Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

FOX Life Booster sauna ultradźwiękowa ozonowa za 2499zł

PRODUCENT: LookWellUltradźwiękowa Sauna ozonowa FOX Life Booster  micro mist za jedyne 2499zł brutto.

 

polecamy wersję w kolorze czarnym  >>TU KLIKNIJ<<

 

OPIS PRODUKTU: Sauna ozonowa Life Booster – jest to innowacyjne urządzenie służące do głębokiej odbudowy włosów dzięki zabiegowi ozonowemu. Jest to nowoczesny sprzęt fryzjerski, który zapewnia głęboką regeneracje włosa, przy zastosowaniu wody, która posiada niezwykłe właściwości lecznicze dla włosów. Sauna ozonowa  Life Booster jest urządzeniem, które uwalnia drogocenną parę zwaną ozonem, urządzenie to łączy i wzmacnia cząsteczki wody z drogocennymi składnikami regenerującymi i odżywiającymi włosy. Life Booster jest to urządzenie, które za pomocą pary wodnej „podgrzewa” włosy, przez co powoduje, że łuska włosa rozchyla się, przez co składniki odżywcze i regenerujące „wchodzą” dogłębnie we włos i intensywnie go regenerują i nawilżają. Po odpowiednim czasie działania urządzenia włącza się tzw. zimne powietrze powodujące zamknięcie łusek włosa, przez co włosy są idealnie nawilżone i zregenerowane. Sauna ozonowa Life Booster jest idealnym urządzeniem służącym do intensywnej regeneracji nawet najbardziej zniszczonych włosów przez rozjaśnianie, farbowanie czy trwałą, czy chociażby bardzo przesuszonych włosów. Urządzenie to sprawia, że włosy nawet stosunkowo bardzo zniszczone będzie można dogłębnie zregenerować.

 

„Wiele klientek korzysta u nas w salonie z zabiegów sauny ozonowej, a zawsze po zabiegu farbowania włosów. U nas w salonie jest to niemalże obowiązkowo praktykowane, bo to przedłuża efekty koloryzacji. Włos jest niesamowicie miękki, naturalnie błyszczący, a kolor dłużej się utrzymuje na włosach. Tak naprawdę nie trzeba używać maski za 200 zł słoiczek, by klient zauważył różnice w farbowaniu. Wiadomo, że im lepsza maska i szampon tym efekty będą silniejsze. Choć muszę stwierdzić, że nawet jak wykonam zabieg na lekkiej odżywce to efekty widzę i ja i klient.” Fryzjer w Instytucie Urody Lookwell- Irena Kędzierska

 

Co ważne, sauna ozonowa life booster może być wykonywana zarówno na włosach bardzo krótkich, jak i na bardzo długich.  Komfort właściwego ułożenia włosa zapewnia podnoszona kopuła maszyny, przez co fryzjer układa włosy klientki w celu łatwiejszego dotarcia mgiełki ozonu do każdej partii włosów.

 

Jak działa ozon na włosy? Dlaczego ozon, a nie sama para wodna? Ozon o3 to odmiana tlenu, ma większą gęstość niż powietrze. Możemy poczuć czyste powietrze po burzy, wówczas poczujesz zapach ozonu powstaje podczas wyładowań, czyli uderzeń piorunów. Jako gaz jest łatwo rozpuszczalny w wodzie. W normalnych, pokojowych warunkach rozpada się stopniowo do tlenu. Kiedy jednak przekształci się w stan ciekły to rozpada się pod wpływem szybkiej zmiany temperatury. Ozon to najlepszy chyba środek dezynfekcyjny- niszczy bakterie, wirusy i grzyby oraz nieprzyjemne zapachy. Eliminuje, więc zapachy po zabiegach fryzjerskich.

 

A dlaczego ozon wykorzystujemy w Life Boosterze a nie po prostu parę wodną?Odpowiedź jest banalna. Proszę sobie wyobrazić, że na dworze mamy mroźną zimę, a nasze włosy są naprawdę zniszczone z pokruszonymi końcówkami i wybieramy się na zabieg nawilżająco- regenerujący do renomowanego salonu fryzjerskiego. Ten ma do zaproponowania nam Life Booster (saunę ozonową) lub saunę parową.

 

Którą maszynę zatem wybieramy? Proszę przypomnieć sobie jak działa ozon na włosy i jaki ma czas działania i „znikania” z naszych włosów. Ozon będzie działał tak długo, do czasu kiedy nie włączy się system ochładzania włosów, czyli przez około 10-20 minut (czas będzie uzależniony od manualnego ustawienia fryzjera). Po tym czasie łuska włosa zostaje zamknięta i już żadne składniki odżywcze nie „uciekną „ z włosów. Po zakończeniu całego procesu regeneracji fryzjer po prostu suszy włosy i można spokojnie udać się do domu.

 

Teraz wyobraź sobie saunę parową w zimie. Cały zabieg może wyglądać identycznie jak przy Life Boosterze, a także można użyć tych samych kosmetyków. Jednak czy efekt będzie podobny do zastosowanej wyżej maszyny? Dla wyjaśnienia całego procesu wyobraź sobie szklankę wody wystawioną na mróz. Co dzieje się z wodą podczas mrozu- pęcznieje, zwiększa objętość  i czasem powoduje rozpulchnienie a nawet pęknięcie szklanki. Teraz wyobraź sobie Twoje włosy po saunie wodnej wystawione na mróz. Czy myślisz, że odbędzie się to bez szkody dla struktury już uszkodzonych włosów?

 

Sauna ozonowa Life Booster została tak skonstruowana, aby optymalnie zwiększyć komfort klienta poddawanemu zabiegowi, regeneracji włosów. Sauna ozonowa Life Booster posiada regulowaną czaszę, przez co nie wywołuje u użytkowników poczucia dyskomfortu. Wysokość kopuły odżywiającej może być różna- wszystko zależy od wzrostu klienta. Tak, więc łatwo dostosujemy go do wysokiej, jak i niskiej Pani. Urządzenie posiada łatwy w obsłudze panel sterujący, przez co możemy łatwo regulować i ustawiać wymaganą temperaturę oraz ilość wytwarzanej mgiełki przez maszynę. Sauna ozonowa Life Booster posiada zbiornik na wodę dla około 20 klientów. Urządzenie to jest przystosowane do ciągłej pracy.

 

Cały zabieg wykonany urządzeniem Life Booster polega na:

1. Na początku, należy włosy dokładnie umyć szamponem, a następnie osuszamy ręcznikiem.

2. Następnie, na wilgotne włosy nakładamy ampułkę lub maskę pielęgnacyjną i regenerującą.

3. Kolejnym krokiem jest nałożenie czaszy urządzenia na głowę klientki, włączyć urządzenie.

4. Urządzenie zaczyna podgrzewać się zgodnie z ustawionym wcześniej poziomem. W tym samym czasie zostaje uwolniona drogocenna mgiełka, która oplata włosy sprawiając, że preparat ówcześnie położony na włosy wnika bardzo głęboko w głąb łodygi włosowej i regeneruje go od samego środka.

5. Urządzenie nadaje się do wielokrotnego powtarzania zabiegu, przy włosach nawet bardzo zniszczonych i potrzebujących natychmiastowej odbudowy.

6. Nagrzewanie urządzenia zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem, temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, dzięki czemu uzyskuje się jej optymalną wysokość 40-50 stopni Celsjusza.

7. Zakończenie nagrzewania sygnalizowane jest dźwiękiem, po czym następuje etap schładzania.

8. Po zakończonym procesie regeneracji włosów saunom ozonową Life Booster, następuje umycie ponowne włosów w celu zmycia nadmiaru preparatu z włosów oraz stylizacja.

 

Jakie kosmetyki wybrać do Life Boostera? Przede wszystkim kieruj się dobrem Twoich klientów, skup się na ich potrzebach. Z doświadczenia jednak, oprócz pojedynczych przypadków, polecamy kosmetyki silnie nawilżające, bądź też takie, które aktywują swoje składniki pod wpływem ciepła. Doskonała to silnych zabiegów regeneracyjnych jest linia kosmetyków opartych głównie na naturalnych komponentach-Itely Synergy Care. Do wyboru mamy tu kilka produktów, które jednak najlepiej, kiedy stosujemy w systemie cztero- fazowym (spójnie), jeśli jednak nasze klientki nie są w stanie zapłacić za tak bogaty zestaw odnowy, możemy zaproponować choćby samą ampułkę, czy też maskę. Polecamy również ampułki Beautykler nazwane przez klientki „bombą witaminową”, są to ampułki bogate w aminokwasy, które stanowią podstawowy budulec włosa oraz wzmacniający jedwab. Po zabiegu farbowania, czy dla włosów bardzo mocno zniszczonych polecamy ampułki Alfaparf Semi di Lino, które intensywnie zamykają łuskę włosa, czyniąc go silniejszym i bardziej błyszczącym. Możemy także stosować zabiegi przeciwko przetłuszczaniu i wypadaniu włosów, bo Life Booster zwiększa „przenikalność” i efekty składników zawartych w preparatach leczniczych.

 

Sposób obsługi life boostera

-włącznik główny znajduje się z boku urządzenia należy pamiętać aby włączyć urządzenie.

-zawór spustu wody znajduje się u dołu urządzenia zamknąć go przed uruchomieniem sprzętu.

-duży zbiornik z wodą należy uzupełnić wodą destylowaną, pełen zabieg wystarcza na 20 zabiegów gdy wody jest za mało czujnik nie pozwoli urządzenia załączyć.

-mały zbiornik na wodę na zużytą wodę skropliny co kilka zabiegów zużytą wodę wylewać. 

panel obsługi z góry urządzenia przyciski:

-Time z lewej strony zwiększa czas o 10 minut.

- Time z prawej strony zwiększa czas o 1 minutę.

-Mist każde naciśnięcie powoduje wzrost wytwarzanej mgiełki o poziom wyżej (4 poziomy do wyboru)

-Temp przycisk do regulacji temperatury (do wyboru 6 poziomów)

-03 włącznik/wyłącznik ozonu

-Manual przełączanie między trybem automatycznym a manualnym.

-Cooling włącznik chłodzenia

-Treatment1/2/3 trzy gotowe tryby automatyczne.

-Start Stop wyłączanie i włączanie urządzenia.

 

UWAGA - jeżeli nie będziemy używać urządzenia przez kilka dni należy spuścić wodę z urządzenia w celu uniknięcia korozji, nigdy nie używać zwykłej wody jak i woda przegotowana również nie nadaje się do użytku, bezwzględnie należy używać wody destylowanej ponieważ zwykła woda doprowadzi do uszkodzenia urządzenia a takie uszkodzenia nie obejmuje gwarancja.

 

Przesyłka gratis !! - przy płatności przelewem na nasze konto przesyłka krajowa gratis !!

REALIZACJA ZAMÓWIENIA: od ręki - sprzęt dostępny w naszym magazynie.

GWARANCJA PRODUCENTA: Pisemna 12 miesięcy realizowana w polskim serwisie.

 

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA USŁUA FOX LIFE BOOSTER W SALONIE FRYZJERSKIM >>TU KLIKNIJ<<

 

LIFE BOOSTER PROMOCJA CENOWA

 

Przesyłka Gratis !!

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień