulowanej wysokości. Sauna wzmacnia działanie...
Towar niedostępny
Cień

Life Booster sauna z ozonem na stabilnym statywie

 

Life Booster biała sauna z ozonem na stabilnym statywie   polecamy wersję w kolorze czarnym   >> TU KLIKNIJ <<   opis...
Towar niedostępny
Cień

Beauty sauna z ozonem na statywie biała model 007R1

 

Sauna z ozonem do intensywnej regeneracji włosów, przeznaczona do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i zabiegów chemicznych. Sauna ozonowa booster...
Towar niedostępny
Cień
2 3

Cień