Farby fryzjerskie - Tu kupisz profesjonalne farby fryzjerskie w kremie najlepszych firm fryzjerskich jak Itely Aquarely, Itely Glazette czy Vitality's ART oraz wiele innych znanych i cenonych farb do włosów przez salony fryzjersie na całym świecie. W kategorii tej są tylko i wyłączne farby do włosów z amoniakiem. Farby bez amoniaku TU ZNAJDZIESZ.   Karta kolorów w wersji elektronicznej kliknij na link.

 

Farba do włosów zastanawiasz się którą farbę wybrać dla siebie która farba do włosów będzie lepsza farba  fryzjerską czy farba z drogerii ? Jedno z pytań, które sobie zadajemy, jaka farba będzie odpowiednia dla naszych włosów. Dotyczy to różnicy miedzy farbami profesjonalnymi, dostępne tylko w salonach fryzjerskich czy w profesjonalnej hurtowni fryzjerskiej, a drogeryjne, które można kupić zawsze i wszędzie sklepy markety czy drogerie.

 

Naturalny kolor skóry, oczu i włosów powinien tworzyć harmonijna całość. Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie naruszają naturalną harmonię w celu wydobycia akcentów kolorystycznych jeszcze bardziej korzystnych z punktu widzenia aktualnych wskazań mody, w celu podkreślenia zalet albo ukrycia mankamentów urody.  Kolorystyka ubioru, makijażu i włosów powinna być dostosowana również do wieku klientki.

 

Farby do włosów dostępne na rynku, produkowane są z myślą o współczesnych kobietach, pragnące farbować włosy. Zanim podejmiemy się farbowaniem włosów, warto się zastanowić, nad wyborem odpowiedniej i dobrej farby do włosów. Przede wszystkim fryzura powinna być dopasowana do typu urody, a jednocześnie podkreślać Twoją osobowość i styl.

 

Farba do włosów z drogerii od farby profesjonalnej różni się znacznie. Kupując farbę do włosów z drogerii otrzymujesz w komplecie uniwersalna wodę utleniająca, co nie daje żadnej gwarancji osiągnięcia danego koloru, fryzjer natomiast dobiera odpowiednią farbę do Twoich włosów (obecnego koloru) i dobiera najodpowiedniejszy aktywator ( wodę utlenioną), co daje pewność osiągnięcia żądanego odcienia (koloru), kolejna różnica polega w ingerencji w strukturę włosów. Profesjonalne farby do włosów są zawsze delikatniejsze dla włosów, niż farby drogeryjne.

 

Jeśli zdecydujesz się na farby do włosów drogeryjne wybierając je, musisz kierować się odcieniem na opakowaniu i kolorem wyjściowym włosów, co przysparza wiele problemów i powoduje bardzo często niezadowolenie z efektu koloryzacji. Niestety drogeryjne farby do włosów, szczególnie rozjaśniacze, mogą powodować występowanie niepożądanych żółtych czy rudawych tonów.

 

Koloryzacja włosów profesjonalnymi farbami do włosów jest z pewnością trudniejsza niż tymi kupowanymi w zwyczajnej drogerii czy sklepie. Wymaga wiedzy na temat podstawowej znajomości poziomów kolorystycznych włosów. Potrzebne także będą podstawowe narzędzia takie, jaki miseczka do mieszania farby i pędzelek do nakładania farby na włosy.  Odpowiednie zabezpieczenie odzieży klienta przed zafarbowaniem. Profesjonalne nałożenie mieszanki koloryzującej. Siedząc u fryzjera na fotelu nie musisz się obawiać niespodzianek typu złego odcienia włosów żółta czy zielona poświata. Profesjonalny salon fryzjerski dysponuje duża liczba odcieni, wszystkie możliwe kolory, doświadczony fryzjer potrafi je dowolnie łączyć w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Wybór jest dużo łatwiejszy, efekt często odpowiada temu, czego oczekujemy, rzadko pojawia się niepożądane tony. Nie trzeba się obawiać efektu przesuszenia włosów, fryzjer zadba o Twoje włosy, aby były w dobrej kondycji, zdrowe, błyszczące, zadbane, żywe wygładzone pasma, dostosowane do trendów mody, łagodne działanie na włosach. Dodane naturalne składniki chronią skórę głowy i odżywiają włosy w czasie koloryzacji.

 

Dobra farba do włosów zawiera oprócz barwnika środki zwilżające, substancje alkalizujące, środki buforowe, substancje ochronne oraz składniki o działaniu pielęgnującym włosy.

 

Dobra farba do włosów w kremie ma następujące zalety:

- zdolności zwilżania

-dobrą lepkość (przyczepność)

-zdolność przenikania w głąb włosa

- nieszkodliwe działanie na włosy i skórę

- zawartości substancji pielęgnacyjnych.

Poważne znaczenie dla właściwego wyniku farbowania ma prawidłowy dobór stężenia wody utlenionej, dostosowana do stanu włosów i wskazań producenta zawartych w sposobie użycia. Przy profesjonalnych farbach do włosów to fryzjer ustala, jaki procent wody utlenionej ma zastosować, a drogeryjne farby mają już gotowy zestaw i nie możemy sprawdzić, jaki procent wody utlenionej zawiera.

 

Jeśli dbasz o swoje włosy powierz je specjalistom i koniecznie odwiedź dobry salon fryzjerski – unikaj salonów fryzjerskich które mieszają farbę do włosów na zapleczu ponieważ nie wiesz co z czym fryzjer miesza unikaj takich salonów.

 

 

hurtownia fryzjerska, salon fryzjerski, farba do włosów

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Farba do włosów Artego IT'S COLOR 150mlFarba do włosów Artego IT 'S COLOR 150ml

 

Opis produktu: Farba do włosów IT'S COLOR firmy ARTEGO to profesjonalny produkt, pokrywający włosy siwe w 100%. Perfekcyjne pokrycie włosów zapewnia duże stężenie pigmentów koloryzujących. Dzięki większej koncentracji pigmentów doskonale pokrywa siwe włosy. W porównaniu do farb innych wiodących producentów w farbach IT'S COLOR jest o 25% więcej pigmentu. Dzięki wysokiej zawartości olejków mineralnych i składników odżywczych włosy zyskują piękny połysk. Formuła farby zawiera składniki nawilżające i lipidowe, które chronią strukturę włosa i nie podrażniają skóry głowy. Bardzo łatwo rozprowadza się dzięki kremowej konsystencji. Posiada przyjemny zapach dzięki. któremu koloryzacja staje się będzie bardziej przyjemna. Farba ta nie plami skóry głowy, jest łatwo usuwalna. Farba do włosów Artego dostępna jest w dużej tubie, bo aż 150ml kremu koloryzującego, zapewnia to większą oszczędność i wydajność produktu.

 

Jak prawidłowo wykonać zabieg koloryzacji włosów? Gotową mieszankę (dobrze wymieszana farba + utleniacz w proporcji 1do1 najlepiej w plastikowej miseczce) aplikujemy na nieumyte i suche włosy. Włosy dzielimy na 4 sekcje. Farbę nakładamy od tyłu głowy. W przypadku włosów siwych, zaczynamy nakładać produkt od przodu głowy. W przypadku pierwszej aplikacji, nakładamy najpierw farbę na długości i końce, pozostawiając odrost 2 cm, po 15–20 minutach nakładamy nową mieszankę na odrost, długość i końce. Pozostawiamy farbę na włosach na 35 minut. Całkowity czas zabiegu to 50–55 minut. Proporcja mieszania farby do włosów z wodą utlenioną to 1: 1 (tyle samo wody co farby) w przypadku serii „900” ultra blondów 1:2 (na jedną cześć farby dwie części wody np. na 50ml farby dodajemy 100ml wody utlenionej.)

 

Odświeżenie koloru. Aplikujemy farbę na odrosty. W przypadku gdy kolor na długości utrzymuje się, nie przeciągamy tylko dokładnie trzeba zmalaksować podczas mycia. W sytuacji gdy kolor na długości różni się, nakładamy na końce na ostanie 20 minut. Przy zmianie koloru, nakładamy mieszankę na odrosty, zaczynamy mierzyć czas i nakładamy mieszankę na resztę włosów.

 

Jaki jest czas działania farby ?? Czas działania farby na włosach to 35 minut, należy przestrzegać określonego czasu. Dla włosów siwych jest to 40 minut, natomiast super blondy nawet do 45 minut. Uwaga nie należy podgrzewać mieszanki, stosujemy temperaturę pokojową 20-22.

 

Przed przystąpieniem do mycia, włosy należy bardzo dokładnie zmalaksować. Robimy to delikatnie okrężnymi ruchami. Dodajemy odrobinę wody i nadal malaksujemy (1–2minuty). Spłukujemy aż do momentu, kiedy zacznie lecieć czysta woda. Neutralizujemy odpowiednimi kosmetykami.

 

Co to jest ARTEGO?? Artego to producent profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich do pielęgnacji i stylizacji włosów. Jest to Włoska marka która dba aby kompleksowo zadbać o piękno i zdrowie włosów, stawiająca na pasję, twórczość i niepowtarzalność. Stworzona przez grupę specjalistów z branży fryzjerskiej, powstała aby zaspokoić potrzeby salonów fryzjerskich, przyczyniając się do ich rozwoju. Wszystkie produkty do stylizacji i farby do włosów powstały pod czujnym okiem specjalistów z branży fryzjerskiej, którzy przy użyciu nowoczesnej technologii stworzyli niepowtarzalne kosmetyki fryzjerskie przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Naszym punktem wyjściowym są nasi klienci, ich satysfakcja motywuje nas do działania a ich potrzeby wyznaczają nowe kierunki naszego rozwoju. Starania ekspertów z ARTEGO postawiły tą markę na wysokiej pozycji na rynku. Dzięki zaufaniu salonów fryzjerskich w ciągu dekady artego stało się znaczącą marką fryzjerską obecną w kilkunastu krajach świata. Stosowanie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich przygotowanych przez artego, pielęgnacja włosów jest dużo prostsza i bardziej efektywniejsza. Rezultat ten jest zawdzięczany dzięki starannie przemyślanego sposobu połączenia naturalnych składników o wyjątkowej skuteczności oraz świeżego pełnego subtelności zapachu. Uwaga zamawiając większą ilość jednego koloru proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostepności.

 

Dostępne odcienie:

odcienie naturalne
1 czarny 
2 naturalny czarny 
3 ciemny brąz 
4 średni brąz 
5 jasny brąz 
6 ciemny blond 
7 średni blond 
8 jasny blond 
9 bardzo jasny blond 
10 platynowy blond 

delikatne popiele
5.01 jasny delikatny popielaty brąz 
6.01 ciemny delikatny popielaty blond 
7.01 średni delikatny popielaty blond 
8.01 jasny delikatny popielaty blond 
9.01 bardzo jasny delikatny popielaty blond 

specjalne czernie
1B niebieska czerń 

złote
4.3 średni złocisty brąz 
5.3 jasny złocisty brąz 
6.3 ciemny złocisty blond 
7.3 średni złocisty blond 
8.3 jasny złocisty blond 
9.3 bardzo jasny złocisty blond 

intensywne złote
6.33 intensywny złocisty blond 
8.33 jasny intensywny złocisty blond 

specjalne brązy 
3.7 czekoladowy 
4.7 daktylowy 
5.7 orzechowy 
6.7 ciemny blond tytoniu cuba 
7.7 średni blond tytoniu virgina 

kasztanowo popielate
4.71 średni popielato-kasztanowy brąz 
5.71 jasny popielato-kasztanowy brąz 
6.71 ciemny popielato-kasztanowy blond 
7.71 średni popielato-kasztanowy blond 

miedziano popielate

4.41 średni miedziany mroźny brąz 
5.41 jasny miedziany mroźny brąz 
6.41 ciemny miedziany mroźny blond 
7.41 średni miedziany mroźny blond 
8.41 jasny miedziany mroźny blond 

popielato czerwone
3.16 ciemny popielaty czerwony brąz 
5.16 jasny popielaty czerwony brąz 
6.16 ciemny popielaty czerwony blond 
7.16 średni popielaty czerwony blond 

miedziano złote
5.43 jasny miedziano - złocisty brąz 
6.43 ciemny miedziano - złocisty blond

7.43 średni miedziano - złocisty blond 
8.43 jasny miedziano - złocisty blond

 

miedziane  
4.4 ciemny miedziany brąz 
5.4 jasny miedziany brąz 
6.4 ciemny miedziany blond

7.4 średni miedziany blond
8.4 jasny miedziany blond
9.4 bardzo jasny miedziany blond

 

intensywnie miedziane

7.40 miedziano pomarańczowy blond 
7.44 średni intensywny miedziany blond 
8.44 jasny intensywny miedziany blond 
9.44 bardzo jasny intensywny blond

miedziano czerwone
6.64 ciemny czerwony miedziany blond 
7.64 jasny czerwony miedziany blond

 

extra czerwone

6F czerwień rubinu 
7F ognista czerwień

6.66 ciemny intensywny czerwony blond

7.66 czerwony intensywny blond 

czerwienie
4.6 średni czerwony brąz 
5.6 jasny czerwony brąz 
6.6 ciemny czerwony blond

7.6 jasny czerwony blond

czerwono fioletowe
5.62 jasny czerwono-fioletowy brąz 
3.62-3RV ciemny czerwono fioletowy brąz

kasztanowe czerwienie
4.65 średni czerwono-mahoniowy brąz 
5.65 jasny czerwono-mahoniowy brąz

6.65 ciemny czerwono-mahoniowy blond


kasztanowe
4.5 średni kasztanowy brąz 
5.5 jasny kasztanowy brąz

6.5 ciemny kasztanowy blond

7.5 średni kasztanowy blond

seria ultra blondy
900 super naturalny blond 
903 super złocisty blond 
901 super popielaty blond 
911 intensywny super popielaty blond 
912 super perłowy blond 

piaskowe
7S średni piaskowy blond 
8S jasny piaskowy blond 
9S bardzo jasny piaskowy blond

 

chłodne natury

9.00 bardzo jasny chłodny blond

8.00 jasny chłodny blond

7.00 chłodny blond

6.00 ciemny chłodny blond

5.00 jasny chłodny brąz

4.00 chłodny brąz

 

popiele

9.1 bardzo jasny popielaty blond

8.1 jasny popielaty blond

7.1 popielaty blond

6.1 ciemny popielaty blond

5.1 jasny popielaty brąz

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Artego IT'S COLOR 150ml
brutto (w tym 23% VAT)
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

A Itely Aquarely Farba 5szt + prostownica pink gratis !!

PRODUCENT: Itely

Pakiet 5szt farby + Prostownica pink gratis!. W opisie zamówienia wpisać numery kolorów które mają być wysłane. OPIS PRODUKTU: Farba Itely Aquarely...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Artego IT'S COLOR 150ml
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Farba do włosów allwaves 100ml czerwień wenecka 7.64

PRODUCENT: Allwaves

  Farba do włosów allwaves 100ml kolor czerwień wenecka 7.64   OPIS PRODUKTU: Farba do włosów Allwaves jest nowoczesnym...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Artego IT'S COLOR 150ml
Cień

Farba do włosów allwaves 100ml ziemia sieny 5.45

PRODUCENT: Allwaves

  Farba do włosów allwaves 100ml kolor ziemia sieny 5.45   OPIS PRODUKTU: Farba do włosów Allwaves jest nowoczesnym...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Artego IT'S COLOR 150ml
Cień