Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Duolife keratin hair complex zdrowe i piękne włosy 750ml

PRODUCENT: DuoLifeDuolife keratin hair complex zdrowe i piękne włosy 750ml

 

Opis produktu: Duolife Kerati Hair Complex to suplement diety w formie płynnej , na bazie keratyny zwierający naturalne składniki pochodzenia roślinnego .Wypadanie włosów zmniejsza sie o 34% już po miesiącu stosowania, następuje znaczna redukcja wypadania włosów 86 % po pełnej kuracji, włosy są 10 x mocniejsze i 2 x bardziej sprężyste, niz przed terapią , znacznie poprawia się ich objetość i gęstość rezultaty działania są widoczne po 3 miesuącach stosowania. Kompleksowe działanie w 3 krokach

Krok 1 - Keratin Hair Complex pomaga włosom rosnąć. Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na pobudzenie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych . Efektem są tzw. ,,baby hair "

Krok 2 - Keratin Hair Complex hamuje wypadanie włosów. Unikalna kompozycja składników została dobrana tak , aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa. Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemie, tworząc płynną Keratynowa Trapię Odżywczą Włosa. Preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. 

Krok 3 -Keratin Hair Complex dodaje włosom gęstości i objętości. W produkcie Keratin Hair Complex wystepują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C. Niedobór witamiy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy , co sprawia , że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieiu jego warstwy ochronnej . 

Składniki zawarte  w Duolife Keratin Hair Complex : puree z owoców gujawy , sok z owoców malin, formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej standaryzowana na zawartość antocyjanów, ekstrakt z owoców amli standaryzowany na zawartość witaminy C , ekstrakt z organicznych pędów grochu, keratyna solubilizowana , ekstrakt z lisci pokrzywy zwyczajnej, ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na zawartość polifenoli, ekstrakt z ziela skrzypu plonego . 

Sposób uzycia : 25 ml do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem .

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień