Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami
Strona główna ROZJAŚNIACZ DO WŁOSÓW
Sortuj:

ROZJAŚNIACZ DO WŁOSÓW

Rozjaśniacz do włosów nazywany często dekoloryzatorem, odbarwiaczem jest produktem służącym do zmiany koloru włosów. Jest to bardzo intensywny zabieg służący głębokiej penetracji struktury włosów w celu intensywnej zmiany barwy.

 

W naszej ofercie znajdziecie rozjaśniacze niebieskie i białe, przeznaczone do odbarwiania tradycyjnego, jak i rozjaśniacze różowe, zielone i w wielu innych kolorach. Każdy rozjaśniacz do włosów charakteryzuje się najwyższą jakością, o którą zadbali producenci znani i cenieni w branży fryzjerstwa - Lisap, Z.one i inni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym w naszej hurtowni asortymentem. Gwarantujemy wybór rozjaśniacza, który zapewni oczekiwany efekt na włosach.

 

Rodzaje rozjaśniaczy:

- wg. koloru: niebieski i biały do odbarwiania tradycyjnego; różowy lub zielony do likwidacji czerwonych refleksów; silver do nadania srebrnego odcienia; czerwone, pomarańczowe, złote do nadania barwy;

- wg. rodzaju: rozjaśniacz niepylący i rozjaśniacz pylący;

 

Rozjaśniacz do włosów – rozjaśnianie włosów rozjaśniaczem jest najtrwalszym procesem farbowania, choć nie do końca jest to farbowanie włosów. Rozjaśnianie włosów polega na pozbyciu się naturalnego pigmentu z włosów takich jak melanina i feomelanina. Rozjaśnienie włosów rozjaśniaczem jest zabiegiem stałym tzn. że nie przywrócimy z powrotem naturalnego pigmentu znajdującego się we włosach, który chroni je przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, szkodliwym wpływem różnych substancji ciekłych i nie tylko. Po rozjaśnieniu nasze włosy muszą być chronione odpowiednimi kosmetykami do tego przeznaczonymi.

 

Zmiana koloru włosów następuje po złączeniu substancji chemicznych w celu zniszczenia melaniny zawartej we włosach lub po prostu farbowanie farbą, czyli wprowadzenie odpowiedniego barwnika pod powierzchnie włosa. Najczęstszym procesem jaki jest wykonywany w salonach fryzjerskich w celu odbarwienia włosa i zniszczenia melaniny aby móc uzyskać efekt bardzo jasnego blond jest użycie łącznie z rozjaśniaczem substancji utleniającej (wody utlenionej). Substancje utleniające stosowane w Salonach fryzjerskich są odpowiednio dobierane przez fryzjera aby móc zachować optymalnie mocne odbarwienie włosa, ale jednocześnie żeby sama taka substancja w połączeniu z rozjaśniaczem nie wpłynęła negatywnie na skórę głowy.

 

Do rozjaśniacza do włosów używa się nadtlenek wodoru czyli wodę utlenioną, najczęściej spotykane w stężeniach 3% (10vol), 6% (20vol), 9% (30vol), 12% (40vol).  Sam proces samego rozjaśniania włosów, czyli rozkładu melaniny we włosach jest procesem bardzo złożonym, ponieważ na efekt rozjaśnienia ma wpływ wiele czynników, oprócz tego że musimy odpowiednio dobrać rodzaj rozjaśniacza do włosów, z zwykłych rzeczy wpływ ma barwa naszych naturalnych włosów, substancja utleniająca użyta w połączeniu z rozjaśniaczem, zawartość pH roztworu, czas wykonywania zabiegu, temperatura pomieszczenia w jakim rozjaśniamy włosy- im wyższa tym proces przebiega intensywniej. Najważniejszym czynnikiem jest reaktywność rozkładu melaniny zawartej we włosach, która występuje w dwóch rodzajach:

 

Ciemna eumelanina jest najlepsza do rozjaśniania włosów, ponieważ w jej przypadku rozjaśnianie następuje po kolei od czarnego po brąz i tak coraz bardziej aż po jasny blond, natomiast istnieje jeszcze feomelanina o czerwonej barwie, która jest stosunkowo najbardziej odporna na działanie rozjaśniacza, co powoduje, że rozjaśnianie włosów następuje bardzo wolno i jest trudne, ponieważ polega na tym, że włosy które są rozjaśniane najpierw zabarwiają się na kolor ceglany, później pomarańczowy i intensywny złoty, dalsze odbarwianie takich włosów jest trudne, ponieważ sam proces rozjaśniania i ostatni etap tego zabiegu następuje już na sam koniec gdzie substancje aktywne takie jak woda utleniona są już praktycznie utlenione i rozjaśnianie nie jest już tak intensywne.

 

Obydwie różnice w melaninie powodują, że czas rozjaśniania jak i samo rozjaśnianie włosów ma wielkie znaczenie w procesie rozjaśniania. Ponieważ niekiedy zwarta, dokładnie uporządkowana struktura włosa utrudnia penetrację i dotarcie do pigmentu włosa. Dlatego rozjaśnianie musi być zawsze połączone z rozpulchnianiem, które powstaje pod wpływem czynników alkalicznych.  Podczas zabiegu rozjaśniania włosów, łuski włosa zostają rozchylone tak aby cały proces chemicznej ingerencji fryzjera przebiegał pomyślnie. Pod wpływem rozjaśniacza do włosów i substancji utleniającej łuski włosa pozostają w dalszym ciągu rozchylone, i gdyby je w takim stanie wysuszyć włosy byłyby matowe, prawie nie do rozczesania, strasznie tępe.  Dlatego, po zakończonym zabiegu rozjaśniania włosów zawsze należy zamknąć szczelnie łuski włosów, dzięki substancji zakwaszającej, co spowoduje że łuska włosa będzie szczelnie zamknięta, włos będzie wygładzony, nabłyszczony i nie będzie trudności w rozczesaniu.

 

Należy pamiętać, że każde rozjaśnianie włosów pozostawia na włosach trwałe skutki, niekiedy jeżeli rozjaśnianie jest prawidłowo zrobione te skutki są nie zauważalne ale jeżeli zrobi je ktoś nieprawidłowo wtedy włosy mogą się kruszyć, być przesuszone i mogą być matowe bez życia.

 

Rozjaśniacz do włosów w proszku: Może zmienić kolor włosów od 4 do 7 tonów. Proszek składa się z węglanu amonu oraz węglanu wapnia. Związki te łączy się z wodą utlenioną, aby uzyskać masę wystarczająco płynną do aplikacji, ale na tyle gęstą, by nie spływała z włosów. Stosując ta metodę utleniania może wystąpić swędzenie lub  ściąganie skóry głowy. Jeżeli występują takie objawy preferowany jest inny rodzaj rozjaśniania. Jest to najczęstszy rodzaj rozjaśniania włosów. Polecamy rozjaśniacz do włosów Lookwell

 

Rozjaśniacz do włosów w emulsji: Zawiera nadsiarczan potasu oraz nadsiarczan amonu i może rozjaśnić włosy o  6 tonów . Aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia włosów , zawierają antyseptyczne czynniki odżywcze.

 

Rozjaśniacz do włosów w olejku: Jest to rozpuszczalny olejek, mieszany z nadtlenkiem wodoru w celu stworzenia transparentnego, łatwego w aplikacji żelu. Może on zmienić kolor włosów od 2 do 3 tonów.

 

Rozjaśniacz do włosów jest to mieszanka bardzo drobno zmielonej substancji środka buforującego, składników spulchniających, pigmenty wyrównujące, oraz czasami dodatkowy utleniacz w postaci słabej mieszanki wodorotlenku. Dokładny skład danego rozjaśniacza do włosów jest bardzo pilnie strzeżony, ponieważ prawdą jest, że rozjaśniacz rozjaśniaczowi nie równy. Kiedy połączymy oby dwie substancje i nałożymy je na włosy następuje proces utleniania włosa, substancja otwiera łuskę włosa tak aby rozjaśniacz wszedł w głąb włosa. Na początku rozjaśniacz musi zniszczyć wiązania melaninowe, a dopiero później zniszczyć pigment włosa. Dlatego producent musi stworzyć rozjaśniacz tak aby spulchnianie włosa trwało jak najdłużej.

 

Dobry rozjaśniacz do włosów to taki, który potrafi utleniać kolor już w najmniejszym stężeniu nadtlenku wodoru, taki proces trwa dużo wolniej ale efekt jest bardziej stabilny . Przy użyciu nadtlenku wodoru o stężeniu większym niż 10% efekt jest szybszy, ale bardziej gwałtowny i proces taki wytwarza dużo ciepła, które dodatkowo przyspiesza proces i w fazie w której powinno dojść do utleniania resztek feomelaniny, która ma kolor żółto-czerwony proces się kończy. Ale także jest bardzo duże ryzyko, że utlenieniu będzie podlegać sam włos co spowoduje, że włos się będzie kruszył lub będzie przypominał strukturą gumę.

 

Kąpiel rozjaśniająca to specjalnie stworzony przez fryzjerów zabieg, który pozwoli nam pozbyć się w szybki i w miarę bezpieczny sposób zbyt ciemny odcień włosów (od tonu do max 3 tonów). Zdecydowanie nie można się porywać na samodzielne wykonanie kąpieli, gdyż może dać niepożądany efekt neonowego odrostu. Wiele kobiet kusi się na samodzielne wykonanie zabiegu w domu myśląc, iż jest to proste. Tak naprawdę powinno się wykonywać taki zabieg wyłącznie u specjalisty, naprawdę tylko wtedy będziemy miały pewność, iż będzie wykonany prawidłowo i całkowicie bezpiecznie.

 

Co to jest kąpiel rozjaśniająca? Zabieg ten polega na wykorzystaniu profesjonalnego środka rozjaśniającego z użyciem szamponu oraz środków odżywczych. Całość mieszanki, jaką użyje profesjonalny fryzjer tworzy środek o znacznie mniejszym stężeniu nadtlenku wodoru od czystego rozjaśniacza, dzięki czemu włos nie jest narażony na masowe wyniszczenie. Nie jest to zabieg silnie ingerujący, w jakość włosa jak samo odbarwianie, ponieważ jest wykonywany znacznie bezpieczniej bez użycia wysokoprocentowego oxydantu, wręcz przeciwnie fryzjerzy starają się używać jak najniższych procentów. Choć efekt jest znacznie mniejszy, ponieważ kolor wypłuczemy od tonu do 2, można go bezpiecznie przeprowadzić powtórnie, przy zachowaniu idealnej, jakości włosów.

 

Jak reagują włosy na kąpiel rozjaśniającą? Bardzo ważną kwestią zabiegu jest fakt, iż łuski włosa pod wpływem substancji zawartych w mieszance rozjaśniającej, zostają pęcznieje i rozchyla się, przez, co następuje stopniowe wypłukanie pigmentu oraz przesuszenie włosa, taką łuskę należy po zabiegu niezwłocznie wygładzić za pomocą zabiegów zakwaszających, przez które sprowadzą łuskę do pierwotnej postaci, przywierając ją do warstwy korowej, po uprzedniej koloryzacji tonowej. Koloryzacja jest potrzebna ze względu na stonowanie całości włosów. Kąpiel rozjaśniająca minimalizuje właściwości rozjaśniacza, dzięki czemu jest bezpieczna dla włosów.

 

Jak wykonać zabieg kąpiel rozjaśniająca! Cała kąpiel jak sama nazwa wskazuje jest zabiegiem wykonywanym w trakcie mycia włosów, lecz nie oczyszczenia ich z zabrudzeń a raczej z pigmentu. Fryzjer przystąpi do zmoczenia włosów i tu następuje nałożenie mieszanki środków profesjonalnych. Przy intensywnym masażu włosów i idealnie pieniącej się mieszance cały zabieg powinien trwać nie dłużej niż 30 min, oczywiście pod bacznym okiem fryzjera, bez pokrycia mieszanką kąpielową odrostu włosów.

 

Włosy należy bardzo dokładnie spłukać letnią wodą o temperaturze 20-30 °C, ponieważ zbyt ciepła woda może spowodować podrażnienie skóry głowy, następnie należy wymyć delikatnie włosy, aby pozbyć się resztek papki z włosów, nie masuje się przy tym skóry głowy zbyt intensywnie.

 

W kwestii mieszanki fryzjer specjalista, będzie w zależności od stopnia odbarwienia dobierał stężenie aktywatora indywidualnie do tonu oraz stanu włosów, od 1,5% do 3%, zazwyczaj wykonuje się kąpiel przy niskich stężeniach aktywatora, ponieważ rozjaśniacz posiada własne składniki rozjaśniające.

 

Jak dbać o włosy po zabiegu kąpieli rozjaśniającejDobrym sposobem jest podcięcie końcówek, które najszybciej ulegają zniszczeniu, stają się rozdwojone, rewelacyjnym zabiegiem może być strzyżenie na gorąco, coraz częściej polecane przez fachowców, zabezpieczy nasze końcówki na znacznie dłużej. Nie powinno myć się zaraz na drugi dzień włosów, aby uniknąć łamania włosów, więc dajmy im spokojnie kilka dni na odpoczynek.

 

Rewelacyjny może okazać się ostatnio bardzo modny olejek arganowy, powinno nałożyć się go przed myciem obficie na włosy, pozostawiając jak kompres, a następnie zmyć szamponem delikatnie masując. Używajmy masek i odżywek, które nie zawierają silikonów, nie powinno obciążać się nimi włosów.

 

Produkty potrzebne do wykonania zabiegu: Vitality's Deco Soft (bardzo delikatny kompaktowy rozjaśniacz nie zawierający amoniaku) Szampon Vitality's Intensive Light, Oxydant 1,5% do 3%

 

Po zabiegu kąpieli rozjaśniającej: zakwaszająca odżywka do włosów najlepiej Farouk Biosilk fruit cocktail

 

Po zabiegu kolor będzie wymagał korekty, więc postarajmy się użyć delikatnej farby do wyrównania koloru, najlepiej farb bez amoniakowych np. Vitality’s Zero, będzie znacznie lepsza i delikatniejsza od farb zawierających amoniak.

 

Nasze włosy niestety zazwyczaj reagują indywidualnie, więc najlepszym sposobem na pozbycie się zbyt ciemnego odcienia włosów na pewno jest kąpiel rozjaśniająca i choćby była powtarzana kilkukrotnie, zawsze należy liczyć się z możliwością utraty, jakości włosów. Każdy kolejny zabieg rozjaśnienia naszego odcienia będzie powodować zniszczenia, przede wszystkim najbardziej narażona jest nasza ochronna powłoka lipidowa oraz substancje uszczelniające, które wypadają lub zostają rozłożone, wtenczas zostaje zwiększona chłonność na czynniki zewnętrzne. Zostaje zmniejszona elastyczność i odporność włosów. Jako ciekawostkę podamy przykład wytrzymałości włosa, gdzie włos przed zabiegiem jest w stanie wytrzymać obciążenie 150-200 g, po tego rodzaju zabiegu od 30-50 g, po odbarwieniu nawet do 100 g. Są to twarde fakty, które mówią o tym, iż trzeba bardzo starannie przywracać nasze włosy do stanu pierwotnego, co zapewne same nie jesteśmy w stanie zrobić w domowym zaciszu. Przy zabiegu kąpieli rozjaśniającej w profesjonalnym salonie fryzjerskim, nasz stylista poinformuje nas, w jaki sposób dbać o takie włosy, aby ich blask nie zaginął!

 

Nie powinno myć się zaraz na drugi dzień włosów, aby uniknąć łamania włosów, więc dajmy im spokojnie kilka dni na odpoczynek. Rewelacyjny może okazać się ostatnio bardzo modny olejek arganowy, powinno nałożyć się go przed myciem obficie na włosy, pozostawiając jak kompres, a następnie zmyć szamponem delikatnie masując. Używajmy masek i odżywek, które nie zawierają silikonów, nie powinno obciążać się nimi włosów.

 

Jak schłodzić kolory blond? - Rozjaśnione blondynki zazwyczaj mają ten sam problem, otóż możliwości z otrzymaniem chłodnego odcienia włosów blond, ale nie tylko. Równie uciążliwe i trudne są odcienie włosów rudych i brunetek farbujących włosy chłodnymi odcieniami po użyciu rozjaśniaczy, gdzie kolor zmywa się do ciepłego odcienia. Każda z nas rozjaśniająca całe włosy bądź też pasemka w okresie letnim zauważa, że kolor ten również stopniowo po ekspozycji na słońcu niestety zaczyna zwyczajnie żółknąć. Równie uporczywe są włosy siwe, które w niektórych przypadkach również potrafią pożółknąć. Jak zaradzić takiej niestety naturalnej przyczynie?

 

Jedynym pigmentem, jaki jest w stanie poradzić sobie z żółcią jest fioletowy, działa to identycznie jak przy mieszaniu farb na lekcjach plastyki. Najprostszym sposobem zniwelowania żółci we włosach jest wizyta w salonie fryzjerskim, gdzie fryzjer zastosuje np. mixton.  Jest to trwały zabieg, którego nie polecam wykonania samodzielnie w domu, taką wiedzę pozostawmy fryzjerom. W domowym zaciszu jesteśmy w stanie poradzić sobie w inne sposoby mniej inwazyjne, czytając kilka porad poniżej,)

 

Rodzaje pigmentów w płukankach:

niechciany odcień włosów  --  kolor pigmentu

żółty  --  fiolet

rudość  --  kobalt (błękit)

zieleń  --  czerwony


Czego użyć w tak trudnych momentach? Najbardziej efektywne okazują się płukanki do włosów blond o odcieniu srebrnym, są to idealne rozwiązania dla osób o krytycznie spoglądających na swoje pożółkłe włosy. Obecnie na rynku dostępne są różne wersje tego zbawiennego kosmetyku. Najbardziej popularna jest zwykła płukanka w koncentracie, choć idealnie w domu sprawdzi się szampon ze zrównoważoną ilością płukanki bądź maska do włosów, równie prosta w użyciu. Dostępne są także maski koloryzujące o odcieniu niwelującym żółć (silver, platinum) jak i pianki koloryzujące o takim samym zastosowaniu.

 

Jaki zastosować rodzaj ochłodzenia naszego żółtego koloru włosów? Nie kuśmy się na wybieranie kolejnej farby, ponieważ kolor może nie wyglądać estetycznie, a raczej na przybrudzony.  Po pierwsze najprościej skorzystać z szamponu do włosów z płukanką zazwyczaj z dopiskiem np. Stop Yellow lub Silver. Wybierając szampon nie należy obawiać się, że włosy poza zniwelowaniem żółci przybrudzą włosy, jeśli będziemy myć nim włosy raz w tygodniu, (co 2-3 myć przeciętnie) na pewno nie przedobrzymy. Pamiętając o odstępach bierzemy pod uwagę fakt, iż płukanka sama w sobie działa przesuszająco, takie postępowanie z szamponem również ochroni je przed utratą wilgoci. Efekt niwelowania żółci utrzymuje się do kilku myć włosów i jest nietrwały.

 

Kolejną alternatywą jest sama płukanka do włosów w koncentracie, i tutaj należy postępować ostrożnie. Nie należy używać jej bezpośrednio na włosach, ale jak opisuje producent, zastosować po rozcieńczeniu z wodą. Dostępne są w wersji: fioletowej, srebrnej bądź gołębiej, kobalt (niebieski pigment – do neutralizacji rudości) lub czerwonej (neutralizuje zielony odcień włosów). W takiej wersji płukanki również nie należy przesadzić z częstotliwością użytkowania, również przesusza włosy i może przyciemnić nadając niechciany kolor. Efekt niwelowania żółci utrzymuje się do kilku myć włosów i jest nietrwały.

 

Maski do włosów blond, ale i siwych. Również idealnie zrównoważona formuła, bardzo korzystnie niweluje niechciany odcień blond, ale i równocześnie nawilża włosy zachowując równowagę nawilżenia we włosach. Działa znacznie delikatniej niż szampony i płukanki, nie powodując przesuszania. Efekt niwelowania żółci utrzymuje się do kilku myć włosów i jest również nietrwały.

 

Maski koloryzujące (odcień np.: Stop Yellow, Platinum, Silver) są genialnym wynalazkiem stworzonym dla blondynek i rudzielców. Jest to nietypowa maska koloryzująca, która zdecydowanie dłużej utrzyma się we włosach, gdzie nie wywoła zbyt szybkiej potrzeby powtarzania zabiegu. Należy zaznaczyć, iż koloryzuje włosy i zabieg taki będzie troszkę dłuższy niż samo umycie włosów szamponem z płukanką. Nakłada się nią jak farbę do włosów. Jest jednocześnie głębokim odżywieniem włosów i koloryzacją, choć również mniej trwałą, co farba do włosów. Jest to produkt już profesjonalny, z którym należy obchodzić się według wskazań producenta.

 

Pianki do włosów (Platinum, Silver) niwelujące żółty odcień to dobra alternatywa, również nietrwała działa podobnie do masek i również wymywa się po kilku zmyciach głowy. Idealnie sprawdza się przy siwych włosach również często dotkniętych problemem żółknięcia.

 

Jest jeszcze kilka produktów takich jak nabłyszczające mgiełki oraz spraye do włosów blond z nutką płukanki, działają bardzo delikatnie, więc mogą bardzo wolno działać na włosy. Dostępne są coraz nowsze produkty w sklepach, polecam typowo fryzjerskie hurtownie są znacznie lepiej zorientowane we wchodzących nowościach. Warto będąc blondynką bez platyny testować nowe produkty dla lepszego samopoczucia!

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL

Rozjaśniacz do włosów

ul. Powstańców Wlkp. 39a

62-200 Gniezno

Tel: 791464844

 

rozjaśniacz do włosów farbowanych, rozjaśniacz do włosów czarnych, dekoloryzator,

Czytaj dalej

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Wybierz wersję
Cień

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml

PRODUCENT: z.one

Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml   Jak działa Szampon Integrity Papaya?  Papaya jest linią Milk_Shake, która mocno...
Dodaj do koszyka: Z.one milk_shake moisture plus szampon intensywnie nawilżający Papaya 300ml
Cień

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml   Opis produktu: Odżywka w sprayu bez spłukiwania o przyjemnym...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Leave in conditioner Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów 350ml
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g   Opis produktu:  Ekskluzywny, mikrogranulkowy...
Dodaj do koszyka: ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką \
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Delyblonde rozjaśniacz do włosów bez amoniaku 500g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Delyblonde rozjaśniacz do włosów bez amoniaku 500g   Opis produktu:  Delikatny dla włosów odbarwiający proszek pozbawiony...
Dodaj do koszyka: ITELY Oh My Blonde E-Plex Delyblonde rozjaśniacz do włosów bez amoniaku 500g
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Iconic Blonde 9+ dekoloryzator włosów o wysokiej skuteczności 500g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Iconic Blonde 9+ Dekoloryzator włosów o wysokiej skuteczności 500g   Opis produktu:  Innowacyjny, wyjątkowo wydajny rozjaśniacz do...
Dodaj do koszyka: ITELY Oh My Blonde E-Plex Iconic Blonde 9+ dekoloryzator włosów o wysokiej skuteczności 500g
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Sun Light Oil delikatny olejek rozjaśniający 500ml

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Sun Light Oil Delikatny Olejek Rozjaśniający 500ml   Opis produktu:  Nadzwyczajny olejek do rozjaśniania bez amoniaku, który...
Dodaj do koszyka: ITELY Oh My Blonde E-Plex Sun Light Oil delikatny olejek rozjaśniający 500ml
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Silky Blonde Krem rozjaśniający do włosów 500g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Silky Blonde Krem rozjaśniający do włosów 500g   Opis produktu:  Wielozadaniowy krem odbarwiający idealny do włosów...
Dodaj do koszyka: ITELY Oh My Blonde E-Plex Silky Blonde Krem rozjaśniający do włosów 500g
Cień

Z.one Decologic Total Roots Lightener rozjaśniacz do włosów w kremie 50g

PRODUCENT: z.one

Z.one Decologic Total Roots Lightener rozjaśniacz do włosów w kremie 50g     Opis produktu : Muśnięte promieniami słonecznymi włosy są...
Dodaj do koszyka: Z.one Decologic Total Roots Lightener rozjaśniacz do włosów w kremie 50g
Cień

Itely blondly rozjaśniacz do włosów w kremie zawiera olejek arganowy

PRODUCENT: Itely

Rozjaśniacz do włosów Itely blondly z olejkiem arganowym   Itely blondly – jest to innowacyjny produkt do rozjaśniania włosów, nawet...
Dodaj do koszyka: Itely blondly rozjaśniacz do włosów w kremie zawiera olejek arganowy
Cień

LEO labolatory SILVER srebrny intensywny rozjaśniacz do włosów silver rozjaśniacz 1000g

PRODUCENT: Leo

OPIS PRODUKTU: Super Intensywny Rozjaśniacz do włosów dcieniu srebra. Gwarantuje pełną chronę włosów w czasie rozjaśniania. Rozjaśnia wszystkie rodzaje...
Dodaj do koszyka: LEO labolatory SILVER srebrny intensywny rozjaśniacz do włosów silver rozjaśniacz 1000g
Cień

Z.one Milk_Shake Decologic black light czarny krem rozjaśniający 200g

PRODUCENT: z.one

Z.one  Milk_Shake Decologic BLACK LIGHT Czarny krem rozjaśniający 200g     Opis produktu: Czarny krem do tworzenia idealnych chłodnych blondów-...
Towar niedostępny
Cień

Platiner premium Rozjasniacz intensywny 50g

PRODUCENT: Fox

Platiner premium Rozjasniacz intensywny 50g   Opis produktu:  Intensywny rozjaśniacz do włosów, który może rozjasnić włosy nawet do 7 tonów....
Towar niedostępny
Cień
2 3 4 5 6 7 8

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów

Rozjaśnianie włosów jest jednym z najczęściej wykonywanych w salonach fryzjerskich zabiegów, z których korzystają zarówno panie, jak i panowie. Jest ono procesem mocno ingerującym w strukturę włosa, dlatego dla zachowania pełnego bezpieczeństwa zdecydowanie warto wykonywać je przy użyciu profesjonalnych środków. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości rozjaśniacz do włosów, z którego mogą korzystać zarówno właściciele salonów, jak i klienci indywidualni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Cień