Firma Z.one concept została założona w 1999 roku przez Ivano Panzeri we Włoszech w kraju który jest znany z wysokich wymagań stawianych konkurencji działającej na rynku kosmetycznym.

Osiągnęła imponujące wyniki tworząc rozpoznawalną markę na rynku włoskim, uznaną przez ekspertów za najbardziej rozwijającą się markę ostatnich lat w sektorze fryzjerskim. Produkty marki Z.ONE CONCEPT są sprzedawane w ponad 40 krajach świata. Wynik ten został osiągnięty dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym związanym z tworzeniem formy produktów.


Z.one concept stworzył niesamowitą farbę do włosów MILK SHAKE CREATIVE- bogactwo natury w służbie pięknym włosom. Jest to szeroka linia produktów do koloryzacji włosów wykorzystująca dobroczynny efekt i wspaniałe korzyści płynące z mleka i owoców dla dobra i piękna włosów. Naturalne składniki zawarte w produktach spełniają wszystkie potrzeby klientek odwiedzające salony fryzjerskie. Urzekający rezultat zapewniony jest dzięki wyjątkowym składnikom zawartym w tej farbie takie jak:

proteiny mleka które mają działanie nawilżające

kompleks aminokwasów to keratyna roślinna złożona z 18 aminokwasów pszenicy i soi o działaniu antyoksydacyjnym, która wzmacnia włosy zapewniając jednoczesną ochronę, a także ulepsza ich wygląd, nadając witalny oraz promienny efekt.

ekstrakt z borówki ma właściwości zmiękczające, nawilżające i odżywcze.

naturalny miód działa kojąco i ochronnie na skórę, a także nawilżająco na łodygę włosa

środki kondycjonujące i nawilżające zapewniają miękkość i łatwość rozczesywania.

olej słonecznikowy ma właściwości odżywcze i zmiękczające, wzmacnia włosy, nadaje blask i sprawia, że stają się delikatnie w dotyku.

 

Włosy są fundamentalnym elementem aby wykonać kolor. Tak jak w sztuce obrazkowej gdzie różne podłoże daje różny efekt w dziedzinie fryzjerstwa również. Dwa identyczne włosy nie istnieją w naszym świecie, więc nawiązując do tej zasady możemy stwierdzić iż żadna obowiązująca formuła dla wszystkich klientów po prostu nie istnieje. Wiedza z podstaw koloryzacji pozwoli nam zrozumieć jaki rezultat otrzymamy aplikując kolor na różnych typach włosów.


Milk Shake creative permanent color jest oparta na niezbędnych zasadach kolormetrii. Kolormetria jest to zestaw zasad, który pozwala z najwyższą precyzją uzyskać wszystkie kolory.

 

Reguły kolormetrii - Kolormetria nauczy nas że, trzy kolory nazwane głównymi tworzą wszystkie kolory. Główne kolory mogą być podzielone na ciepłe i zimne, a poprzez zmieszanie tych trzech kolorów możliwe jest stworzenie wszystkich pozostałych.


Niebieski: ciemniejszy kolor główny. Wchłania większą część światła. Zimny kolor główny. Dominuje czerwony i zielony.


Czerwony: najbardziej jaskrawy kolor główny. Wchłania tak dużo światła jak i odbija. Ciepły kolor główny.


Żółty: najjaśniejszy kolor główny. Odbija największą część światła. Ciepły kolor główny.

 

Głównym celem klientów w koloryzacji jest pokrycie siwych włosów. W gamie kolorystycznej MILK SHAKE creative permanent color są różne rodziny odcieni, które pozwalają pokryć siwe włosy.

 

NATURALS- są to kolory, które pozwalają nam idealne pokryć siwe włosy nadając delikatnie zimny ton. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów do 50% co oznacza że, w obecności większej ilości siwych włosów, powinien zostać użyty ciemniejszy odcień w porównaniu do pożądanego koloru np. pożądany jest poziom 6, siwe włosy 80%, poziom który powinniśmy aplikować to 5.

 

MORE NATURALS- Są to kolory, które pozwalają nam idealnie pokryć siwe włosy utrzymując naturalny odcień. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów w 100% co oznacza że, również przy szczególnie dużej ilości siwych włosów możliwe jest uzyskanie rezultatu porównywalnego z tym w palecie kolorów.

 

CHOCOLATES- Są to kolory, które jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy z wyższą intensywnością, stworzone poprzez balans ciepłych oraz zimnych podjaśnień.

 

COFFEES- Są to kolory które, tak jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy, są podobne do odcieni czekolad, lecz z przewagą ciepłych tonów.

 

ODCIENIE FANTAZYJNE- Do tej serii kolorów dedykowanych do pokrycia siwych włosów, możliwe jest zmieszanie wszystkich odcieni obecnych w palecie w celu stworzenia każdego rezultatu. Odcienie fantazyjne mogą być użyte samodzielnie lub przy obecności siwych włosów powyżej 30% zmieszanie ich z seriami naturalnymi.


EXOTICS- Jest to seria brązów charakteryzująca się idealnym balansem tonów złoto – miedź rezultatem są naturalne i ciepłe odcienie.

 

SENSUAL WARMS- Charakteryzują się szczególną mieszanką ciepłych oraz zimnych tonów, rezultat odcienia jest subtelny, bogaty, głęboki oraz promienny.

 

BEIGE- wyróżnia się mieszanką tonów popielatych ze złotymi, tworzą zbalansowane rozświetlenia, które usatysfakcjonuje pożądających tonów zimnych, utrzymując jednocześnie typowe rozświetlenie tonami złotymi. Ich użycie jest idealne dla podkreślenia każdego poziomu blondu.

 

ASH- Zdefiniowane przez zimne niebieskie oraz fioletowe tony. Zalecane dla silnej neutralizacji niepożądanych ciepłych tonów, od złotego po czerwony oraz aby uzyskać zimny efekt.

 

PURE GOLD- Zdefiniowane przez silne złote tony. Ich użycie zalecane jest aby stworzyć rezultat o złotych oraz intensywnych odcieniach oraz aby zneutralizować niepożądane zimne tony.

 

COOPER- Zdefiniowane poprzez intensywne miedziane tony, które są niesamowicie błyszczące. Zalecane są dla usług pre-pigmentacji lub kontroli zimnych tonów.

 

MAHOGANY- Zdefiniowane poprzez delikatne czerwono- fioletowe tony. Dodane w małej ilości do czerwonych odcieni, zwiększa ich intensywność.

 

RED- Zdefiniowane przez intensywne czerwone tony, aby stworzyć rozświetlone, promienne kolory.

 

VIOLET- Scharakteryzowane poprzez obecność silnych fioletowych tonów.

 

SPECIALS- Nie posiadają poziomu ale dobrze zdefiniowane tony. Ta właściwość wpłynie na rezultat podczas intensyfikacji bądź neutralizacji działania koloru bez modyfikacji poziomu końcowego.

 

BLUE BLACK- głęboki czarny odcień z niebieskimi pigmentami, który gwarantuje perfekcyjne oraz całkowite pokrycie siwych włosów o niebieskim odcieniu.

 

HIGHLIFTERS- Zdefiniowane poprzez większą moc rozjaśniania w porównaniu do innych serii. Ich użycie zalecane jest na naturalny poziom bazowy 5 lub wyższy.

 

CLEAR- Naturalna formuła do mieszania z różnymi odcieniami w celu zwiększenia podjaśnienia bądź do użytku jako neutralny rozjaśniacz z oksydantem.

 

Nowa zaawansowana formuła MILK SHAKE CREATIVE zawiera innowacyjny kompleks aminokwasów, jest to świadomy wybór aby zapewnić wysoką jakość produktu i jego skuteczne działanie na włosach, bez żadnych kompromisów. Składniki odżywiające, kosmetyczne i ochronne zapewniają zachowanie integralności fryzury, oddziałują na trzon włosa, a także chronią skórę oraz włosy podczas procesu koloryzacji. Wysokiej jakości pigmenty o wysokiej czystości są trwałe, zagęszczone dla osiągnięcia doskonałych wyników. Zapewniają intensywne i piękne refleksy, gwarantują doskonałe pokrycie siwych włosów. Formuła do koloryzacji z nową koncepcją równowagi trzonowej, umożliwia uzyskanie jeszcze żywszych kolorów i bardziej intensywnych refleksów. Umożliwia uniknięcie niepożądanych reakcji pomiędzy pigmentami oraz niepożądanemu tworzeniu się cząstek, co zwiększa czas utrzymania się kolorów. Produkt nie zawiera SLES, jest łatwy w użyciu, sklasyfikowany zgodnie z międzynarodowym systemem numeracji. Paleta kolorów podzielona jest na 15 serii tonalnych które mogą być ze sobą dowolnie mieszane, pozwalając na tworzenie nieskończonych możliwości odcieni. Farby te bardzo łatwo się mieszają, tworzą jednorodną, kremową mieszaninę łatwą do aplikacji. Wygodne opakowanie 100ml wystarcza na dwa zabiegi koloryzacji przy porcji mieszania 1 + 1,5.
 

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml

PRODUCENT: z.oneFryzjerska farba do włosów Milk Shake Creative Z.one concept SLS/ SLES FREE

 

 

Zamów już teraz farbę Z.one NoInhibition >>tu kliknij<<

 

Co to jest Milk Shake Creative? Jest to innowacyjna włoska fryzjerska farba do włosów bez zawartości szkodliwych i rakotwórczych substancji SLS i SLES (sodium lauryl sulfate), które także bardzo często powodują uczulenia i reakcje alergiczne!!! Farba ta zawiera także w swoim składzie:

 

  • proteiny mleka- idealnie nawilżają naskórek i włosy, królowa Kleopatra znała już w starożytności jego ukryte działanie, zawiera witaminę A, E, B, tłuszcze oraz wapń, fosfor i potas. Łagodzi podrażnienia, działa przeciwstarzeniowo. Posiada zdolności naprawcze- odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Jeśli chodzi o włosy to zapobiega rozdwajan iu końcówek, bardzo ładnie nabłyszcza i dodaje włosom naturalnego blasku.
  • miód organiczny- to ekskluzywny składnik farby, który doskonale nawilża i pozwala zregenerować włosy już od środka. Dzięki niemu wlosy stają się elastyczne i bardziej miękkie.
  • Olej słonecznikowy- pomaga tym osobom, które borykają się z problemem wypadania włosów, a także tym, którzy mają je bardzo zniszczone. Działa jak nabłyszczacz na wlosy i to na długo!
  • Kompleks aminokwasów- to kolejny składnik, który pomaga walczyć z nadmiernym wypadaniem włosów, to one pozwalają na prawidłowe zbudowanie całego włosa. Dzięki aminokwasom struktura jest albo zdrowa, albo uszkodzona. Proces odbudowy brakujących pierwiastów jest niestety długofalowy.

 

Siła i czystość koloru, który pozwala na trwały i perfekcyjn y sposób zafarbować Twoje włosy. Perfekcyjnie pokrywa siwiznę. Natomiast wszystkim włosom pozwala osiągnąć mega połysk i wibrujący kolor. Ta farba została stworzona dla profesjonalnych salonów fryzjerskich

 

Jak prawidłowo przygotować mieszankę do farbowania włosów? mieszankę koloryzującą przygotuj tuż przed aplikacją. Wyciśnij określoną ilość farby do niemetalowego naczynia i dodaj emulsję utleniającą w ilości 1+1,5 dla wszystkich kolorów z wyjątkiem Ultrablondów, które mieszamy w proporcji 1+2. Moc wody utlenionej dobierz odpowiednio do oczekiwanego efektu. 

  • 10vol. 3% do przyciemnienia lub do utrzymania tego samego poziomu;
  • 20vol. 6% do podjaśnienia o 1 ton lub o 2 poziomy oraz do pokrycia siwych włosów
  • 30vol. 9% do podjaśnienia o d 2 do 3 poziomy
  • 40vol. 12% do podjaśnienia do 3 poziomów lub do podjaśnienia o 4 poziomy z farbą Ultra Blond.
  •  

Jak należy aplikować farbę na włosy? Nałóż mieszankę na suche włosy. Tylko w przypadku otłuszczonych włosów i z pozostałościami po stylingu nalezy włosy uprzednio umyć i wysuszyć.

 

Kolory, przy zakupie proszę podać jakie kolor wybierasz wpisując numer wybranego koloru w okno dodatkowe uwagi.

 

farby do włosów Milk Shake Creative
numer farby numer farby kolor kolor polski
1 1N BLACK CZARNY
3 3N DARK BROWN CIEMNY BRĄZ
4 4N MEDIUM BROWN ŚREDNI BRĄZ
5 5N LIGHT BROWN JASNY BRĄZ
6 6N DARK BLOND CIEMNY BLOND
7 7N MEDIUM BLOND ŚREDNI BLOND
8 8N LIGHT BLOND JASNY BLOND
9 9N VERY LIGHT BLOND ŚWIETLISTY BLOND
10 10N PLATINUM LIGHTEST BLOND PLATYNOWY JASNY BLOND
       
1.0 1NN   intensywny czarny
3.0 3NN   intensywny ciemny brąz
4.0 4NN   intensywny średni brąz
5.0 5NN   intensywny brąz
6.0 6NN   intensywny ciemny blond
7.0 7NN   intensywny średni blond
8.0 8NN   intensywny jasny blond
9.0 9NN   intensywny platynowy blond
10.0 10NN   intensywny jasny platynowy blond
5.1 5A ASH LIGHT BROWN POPIELATY JASNY BRĄZ
6.1 6A ASH DARK BLOND POPIELATY ŚREDNI BLOND
7.1 7A ASH MEDIUM BLOND POPIELATY ŚREDNI BLOND
8.1 8A ASH LIGHT BLOND POPIELATY PLATYNOWY BLOND
10.1 10A ASH PLATINIUM LIHGHTEST BLOND POPIELATY PLATYNOWY JASNY BLOND
4.3 4G GOLDEN MEDIUM BROWN ZŁOTY ŚREDNI BRĄZ
5.3 5G GOLDEN  BROWN ZŁOTO JASNY BRĄZ
5.34 5GC GOLDEN COPPER LIGHT BROWN ZŁOTO RUDY JASNY BRĄZ
6.3 6G
8032274047124
GOLDEN DARK BLOND
ZŁOTY CIEMNY BLOND
6.34 6GC GOLDEN COPPER DARK BLOND ZŁOTO RUDY CIEMNY BLOND
7.3 7G GOLDEN MEDIUM BLOND ZŁOTY ŚREDNI BLOND
7.34 7GC GOLDEN COPPER MEDIUM BLOND ZŁOTO RUDY ŚREDNI BLOND
8.3 8G GOLDEN LIGHT BLOND ZŁOTY JASNY BLOND
9.3 9G GOLDEN VERY LIGHT BLOND ZŁOTY ŚWIETLISTY BLOND
5.4 5C COPPER LIGHT BROWN RUD JASNY BRĄZ
5.43 5CG COPPER GOLD LIGHT BROWN RUDO ZŁOTY JASNY BRĄZ
6.4 6C COPPER DARK BLOND RUDY CIEMNY BLOND
6.43 6CG COPPER GOLD DARK BLOND RUDO ZŁOTY CIEMNY BLOND
7.4 7C COPPER MEDIUM BLOND RUDY ŚREDNI BLOND
7.43 7CG COPPER GOLD MEDIUM BLOND RUDO ZŁOTY ŚREDNI BLOND
7.44 7CC INTENSE COPPER MEDIUM BLOND OGNISTO RUDY ŚREDNI BLOND
8.4 8C COPPER LIGHT BLOND RUDY JASNY BLOND
8.43 8CG COPPER GOLD LIGHT BLOND RUDO ZŁOTY JASNY BLOND
4.5 4M MAHOGANY MEDIUM BROWN MAHONIOWY ŚREDNI BRĄZ
5.5 5M MAHOGANY LIGHT BROWN MAHONIOWY JASNY BRĄZ
6.5 6M MAHOGANY DARK BLOND MAHONIOWY CIEMNY BLOND
6.56 6MR MAHOGANY RED DARK BROWN MAHONIOWO CZERWONY CIEMNY BRĄZ
4.6 4R RED MEDIUM BROWN CZERWONY ŚREDNI BRĄZ
5.6 5R RED LIGHT BROWN CZERWONY JASNY BRĄZ
5.66 5RR INTENSE RED LIGHT BROWN INTENSYWNIE CZERWONY JASNY BRĄZ
6.6 6R RED DARK BLOND CZERWONY CIEMNY BLOND
6.66 6RR INTENSE RED DARK BLOND INTENSYWNIE CZERWONY CIEMNY BLOND
7.666 7RRR FIRE RED MEDIUM BLOND OGNISTA CZERWIEŃ ŚREDNI BLOND
4.7 4V VIOLET MEDIUM BROWN FIOLETOWY CIEMNY BRĄZ
5.77 5VV INTENSE VIOLET LIGHT BROWN INTENSYWNIE FIOLETOWY JASNY BRĄZ
4.431 4CGA EXOTIC MEDIUM BROWN EGZOTYCZNIE BRĄZOWY ŚREDNI BRĄZ
5.431 5CGA EXOTIC LIGHT BROWN EGZOTYCZNIE BRĄZOWY JASNY BRĄZ
6.431 6CGA EXOTIC DARK BLOND EGZOTYCZNIE BRĄZOWY CIEMNY BLOND
7.431 7CGA EXOTIC MEDIUM BLOND EGZOTYCZNIE BRĄZOWY ŚREDNI BLOND
8.431 8CGA EXOTIC LIGHT BLOND EGZOTYCZNIE BRĄZOWY JASNY BLOND
4.35 4GM BRAZILIAN BLEND KAWA BRAZYLIJSKA
5.35 5GM CUBAN COFFE KAWA KUBAŃSKA
6.35 6GM HAVANNA ROAST KAWA HAVANY
7.35 7GM JAMAICAN JAVA KAWA JAMAJKI
8.35 8GM MAUI MOCHA KAWA MAUI
3.31 3GA DARK CHOCOLATE CIEMNA CZEKOLADA
4.31 4GA RUM CHOCOLATE CZEKOLADA Z RUMEM
4.41 4CA CHILLI CHOCOLATE CZEKOLADA Z CHILLI
5.14 5AC BIACO CZEKOLADA CHŁODNA
5.16 5AR PRALINE CHOCOLATE PRALINKI CZEKOLADOWE
6.41 6CA MILK CHOCOLATE MLECZNA CZEKOLADA
6.15 6AM CACAO KAKAO
6.16 6AR CHERRY WOOD WIŚNIOWY LAS
6.413 6CAG HAVANNA HAVANA
7.314 7GAC HAZELNUT ORZECH
7.313 7CAC BEIGE HAVANA BEŻOWA HAVANA
7.14 7AC DESERT BROWN PUSTYNNY BRĄZ
7.314 9GAC LIGHT CARAMEL JASNY KARMEL
6.13 6B ASH GOLD DARK BLOND POPIELATO ZŁOTY CIEMNY BLOND
7.13 7B ASH GOLD MEDIUM BLOND POPIELATO ZŁOTY ŚREDNI BLOND
8.13 8B ASH GOLD LIGHT BLOND POPIELATO ZŁOTY JASNY BLOND
9.13 9B ASH GOLD VERY LIGHT BLOND POPIELATO ZŁOTY ŚWIETLISTY BLOND
12.00 12N NATURAL ROZJAŚNIAJĄCY NATURALNY
12.01 12NA NATURAL ASH ROZJAŚNIAJĄCY POPIELATY
12.03 12NG NATURAL GOLD ROZJAŚNIAJĄCY ZŁOTY
12.07 12NV NATURAL VIOLET ROZJAŚNIAJĄCY FIOLETOWY
12.11 12AA INTENSE ASH INTENSYWNIE POPIELATY ROZJAŚNIAJĄCY
12.17 12AV ASH VIOLET ROZJAŚNIAJĄCY POPIELATO FIOLETOWY
12.71 12VA VIOLET ASH ROZJAŚNIAJĄCY FIOLETOWO POPIELATY
BB BLUE BLACK CZARNO NIEBIESKI  INTENSYFIKATOR KOLORU
BLUE BLUE NIEBIESKI  INTENSYFIKATOR KOLORU
SILVER SILVER SREBRNY  INTENSYFIKATOR KOLORU
VIOLET VIOLET FIOLETOWY  INTENSYFIKATOR KOLORU
RED RED CZERWONY  INTENSYFIKATOR KOLORU
ORANGE ORANGE POMARAŃCZOWY  INTENSYFIKATOR KOLORU
YELLOW YELLOW ŻÓŁTY  INTENSYFIKATOR KOLORU
CLEAR SPECJAL CLEAR BEZBARWNY INTENSYFIKATOR KOLORU
Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
brutto (w tym 23% VAT)
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

Akcesoria Fryzjerskie LOOKWELL pędzel fryzjerski do nakładania farby i rozjaśniaczy

PRODUCENT: LookWell

OPIS PRODUKTU: Pędzel fryzjerski płaski do nakładania farby fryzjerskiej lub też rozjaśniacza na włosy. Pędzel fryzjerski jest to niezbędne narzędzie kazdego fryzjera...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień

Yellow woda utleniona w kremie do farb i rozjaśniaczy 3%, 6%, 9% i 12% 150ml

PRODUCENT: Yellow

Yellow woda utleniona w kremie do farb i rozjaśniaczy 3%, 6%, 9% i 12% 150ml   Opis produktu: Alfaparf Yellow oxydant woda utleniona w kremie,...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień

Zestaw do farbowania: miseczka pędzelek menzurka wyciskacz

PRODUCENT: Vitalitys

Polecamy niezbędnik fryzjera, który jest zestawem akcesoriów fryzjerskich potrzebnych podczas zabiegu farbowania. W zestawie znajduje się: pędzelek do nakładania farby,...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień

Z.one Milk Shake Color care maintainer szampon do włosów farbowanych 300ml

PRODUCENT: z.one

Zone Milk Shake Color care maintainer szampon do włosów farbowanych 300ml   opis produktu: Szampon przeznaczony do stosowania na włosy farbowane....
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Z.one No Inhibition Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona

PRODUCENT: z.one

  Z.one No Inhibiton Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona   W naszej ofercie jest już dostępna nowa farba Multicolor No Inhibition. To...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień

Szkolenie fryzjerskie Milk_Shake bez tajemnic prowadzi Marcin Urbański 26.07.2020 g. 11:00

PRODUCENT: z.one

Szkolenie fryzjerskie Milk_Shake bez tajemnic prowadzi Marcin Urbański 26.07.2020 g. 11:00   https://uradka.pl/item/szkolenie-blond.html   We love your hair...
Dodaj do koszyka: Z.one Milk Shake Creative Farba do włosów bez SLS / bez SLES 100ml
Cień