Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Czarny Life Booster sauna ozonowa z mikrodzwiękami

PRODUCENT: LookWellCzarna sauna ultradzwiękowa Life Booster

 

Czarna sauna ozonowa z mikrodźwiękami Life booster to nowy model ze stabilniejszą podstawą.  Jest profesjonalnym urządzeniem fryzjerskim do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych włosów oraz skóry głowy wyłącznie w salonie fryzjerskim. Poprzez połączenie mikro mgiełki ozonowej oraz nano-cząsteczek wody osiągnięto efekt idealnej chłonności składników regenerujących we włos, jednocześnie zapobiegających nadmiernemu wypadaniu włosów jak i nawilżających samą strukturę włosa. Swoje działanie opiera na wykorzystywaniu niezwykłej mocy tkwiącej w zwykłej wodzie. Za pośrednictwem Life Boostera wytwarzana jest bardzo duża ilość mgiełki leczniczej, która rozprowadza środki pielęgnujące po całej długości włosów jak i samej skórze głowy.

 

Działanie sauny Life Booster - Urządzenie fryzjerskie Life Booster to sauna o zbawiennym działaniu regenerującym. Odzyskiwanie naturalnie zdrowych włosów dzięki sile mikro mgiełki ozonowej, która przenika głęboko wewnątrz włosa i dociera do najgłębszej partii ich zniszczeń. Możliwość uzyskania większej efektywności w pielęgnacji uszkodzonych włosów daje urządzenie LIFE BOOSTER. Zwykła pielęgnacja dzięki środkom pielęgnacyjnym daje efekt znacznie krótszy niż urządzenie LIFE BOOSTER, które pomaga cząstkom substancji pielęgnacyjnej przedostać się w głąb uszkodzonych włosów, dotrzeć do zniszczonych obszarów każdego z nich. Urządzenie Life Booster doprowadza nasze włosy do całkowitego wypełnienia ubytków we włosie i domknięcie łuski włosowej. Mgiełka ozonowa wydobywająca się z bocznych kanalików wewnątrz kopuły łagodnie otacza całą głowę, ze wszystkich stron. Następnie schłodzone powietrze wydobywające się w tym samym czasie ze środka tylnej części kopuły, doprowadza do szybkiego schłodzenia podgrzanej mgiełki ozonowej.

 

System kontroli czasu, temperatury oraz ilości mgiełki ozonowej. Idealnie skonstruowana sauna Life Booster posiada niebywale dopracowany automatyczny system regulacji, dzięki któremu w szybki sposób dostosujemy rodzaj terapii do włosów klientki. LIFE BOOSTER wyposażony jest w system wytwarzania mgiełki wykorzystujący sondę ultradźwiękową. W porównaniu z mgiełką wytwarzaną przez gorącą parę, kontrola temperatury mikromgiełki jest na tyle skuteczna, że pozwala klientowi czuć się komfortowo podczas trwania kuracji. Urządzenie można nastawić nie tylko względem wymaganego czasu kuracji, ale i jakości włosów klientki, jak i potrzebom kuracji, jaką chcemy zastosować na poszczególnych włosach. Ponadto istnieje możliwość regulowania ilością wytwarzanej mgiełki. Możliwa jest także automatyczna regulacja poziomu mgiełki, temperatury oraz czasu pracy. Urządzenie wytwarza mgiełkę wodną, za pomocą mikrofal. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi kontroli urządzenia, zapewnia idealną regenerację struktury włosa. Wpływa restrukturyzującą na włosy, zachowując cechy lecznicze. Sauna jest profesjonalnym narzędziem do długotrwałego leczenia włosów, wyłącznie w salonach fryzjerskich.

 

Tryb automatyczny - wybierz program, odpowiadający danemu typowi włosów. Zaprogramowane parametry temperatury i czasu nie mogą być zmieniane w trybie automatycznym – każdy z programów jest w pełni dostosowany do odpowiedniego rodzaju włosów.

 

Rodzaje trybów automatycznych:

1. Włosy przetłuszczające się

2. Włosy naturalne                

3. Włosy łamliwe i zniszczone

 

Aby włączyć jeden z automatycznych trybów, wystarczy nacisnąć jego przycisk, a następnie kliknąć przycisk start.

 

Tryb manualny - jeżeli zdecydujesz się na ustawienie manualne parametrów urządzenia, możesz ustawić dowolnie temperaturę oraz czas zabiegu.

 

Przycisk regulacji czasu zabiegu. Wciśnij przycisk regulacji czasu zabiegu, aby zwiększyć lub zmniejszyć jego wartość. Każde kliknięcie zwiększa bądź redukuje czas o 1 minutę.

 

Przycisk regulacji temperatury zabiegu - wciśnij przycisk regulacji temperatury zabiegu, aby zwiększyć lub zmniejszyć jej wartość. Każde kliknięcie zwiększa bądź redukuje temperaturę o 1 stopień.

 

Przycisk włączający wentylator chłodzący - przed zabiegiem, lub w jego trakcie możemy uruchomić wentylator schładzający, zapewniający przepływ świeżego powietrza.

 

Przycisk włączający nadmuch ozonu - przed każdym zabiegiem uruchom program nadmuchujący ozon, aby zapewnić pełną sterylność kopuły urządzenia. UWAGA! Podczas uruchamiania programu nadmuchującego ozon, wymagane jest również włączenie wentylatora schładzającego, w tym samym czasie.

 

Jeżeli potrzebujesz użyć nadmuchiwania ozonem natychmiastowo:

1. Wybierz przycisk trybu manualnego

2. Włącz wentylator schładzający oraz program nadmuchiwania ozonem

3. Ustaw czas pracy na 1 minutę.

4. Włącz urządzenie za pomocą przycisku Start/Stop. Po czasie jednej minuty, program nadmuchiwania ozonem może działać automatycznie przez 3 min.

 

Komfort i estetyka Estetyka urządzenia LIFE BOOSTER wykonana jest na bardzo wysokim poziomie ze względu na komfort zabiegu, przy którym klientki nie są narażone na nieprzyjemne uczucie nadmiernego ociekania wody jak przy standardowych nawilżaczach. Głowa klientki jest idealnie zabezpieczona opaską i kapturem zabezpieczającym. Część kaptura została tak zaprojektowana, aby zapewnić idealny kąt nałożenia dla klienta. Po zainstalowaniu kaptura, klient odczuwa pełny relaks i odprężenie, eliminując problem naciekającej skraplającej się wody na oczy. Całość została w taki sposób skonstruowana, aby klient odczuwał podczas zabiegu pełen relaks i komfort. Life Booster zaopatrzono w dźwignię, dzięki której regulujemy wysokość urządzenia do wysokości klientki lub fotela fryzjerskiego, do którego dostawiamy urządzenie. Jednocześnie nowy czarny model posiada stabilniejszą podstawę. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę, urządzenie może wykonać aż 20 zabiegów bez jego uzupełniania. Sauna może pracować intensywnie przez kilkanaście godzin – zawiera zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą. Przedni, mniejszy zbiornik na wodę został zainstalowany, aby zbierał skraplającą się wodę w kopule urządzenia. Jego umiejscowienie zostało tak dopasowane, by zapewnić całkowity odbiór nadmiernej ilości wody. Budowa głównej kapsuły urządzenia zapewnia idealny przepływ świeżego powietrza.

 

OPIS PROCESU PODSTAWOWEGO ZABIEGU

1.    Mycie szamponem, po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.

2.    Stosowanie kuracji, równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.

 

3.    Przygotowanie, założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.

 

4.    Podgrzewanie, mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie – klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.

 

5.    Idealny do wielokrotnego zastosowania, kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.

 

6.    Nagrzewanie, podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-500C). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii. Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.

 

7.    Chłodzenie, po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień