Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami
Strona główna Szampon do włosów przeciw-wypadaniu
Sortuj:

przeciw-wypadaniu

Szampon do włosów przeciw wypadaniu - Na głowie mamy włosy w różnych fazach wzrostu, spoczynku, czy bierności. Stare włosy zastępują nowe i taka wymiana naturalna powinna istnieć, jednak gdy ta równowaga zaburzy się powstaje problem z wyrastaniem nowych włosów i nasza czupryna nadmiernie się przerzedza. Stan taki stan może się utrzymywać długi okres czasu, powodując szkody w postaci bezpowrotnej utraty włosów.Problem ten dotyczy większości populacji męskiej oraz znacznej liczby kobiet. Utrata włosów powoduje znaczny dyskomfort psychiczny zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

 

Duży wpływ na nasze zagęszczenie włosów ma genetyka, czyli to czy nasi przodkowie mieli gęste włosy czy też mieli ich brak, jest to faktycznie ważne. Jednak nie tylko genetyka ma wpływ na nasze włosy, bardzo istotna jest też pielęgnacja włosów, właściwie stosowana. Cały nasz organizm wymaga pielęgnacji  jak i odpowiedniego odżywienia witaminami , indywidualnie dla danej osoby, więc nie jest to niezwykłą rzeczą, że i włosy nie rosną sobie po prostu bez odpowiedniej pielęgnacji. Włosy mogą wypadać nam każdego dnia, ważne jest tylko aby wypadały w odpowiedniej ilości .

 

Ile włosów możemy tracić dziennie ? - Normą jaką jest dzienna utrata włosów, określa trycholog specjalista zajmujący się zdrowiem skóry głowy i włosów, jest to 50- 150 włosów na dobę. Jest to naturalny cykl wymiany owłosienia skóry głowy, przy czym na głowie posiadamy ok. 100-150 tys. włosów. Pojedynczy włos rośnie od 4 do 5 lat, a następnie wypada. Nadmierne wypadanie włosów jest więc wtedy, gdy tracimy ponad 200 włosów dziennie i w tym przypadku można zacząć myśleć o problemie. Problem przeważa fakt iż włosy ludzkie nie rosną nieustannie. Niemniej jednak trudno jest zdiagnozować czy taki problem dotyczy naszej głowy, gdyż mamy różną grubość włosów czy też  gęstość, dlatego też należy zastanowić się czy mamy do tego predyspozycje i czy ten problem na pewno istnieje w naszym przypadku?

 

Jak rozpoznać symptomy i przyczyny nadmiernego wypadania? Zła pielęgnacja, źle dobrane odżywki do włosów oraz zły szampon do włosów.Kiedy włosy są pozbawione witalności, blasku i gorzej się układają, większa ilość niż dotychczas włosów pozostaje na szczotce, łupież, nadmierne przetłuszczanie się włosów u nasady, przesuszony wygląd włosów. Często poddawane są zabiegom chemicznym ,czy też często suszymy włosy gorącym powietrzem suszarki czy tez prostujemy prostownicą, nawet zwykła gumka przy kucyku może źle wpływać na naszą kondycję włosów (zamotany pęk włosów w gumce).

 

Naukowo udowodniono iż stres powoduje wypadanie włosów, więc unikaj napięć emocjonalnych.  Złe odżywianie:  Zła dieta uboga w minerały, witaminy i białka może być przyczyną wypadania włosów. Objawy złego odżywiania nie powodują od razu całkowitej utraty większości włosów więc taki stan musi się utrzymywać dłuższy okres czasu aby doprowadzić to takich efektów (niedożywienie). Są to w większości symptomy do których bardzo łatwo doprowadzić i często nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji naszych działań doprowadzając do wyłysienia.

 

Szampon przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów - Jak radzić sobie z wypadaniem włosów? Najlepszym sposobem na wypadanie włosów jest stosowanie preparatów do tego przeznaczonych , czyli w pierwszej kolejności można poprosić o poradę naszego zaufanego fryzjera aby polecił nam odpowiedni szampon do włosów przeciw wypadaniu. Bardzo skuteczne są szampon który będzie zawierał ekstrakty z jałowca, które posiadają działanie stymulujące, orzeźwiające i wpływa na pracę gruczołów łojowych skóry. Szampony do włosów zawierające aminokwasy w kompleksie energetycznym Vitalproline oraz witaminę B2 (aminokwasy odpowiadającego za stabilność naczyń krwionośnych ),  np. Vitality’s Energy Shampoo Intensive , który może być pierwszym krokiem do leczenia naszego problemu. Stosowanie szamponów przeciw wypadaniu włosów mają  za zadanie chronić włosy przed nadmiernym wypadaniem, wzmacniać osłabione i cienkie włosy oraz wzmocnić cebulki, sprawić, że włosy staną się grubsze, zdrowsze i dawać wigoru wymęczonym, osłabionym włosom.

 

Jak prawidłowo stosować szampon do włosów ?

-nanieść produkt na zwilżone włosy
-rozprowadzić dokładnie wmasowując kilka minut w skórę głowy
-unikać kontaktu z oczami
-dokładnie spłukać letnią wodą

 

Dla wzmocnienia efektu warto połączyć stosowanie szamponu przeciw wypadaniu włosów z kuracją w ampułkach przeciw wypadaniu włosów przynajmniej miesięczną. Bardzo korzystnie działającym preparatem który zapobiega wypadaniu jest kuracja Energy Forza Intensive czy kuracja Duo Energy Intensive. Wzmacniające kuracje, które wnikają bezpośrednio do cebulek naczynka włosowatego działające stymulująco i wzmacniająco. Kuracje takie należy przeprowadzać aż do ustąpienia objawów wypadania włosów, ponieważ kuracja to nie efekt zastosowania jednej ampułki a całej serii zabiegu.

 

wypadanie włosów - leczenie

Naświetlanie włosów i skóry lampą kwarcową to jeden ze sposobów walki z wypadaniem włosów. Naświetlanie takie powinno odbywać się z odległości około metra. Jest to odległość lampy od głowy. Ważne jest to, że podczas naświetlania oczy musza być chronione specjalnymi okularami, dobrze przylegającymi do ciała. W tym samym czasie włosy są przeczesywane. Naświetlanie głowy trwa około 2 minut na tył głowy i tyle samo na przód. Maksymalny czas naświetlania to około 8 minut i maksymalnie około 20 seansów. Częstotliwość takich seansów to najczęściej co drugi dzień, powtarzanych 4 razy w przeciągu całego roku. Łysienie jest poważnym problemem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Często prowadzi do stanów depresyjnych. Łysiejący pacjenci często uważają się za mniej atrakcyjnych. Tracą też pewność siebie, szczególnie w kontaktach z osobami przeciwnej płci oraz na płaszczyźnie zawodowej.

 

Wypadanie włosów u kobiet jest zwykle tylko częściowe. Oznacza to, że następuje silne przerzedzenie włosów ale część ich zostaje. U mężczyzn nie wygląda to tak pięknie. Najczęściej wypadające włosy tworzą nieestetyczną łysinę. Początki łysienia mogą być zauważalne poprzez tworzenie się tzw. zakol. Leczenie tej przypadłości jest bardzo trudne. Wymaga jednocześnie zarówno od lekarza jak i pacjenta ogromnej cierpliwości i wiary w uzyskanie pozytywnego efektu. Jednakże największym problemem u pacjentów z przypadłością wypadania włosów jest tendencja do występowania stanów depresyjnych. Pacjenci załamani występowaniem ubytków włosów nie stosują się do zaleceń lekarza dermatologa , co nie prowadzi do poprawy tego stanu. Najważniejszym punktem leczenia jest rozpoczęcie regularnego trybu życia. Odstawienie kawy i papierosów. Zdrowe odżywianie się, a przede wszystkim wzbogacenie diety w witaminy oraz mikro i makroelementy. Wypadanie włosów ogranicza również wcieranie w skórę soku z rzodkwi.

 

Wypadanie włosów nie jest niczym wstydliwym. Problem ten dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn. Statystycznie jednak to mężczyźni są bardziej narażeni na tą przypadłość. Jednym z powodów wypadania włosów jest np. problem z nadmiernym łuszczeniem się skóry. Najczęstszym powodem łuszczenia się skóry (łupieżu) jest drożdżak znajdujący się i żyjący w skórze głowy. Drożdżak ten potocznie nazywany jest Pityrosporum ovale (Malassezia furfur). W literaturze fachowej, w szczególności w starszej literaturze powszechnej znajdziemy właśnie potwierdzenie na to, że drożdżak ten występuje również w skórze zdrowej. Skóra nie musi być jednak wcale chora by włosy wypadały. Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, ponieważ włos podobnie jak wszystko w przyrodzie ma swój okres życia, po którym wypada by odrodzić się na nowo. Pierwsze większe wypadanie włosów można zaobserwować między 18 a 20 rokiem życia. Średnio zaawansowany okres wypadania włosów przypada na wiek pomiędzy 25 a 30 rokiem życia a po 40 roku życia włosów wypadać będzie nam najmniej.

 

Wypadanie włosów jesienią

Wypadanie włosów jest to proces fizjologiczny, który dotyka większą część osób właśnie o tej porze roku ma z tym problem. Nie ma obaw do takiego procesu, jeśli trwa krótki okres czasu. Jeśli jednak problem taki przeciąga się i bez końca tracimy włosy tzw. pękami to należy zadbać o ich kondycję od samego mieszka włosowego aż po końce nie zapominając o tym, że problem dotyka nas także od wewnątrz organizmu i on także może powodować stany długotrwałego wypadanie włosów. Taką tak zwaną normą w utracie włosów jest około 50 włosów dziennie, zaś jesień dotknie nas podwójnie, więc możemy stracić około 100 włosów, za co odpowiada pora jesienna. Jeśli jednak zamiast stopniowo zanikać problem wypadania się nasila to będzie to znak, że jednak coś dogłębniej jest sprawcą takiej przyczyny.

 

Jesień to idealny czas na zmiany fryzur, kiedy nasz organizm wariuje z powodu zmiany klimatu dobrze jest stracić część czuprynki i podciąć włosy o kilka dobrych centymetrów, podążając za pędzącą modą zróbmy coś szalonego. Skrócenie włosów, będzie idealną terapią szokową dla problemu wypadania. Włosy podcięte, będą bardziej podatne na odżywianie różnego typu zabiegami oraz nie będą traciły poprzez zniszczone rozdwojone końcówki dobroczynności odżywienia. W szczególności można polecić zabieg strzyżenia na gorąco.

 

Równocześnie z utratą zniszczonych po lecie końcówek włosów, należy rozpocząć etap odżywiania zewnętrznego oraz wewnętrznego. Jak wiadomo źle odżywiony organizm to ruina, na której nie postawimy dobrych murów. Zmieniamy dietę w bardzo istotne przy uzupełnieniu braków w naszym organizmie, na produkty zawierające nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli można wzbogacić posiłki np. oliwą z oliwek, pestkami dyni. Ważne jest również białko, witaminy i owoce, nawet takie w mrożonkach, równie odżywcze.

 

Kiedy zabezpieczymy nasz organizm, można pomyśleć o zabiegach dbających o wnętrze naszych włosów bardziej od zewnątrz, czyli nasze kochane maski do włosów, maseczki i najprzyjemniejsze zabiegi regenerujące włosy w salonie fryzjerskim, bo kto ich nie lubi? Nasze wypadające włosy nie lubią stresu, czystą przyjemnością pozostaje wizyta w salonie gdzie cały nasz organizm się relaksuje, czerpiąc przy tym same korzyści. Idealne będą zabiegi regenerująco - nawilżające typu LIFE BOOSTER. Korzystajmy z nich kilka razy w miesiącu aż do momentu, kiedy nasz organizm przestanie wariować i ustabilizuje się poziom problemu wypadania włosów. Wspomagajmy się środkami zapobiegającymi wypadanie włosów takimi jak szampony przeciw wypadaniu i maskami regenerującymi. Wspomagajmy się również ampułkami, bo i one również są godne uwagi, jeśli stosujemy je według wskazań producenta. Są to receptury ściśle skierowane w dany problem, więc zalecane jest rozpoczęcie i zakończenie kuracji.

 

Dobór szamponu jest zależny również od rodzaju włosów nie wystarczy wybrać szampon przeciw wypadaniu, równie ważne jest określenie czy nasze włosy są suche czy może przetłuszczające się. Maska do włosów jest także bardzo istotną sprawą w doborze, starajmy się dodatkowo nie obciążać włosów już bardzo delikatnych. Dobry wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów jest 100% sukcesem wyleczenia nadmiernego wypadania włosów jesienią.

 

Jak skutecznie zapobiegać wypadaniu włosów ?? - Aby zapobiegać wypadaniu włosów przede wszystkim należy specjalnie o nie zadbać do starczając im niezbędnych substancji odżywczych, zarówno wewnętrznie (poprzez stosowanie odpowiedniej zrównoważonej diety, bogatej w witaminy i minerały), jak i zewnętrznie poprzez stosowanie wysokiej jakości preparatów zewnętrznych, które wzmocnią i odżywią nasze włosy. Jeśli jest to możliwe należy zminimalizować destrukcyjny wpływ czynników zewnętrznych, to znaczy ograniczyć zabiegi osłabiające włosy takie jak: stosowanie preparatów stylizacyjnych i upiększających (farb, rozjaśniaczy, utrwalaczy, lakierów, gum do włosów) oraz urządzeń niszczących naturalną barierę ochronną włosów (suszarek, prostownic, lokówek, wałków). Włosy należy chronić również przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi niewłaściwym obchodzeniem się z nimi – np. podczas czesania, układania fryzury.Diametralną zasadą przy zapobieganiu wypadaniu włosów jest stosowanie odpowiednio dobranych preparatów do ich pielęgnacji. Odpowiednia kuracja dostarczy im optymalną ilość substancji nawilżających, odżywczych, chroniących przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, oraz dostarczających im witamin i minerałów, których niedobór wpływa na słabą kondycją włosów powodując wzmożone wypadanie. Spektakularne efekty uzyskuje się dzięki zastosowaniu preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry głowy i korzeni włosów: lotionów oraz ampułek,(niektórzy określają te preparaty jako wcierki) które delikatnymi ruchami wmasowuje się w skórę głowy. Determinuje to lepsze przenikanie substancji aktywnych zawartych w specyfiku, jak i poprawę ukrwienia mieszków włosowych (organów odpowiedzialnych za produkcję włosów). Najistotniejsze  dla włosów są regularnie dostarczane składniki odżywcze: witamin A, E, F, z grupy B, siarka, żelazo, cynk. Co istotne, jeśli pojawi się wzmożone wypadanie włosów, należy niezwłocznie zdiagnozować przyczynę i zacząć stosować odpowiednie preparaty hamujące wypadanie i wzmacniające włosy. Nie bez znaczenia będzie także wykonywanie masażu skóry głowy, który poprawia ukrwienie, a w konsekwencji wpływa na poprawę wnikania substancji aktywnych dostarczanych z diety, jak i preparatów stosowanych zewnętrznie.

 

Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest łysienie androgenowe. Aby efektywnie przeciwdziałać i zahamować ten typ łysienia, należy zablokować enzym, który przyczynia się do powstania pochodnej testosteronu, trwale uszkadzającej mieszki włosowe. Prowadzenie owocnej walki ze wzmożonym wypadaniem włosów należy zacząć od stosowania połączenia naturalnych ekstraktów roślinnych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami biotechnologicznymi. Wykorzystanie zarówno naturalnych, standaryzowanych wyciągów roślinnych i olejków eterycznych (m.in.: wyciągu z czarnej rzodkwi, ziela dziurawca, ekstraktu z chmielu, papryki, wyciągu z drzewa oliwnego, cytrusowego, żeń-szenia, olejku sosnowego, kolendrowego), jak i biotechnologicznych kompleksów (m.in.: witaminy PP, B6, biotyny), wpływa skuteczniej na wzrost poziomu działania danego preparatu. Pełen sukces w walce z tym problemem zapewni przede wszystkim regularne, długofalowe i kompleksowe stosowanie kuracji.

 

W codziennej pielęgnacji znakomicie sprawdza się zestaw: szampon, maska do włosów oraz lotion. Istotne jest umiejętne dobranie tych preparatów. Szampon należy wybrać odpowiednio do stanu skóry głowy. Maskę natomiast dobieramy do stanu łodygi włosa (włosy zdrowe, przesuszone, skłonne do przetłuszczania). Przy wyborze lotion oraz ampułki, uwzględniamy stan skóry głowy (są to preparaty, które wmasowuje się w skórę głowy i których się nie spłukuje!). Lotion oraz odpowiednio dobrane ampułki (wybrane zależnie od przyczyn nadmiernego wypadania włosów) należy stosować profilaktycznie, w celu wzmocnienia włosów, z ampułek natomiast korzystamy okresowo, wówczas gdy zauważymy wzmożone wypadanie włosów, ich osłabienie czy przy spadku ich kondycji. Zarówno lotion, jak i ampułki najlepiej stosować na noc. Wynika to z dobowego rytmu ludzkiego organizmu. W trakcie snu świadomość jest uśpiona, organizm całkowicie poświęca się działaniom podświadomym, w tym regeneracji każdej z komórek. Dlatego też w nocy ludzki organizm lepiej wykorzystuje zaaplikowane mu substancje odżywcze.

 

Jak prawidłowo pielęgnować włosy z tendencją do wypadania ??

1. czesanie (szczotkowanie włosów i skalpu głowy)

Po pierwsze do rozczesywania włosów używaj szczotek z naturalnym włosiem z dzika ponieważ zawiera ono naturalna keratynę tak samo jak ludzki włos. Nie ma ostrych krawędzi czy twardych powierzchni, którymi można uszkodzić kosmyki.

 

Po drugie, włosie jest bardzo gęste. Dzięki temu dokładnie rozczesuje włosy, zbiera z nich wszelkie drobinki kurzu, martwy naskórek, i równomiernie na całej długości rozprowadza sebum które jest najlepszą odżywką na włosy.

 

Po trzecie, końcówki szczotki pięknie masują skalp. Szczotkując skórę głowy i włosy wykonuje się przy tym masaż głowy, który wspomaga ukrwienie skalpu i przyspiesza wchłanianie substancji odżywczych co zapobiega wypadaniu włosów.

 

Pamiętaj również aby poplątane włosy nie rozczesywać od samej nasady. Rozczesuj kosmki stopniowo zaczynając od końców kierując się do nasady włosa. W ten sposób unikniesz szarpania i wyrwania włosów. Najlepiej rozczesywać włosy z pochyloną głową wówczas skóra głowy jest bardziej ukrwiona.

 

2. Odpowiedni szampon do włosów. Do mycia włosów używaj szamponów które zawierają wyżej wspomniane substancje które będą zapobiegały lub ograniczały wypadanie poprzez dostarczenie składników odżywczych. Najlepsze będą te które zawierają naturalne składniki. Najlepiej aby szampon był delikatnie myjący wzbogacony o witaminy i substancje drażniące które pobudzają krążenie skóry głowy np: rozmaryn, guarana papryka, miłorząb japoński, borówka.

 

3. odpowiednia odżywka/maska. Tak samo jak z dobraniem odpowiedniego szamponu odpowiednio powinniśmy dobrać odżywkę bądź maskę. Idealnym rozwiązaniem może być tutaj olejowanie włosów olejkami które zapobiegają wypadaniu odżywiając cebulkę włosa oraz odpowiednio nawilżają zarówno skórę głowy jak i włosy. Olejki zawierają mnóstwo witamin a co najważniejsze są naturalne. Do olejowania włosów ze skłonnością do wypadania sprawdzi się np.: olej lniany, olej z wiesiołka, Jojoba czy rycyna. Pamiętajmy jednak że olejki muszą pozostać na skórze głowy co najmniej przez 2 h najlepiej jeśli damy im szansę pracować na skórze głowy przez cała noc. Dla osób które nie mają czasu na olejowanie świetnym rozwiązaniem będą produkty które spłukuje się po 5 min do takich produktów należy maska z czerwoną glinką która zawiera duże ilości żelaza zbawiennie wpływając na krążenie skóry głowy.

 

4. ampułki, lotiony, wcierki. Preparaty takie jak ampułki czy lotiony nakładamy tylko na skórę głowy po jej umyciu.  Kuracje przeciw wypadaniu włosów należy stosować przez co najmniej 3 miesięcy. Istotne jest aby wzmacniać każdą część włosa, zarówno same włosy, jak i ich korzenie, znajdujące się pod powierzchnią skóry głowy. Warto zasięgnąć porady lekarza dermatologa, który po wywiadzie lekarskim skieruje na odpowiednie badania, dzięki którym poznamy przyczynę wypadania, a to pozwoli dobrać skuteczny preparat zewnętrzny. Ze względu na tak szeroki wachlarz możliwych przyczyn nadmiernego wypadania włosów oraz fakt, iż niejednokrotnie na problem składa się kilka czynników, warto stosować preparaty, w których wykorzystano kilka składników hamujących wypadanie. Do dyspozycji mamy z jednej strony sposoby i środki sprawdzone od wieków, ale wysokiej jakości (skuteczny preparat przeciw wypadaniu powinien dostarczyć włosom niezbędnych substancji odżywczych, poprawiających mikrokrążenie skóry głowy, ich dotlenienie oraz zwiększających zakotwiczenie włosów np. wyciąg z kłączy tataraku), a z drugiej strony innowacyjne, opracowane naturalnie i laboratoryjnie kompleksy skutecznie hamujące wypadanie i pobudzające odrost włosów.

 

Polecane preparaty - szampony

Simply zen densifying shampoo - Szampon zapobiegający wypadaniu włosów. Zawiera ekstrakt z indyjskiego drzewa kino. Szampon został przygotowany  w oparciu o bogaty skład, tak by skutecznie przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów. Preparat stymuluje cebulki włosa, pobudza je, tym samym wpływając na gęstość włosów. Dzięki pobudzającym właściwością przywraca normalny i regularny cykl wzrostu włosów.

 

Simply zen stimulating shampoo - Delikatne oczyszczanie i pobudzanie skóry głowy to dwa najważniejsze czynniki, które przeciwdziałają nadmiernemu wypadaniu włosów. Delikatne działanie oczyszczających składników z fizjologicznym PH oraz korzyści płynące z olejków eterycznych rozmarynu , grajeput, guranay , borówki , papryki, miłorzębu japońskiego , mentolu gwarantują równowagę skóry . Działają pobudzająco na zanikłe pęcherzyki i cebulki włosów.  Wzmacniają mikrocyrkulacjęi zachęcając włosy do wzrostu 

 

Simply zen equiliburium - Szampon o działaniu bilansującym i leczniczym zarówno dla włosa i skóry głowy. Odżywia trzon włosa. Jest sformułowany z mikro alg bogatych w proteiny, aminokwasy, minerały, pierwiastki , węglowodany, polisacharydy, witaminy i ekstrakty roślinne. Jego wyjątkowe składniki myjące pozwalają na delikatne i częste oczyszczanie skóry głowy i włosów, pozostawiając włosy błyszczące, wzmocnione i odżywione. Dzięki wysokiej koncentracji białka, aminokwasów, lipidów, węglowodanów, witamin, minerałów włosy stają się wyraźnie zdrowsze. Zawiera także polisacharydy, które nadają gładkości i nawilżenia. Kompleks witamin w składzie witaminy B3, B5, B6, C i E, działa w sposób zintegrowany energetyzujący i odżywczy  zarówno na skórę głowy i włosy. Bogata i specyficzna kombinacja wyciągów roślinnych z nagietka, rumianku, rozmarynu, pokrzywy, krwawnika, tymianku  i Sage ma dotleniające, oczyszczające, zmiękczające, nawilżające działanie.

 

Synergicare pro energy shampoo  - skoncentrowany szampon do włosów z tendencją do wypadania. Skuteczny przy przeciwdziałaniu nadmiernemu wypadaniu włosów, dzięki zawartości ekstraktu z pieprzu hiszpańskiego i kompleksu DNA. Oczyszcza skórę głowy, wspomaga mikrocyrkulację oraz wzmacnia w efekcie słabe włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu do włosów wypadających uzyskujemy mocne i piękne włosy, pełne blasku i niewiarygodnie miękkie. Szampon do włosów rozszerza drobne naczynka krwionośne poprawiając ukrwienie cebulek włosowych, pobudzając je do lepszej pracy i poprawy kondycji włosów. Włosy stają się miękkie, zdrowe, pełne wigoru.

 

Polecane preparaty - maski i odżywki

Stymulująca czerwona glinka przeciwko wypadaniu włosów Simply zen stimulating Clay hairwash - Związek delikatnie czyszczących składników i czerwonej glinki tworzy nowy produkt z unikatowym osiągnięciem. Czerwona glinka to proszek bogaty w tlenek żelaza i miedzi; żelazo doprowadza tlen do skóry; miedź współpracuje w odbudowie elastyny i keratyny, powodując odbudowę włosów. Stymulujące i dotleniające korzyści pochodzące z kombinacji czerwonej glinki i bio- aktywatora pochodzącego z alg Pheophycaes, razem z olejkami eterycznymi Rozmarynu, ekstraktem roślinnym Miłorzębu Japońskiego, Papryki, Eukaliptusa i Mentolu, ożywia i pobudza zanikłe pęcherzyki cebulki włosów, wzmacniając mikro-cyrkulację skóry. Składniki odżywiające i nawilżające pozostawiają włosy miękkie, pełne życia i błyszczące.

 

Głęboko stymulująca maska z czerwoną glinką przeciwko wypadaniu włosów - Czerwona glinka to proszek bogaty w tlenek żelaza i miedzi; żelazo doprowadza tlen do skóry; miedź współpracuje w odbudowie elastyny i keratyny, powodując regenerację włosów. Stymulujące i dotleniające korzyści pochodzące z kombinacji czerwonej glinki i bi-aktywatora pochodzącego z alg Pheophycaes, razem z olejkami eterycznymi Rozmarynu, ekstraktem roślinnym Miłorzębu Japońskiego, Papryki, Eukaliptusa i Mentolu, ożywia i pobudza zanikłe pęcherzyki i cebulki włosów, wzmacniając mikro-cyrkulację skóry. Ponadto faza wygładzania i odżywiania, dodana do naturalnej gumy, przynosi głębokie nawilżenie skórze i siłę włosom.

 

Ampułka głęboko stymulująca pielęgnację przeciw wypadaniu włosów SIMPLY ZEN stimulating intensive treatmant Simply ZEN stimulating intensive treatment głęboko stymulująca pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów. Nadmierne i anomalne wypadanie włosów może być zwalczane przez skuteczny program intensywnego pobudzenia mieszków włosowych. Jego formuła ma przeciwdziałać nadmiernemu wypadaniu włosów stymulując mieszki włosowe , zachęcając włosy do  ponownego wzrostu. Badania wykazały zarówno wzrost średniej liczby włosów i w szybkość ponownego wzrostu ,efekt zwiększonej aktywności mikro-krążenia  skóry głowy. Synergiczne korzyści z bi-aktywatora  pochodzą z wyciągu z alg, olejku z rozmarynu, cynamonu, imbiru, wyselekcjonowanych roślinnych ekstraktów z Gingko biloba, aloesu, krwawnika, Calamus, gałki muszkatołowej i mirry. Ożywiają i stymulują mieszki włosowe .Silne działanie stymulujące i energetyzujące dopełnia działanie oczyszczające, bakteriostatyczne, łagodzące i kojące na skórę głowy i włosy. Kamfora pomaga  w absorpcji innych czynników aktywnych, oraz  hamuje wzrost enzymu reduktazy - jeden z najważniejszych enzymów odpowiedzialnych za zjawisko łysienia.

 

Stymulujący balsam do skóry głowy - Simply zen stimulating scalp lotion - Nadmiernemu i nieprawidłowemu wypadaniu włosów można przeciwdziałać poprzez skuteczny program intensywnego pobudzania pęcherzyka włosa.  Wyniki otrzymane podczas studiowania produktu wykazały przyrost przeciętnej liczby włosów i szybszy ich wzrost, efekt ten jest przypisywany wzrostowi mikrocyrkulacji, oraz wzrostowi komórkowej działalności. Współdziałające korzyści bi-aktywatora pochodzącego z alg Pheophycaes, olejków eterycznych Rozmarynu, Cynamonu, Imbiru i ekstraktów roślinnych Miłorzębu Japońskiego, Aloe Vera, Krwawnika, Tataraku, Gałki muszkatołowej i Mirry ożywia i pobudza zanikły pęcherzyk i cebulkę włosa, wzmacniając mikrocyrkulację skóry i powodując wzrost włosów. Jego silne działanie stymulujące i pobudzające jest uzupełnione oczyszczającym, bakteriostatycznym, kojącym działaniem dla dobra włosów i skóry głowy. Kamfora ma działanie absorbujące i hamujące enzym alfa-redutasi, jeden z najważniejszych czynników odpowiedzialnych za utratę włosów.

 

Koncentrat przeciwko wypadaniu włosów Simply zen densifying active concentrate - Intensywny koncentrat przeciw wypadaniu włosów. Zawiera ekstrakt z indyjskiego drzewa kino. Ampułka słuzy do intensywnej terapii mającej zapobiec wypadaniu włosów. Bogaty preparat, który chroni i wzmacnia cebulki włosa, przywraca normalny i regularny cykl wzrostu dzięki swoim doskonałym właściwościom stymulującym. Zastosowanie: Dodać 0,8ml ( co odpowiada 4naciśnięciom pompki) do fiolki densifying lotion, dobrze wymieszać zawartość i równomiernie rozprowadzić na czystej skórze głowy, stosując lekki nacisk opuszkami palców . Nie spłukiwać

 

Densifying lotion - balsam zapobiegający wypadaniu włosów. . Zawiera ekstrakt z indyjskiego drzewa kino. Specjalny preparat przeciwdziałający nadmiernemu wypadaniu włosów, chroni i wzmacnia cebulki włosa, przywraca normalny cykl wzrostu dzięki swoim doskonałym właściwościom stymulującym. Poprawia również stan skóry głowy.

 

Equkubrium scalp lotione - Niezbędny lotion zapobiegawczy do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki wyciągom  z alg morskich bogatych w proteiny, aminokwasy, minerały, kompleks witamin (B3,B5, B6, C  oraz E, wyselekcjonowane ekstrakty botaniczne aloes oraz proteiny ryżowe-dotleniają, równoważą, orzeźwiają skórę głowy ostatecznie odżywiając oraz wzmacniając cebulki włosów. Oprócz tego dzięki oczyszczającym oraz bakteriostatycznym składnikom zawartym w formule lotion ma działanie przeciwłupieżowe, anty-łojotokowe.

 

Placentinol - Lotion przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów. Zawiera kompleks witamin A-E-H oraz specjalnie dobrane aminokwasy i proteiny pochodzenia naturalnego, które odżywiają skórę głowy i stymulują rozwój cebulek włosowych.
 

Italy synergicare women - Ampułka przeciw wypadaniu włosów specjalnie opracowana dla problemów kobiet. Remineralizujący lotion przeciw wypadaniu włosów wspomaga kobiety w walce z utratą włosów, spowodowaną różnymi czynnikami. Specjalny kompleks Prolife Factor i Biomineral5 stymuluje mieszek włosowy i powoduje wzrost włosów. Dodatkowo zwiększa jego grubość i wytrzymałość. Działa na korzeń włosa, stymuluje mikro krążenie, wspomaga naturalną ochronę włosa. W efekcie włosy są miękkie, gęste i lśniące.

 

Itely officinae przeciw wypadaniu - Ziołowa kuracja przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów oraz zabieg wzmacniający cebulki włosa. Lotion oparty na składnikach z ekstraktu z pieprzu hiszpańskiego i kompleksu DNA oraz DRF. Pobudza skórę głowy, rozszerza drobne naczynka krwionośne poprawiając ukrwienie i metabolizm cebulek włosowych. Podczas stosowania można odczuwać lekkie swędzenie/pieczenie skóry głowy, jest to prawidłowa reakcja na lecznicze działanie produktu.

 

Vitalitys energizing anti loss treatment SPA - Kuracja energetyzująca przeciw wypadaniu włosów na bazie wody termalnej ze źródeł Spezzano. Wzmacnia strukturę włosa, pomagając wydłużyć jego cykl życiowy. Roślinne komórki macierzyste Vitcell-Tec działają odżywczo i poprzez stymulację cebulki sprzyjają odrastaniu włosa. Zabieg ten poprawia mikro krążenie, sprawiając że włosy stają się bardziej odporne i silne.
 

Itely synergicare Man - Aktywna ampułka do włosów wypadających dla mężczyzn, jest to energetyzujący lotion do walki z wypadaniem włosów dla mężczyzn. System Trifactor Formuła Zinc PCA działa intensywnie na cebulki włosowe, dzięki czemu wspomaga je w funkcjonowaniu, a w efekcie eliminowania przyczyny przerzedzania włosów. Lotion przeciw wypadaniu włosów poprawia mikrokrążenie i oczyszcza skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Dzięki specjalnej recepturze lepiej przenika do mieszków włosowych przez męską skórę głowy, która jest nieco grubsza niż skóra kobiet. 
 

 

hurtownia fryzjerska, sklep fryzjerski,

Czytaj dalej

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Wybierz wersję
Cień

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml

PRODUCENT: z.one

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml   Jak działa Szampon Integrity Papaya?  Papaya jest linią Milk_Shake, która mocno...
Dodaj do koszyka: Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml
Cień

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml   Opis produktu: Odżywka w sprayu bez spłukiwania o przyjemnym...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml
Cień

Yellow Scalp Energy Lotion przeciw wypadaniu włosów 6x13ml

PRODUCENT: Yellow

Yellow Scalp Energy Lotion przeciw wypadaniu włosów 6x13ml   Opis produktu: Intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów, zapewniająca efekt...
Dodaj do koszyka: Yellow Scalp Energy Lotion przeciw wypadaniu włosów 6x13ml
Cień

Yellow Scalp Energy szampon przeciw wypadaniu włosów 500ml

PRODUCENT: Yellow

Yellow Scalp Energy szampon przeciw wypadaniu włosów 500ml     Opis produktu: Yellow Scalp Energy to szampon przeciw wypadaniu włosów. Oczyszcza...
Dodaj do koszyka: Yellow Scalp Energy szampon przeciw wypadaniu włosów 500ml
Cień

Yellow Easy long shampoo szampon przyspieszający wzrost włosa 500ml

PRODUCENT: Yellow

Yellow Easy long shampoo szampon przyspieszający wzrost włosa 500ml    Opis produktu  : Czy masz wrażenie, że Twoje włosy w pewnym momencie przestały...
Dodaj do koszyka: Yellow Easy long shampoo szampon przyspieszający wzrost włosa 500ml
Cień

RR Energizing Energy szampon wzmacniający do włosów 300ml

PRODUCENT: RR

RR Energizing Energy szampon wmacniający do włosów 300ml     Opis produktu:  RR Energy szampon do włosów jest wzbogacony...
Dodaj do koszyka: RR Energizing Energy szampon wzmacniający do włosów 300ml
Cień

Z.one Simply Zen Densifying szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Simply Zen Densifying szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml   Simply zen to kompleksowa oferta kosmetyków pomagających skutecznie spowalniać...
Dodaj do koszyka: Z.one Simply Zen Densifying szampon zapobiegający wypadaniu włosów 250ml
Cień

Z.one Simply Zen Stimulating szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Simply Zen Stimulating szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml   Simply zen to kompleksowa oferta kosmetyków pomagających skutecznie spowalniać proces...
Dodaj do koszyka: Z.one Simply Zen Stimulating szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml
Cień

Z.one densifying advanced synergy zestaw przeciw wypadaniu włosów

PRODUCENT: z.one

Zone Simply Zen densifying advanced synergy zestaw przeciw wypadaniu włosów Synergiczny zestaw do zabiegu przeciw wypadaniu włosów o wielofunkcyjnym...
Dodaj do koszyka: Z.one densifying advanced synergy zestaw przeciw wypadaniu włosów
Cień

Milk shake Energizing blend szampon przeciw wypadaniu 300ml

PRODUCENT: z.one

Milk shake Energizing blend szampon przeciw wypadaniu włosów 300ml   Opis produktu ; Jest to leczniczy szampon, który walczy z wypadaniem...
Dodaj do koszyka: Milk shake Energizing blend szampon przeciw wypadaniu 300ml
Cień

Stapiz szampon przeciw wypadaniu włosów bez SLES 250ml

PRODUCENT: Stapiz

Stapiz szampon przeciw wypadaniu włosów bez SLES 250ml     Opis produktu: szampon poprawiający ukrwienie skóry i poprawiający macierz włosa...
Dodaj do koszyka: Stapiz szampon przeciw wypadaniu włosów bez SLES 250ml
Cień

Z.one Simply Zen Densifying Shampoo Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 1000ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Simply Zen Densifying Shampoo Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 1000ml   Opis produktu: Szampon zapobiegający wypadaniu włosów. Bogata...
Dodaj do koszyka: Z.one Simply Zen Densifying Shampoo Szampon zapobiegający wypadaniu włosów 1000ml
Cień
2 3 4

Cień