Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Lisap LK Antiage OPC farba do włosów 100ml

PRODUCENT: LisapFARBA LISAP LK COLOR ANTI-AGE KREM KOLORYZUJĄCY 100ML

 

Farba do włosów Lisap LK ANTI-AGE to profesjonalna farba do włosów znana na światowym rynku koloryzacji od prawie 50 lat. Jest produkowana z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje pełne pokrycie siwych włosów, najwyższą jednolitość i trwałość koloru. Przy każdej koloryzacji pozwala uzyskać najwyższą jednolitość odcieni bez konieczności przyciemniania końcówek, a przy tym zapewnia intensywne refleksy i głęboki kolor. Farba do włosów LK ANTI-AGE umożliwia rozjaśnianie przy 100% pokryciu siwych włosów bez widocznych różnic w kolorze. Dzięki najnowszej generacji mikromolekułom koloryzującym i innowacyjnym polimerom jesteśmy w stanie uzyskać świetne rezultaty w koloryzacji naszych włosów, a olejek kokosowy, masło karite i olejek jojoby sprawią, że włosy staną się odżywione, miękkie i pełne blasku. Farba do włosów LK ANTI-AGE łatwo się miesza i nakłada, a niskie stężenie amoniaku (1-1,5%) i neutralny zapach zapewniają komfort w trakcie każdej koloryzacji. Ponadto nie zostawia śladów na skórze i nie wywołuje podrażnień.

 

Farbę do włosów lisap LK ANTI-AGE należy nakładać na suche, nieumyte włosy. Podczas przygotowania i nakładania farby do włosów zawsze należy używać rękawiczek. Sporządzamy mieszankę z odpowiednio dobraną emulsją utleniającą w proporcjach 1:1 (jedna cześć farby LK + jedna cześć oksydantu). Do mieszania farby do włosów nie używamy metalowych przyborów. Pojemność: 100ml

 

Nakładanie farby do włosów lisap rozpoczynamy od miejsca gdzie chcemy uzyskać najmocniejsze pokrycie lub na większe rozjaśnienie. Farbę należy nakładać  cienkimi pasmami, sprawdzając dokładność aplikacji. Przestrzegamy czasu trzymania farby na włosach. Czas działania liczony jest od zakończenia aplikacji i wynosi:

 

Pierwsze farbowanie (włosy nigdy nie farbowane): etap I (długości i końce) 15minut, etap II (u nasady) 30minut, całkowity czas działania mieszanki farby na włosach 45minut.

 

Farbowanie odrostów (włosy już wcześniej farbowane): etap I (odrost) 30 minut, etap II (długości i końce) 5-10 minut. Aby ujednolicić kolor na długości i końcówkach włosów, po upływie wskazanego czasu zmoczyć włosy wodą i spienić wcześniej nałożoną na odrosty farbę.

 

Po zakończeniu czasu działania mieszanki na włosach, farbę dokładnie spłukujemy ciepłą wodą, myjemy włosy szamponem po koloryzacji (zakwaszającym) najlepiej z tej samej serii, polecanym przez producenta farby (SHAMPOO ACIDO POST COLORE)  z linii TOP CARE. Następnie nakładamy odżywkę po koloryzacji, również z tej samej serii (CONDITIONER BILANCIATORE DI PH), pozostawiamy na włosach kilka minut i spłukujemy.

 

 

FARBA DO WŁOSÓW LISAP LK CLAIRE ANTI-AGE KREM KOLORYZUJĄCY 75ML

 

Farba do włosów lisap LK CLAIRE ANTI-AGE to profesjonalna farba do włosów znana na światowym rynku koloryzacji od prawie 50 lat. Jest produkowana z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje pełne pokrycie siwych włosów, najwyższą jednolitość i trwałość koloru. Przy każdej koloryzacji pozwala uzyskać najwyższą jednolitość odcieni bez konieczności przyciemniania końcówek, a przy tym zapewnia intensywne refleksy i głęboki kolor. Farba do włosów LK CLAIRE ANTI-AGE umożliwia rozjaśnianie przy 100% pokryciu siwych włosów bez widocznych różnic w kolorze. Dzięki najnowszej generacji mikromolekułom koloryzującym i innowacyjnym polimerom jesteśmy w stanie uzyskać świetne rezultaty w koloryzacji naszych włosów, a olejek kokosowy, masło karite i olejek jojoby sprawią, że włosy staną się odżywione, miękkie i pełne blasku. Farba do włosów LK CLAIRE ANTI-AGE łatwo się miesza i nakłada, a niskie stężenie amoniaku (1-1,5%) i neutralny zapach zapewniają komfort w trakcie każdej koloryzacji. Ponadto nie zostawia śladów na skórze i nie wywołuje podrażnień. LK CLAIRE ANTI-AGE to farba do włosów o wzmocnionym pigmencie, szczególnie polecana w przypadku pokrycia opornych siwych włosów.

 

Farbę do włosów lisap LK CLAIRE ANTI-AGE należy nakładać na suche, nieumyte włosy. Podczas przygotowania i nakładania farby do włosów zawsze należy używać rękawiczek. Farbę do włosów należy mieszać w proporcjach 1:2 (jedna część farby LK + dwie części oksydantu 6%) Do mieszania farby do włosów nie używamy metalowych przyborów. Pojemność: 75ml

 

Farbę do włosów lisap należy nakładać  cienkimi pasmami, sprawdzając dokładność aplikacji. Przestrzegamy czasu trzymania farby na włosach. Czas działania liczony jest od zakończenia aplikacji i wynosi:

 

Pierwsze farbowanie (włosy nigdy nie farbowane): etap I (długości i końce) 15minut, etap II (u nasady) 40minut, całkowity czas działania mieszanki farby na włosach 55minut.

 

Farbowanie odrostów (włosy już wcześniej farbowane): etap I (odrost) 40 minut, etap II (długości i końce) 5-10 minut.

 

Po zakończeniu czasu działania mieszanki na włosach, farbę dokładnie spłukujemy ciepłą wodą, myjemy włosy szamponem po koloryzacji (zakwaszającym) najlepiej z tej samej serii, polecanym przez producenta farby  (SHAMPOO ACIDO POST COLORE)  z linii TOP CARE. Następnie nakładamy odżywkę po koloryzacji, również z tej samej serii (CONDITIONER BILANCIATORE DI PH), pozostawiamy na włosach kilka minut i spłukujemy.

 

 

FARBA DO WŁOSÓW LISAP LK EXTRA CLAIRE FARBA ROZJAŚNIAJĄCA 75ML

 

Farba do włosów lisap LK EXTRA CLAIRE ANTI-AGE to profesjonalna farba do włosów znana na światowym rynku koloryzacji od prawie 50 lat. Jest produkowana z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje pełne pokrycie siwych włosów, najwyższą jednolitość i trwałość koloru. Przy każdej koloryzacji pozwala uzyskać najwyższą jednolitość odcieni bez konieczności przyciemniania końcówek, a przy tym zapewnia intensywne refleksy i głęboki kolor. Farba do włosów LK EXTRA CLAIRE ANTI-AGE umożliwia rozjaśnianie przy 100% pokryciu siwych włosów bez widocznych różnic w kolorze. Dzięki najnowszej generacji mikromolekułom koloryzującym i innowacyjnym polimerom jesteśmy w stanie uzyskać świetne rezultaty w koloryzacji naszych włosów, a olejek kokosowy, masło karite i olejek jojoby sprawią, że włosy staną się odżywione, miękkie i pełne blasku. Farba do włosów LK EXTRA CLAIRE ANTI-AGE łatwo się miesza i nakłada, a niskie stężenie amoniaku (1-1,5%) i neutralny zapach zapewniają komfort w trakcie każdej koloryzacji. Ponadto nie zostawia śladów na skórze i nie wywołuje podrażnień. LK EXTRA CLAIRE ANTI-AGE to farba do włosów rozjaśniająca, która jest idealnym rozwiązaniem problemu widocznych różnic w kolorze. Ułatwia rozjaśnianie (włosy naturalne o 5 tonów), jednocześnie pokrywając siwe włosy. Praca tą farbą jest już możliwa na włosach naturalnych o odcieniu ciemnego naturalnego blondu.

 

Farbę do włosów lisap LK EXTRA CLAIRE ANTI-AGE należy nakładać na suche, nieumyte włosy. Podczas przygotowania i nakładania farby do włosów zawsze należy używać rękawiczek. Sporządzamy mieszankę z odpowiednio dobraną emulsją utleniającą w proporcjach 1:2 (jedna cześć farby LK + dwie części oksydantu 9 lub 12%). Do mieszania farby do włosów nie używamy metalowych przyborów. Pojemność: 75ml

 

Farbę do włosów lisap należy nakładać  cienkimi pasmami, sprawdzając dokładność aplikacji. Przestrzegamy czasu trzymania farby na włosach. Czas działania liczony jest od zakończenia aplikacji i wynosi:

 

Pierwsze farbowanie (włosy nigdy nie farbowane): etap I (długości i końce) 15minut, etap II (u nasady) 50-60 minut, całkowity czas działania mieszanki farby na włosach 65-75 minut.

 

Farbowanie odrostów (włosy już wcześniej farbowane): etap I (odrost) 50-60 minut, etap II (długości i końce). Nie zaleca się przeczesywania farby LK CLAIRE na długości i końce włosów wcześniej rozjaśnianych. Zalecamy zastosowanie LISAPLEX FILTER COLOR, celem odświeżenia refleksu na włosach wcześniej rozjaśnianych.

 

Po zakończeniu czasu działania mieszanki na włosach, farbę dokładnie spłukujemy ciepłą wodą, myjemy włosy szamponem po koloryzacji (zakwaszającym) najlepiej z tej samej serii, polecanym przez producenta farby (SHAMPOO ACIDO POST COLORE)  z linii TOP CARE. Następnie nakładamy odżywkę po koloryzacji, również z tej samej serii (CONDITIONER BILANCIATORE DI PH), pozostawiamy na włosach kilka minut i spłukujemy.

 

 

FARBA DO WŁOSÓW LISAP ESCALATION NOW COLOR SEDACTION FARBA O NISKIEJ ZAWARTOŚCI AMONIAKU 100ML

 

Farba do włosów lisap ESCALATION NOW COLOR SEDACTION jest najnowszym dziełem laboratoriów Lisap stworzonym z największą troską o stan włosów i skóry głowy w trakcie i po farbowaniu. To trwale koloryzująca farba do włosów w kremie posiadająca innowacyjną recepturę i inteligentną formułę. Wykorzystuje ona technologię Five Fase Fusion System, która pozwala farbie na rozpoznanie typu i stanu włosa poddawanego koloryzacji i automatycznie reguluje intensywność i siłę penetracji wnętrza ich struktury kapilarnej. Zawartość innowacyjnych substancji odżywczych gwarantuje maksymalną trwałość koloru, ochronę i odżywienie. Istotną cechą farby ESCALATION NOW COLOR SEDACTION jest dopasowanie, czyli obniżenie zawartości amoniaku do oczekiwań poszczególnych kolorów, co sprawia, że farba do włosów jest jeszcze bardziej bezpieczna i praktycznie wyklucza możliwość wystąpienia podrażnień na skórze głowy. Dzięki zawartości oleju drzewa Macadamia działa zmiękczająco i tonizująco na włosy, wzmacnia nawilżenie i gwarantuję doskonałą ochronę. Farba ESCALATION NOW COLOR SEDACTION została również wzbogacona o ICC Complex. Znajdujące się w jego składzie Polyquaternium odżywia, nabłyszcza, wygładza i nadaje włosom jedwabistości, a także posiada właściwości przeciwstarzeniowe (Anti Age) i nawadniające. Z kolei proteiny owsa zawierające fosfor, potas i magnez zapobiegają wypadaniu włosów, odbudowują cebulki włosowe i pomagają w długofalowej produkcji melaniny. Olej rzepakowy, bogaty w naturalne antyoksydanty, kwasy Omega 3, 6 i 9 nawilża i zapobiega podrażnieniom.

 

Farbę do włoswów lisap ESCALATION NOW COLOR SEDACTION należy nakładać na suche, nieumyte włosy. Podczas przygotowania i nakładania farby do włosów zawsze należy używać rękawiczek. Farbę do włosów należy mieszać w proporcjach 1:1,5 (50 ml farby +75 ml oksydantu). Odcienie Super Blondes, High Lift należy mieszać w proporcjach 1:2,5 (40 ml farby + 100 ml oksydantu).  Do mieszania farby do włosów nie używamy metalowych przyborów. Pojemność: 100ml

 

Farbę do włosów lisap należy nakładać  cienkimi pasmami, sprawdzając dokładność aplikacji. Przestrzegamy czasu trzymania farby na włosach. Czas działania liczony jest od zakończenia aplikacji i wynosi:

 

Pierwsze farbowanie (włosy nigdy nie farbowane): etap I (długości i końce) 15minut, etap II (u nasady) 30 minut, całkowity czas działania mieszanki farby na włosach 45 minut. W przypadku farb rozjaśniających wydłużyć czas działania farby na włosach o około 15-25 minut.

 

Farbowanie odrostów (włosy już wcześniej farbowane): etap I (odrost) 45 minut, etap II (długości i końce) 5-10 minut.

 

Po zakończeniu czasu działania mieszanki na włosach, farbę dokładnie spłukujemy ciepłą wodą, myjemy włosy szamponem po koloryzacji (zakwaszającym) najlepiej z tej samej serii, polecanym przez producenta farby (SHAMPOO DOPO COLORE)  z linii Escalation Professional. Następnie nakładamy maskę po koloryzacji, również z tej samej serii (MASACHERA ESALTATRICE DI COLORE), pozostawiamy na włosach kilka minut i spłukujemy.

 

 

FARBA DO WŁOSÓW LISAP EASY ABSOLUTE 3 FARBA BEZ AMONIAKU 60ML

 

Farba do włosów lisap EASY ABSOLUTE 3 zawiera rewolucyjne składniki , które sprawiają, że koloryzacja jest wyjątkowo skuteczna i całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Niespotykana dotychczas formuła farby do włosów powoduje, ze proces powstawania pigmentów koloru zaczyna się nie w naczyniu (po zmieszaniu emulsji z farbą), ale dopiero podczas kontaktu mieszanki z włosem. Dzięki temu włosy wchłaniają maksymalną ilość pigmentu, a my otrzymujemy wtedy wyjątkowo trwały i nasycony kolor. EASY ABSOLUTE 3 to farba do włosów, która w 100% pokrywa siwiznę i nie zawiera w swoim składzie amoniaku, rezorcyny i parafenylenodiaminy (PPD). Rozjaśnia włosy aż o 5 tonów. Zawiera keratynę, olej arganowy i mikroemulsję Anti Age. Farba EASY ABSOLUTE 3 zawiera również Heliogenol, którego zadaniem jest odbudowa  i ochrona struktury włosa przed czynnikami zewnętrznymi, organosilicon nadający antystatyczności i jedwabistego wyglądu oraz głęboko nawilżające i nawadniające oleje roślinne essential oils, które dodatkowo rozświetlają i dodają połysku.

 

Farbę do włosów Lisap EASY ABSOLUTE 3 należy nakładać na suche, nieumyte włosy. Podczas przygotowania i nakładania farby do włosów zawsze należy używać rękawiczek. Farbę do włosów należy mieszać w proporcjach 1:1,5 (50 ml farby +75 ml oksydantu). Przy farbowaniu rozjaśniającym i tonowaniu farbę do włosów należy mieszać w proporcjach 1:2 (50 ml farby + 100 ml oksydantu).  Do mieszania farby do włosów nie używamy metalowych przyborów. Pojemność: 60ml

 

Farbę do włosów Lisap należy nakładać  cienkimi pasmami, sprawdzając dokładność aplikacji. Przestrzegamy czasu trzymania farby na włosach. Czas działania liczony jest od zakończenia aplikacji i wynosi:

 

Pierwsze farbowanie (włosy nigdy nie farbowane): etap I (długości i końce) 15minut, etap II (u nasady) 30 minut, całkowity czas działania mieszanki farby na włosach 45 minut. W przypadku farb rozjaśniających wydłużyć czas działania farby na włosach o około 15-25 minut.

 

Farbowanie odrostów (włosy już wcześniej farbowane): etap I (odrost) 45 minut, etap II (długości i końce) 5-10 minut.

 

Po zakończeniu czasu działania mieszanki na włosach, farbę dokładnie spłukujemy ciepłą wodą, myjemy włosy szamponem po koloryzacji (zakwaszającym) najlepiej z tej samej serii, polecanym przez producenta farby (SHAMPOO ACIDO POST COLORE)  z linii TOP CARE. Następnie nakładamy odżywkę po koloryzacji, również z tej samej serii (CONDITIONER BILANCIATORE DI PH), pozostawiamy na włosach kilka minut i spłukujemy.

 

Hurtownia Fryzjerska   Farba do włosów Lisap

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

LISAP FOAMY UP pianka koloryzująca 200ml

PRODUCENT: Lisap

LISAP FOAMY UP pianka koloryzująca 200ml    Profesjonalna pianka koloryzująca doskonale odżywia i pogłębia naturalny kolor. Pianka Foamy Up gwarantuje...
Dodaj do koszyka: Lisap LK Antiage OPC farba do włosów 100ml
Cień

LISAP LK EXTRA CLAIRE farba rozjaśniająca 75ml

PRODUCENT: Lisap

LISAP LK EXTRA CLAIRE farba rozjaśniająca 75ml    Farba w kremie LISAP jest od prawie 50 lat BESTSELEREM na światowym rynku koloryzacji. Gwarantuje...
Dodaj do koszyka: Lisap LK Antiage OPC farba do włosów 100ml
Cień