Keratyna do prostowania - jest to terapia dla włosów oparta jest na keratynie, stanowiąca naturalny budulec włosa, która bez udziału żrących środków chemicznych w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. To niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, kręcone i bardzo zniszczone. Poprzez wyprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, keratyna wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękna gładkość i zdrowy, trwały w utrzymaniu całkiem nowy styl.

 

Keratynowe prostowanie włosów ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Kobiety decydują się na tą terapie, ponieważ dogłębnie zregeneruje włosy i przy okazji wyprostuje niesforne, narażone na wilgoć włosy. Taki właśnie rezultat daje zastosowanie kuracji keratynowej, oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów, dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji.

 

Keratyna do prostowania wskazuje na to, że do tej terapii stosuje się keratynę-substancje, z którego zbudowane są włosy, a także skóra i paznokcie. Kuracja polega na wtłoczeniu składnika przy użyciu wysokiej temperatury tzn. dokładnym wyprostowaniu keratyny do struktury włosa tak, aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Keratyna do prostowania włosów nie wykorzystuje, więc chemicznych, szkodliwych substancji jak np. trwała. Stworzone są z naturalnych, bogatych składników, tak, więc zabiegi nie zaburza i nie ingeruje szkodliwe w strukturę włosa, dzięki czemu kuracja nie niszczy włosów, jak inne metody prostowania znane do tej pory.

 

Jakie są efekty stosowania keratyny do prostowania włosów ? Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność, w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie. Keratyna do prostowania jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.

 

Fryzjerzy zajmując się wykonywaniem tego zabiegu zastrzegają, że nie należy oczekiwać, iż po wyjściu spod prysznica będziemy mieli od razu idealne włosy bez potrzeby ich ułożenia. Metoda keratynowego prostowania włosów ma na celu skróceniu czasu potrzebnego na modelowanie włosów, nie eliminuje zaś konieczności ich układania. Po każdym umyciu włosów zalecane jest wysuszenie pasm przy użyciu szczotki i suszarki do włosów. We włosy wprasowuje się keratynę, która wnika w jego strukturę oraz otula każdy włos, dzięki czemu każdy z osobna zyskuje witalność i jest zregenerowany od wewnątrz. Włosy stają się odżywione, proste i gładkie.

 

Zabieg keratynowego prostowania włosów można przeprowadzić w szczególności na włosach farbowanych, zniszczonych zabiegami chemicznymi, rozjaśnianych. Keratynowe prostowanie włosów polecane jest osobom o włosach skłonnych do puszenia się, przesuszonych, sianowatych, zniszczonych, bezkształtnych, trudnych do ułożenia. Metoda Keratynowa ma na celu również skróceniu czasu potrzebnego na modelowanie włosów.

 

Dzięki zastosowaniu tej terapii i naturalnej metodzie niesforne włosy zostają ujarzmione, włosy są wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze. Keratynowe prostowanie włosów zapewni ich połysk sprawia, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet podczas deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęconego codziennej stylizacji.  Jeśli włosy były farbowane, keratynowe prostowanie włosów intensyfikuje kolor i przedłuża jego trwałość.

 

Efekt zabiegu utrzymuje się od 3 nawet do 5 miesięcy – jednak w górnej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabiegi, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się. Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów: używanie szamponu bez soli, stosowanie keratynowych odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza włosy. 

 

W naszej ofercie znajdują się produkty firmy Nouar

LINIA 1 - Nouar extension maxx to linia produktów bardzo intensywnie wzbogacona środkami podtrzymującymi niebywale efekt samej terapii keratynowej, i podtrzymującymi zabieg bez obaw aż do 3 miesięcy sprawiając, że włosy pozostawiają zdyscyplinowane a jednocześnie zdrowo i naturalnie wyglądające, przez cały ten okres.

 

Keratynowy zabieg pozwala na trwałe idealne, aż do perfekcji wygładzenie włosów bez używania środków chemicznych z doskonałym odżywieniem włosów. Same włosy stają się jedwabiste, nabłyszczone i łatwe do układania w domu - idealne! A wszystko to bez dodatków chemicznych!

 

Linia produktów NOUAR EXTENSIO MAXX wzbogacona została o linię produktów pielęgnacyjnych stworzonych z myślą o przedłużeniu działania zabiegu keratynowego. Linia składa się z szamponu do włosów bez dodatku soli, co jest niezwykle ważne przy tym zabiegu, oraz odżywki bez spłukiwania i głęboko nawilżającej maski do włosów, która pomaga podtrzymać dobroczynne efekty zabiegu keratynowego, jednocześnie włosy stają się miękkie i błyszczące na dłużej!

 

szampon NOUAR EXTENSIO MAXX dostępny: poj. 1000ml oraz 250ml

odżywka NOUAR EXTENSIO MAXX bez spłukiwania dostępna: poj. 1000ml oraz poj. 250ml

odżywka NOUAR  EXTENSIO MAXX do spłukiwaniadostępna: poj. 1000ml oraz poj. 250ml

maska NOUAR  EXTENSIO MAXX dostępna: poj. 1000ml oraz poj. 250ml

 

keratyna do prostowania, hurtownia fryzjerska, sklep fryzjerski,

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Yellow form brazilian keratin protex kompletny zestaw do prostowania keratynowego włosów

PRODUCENT: YellowYellow form brazilian keratin protex brazylijska trwała prostująca

 

Brazilian Keratin Protex – „Prostowanie progresywne włosów” jest to produkt wysokiej, jakości włoskiej firmy Alfaparf, która oferuje wyłącznie produkty stworzone przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii dla bardzo wymagających klientek, spełniając ich marzenia. Alfaparf przedstawia produkt, który jest spełnieniem marzenia o prostych idealnie wymodelowanych włosach przez 24 godz, bez potrzeby ich prostowania, przy zachowaniu ich idealnej kondycji pełni blasku.

 

Jest to produkt przeznaczony dla osób często prostujących i modelujących włosy, daje on wytchnienie naszym popalonym włosom, regenerując je i oddając stracony czas przy codziennym prostowaniu. Nasze włosy staną się praktycznie niewymagające ingerencji przy ich stylizacji, jedyną czynnością jest mycie włosów, po którym jesteśmy całkowicie wolne, ciesząc się pięknem i wygodą!

 

Prostowanie progresywne inaczej zwane „prostowaniem brazylijskim”, jako rodzaj trwałego modelowania włosów, wcześniej używane środki oparte były na Formaldehydzie – jest to substancja aktywna prostująca, która tworzy błonę owijająca włosa zapobiegając trwałemu skręcaniu się go ponownie.

 

*Formaldehyd -substancja organiczna, w wysokim stężeniu w połączeniu z wysoką temperaturą prostownicy wydziela szkodliwe opary drażniące skórę oraz oczy, szkodliwa zarówno dla klientów, ale również dla fryzjera. Istnieje ograniczenie prawne w sprzedaży środków zawierających formaldehyd, przez Krajową Agencję Nadzoru Sanitarnego.

 

Obecnie firma Alfaparf wprowadziła po latach badań przeprowadzonych w swoich laboratoriach produkt, jedyny w swoim rodzaju, równie progresywny jak poprzednie środki, znacznie poprawiony w swej formule, nie zawiera aldehydów, przez co zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie zarówno dla fryzjera i klientki. Nie posiada ograniczeń prawnych, co zapewnia jego nieszkodliwość. Efekty końcowe zabiegu są dużo bardziej widoczne i trwalsze. Posiada znacznie bardziej interesującą formę, ponieważ nie tylko zmienił znacznie formułę, ale również rodzaj konsystencji. Łatwa w aplikacji delikatna formuła pianki, zwiększa skuteczność jej aplikacji, działa znacznie bardziej aktywnie, przez co można przeprowadzić już tego samego dnia koloryzację, dając szerokie pole do popisu stylistom, a klientka może czuć się pięknie i wyjątkowo już tego samego dnia.

 

Produkt Brazilian Keratin Protex w pełni spełnia normy Krajowej Agencji Nadzoru Sanitarnego oraz obowiązujących przepisów, poparte testami przeprowadzonymi przez Chelab-Chemical Laboratories, dając wyniki pozytywne, iż jest to produkt wysokiej, jakości. Założeniem ALFAPARF GROUP, międzynarodowego koncernu od lat obecnego na rynku kosmetycznym, jest przestrzeganie kodeksu etycznego mającego na celu zapewnienie absolutnego bezpieczeństwa naszych konsumentów, w związku, z czym na pierwszym miejscu stawia zawsze zdrowie fryzjerów i ich klientek.

 

Ekskluzywny system do prostowania progresywnego, łączący w sobie: kwas glioksalowy, keratynę i substancje odżywcze, składający się z 3 produktów, dzięki czemu stosowanie jest proste, szybkie i bezpieczne. System prostowania remodeluje mostki siarkowe włókien włosa, nadając włosom półtrwałą prostą formę.  

 

Oczekiwania przy użyciu preparatu Brazilian Keratin Protex :

-Bardziej błyszczące

-Bardziej ujarzmione

-Bardziej nawilżone

-Bardziej skuteczny

-Bardziej bezpieczny

 

ACTIVE SHINE AMAZON - Produkt zawiera substancje czynne połączone z naturalnymi składnikami takimi jak Masło Murumuru i olejek Babaçu Silnie odżywiające substancje czynne działające w synergii nadają włosom intensywnego blasku, miękkości i nawilżenia. Stopniowo poprawiają stan włókna włosa, zwiększając spójność łuski, sprawiając, że włosy nie puszą się i wyglądają zdrowo.

 

KERATYNA - Skład keratyny w produkcie jest ściśle określony według określonej ilości keratyny we włosie. Keratyna jest proteiną, która stanowi ok. 90% struktury włókna włosa. Z powodu codziennego oddziaływania agresywnych czynników łuski na powierzchni włókna włosa się otwierają, tracąc następnie substancje odżywcze i keratynę. Rezultaty: bardziej gładkie, błyszczące i łatwe do rozczesywania.

 

ALOETRIX - Substancja zawarta w produkcie na bazie aloesu i zarodników pszenicy, sprawia, iż włosy są miękkie i odpowiednio nawilżone.

 

KWAS GLIKOSALOWY - Zmienia kształt mostków siarkowych włosa, remodeluje włosy i pokrywa je cieniutką warstwa, błoną.  

 

Zabieg Brazilian Keratin Protex w salonie trwa przeciętnie do 60 min przy średniej długości włosów, można wykonać go na wszystkich rodzajach włosów zarówno farbowanych, rozjaśnionych, ale również prostowanych wcześniej innymi produktami. Czas, jakim będziemy cieszyć się zabiegiem około 2 miesięcy, przy czym zabieg nie zaobserwuje odrostów na włosach, lecz zaniknie stopniowo. Zabieg można powtórzyć, przez co stanie się intensywniejszy i przedłuży efekt o dłuższy czas działania.

 

Zestaw do wykonania zabiegu Brazilian Keratin Protex zawiera:

1. SZAMPON ODŻYWIAJĄCY WŁOSY - Delikatnie myje i głęboko odżywia włosy. Formuła wzbogacona substancjami nawilżającymi i odżywczymi nadaje włosom miękkości i blasku, sprawiając, że włosy wyglądają nadzwyczaj zdrowo. Format: Butelka 60 ml

 

2. PIANKA DYSCYPLINUJĄCA - Progresywnie redukuje objętość, dając efekt naturalnie prostych włosów. Należy obowiązkowo wykonać test na paśmie, szczególnie w przypadku włosów już prostowanych, farbowanych oraz rozjaśnianych. Format: Butelka 150 ml

 

3. MASKA ODŻYWIAJĄCA WŁOSY - Nawilża, wygładza i odżywia włosy. Połączenie naturalnych substancji czynnych oraz ekskluzywnego NUTRI KERATIN COMPLEX, będącego rezultatem połączenia ACTIVE SHINE AMAZON, KERATYNY i Aloetrixu, gwarantuje włosom większy połysk i gładkość. Do stosowania po umyciu włosów szamponem odżywiającym włosy. Format: Tubka 75 g

 

SPOSÓB ZASTOSOWANIA PRODUKTU:

Krok 1: Nałożyć Szampon Odżywiający włosy na wilgotne włosy, masować do momentu uzyskania jednolitej piany. Spłukać, w razie potrzeby powtórzyć czynność. Wysuszyć włosy suszarką. 

 

Krok 2: Umyte i wysuszone włosy podzielić na 4/6 sekcji i izolować je klipsami. Rozpocząć aplikację od jednej z tylnych części, rozpoczynając znad karku i przesuwając się w górę. Wydzielić wąskie pasmo rozpoczynając od dołu, po czym nałożyć piankę, rozpoczynając aplikację w odległości 1 cm od nasady. Grzebieniem rozprowadzić piankę na długości włosa i na końcówkach. Powtórzyć na innych pasmach, wydzielając je zawsze od dołu ku górze. Pozostawić na 20 minut, a następnie bez spłukiwania suszyć włosy pasmo po paśmie. Po wysuszeniu włosów wydzielać cienkie pasma i przeciągać po nich prostownicą od 5 do 10 razy w zależności od oczekiwanego rezultatu. Im więcej przeciągnięć prostownicą, tym bardziej wyprostowane będą włosy (również przy prostowaniu zaleca się rozpocząć od tyłu głowy i od najniższych pasm). Aby ustawić idealną temperaturę, należy zapoznać się z tabelą „Temperatura prostownicy”. Po wyprostowaniu włosów prostownicą spłukać produkt letnią wodą tak, aby dokładnie pozbyć się resztek produktu. 

 

Temperatura prostownicy podczas zabiegu oraz ilość powtórzeń.

1)      Włosy cienkie, zniszczone, rozjaśnione, blond, z 75% pasemek, farbowane odcieniami miedzianymi lub czerwonymi Temperatura 160 - 170ºC Liczba przeciągnięć: 7-9

2)      Włosy farbowane i tonowane, z 50 % pasemek Temperatura 170 - 180ºC Liczba przeciągnięć: 6-8

3)      Włosy normalne, po zabiegach chemicznych Temperatura 190 - 200ºC Liczba przeciągnięć: 6-8

4)      Włosy naturalne, grube i odporne Temperatura 200ºC Liczba przeciągnięć: 8-10

Uwaga: Produkt aktywuje się minimalną liczbą 5 przeciągnięć prostownicą.

 

Krok 3: Po spłukaniu produktu nałożyć sporą ilość Maski Odżywiającej włosy i delikatnie wmasować. Pozostawić na 5 - 10 minut. Spłukać letnią wodą. Osuszyć włosy i przejść do suszenia suszarką. Strumień powietrza suszarki należy kierować od góry do dołu. Włosy można myć na drugi dzień po zabiegu.

 

Uwaga: Należy obowiązkowo przeprowadzić test na paśmie, jeśli włosy były wcześniej prostowane produktami z tioglikolanem, wodorotlenkiem sodu lub guanidyny oraz zawsze wtedy, kiedy włosy są bardzo wrażliwe i delikatne.

 

Jak wykonać test na paśmie? Wybierz pasmo w tylnej części głowy, nałóż na nie piankę, rozprowadzając grzebieniem na całej długości i końcach. Pozostawić na 15-20 minut. Wysuszyć i przeciągnąć prostownicą od 5 do 10 razy. Jeśli włos staje się wrażliwy lub rozciągliwy, odradza się stosowanie produktu. W takim wypadku należy przeprowadzić cykl pielęgnacji linią Ye Repaire a po 30 dniach powtórzyć test na paśmie.

 

Uwagi końcowe: Produkt może spowodować zmianę koloru w przypadku koloru włosów: platynowy blond, rudości, czerwienie. Obowiązkowo należy przeprowadzić test alergiczny, oraz na paśmie włosów w przypadku poprzednich zabiegów chemicznych. Po każdym kolejnym zabiegu rezultaty mogą stać się intensywniejsze, sam efekt prostych włosów może być indywidualny w przypadku różnego rodzaju włosów, zazwyczaj jest to przeciętnie 2 do 3 miesięcy.

 

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL www.uradka.pl 

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Dodaj do koszyka: Yellow form brazilian keratin protex kompletny zestaw do prostowania keratynowego włosów
brutto (w tym 23% VAT)
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

Yellow liss maska do włosów prostowanych 500ml

PRODUCENT: Yellow

Yellow Liss Therapy Mask - maska do włosów prostowanych 500ml   Opis produktu : Maska przeznaczona do pielęgnacji włosów chemicznie prostowanych....
Towar niedostępny
Cień

Yellow Liss ampułka do włosów prostowanych 1szt 13ml

PRODUCENT: Yellow

lotion do włosów prostowanych chemicznie. Ampułka to kompleks 7 olejków wzbogaconych kompleksem Aloetrix i Midollo di Bamboo, które odbudowują zniszczone...
Dodaj do koszyka: Yellow form brazilian keratin protex kompletny zestaw do prostowania keratynowego włosów
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Inoar zestaw do keratynowego prostowania włosów Trwała brazylijska 2x250ml

PRODUCENT: Inoar

Rewelacyjny a przede wszystkim profesjonalny zestaw do trwałego prostowania włosów za pomocą brazylijskiej keratyny! Ten wyjątkowy zestaw składa się...
Dodaj do koszyka: Yellow form brazilian keratin protex kompletny zestaw do prostowania keratynowego włosów
Cień

Inoar keratyna do prostowania włosów Trwała brazylijska 1000ml

PRODUCENT: Inoar

 Inoar płyn do keratynowego prostowania włosów Trwała brazylijska 1000ml   opis produktu: Profesjonalny kosmetyk do trwałego prostowania...
Dodaj do koszyka: Yellow form brazilian keratin protex kompletny zestaw do prostowania keratynowego włosów
Cień