Nawilżacz do włosów - W jaki sposób działa nawilżacz fryzjerski? Ciepła para wodna wytwarzana przez nawilżacz do włosów pozwala mikro – komórkom włosów rozszerzać się, co ułatwia dokładniejsze wchłanianie przez nie substancji zawartych w różnego rodzaju preparatach fryzjerskich. Polega to, w skrócie mówiąc, na rozchyleniu łusek włosa i wtłoczenie środków pielęgnujących do jego głębi. Mogą to być środki nawilżające (np. arganowe maski do włosów) lub odbudowujące (np. keratynowe ampułki czy maski, wypełniają ubytki w strukturze włosa).

 

W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty najwyższej jakości. To między innymi ultradźwiękowa sauna do włosów, która powinna stanowić niezbędne wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego, ponieważ za jej pomocą wykonuje się szereg zabiegów. Obok w asortymencie znajduje się nawilżacz fryzjerski w wersji stojącej od znanego w branży fryzjerskiej producenta Ceriotti. Oferujemy także produkty Fox, Lookwell i wielu innych sprawdzonych producentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

 

Działa rewelacyjnie na poprawę stanu włosów i skóry głowy. Polepsza ukrwienie skóry głowy oraz pozostawia włosy miękkie w dotyku i błyszczące. Regularne zażywanie zabiegów eliminuje łupież, pozostawiając włosy znacznie zdrowsze, mocniejsze oraz bardziej lśniące.

 

Nawilżacz do włosów - znacznie przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych. Skraca czas wykonywania zabiegów chemicznych (koloryzacja) oraz wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Para wytwarzana przy użyciu urządzenia jest doskonałym nośnikiem substancji powierzchniowo czynnych, czyli ceramidów, kompleksów witamin, protein zawartych w odżywkach oraz maskach. Obecnie większa ilości profesjonalnych produktów dostępnych na rynku do głębokiej regeneracji wymaga działania ciepła do aktywacji więc nawilżacz fryzjerski jest idealnym rozwiązaniem dla renomowanego salonu fryzjerskiego. Dzięki drobnej mgiełce można uzyskiwać głębsze nawilżenie włosów oraz skóry głowy. Klient bezpośrednio po zabiegu odczuwa komfort skóry głowy- skóra jest nawilżona, nie łuszczy się a włosy stają się miękkie i bardzo mocno nawilżone. Nawilżacz fryzjerski czy też sauna do włosów są urządzeniami niezwykle prostymi w obsłudze a także montażu.

 

Nawilżacz do włosów z ozonem posiada również  funkcję ozonoterapii. Zwany potocznie sauna ozonowa lub też nawilżacz z ozonem. Nawilżacz z tą funkcją używa mgły wodnej wytworzonej poprzez fale ultradźwiękowe do przeprowadzenia kuracji na włosach. Mikroskopijna mgła wytwarzana jest w chwili używania urządzenia i dzięki temu jest niezastąpiona we wspomaganiu zabiegów. Różnica pomiędzy mgłą i parą polega na tym, iż cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze, więc dzięki temu mogą penetrować włos począwszy od naskórka aż do najgłębszej jego warstwy. Produkt użyty przy zabiegu nawilżania z funkcją ozonoterapii dociera najgłębiej tam, gdzie włos tego potrzebuje.

 

Kolejnym etapem zabiegu, jest ochłodzenie włosów i tym samym zamknięcie łuski włosa a sam produkt aplikowany do zabiegu zostaje zatrzymany permanentnie we włosie. Daje to niewątpliwie silniejsze efekty oraz znacznie trwalsze. Nawilżacze z funkcją ozonoterapii, poprzez wykorzystanie ultradźwięków powodują, że woda zostaje podgrzana do takiej temperatury, jakiej wymaga stan włosów objętych kuracją czy też używany produkt.


Zastosowanie nawilżacza do włosów:

• Dezynfekcja-
• Detoksyzacja- pozbywanie się toksyn z włosów, aby były bardziej zdrowe i łatwiej chłoną środki odżywiające
• Codzienna pielęgnacja włosów
• Zabiegi wymagające obecności pary wodnej (kolorowanie)

 

sklep fryzjerski nawilżacz do włosów, sauna do włosów, sauna ozonowa, nawilżacz z ozonem, nawilżacz fryzjerski,
 

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Czarny Life Booster sauna ozonowa z mikrodzwiękami

PRODUCENT: LookWellCzarna sauna ultradzwiękowa Life Booster

 

Czarna sauna ozonowa z mikrodźwiękami Life booster to nowy model ze stabilniejszą podstawą.  Jest profesjonalnym urządzeniem fryzjerskim do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych włosów oraz skóry głowy wyłącznie w salonie fryzjerskim. Poprzez połączenie mikro mgiełki ozonowej oraz nano-cząsteczek wody osiągnięto efekt idealnej chłonności składników regenerujących we włos, jednocześnie zapobiegających nadmiernemu wypadaniu włosów jak i nawilżających samą strukturę włosa. Swoje działanie opiera na wykorzystywaniu niezwykłej mocy tkwiącej w zwykłej wodzie. Za pośrednictwem Life Boostera wytwarzana jest bardzo duża ilość mgiełki leczniczej, która rozprowadza środki pielęgnujące po całej długości włosów jak i samej skórze głowy.

 

Działanie sauny Life Booster - Urządzenie fryzjerskie Life Booster to sauna o zbawiennym działaniu regenerującym. Odzyskiwanie naturalnie zdrowych włosów dzięki sile mikro mgiełki ozonowej, która przenika głęboko wewnątrz włosa i dociera do najgłębszej partii ich zniszczeń. Możliwość uzyskania większej efektywności w pielęgnacji uszkodzonych włosów daje urządzenie LIFE BOOSTER. Zwykła pielęgnacja dzięki środkom pielęgnacyjnym daje efekt znacznie krótszy niż urządzenie LIFE BOOSTER, które pomaga cząstkom substancji pielęgnacyjnej przedostać się w głąb uszkodzonych włosów, dotrzeć do zniszczonych obszarów każdego z nich. Urządzenie Life Booster doprowadza nasze włosy do całkowitego wypełnienia ubytków we włosie i domknięcie łuski włosowej. Mgiełka ozonowa wydobywająca się z bocznych kanalików wewnątrz kopuły łagodnie otacza całą głowę, ze wszystkich stron. Następnie schłodzone powietrze wydobywające się w tym samym czasie ze środka tylnej części kopuły, doprowadza do szybkiego schłodzenia podgrzanej mgiełki ozonowej.

 

System kontroli czasu, temperatury oraz ilości mgiełki ozonowej. Idealnie skonstruowana sauna Life Booster posiada niebywale dopracowany automatyczny system regulacji, dzięki któremu w szybki sposób dostosujemy rodzaj terapii do włosów klientki. LIFE BOOSTER wyposażony jest w system wytwarzania mgiełki wykorzystujący sondę ultradźwiękową. W porównaniu z mgiełką wytwarzaną przez gorącą parę, kontrola temperatury mikromgiełki jest na tyle skuteczna, że pozwala klientowi czuć się komfortowo podczas trwania kuracji. Urządzenie można nastawić nie tylko względem wymaganego czasu kuracji, ale i jakości włosów klientki, jak i potrzebom kuracji, jaką chcemy zastosować na poszczególnych włosach. Ponadto istnieje możliwość regulowania ilością wytwarzanej mgiełki. Możliwa jest także automatyczna regulacja poziomu mgiełki, temperatury oraz czasu pracy. Urządzenie wytwarza mgiełkę wodną, za pomocą mikrofal. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi kontroli urządzenia, zapewnia idealną regenerację struktury włosa. Wpływa restrukturyzującą na włosy, zachowując cechy lecznicze. Sauna jest profesjonalnym narzędziem do długotrwałego leczenia włosów, wyłącznie w salonach fryzjerskich.

 

Tryb automatyczny - wybierz program, odpowiadający danemu typowi włosów. Zaprogramowane parametry temperatury i czasu nie mogą być zmieniane w trybie automatycznym – każdy z programów jest w pełni dostosowany do odpowiedniego rodzaju włosów.

 

Rodzaje trybów automatycznych:

1. Włosy przetłuszczające się

2. Włosy naturalne                

3. Włosy łamliwe i zniszczone

 

Aby włączyć jeden z automatycznych trybów, wystarczy nacisnąć jego przycisk, a następnie kliknąć przycisk start.

 

Tryb manualny - jeżeli zdecydujesz się na ustawienie manualne parametrów urządzenia, możesz ustawić dowolnie temperaturę oraz czas zabiegu.

 

Przycisk regulacji czasu zabiegu. Wciśnij przycisk regulacji czasu zabiegu, aby zwiększyć lub zmniejszyć jego wartość. Każde kliknięcie zwiększa bądź redukuje czas o 1 minutę.

 

Przycisk regulacji temperatury zabiegu - wciśnij przycisk regulacji temperatury zabiegu, aby zwiększyć lub zmniejszyć jej wartość. Każde kliknięcie zwiększa bądź redukuje temperaturę o 1 stopień.

 

Przycisk włączający wentylator chłodzący - przed zabiegiem, lub w jego trakcie możemy uruchomić wentylator schładzający, zapewniający przepływ świeżego powietrza.

 

Przycisk włączający nadmuch ozonu - przed każdym zabiegiem uruchom program nadmuchujący ozon, aby zapewnić pełną sterylność kopuły urządzenia. UWAGA! Podczas uruchamiania programu nadmuchującego ozon, wymagane jest również włączenie wentylatora schładzającego, w tym samym czasie.

 

Jeżeli potrzebujesz użyć nadmuchiwania ozonem natychmiastowo:

1. Wybierz przycisk trybu manualnego

2. Włącz wentylator schładzający oraz program nadmuchiwania ozonem

3. Ustaw czas pracy na 1 minutę.

4. Włącz urządzenie za pomocą przycisku Start/Stop. Po czasie jednej minuty, program nadmuchiwania ozonem może działać automatycznie przez 3 min.

 

Komfort i estetyka Estetyka urządzenia LIFE BOOSTER wykonana jest na bardzo wysokim poziomie ze względu na komfort zabiegu, przy którym klientki nie są narażone na nieprzyjemne uczucie nadmiernego ociekania wody jak przy standardowych nawilżaczach. Głowa klientki jest idealnie zabezpieczona opaską i kapturem zabezpieczającym. Część kaptura została tak zaprojektowana, aby zapewnić idealny kąt nałożenia dla klienta. Po zainstalowaniu kaptura, klient odczuwa pełny relaks i odprężenie, eliminując problem naciekającej skraplającej się wody na oczy. Całość została w taki sposób skonstruowana, aby klient odczuwał podczas zabiegu pełen relaks i komfort. Life Booster zaopatrzono w dźwignię, dzięki której regulujemy wysokość urządzenia do wysokości klientki lub fotela fryzjerskiego, do którego dostawiamy urządzenie. Jednocześnie nowy czarny model posiada stabilniejszą podstawę. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę, urządzenie może wykonać aż 20 zabiegów bez jego uzupełniania. Sauna może pracować intensywnie przez kilkanaście godzin – zawiera zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą. Przedni, mniejszy zbiornik na wodę został zainstalowany, aby zbierał skraplającą się wodę w kopule urządzenia. Jego umiejscowienie zostało tak dopasowane, by zapewnić całkowity odbiór nadmiernej ilości wody. Budowa głównej kapsuły urządzenia zapewnia idealny przepływ świeżego powietrza.

 

OPIS PROCESU PODSTAWOWEGO ZABIEGU

1.    Mycie szamponem, po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.

2.    Stosowanie kuracji, równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.

 

3.    Przygotowanie, założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.

 

4.    Podgrzewanie, mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie – klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.

 

5.    Idealny do wielokrotnego zastosowania, kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.

 

6.    Nagrzewanie, podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-500C). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii. Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.

 

7.    Chłodzenie, po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Ceriotti nawilżacz z ozonem Blitz ozono stojący czarny

PRODUCENT: Ceriotti

Nawilżacz Fryzjerski BLITZ OZONO BLACK Wysokiej jakości nawilżacz fryzjerski z ozonem włoskiej firmy Ceriotti wyposażony w pokrętła za pomocą których możemy...
Dodaj do koszyka: Czarny Life Booster sauna ozonowa z mikrodzwiękami
Cień

Ceriotti nawilżacz z ozonem Blitz ozono silver stojący

PRODUCENT: Ceriotti

Nawilżacz Fryzjerski BLITZ OZONO SILVER Wysokiej jakości nawilżacz fryzjerski z ozonem włoskiej firmy Ceriotti wyposażony w pokrętła za pomocą których...
Dodaj do koszyka: Czarny Life Booster sauna ozonowa z mikrodzwiękami
Cień