Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami
Strona główna Maszynki do włosów
Sortuj:

Maszynki do włosów

Maszynki do włosów – wybór odpowiedniej maszynki do strzyżenia włosów nie jest łatwym zadaniem.  Na samym początku musimy zastanowić się do czego ma nam służyć owa maszynka do włosów.

 

Maszynka do włosów lub inaczej strzyżarka, w tej kategorii znajdą państwo także trymery oraz podstrzyżarki. Dobry sprzęt fryzjerski do strzyżenia włosów to naprawdę niebywałe wyzwanie, jaką maszynkę kupić, by była wytrzymała, jakie parametry powinna mieć, aby była poręczna, niezbyt ciężka no i czy maszynka profesjonalna jest naprawdę lepsza od marketowej? Takie pytania stawia każdy potencjalny kupujący, zastanawiając się przy zakupie czy to na pewno ta jedyna maszynka do włosów i czy nie popełnił błędu w wyborze.

 

Wiele osób wychodzi z założenia, że zakup maszynki do włosów zwróci się bardzo  szybko, biorąc pod uwagę talent do strzyżenia, ponieważ przeciętne strzyżenie miesięczne wynosi ok. 20zł. Niestety zakup byle maszynki może zakończyć się fiaskiem, kiedy zakupimy maszynkę w marketach czy na bazarze, przelicznik ten zamieni się nam na zakup wielu sztuk maszynek w ciągu roku, co dotyka jedynie naszego portfela i niestety zepsutym sprzętem zaśmiecamy środowisko. To właśnie jest motywacja do zakupu porządnej profesjonalnej maszynki do strzyżenia włosów!

 

Szukając tej jedynej maszynki do strzyżenia włosów bierzmy pod uwagę wszystkie jej parametry, ponieważ profesjonalna maszynka do włosów jest znacznie bardziej wytrzymała, przy ciągłej pracy silnika może pracować nawet 120minut bez przerwy gdzie maszynki marketowe po każdych 10 minutach pracy muszą odpoczywać średnio okło 30 minut, Profesjonalne maszynki do włosów nie sprawią nam zawodu i będą w stanie strzyc bardzo grube włosy bez przepuszczania przez ząbki ostrza. amatorskie maszynki do włosów nie są w stanie być w ruchu przez dłuższy czas, często wysiadają pod wpływem długiej pracy silnika dochodzi do przegrzania, nie zawsze dobrze ustawione ostrza okazują się nie strzyc często wcale i taki zakup przechodzi w zapomnienie.

 

Profesjonalne maszynki do włosów to przede wszystkim:

·         Mocny, żywotny silnik (zazwyczaj podawana jest w obrotach na min, najczęściej w granicach 6000 – 8000 obr./min

·         Wytrzymałe ostrza, wykonane z najlepszej jakości materiałów (ceramiczne, tytanowe)

·         Szerokość ostrza (30-40mm, szersze 45-46mm)

·         Waga ( w zależności od producenta od 100- 400gr)

·         Cicha praca silnika

·         Długi przewód

·         Zakres długości strzyżenia

·         Wygodne i szybkie w montażu nasadki dystansowe

·         Możliwość pracy ciągłej nawet 120minut w zależności od firmy

 

Przy maszynkach akumulatorowych bardzo istotne jest dodatkowo:

·         Czas działania, bez podłączenia do sieci (profesjonalne od 70-100min)

·         Czas ładowania baterii

·         Dodatkowy akumulator

·         Wyświetlacz LED

·         Szybkie ładowanie akumulatora (profesjonalne 40min)

·         Waga ( w zależności od producenta od 100- 400gr)

 

Możemy wybrać czy interesują nas maszynki typowo sieciowe czy też akumulatorowo sieciowe, bądź interesują nas maszynki bateryjne, są to istotne wybory dla osób, które wiedzą, czego chcą. Czym różnią się takie maszynki?

 

Sieciowe maszynki do włosów - jak sama nazwa wskazuje jest wyłącznie podłączona przewodem do gniazda zasilającego, bez możliwości odłączenia jej. Jest znacznie lżejsza od maszynki z akumulatorem. Nie zmienia częstotliwości pracy, gdyż ma niezmienne, niemalejące źródło zasilania. Przez ten fakt może się wydawać niektórym znacznie wytrzymalsza.

 

Akumulatorowe maszynki do włosów z wejściem sieciowym, są idealne do „pracy w terenie”. Niezależnie gdzie się znajdujemy możemy strzyc taką maszynką, oczywiście do wyczerpania akumulatorka, gdzie jego czas pracy jest naprawdę dość długi, po wyczerpaniu zazwyczaj można podłączyć przewód zasilający i pracować dalej. Zazwyczaj takie maszynki posiadają rodzaj diod sygnalizujących o procencie rozładowania baterii, lub znacznie wygodniejszy wyświetlacz LED, który wyświetla nam poziom rozładowania w procentach. Często do maszynek akumulatorowo-sieciowych dołączane są specjalne stojaki, w które pełnią rolę ładowarki oraz bardzo dobre firmy oferują w komplecie zapasowy akumulator który możemy ładować gdy pracujemy na pierwszym akumulatorze co zapewnia nam nieprzerwalną pracę.

 

Akumulatorowe maszynki do włosów, podobnie jak maszynki akumulatorowo-sieciowe, są idealnym rozwiązaniem przy strzyżeniu bez dostępu do gniazda sieciowego, posiadają stacje, w których prosto i szybko można podładować akumulator, najczęściej taki typ maszynek posiada 2 akumulatory.

 

Bateryjne maszynki do włosów są to często maszynki do wycinania wzorków lub maszynki do pracy przy strzyżeniu zarostów, bądź do usuwania włosków w miejscach wrażliwych. Maszynki do strzyżenia okolic nosa i uszu mają niewielkie rozmiary i obrotowy system cięcia (trymer), który jest dopasowany i bezpieczny w czasie podcięcia włosków. Najczęściej są zaopatrzone w akumulatorki typu AA, dzięki temu są bardzo lekkie, choć mają skrócony czas pracy maszynki, ze względu na zastosowanie.

 

Maszynki do włosów 2D i 3D, gdzie 2D jest to system strzyżenia, przy którym maszynka posiada elastyczny grzebień dostosowujący się do kształtu głowy. Przy systemie strzyżenia 3D maszynka posiadagłowicę skręcającą prawo- lewo, przystosowaną do idealnego cięcia nie zważając na kąt nachylenia. Idealnym wyborem może okazać się taka właśnie maszynka, gdyż przy najmniejszym oporze strzyżenie właśnie taką maszynką będzie na pewno idealne i bez zastrzeżeń.

 

Podstawowym elementem każdej maszynki do włosów jest ostrze, na wytrzymałość ostrza składa się wiele czynników, ale najważniejsze jest, z czego wykonane jest ostrze?

·         Tytanowe

·         Ceramiczne

·         Aluminiowe

·         Stalowe

 

Z podanych wyżej najbardziej wytrzymałe są ostrza tytanowe, które z pewnością pobijają aluminium czy stal. Dodatkowo, niektóre ostrza wzmacniane są powłoką węglową, co znacznie wzmacnia ich wytrzymałość. Na drugim miejscu pojawia się ostrze ceramiczne, także wytrzymałe i cenione.

 

Maszynka do włosów musi posiadać w pakiecie zakresu długości strzyżenia. Najmniejszy zakres strzyżenia to 1mm ( użycie maszynki bez użycia nasadek), największy 45mm, jest to zależne od maszynki, czy posiada wymienne nasadki lub grzebienie. Często dostępne na rynku są maszynki z możliwością strzyżenia bez nasadkowego od zaledwie ok. 1mm- 2mm (teleskopowy system regulacji długości).

 

Obudowa maszynki do włosów to także zagadnienie, któremu warto się przyjrzeć, kształt powinien być ergonomiczny dopasowany do potrzeb klienta, warto przyjrzeć się również czy obudowa jest wykonana z antypoślizgowej powłoki, przez którą będziemy mieć pewność, że nie wysunie nam się z ręki, tworząc urocze „schody”.

 

Bardzo cenione profesjonalne maszynki do włosów to:

·         FOX

·         WAHL

·         JAGUAR

·         ERMILA

·         MOSER

 

Zakup maszynki do włosów miejmy nadzieję teraz nie jest już tak trudny jak na początku tego artykułu. Teraz możesz mieć pewność, że po przejechaniu po głowie maszynką nie będzie szarpać, nie wyrywać, nie będzie pozostawiać pojedynczych włosów.

 

POLECAMY

MOSER ChromStyle  Type 1871 – najwyższej jakości maszyna do włosów wyprodukowana przez niemiecką firmę MOSER.  

Jest to profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów, która posiada jedyne w swym rodzaju zasilanie sieciowo-akumulatorowe. Maszynka jest profesjonalnym narzędziem służącym do strzyżenia włosów, wyposażonym w profesjonalny nóż ze stali szlachetnej, który zapewnia niezwykle dokładne i precyzyjne cięcie, dzięki technologii szlifowania „Made in Germany”, które zadowoli nie tylko wymagających klientów,  ale także najbardziej wymagających stylistów posługujących się tą rewelacyjną maszynka Moser ChromStyle Type 1871, ponieważ dokładność cięcia jest wręcz zadziwiająca. Należy jednak przede wszystkim pamiętać, żeby zapewnić trwałość i precyzyjność ostrza, należy zachować dobry stan urządzenia, ponieważ regularne czyszczenie i oliwienie noża jest podstawą do zachowania idealnych właściwości tnących noża. Nóż należy oliwić, nawilżając kropelką oleju oznaczone powierzchnie na ostrzu, następnie włączyć na chwilę urządzenie w celu zapewnienia rozprowadzenia oleju po całej długości noża. Zachowując czystość noża będziemy mieli pewność, że maszynka posłuży nam na bardzo długie lata. Maszynka do włosów Moser Chrom Style 1871 posiada tzw. Quick Change, jest to system najnowszej generacji służący do szybkiej wymiany noża ze zintegrowaną regulacją długości. Można bardzo szybko ustawić wymaganą długość cięcia. Maszynka posiada 5 opcji zmiany długości cięcia od 0,7mm do 3mm. Maszynkę Moser ChromStyle Type 1871 można stosować również z nasadkami, aby uzyskać interesującą nas długość cięcia. Moser ChromStyle Type 1871 posiada 4 nasadki o długościach 3mm, 6mm, 9mm oraz 12mm, jednak istnieją również dwie inne długości takie jak 18mm oraz 25mm. Maszynka ta posiada sterowany procesorem silnik pozwalający na uzyskanie stałej siły cięcia bez względu na to w jakim stanie akumulator jest oraz od typu ciętego włosa. Akumulator pozwala na ciągłą pracę z maszynką przez około 100min bez potrzeby ładowania jej w między czasie.

 

W tym czasie maszynka będzie pracowała tym samym ciągiem nie zmniejszając swojej prędkości czy siły. Maszynka posiada wbudowaną kontrolkę LED stanu akumulatora oraz stanu ładownia maszynki jak także system czujników, który samoczynnie rozpoznaje stan, w którym maszynka, a dokładnie nóż wymaga naoliwienia lub jest bardzo zanieczyszczony.  Maszynka posiada różnego rodzaju dźwięki, które sygnalizują nam rozpoczęcie bądź zakończenie ładowania maszynki oraz inne funkcje wymienione powyżej.

 

Maszynka do strzyżenia włosów Moser ChromStyle Type 1871 jest idealną maszynką dla osób, które potrzebują niezawodnego urządzenia, które spełni wszystkie najważniejsze wymagania jakie może spełnić maszynka do włosów. Maszynka do włosów Moser ChromStyle Type 1871 jest maszynką idealną do pracy w zakładzie oraz do pracy w tak zwanym terenie, gdzie nie zawsze mamy dostęp do sieci elektrycznej przy czym dodatkowo nie traci na swojej sile i precyzji. Ostrze wykonane z najwyższej jakości stali dodatkowo precyzyjnie i idealnie wyszlifowane sprawi, że każdy po obcięciu taką maszynką będzie widział różnicę między TĄ maszynką, a innymi dostępnymi na rynku. Maszynka do włosów Moser ChromStyle Type 1871 jest idealną maszynką dla osób wymagających, którzy chcą zachować idealną jakość swojej pracy oraz chcą się cieszyć zadowoleniem swoich klientów.

 

Hurtownia Fryzjerska URADKA

Czytaj dalej

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Wybierz wersję
Cień

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml

PRODUCENT: z.one

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml   Jak działa Szampon Integrity Papaya?  Papaya jest linią Milk_Shake, która mocno...
Dodaj do koszyka: Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml
Cień

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml   Opis produktu: Odżywka w sprayu bez spłukiwania o przyjemnym...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml
Cień

FOX TOP GUM Trymer do strzyżenia włosów i brody

PRODUCENT: Fox

FOX TOP GUM Trymer do strzyżenia włosów i brody   Opis produktu: Profesjonalny Trymer bezprzewodowy FOX Top Gum wyposażony w akumulator...
Dodaj do koszyka: FOX TOP GUM Trymer do strzyżenia włosów i brody
Cień

FOX LILLY Trymer do strzyżenia włosów

PRODUCENT: Fox

FOX LILLY Trumer do strzyżenia włosów    Opis produktu: Bezprzewodowy trymer do włosów Fox Lilly posiada specjalne ostrze...
Dodaj do koszyka: FOX LILLY Trymer do strzyżenia włosów
Cień

Fox Maszynka do strzyżenia włosów Orange

PRODUCENT: Fox

Fox Maszynka do strzyżenia Orange   Opis produktu: Profesjonalna maszynka do włosów Fox Orange to bardzo dobre narzędzie do strzyżenia...
Dodaj do koszyka: Fox Maszynka do strzyżenia włosów Orange
Cień

Fox Maszynka do strzyżenia włosów Joker

PRODUCENT: Fox

Fox Maszynka do strzyżenia włosów Joker   Opis produktu:  Maszynka do włosów Fox Joker przyciąga uwagę swoim nietypowym, niezwykle...
Dodaj do koszyka: Fox Maszynka do strzyżenia włosów Joker
Cień

Fox Maszynka do strzyżenia włosów MAGNUM

PRODUCENT: Fox

Fox Maszynka do strzyżenia włosów  MAGNUM   Opis produktu: Profesjonalna maszynka do strzyżenia, będąca w stanie spełnić nawet najbardziej...
Dodaj do koszyka: Fox Maszynka do strzyżenia włosów MAGNUM
Cień

Fox Maszynka do strzyżenia włosów WOOD

PRODUCENT: Fox

Fox Maszynka do strzyżenia włosów WOOD   Opis produktu: Profesjonalna bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów FOX WOOD. Posiada szybki...
Dodaj do koszyka: Fox Maszynka do strzyżenia włosów WOOD
Cień

Wahl Nasadka Plastikowa do Maszynki nr 8 (25mm)Taper,Magic Clip,Icon, Legend, Balding

PRODUCENT: Wahl

Wahl Nasadka Plastikowa do Maszynki nr 8 (25mm)Taper,Magic Clip,Icon, Legend, Balding   Opis produktu:  Uniwersalna nadkładka nr 8 do maszynek firmy Wahl...
Dodaj do koszyka: Wahl Nasadka Plastikowa do Maszynki nr 8 (25mm)Taper,Magic Clip,Icon, Legend, Balding
Cień

Fox Nóż do Wzorków do Trymera Reggae

PRODUCENT: Fox

Fox Nóż do Wzorków do Trymera Reggae   Opis produktu:  Nóż do wzorków do trymera Reggae. Pozwala na wykonanie...
Dodaj do koszyka: Fox Nóż do Wzorków do Trymera Reggae
Cień

Wahl Sterling 2 Plus Trymer bezprzewodowy

PRODUCENT: Wahl

Wahl Sterling 2 Plus Trymer bezprzewodowy   Opis produktu:  Profesjonalny trymer fryzjerski, bezprzewodowy. Wykończy idealnie baczki, przstrzyże brodę i...
Dodaj do koszyka: Wahl Sterling 2 Plus Trymer bezprzewodowy
Cień

Wahl Hero Trymer przewodowy

PRODUCENT: Wahl

Wahl Hero Trymer przewodowy   Opis produktu:  Profesjonalny przewodowy trymer fryzjerski. Mały, lekki i poręczny - mieści się w dłoni. Został stworzony do...
Dodaj do koszyka: Wahl Hero Trymer przewodowy
Cień
2 3 4 5 6 7 8 9 10
Cień