Urządzenia do regeneracji włosów większość osób kojarzy salon fryzjerski z miejscem, gdzie można zrobić sobie całkowitą metamorfozę – poprzez zmianę koloru czy też ścięcie swoich włosów. I oczywiście bardzo dobre myślenie, jednak profesjonalny salon fryzjerski oferuje znacznie więcej dla swoich klientów. Podstawą dobrego uczesania czy też wymodelowania są zazwyczaj nie tylko na pierwszy rzut oka zdrowe i lśniące włosy. W związku z czym coraz więcej renomowanych salonów fryzjerskich przywiązuje dużą uwagę do wykonania szeregów zabiegów pielęgnacyjnych już nawet przy samym strzyżeniu włosów.

 

Ale gdy twoje włosy są bardzo zniszczone i potrzebują regeneracji i domowe sposoby na ich odżywianie są już nie skuteczne – wtedy najlepiej udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który poprawi stan Twoich włosów zaczynając już od cebulek włosa. Ponieważ trzeba jednak wziąć pod uwagę, że do odżywiania i regeneracji włosów, oprócz samych kosmetyków, niezbędne są także odpowiednie narzędzia fryzjerskie do regeneracji włosów.

 

Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszym z urządzeń które zregeneruje twoje włosy jest taki sprzęt jak  Life Booster czyli co to takiego ?? Jest to nawilżacz ultradźwiękowy z ozonem do głębokiej regeneracji włosów. Urządzenie to idealne jest do wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych związanych z włosami i ze skóra głowy- czyli woda posiada ukrytą moc. Dzięki systemowi dokładnie ukrytych fal ultradzeiekowych, w sposób nieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej leczniczej mgiełki, która wnika w głąb włosa i regeneruje je od środka. Czyli podsumowując, jest to nic innego jak odzyskiwanie naturalnych, zdrowych włosów za pomocą wody tzw. mgiełki wodnej wraz z leczniczym ozonem.

 

Odbudowa włosów tym urządzeniem zazwyczaj rozpoczyna się od : Aby przystąpić do odbudowy należy najpierw umyć włosy szamponem i należy je osuszyć ręcznikiem. Następnie należy nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone, w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie należy założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOSTERA w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu. Przedostatnim krokiem będzie ustawienie urządzenia i włączenie, wtedy przejdziemy do etapu podgrzewania i regeneracji włosów. Ponieważ mgiełka działa w sposób etapowy, podgrzewanie rozpoczyna się zgodnie z ustawionym poziomem. Wtedy duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wkoło głowy. Mgiełka również delikatnie unosi się pod kopułą. Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem rozpoczyna się etap chłodzenia . Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia. Po całym zakończonym procesie należy spłukać włosy i przystąpić do modelowania.

 

Kolejnym bardzo ważnym urządzeniem do regeneracji włosów oraz do znacznego poprawienia wyglądu włosów są nawilżacze. Używane są zazwyczaj w dobrych salonach fryzjerskich, którym zależy na dobrej reputacji i opiniach klientów.

 

Co to jest nawilżacz sauna i do czego służy ? Nawilżacze i sauny to urządzenia używane w salonach fryzjerskich. Przypominają one nieco suszarki hełmowe czy tez infrazony, Jest to sprzęt który wzmacnia efekty przeprowadzonych wcześniej zabiegów przez fryzjera. Jak już pewnie, każdy z Nas zauważył, że nasze włosy są jeszcze bardziej zniszczone przez zimę. Są one bardziej przyklapnięte, za mało nawilżone, a to wszystko przez złe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg,wiatr) również przez noszenie czapki itp. Więc bardzo często z tych przyczyn niemalże co trzecia osoba która dba o swoje włosy udaje się na takie zabiegi do fryzjera, aby odbudować i w pełni zregenerować swoje suche i zniszczone włosy. Za pomocą tych właśnie urządzeń maski, ampułki lepiej się wchłaniają i działają wewnątrz włosa i możemy się dopiero wtedy znów cieszyć z naszych włosów, że są piękne, lśniące i zadbane.

 

Nawilżacz fryzjerski czyli tzw. sauna do włosów to naturalna droga do zadbanych, pięknych włosów aż po same końce. Wspaniale nawilża włosy jak i skórę głowy. Przyspiesza znacznie regeneracje włosów zniszczonych niewłaściwą pielęgnacją, farbowaniem czy tez trwałą ondulacją. Za pomocą sauny można wykonywać wszelkie zabiegi nawilżające skórę głowy jak i włosy. Zabiegi przy włosach zniszczonych można powtarzać niemal co dziennie, aż do uzyskania odpowiedniego zadowalającego efektu. Nawilżacz fryzjerski pomoże nam wykonać zabiegi zwiększające objętość włosów. Podsumowując jest to urządzenie które wspomaga zabiegi do włosów zniszczonych trwała ondulacją i farbowaniem oraz zabiegi do włosów przetłuszczających się. Sauna sprawia, że odżywki działają znacznie intensywniej. W efekcie końcowym włosy stają się elastyczne, sprężyste oraz pełne objętości. A włosy farbowane uzyskują równomierny, trwały kolor. A trwała ondulacja zapewni większą sprężystość bez puszenia się włosów.

 

Więc jeżeli chcesz, aby Twój klient czuł się komfortowo i często wracał do Twojego salonu fryzjerskiego oraz plotkował o Twoim salonie w dobry sposób i zachęcał przy tym swoim znajomych do odwiedzenia salonu ?? Wyróżnij swój salon posiadając nawilżacze, sauny i life booster do regeneracji jak i wzmocnienia swojej pracy. Ważne pamiętaj, że terapię do włosów tymi właśnie wyżej wymienionymi urządzeniami można wykonywać tylko salonie fryzjerskim. Dlatego właśnie warto wyróżnić swój salon fryzjerski na tle konkurencji, niezawodnym sprzętem znanych firm fryzjerskich. Nawilżacze, sauny i life booster możliwie najefektowniej wykorzystują dobroczynną moc wody, dzięki temu na pewno każdy klient wyjdzie z twojego salonu fryzjerskiego zadowolony z odpowiednio nawilżonymi włosami o większej objętości. Również weź pod uwagę to ,że wygodny przy użyciu sprzęt oznacza duży komfort pracy – ale nie tylko dla personelu salonu fryzjerskiego - lecz przede wszystkim, dla osób, które z tych zabiegów korzystają.

 

Pielęgnica do włosów – zabieg pielęgnacyjny do włosów LIFTING CARE. W świecie nowości fryzjerskich pojawiła się rewelacyjna metoda głębokiego regenerowania włosów dzięki mocy działania ultradźwięków, dotychczas wykorzystywanych w kosmetyce. Zabieg wykonywany w Instytucie Urody Lookwelljest rodzajem kuracji, która pozwala przeniknąć cennym substancją zawartym w produktach kosmetycznych w głębokie partie włosów, co zazwyczaj nie jest tak intensywne, jak przy zwykłej aplikacji produktów po koloryzacji czy też przy użyciu środków regeneracyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Nasz włos jest zaopatrzony w broń, chroniącą go od zewnątrz, jest to łuska włosowa. Ultradźwięki wprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek bez narażania włosów na wysoką temperaturę, co niewątpliwie najbardziej z wszystkich czynników szkodzi włosom, gdyż łuska włosa pod wpływem ciepła rozszerza się, co powoduje utratę wody z włosa oraz rozpad protein. Działanie wibracji magnetycznych mikrocząsteczki wody, oraz substancji odżywczych aplikowanych podczas zabiegu wprowadza bezpośrednio do wewnątrz kory włosa. Taki rodzaj zabieg przeprowadzony za pomocą emisji ultradźwięków i podczerwieni LIFTING CAREjest efektywny w 100% i polecany po zabiegu koloryzacji oraz głębokiej regeneracji.

 

Pielęgnica do włosów ma także bardzo ważną funkcję – podczerwień, która ma bardzo ważne działanie w przypadku regeneracji włosów. Promieniowanie podczerwone wykorzystane w urządzeniu ma za zadanie rekonstruować zniszczoną tkankę włosów i stymulować cyrkulacji krwi w skórze głowy oraz przy cebulkach włosa, które stają się ona lepiej odżywione i zdrowsze, przez co Pielęgnica w większej ilości jest w stanie zaaplikować substancje odżywcze.

 

Zabieg pielęgnacyjny LIFTING CARE po koloryzacji ma za zadanie idealnie domknąć rozchyloną łuskę włosa, co zaprzestanie wypłukiwaniu pigmentu oraz substancji odżywczych. Same włosy zyskają piękny blask z prawidłowo wygładzoną strukturą, zapewniając długi okres ponownej koloryzacji.

 

Przy zabiegach regeneracyjnych włosów Pielęgnica do włosów ma za zadaniewtłoczyć produkt do tego przeznaczony, w tym przypadku maska silnie regenerująca poprzez ultradźwięki rozbijając strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikają łatwiej oraz głębiej i w znacznie większej ilości we włosy, nawet do 60%. Zabieg poprawi przede wszystkim elastyczność włóknom włosa, a jego łuska zostaje domknięta. Włos staje się wyraźnie zdrowszy i odzyskuje blask.

 

Zabieg w Instytucie Urody LOOKWELL: Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia włosów i skóry głowy z zanieczyszczeń poprzez wymycie odpowiednim szamponem, zazwyczaj otwierającym łuskę i wspomagającym wnikanie substancji aktywnych, następnie odsączamy ręcznikiem.Włosy osuszamy za pomocą suszarki do 80%.Dzielimy włosy na kilka partii.Po osuszaniu aplikujemy odpowiednią kurację w postaci maski głęboko nawilżającej lub odżywczej, przy nie nadmiernej aplikacji produktu. Nie używamy produktów na bazie silikonów, zbyt mocno obciążą włosy.Poszczególne partie włosów przeciągamy Pielęgnicą do włosów, zaczynając od karku ok. 3-5 razy każdą w taki sam sposób, w jaki używasz prostownicy do włosów, aż do momentu, w którym składniki odżywcze zawarte w kremie dokładnie się wchłoną.Pozostawiamy preparat na włosach na ok. 15min od przeciągnięcia ostatniego pasma.Spłukujemy włosy letnią wodą kończąc zabieg.

 

Dzięki odpowiednim produktom profesjonalnym końcówki jednocześnie są całkowicie uszczelnione na długi czas, dając rezultat idealnie zdrowych włosów z pięknymi nierozdwojonymi końcami. Przy rozdwojonych końcówkach zaleca się przed zabiegiem strzyżenie na gorąco, następnie zabieg LIFTING CARE.

 

Urządzenie LIFTING CARE nie jest zwykłą prostownicą, lecz zaprojektowane z precyzją oraz myślą o zadbanych i zdrowych włosach naszych klientek.

 

Na zabieg zapraszamy:

INSTYTUT URODY LOOKWELL
ul. Warszawska 38/5
62-200 Gniezno

www.lookwel.pl

Salon czynny
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 21:00
oraz w soboty od 8:00 do 15:00

Telefon: 530 440 646

 

Sklep Fryzjerski Uradka, Hurtownia fryzjerska LOOKWELL

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

FOX Life Booster sauna ultradźwiękowa ozonowa za 2499zł

PRODUCENT: LookWellUltradźwiękowa Sauna ozonowa FOX Life Booster  micro mist za jedyne 2499zł brutto.

 

polecamy wersję w kolorze czarnym  >>TU KLIKNIJ<<

 

OPIS PRODUKTU: Sauna ozonowa Life Booster – jest to innowacyjne urządzenie służące do głębokiej odbudowy włosów dzięki zabiegowi ozonowemu. Jest to nowoczesny sprzęt fryzjerski, który zapewnia głęboką regeneracje włosa, przy zastosowaniu wody, która posiada niezwykłe właściwości lecznicze dla włosów. Sauna ozonowa  Life Booster jest urządzeniem, które uwalnia drogocenną parę zwaną ozonem, urządzenie to łączy i wzmacnia cząsteczki wody z drogocennymi składnikami regenerującymi i odżywiającymi włosy. Life Booster jest to urządzenie, które za pomocą pary wodnej „podgrzewa” włosy, przez co powoduje, że łuska włosa rozchyla się, przez co składniki odżywcze i regenerujące „wchodzą” dogłębnie we włos i intensywnie go regenerują i nawilżają. Po odpowiednim czasie działania urządzenia włącza się tzw. zimne powietrze powodujące zamknięcie łusek włosa, przez co włosy są idealnie nawilżone i zregenerowane. Sauna ozonowa Life Booster jest idealnym urządzeniem służącym do intensywnej regeneracji nawet najbardziej zniszczonych włosów przez rozjaśnianie, farbowanie czy trwałą, czy chociażby bardzo przesuszonych włosów. Urządzenie to sprawia, że włosy nawet stosunkowo bardzo zniszczone będzie można dogłębnie zregenerować.

 

„Wiele klientek korzysta u nas w salonie z zabiegów sauny ozonowej, a zawsze po zabiegu farbowania włosów. U nas w salonie jest to niemalże obowiązkowo praktykowane, bo to przedłuża efekty koloryzacji. Włos jest niesamowicie miękki, naturalnie błyszczący, a kolor dłużej się utrzymuje na włosach. Tak naprawdę nie trzeba używać maski za 200 zł słoiczek, by klient zauważył różnice w farbowaniu. Wiadomo, że im lepsza maska i szampon tym efekty będą silniejsze. Choć muszę stwierdzić, że nawet jak wykonam zabieg na lekkiej odżywce to efekty widzę i ja i klient.” Fryzjer w Instytucie Urody Lookwell- Irena Kędzierska

 

Co ważne, sauna ozonowa life booster może być wykonywana zarówno na włosach bardzo krótkich, jak i na bardzo długich.  Komfort właściwego ułożenia włosa zapewnia podnoszona kopuła maszyny, przez co fryzjer układa włosy klientki w celu łatwiejszego dotarcia mgiełki ozonu do każdej partii włosów.

 

Jak działa ozon na włosy? Dlaczego ozon, a nie sama para wodna? Ozon o3 to odmiana tlenu, ma większą gęstość niż powietrze. Możemy poczuć czyste powietrze po burzy, wówczas poczujesz zapach ozonu powstaje podczas wyładowań, czyli uderzeń piorunów. Jako gaz jest łatwo rozpuszczalny w wodzie. W normalnych, pokojowych warunkach rozpada się stopniowo do tlenu. Kiedy jednak przekształci się w stan ciekły to rozpada się pod wpływem szybkiej zmiany temperatury. Ozon to najlepszy chyba środek dezynfekcyjny- niszczy bakterie, wirusy i grzyby oraz nieprzyjemne zapachy. Eliminuje, więc zapachy po zabiegach fryzjerskich.

 

A dlaczego ozon wykorzystujemy w Life Boosterze a nie po prostu parę wodną?Odpowiedź jest banalna. Proszę sobie wyobrazić, że na dworze mamy mroźną zimę, a nasze włosy są naprawdę zniszczone z pokruszonymi końcówkami i wybieramy się na zabieg nawilżająco- regenerujący do renomowanego salonu fryzjerskiego. Ten ma do zaproponowania nam Life Booster (saunę ozonową) lub saunę parową.

 

Którą maszynę zatem wybieramy? Proszę przypomnieć sobie jak działa ozon na włosy i jaki ma czas działania i „znikania” z naszych włosów. Ozon będzie działał tak długo, do czasu kiedy nie włączy się system ochładzania włosów, czyli przez około 10-20 minut (czas będzie uzależniony od manualnego ustawienia fryzjera). Po tym czasie łuska włosa zostaje zamknięta i już żadne składniki odżywcze nie „uciekną „ z włosów. Po zakończeniu całego procesu regeneracji fryzjer po prostu suszy włosy i można spokojnie udać się do domu.

 

Teraz wyobraź sobie saunę parową w zimie. Cały zabieg może wyglądać identycznie jak przy Life Boosterze, a także można użyć tych samych kosmetyków. Jednak czy efekt będzie podobny do zastosowanej wyżej maszyny? Dla wyjaśnienia całego procesu wyobraź sobie szklankę wody wystawioną na mróz. Co dzieje się z wodą podczas mrozu- pęcznieje, zwiększa objętość  i czasem powoduje rozpulchnienie a nawet pęknięcie szklanki. Teraz wyobraź sobie Twoje włosy po saunie wodnej wystawione na mróz. Czy myślisz, że odbędzie się to bez szkody dla struktury już uszkodzonych włosów?

 

Sauna ozonowa Life Booster została tak skonstruowana, aby optymalnie zwiększyć komfort klienta poddawanemu zabiegowi, regeneracji włosów. Sauna ozonowa Life Booster posiada regulowaną czaszę, przez co nie wywołuje u użytkowników poczucia dyskomfortu. Wysokość kopuły odżywiającej może być różna- wszystko zależy od wzrostu klienta. Tak, więc łatwo dostosujemy go do wysokiej, jak i niskiej Pani. Urządzenie posiada łatwy w obsłudze panel sterujący, przez co możemy łatwo regulować i ustawiać wymaganą temperaturę oraz ilość wytwarzanej mgiełki przez maszynę. Sauna ozonowa Life Booster posiada zbiornik na wodę dla około 20 klientów. Urządzenie to jest przystosowane do ciągłej pracy.

 

Cały zabieg wykonany urządzeniem Life Booster polega na:

1. Na początku, należy włosy dokładnie umyć szamponem, a następnie osuszamy ręcznikiem.

2. Następnie, na wilgotne włosy nakładamy ampułkę lub maskę pielęgnacyjną i regenerującą.

3. Kolejnym krokiem jest nałożenie czaszy urządzenia na głowę klientki, włączyć urządzenie.

4. Urządzenie zaczyna podgrzewać się zgodnie z ustawionym wcześniej poziomem. W tym samym czasie zostaje uwolniona drogocenna mgiełka, która oplata włosy sprawiając, że preparat ówcześnie położony na włosy wnika bardzo głęboko w głąb łodygi włosowej i regeneruje go od samego środka.

5. Urządzenie nadaje się do wielokrotnego powtarzania zabiegu, przy włosach nawet bardzo zniszczonych i potrzebujących natychmiastowej odbudowy.

6. Nagrzewanie urządzenia zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem, temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, dzięki czemu uzyskuje się jej optymalną wysokość 40-50 stopni Celsjusza.

7. Zakończenie nagrzewania sygnalizowane jest dźwiękiem, po czym następuje etap schładzania.

8. Po zakończonym procesie regeneracji włosów saunom ozonową Life Booster, następuje umycie ponowne włosów w celu zmycia nadmiaru preparatu z włosów oraz stylizacja.

 

Jakie kosmetyki wybrać do Life Boostera? Przede wszystkim kieruj się dobrem Twoich klientów, skup się na ich potrzebach. Z doświadczenia jednak, oprócz pojedynczych przypadków, polecamy kosmetyki silnie nawilżające, bądź też takie, które aktywują swoje składniki pod wpływem ciepła. Doskonała to silnych zabiegów regeneracyjnych jest linia kosmetyków opartych głównie na naturalnych komponentach-Itely Synergy Care. Do wyboru mamy tu kilka produktów, które jednak najlepiej, kiedy stosujemy w systemie cztero- fazowym (spójnie), jeśli jednak nasze klientki nie są w stanie zapłacić za tak bogaty zestaw odnowy, możemy zaproponować choćby samą ampułkę, czy też maskę. Polecamy również ampułki Beautykler nazwane przez klientki „bombą witaminową”, są to ampułki bogate w aminokwasy, które stanowią podstawowy budulec włosa oraz wzmacniający jedwab. Po zabiegu farbowania, czy dla włosów bardzo mocno zniszczonych polecamy ampułki Alfaparf Semi di Lino, które intensywnie zamykają łuskę włosa, czyniąc go silniejszym i bardziej błyszczącym. Możemy także stosować zabiegi przeciwko przetłuszczaniu i wypadaniu włosów, bo Life Booster zwiększa „przenikalność” i efekty składników zawartych w preparatach leczniczych.

 

Sposób obsługi life boostera

-włącznik główny znajduje się z boku urządzenia należy pamiętać aby włączyć urządzenie.

-zawór spustu wody znajduje się u dołu urządzenia zamknąć go przed uruchomieniem sprzętu.

-duży zbiornik z wodą należy uzupełnić wodą destylowaną, pełen zabieg wystarcza na 20 zabiegów gdy wody jest za mało czujnik nie pozwoli urządzenia załączyć.

-mały zbiornik na wodę na zużytą wodę skropliny co kilka zabiegów zużytą wodę wylewać. 

panel obsługi z góry urządzenia przyciski:

-Time z lewej strony zwiększa czas o 10 minut.

- Time z prawej strony zwiększa czas o 1 minutę.

-Mist każde naciśnięcie powoduje wzrost wytwarzanej mgiełki o poziom wyżej (4 poziomy do wyboru)

-Temp przycisk do regulacji temperatury (do wyboru 6 poziomów)

-03 włącznik/wyłącznik ozonu

-Manual przełączanie między trybem automatycznym a manualnym.

-Cooling włącznik chłodzenia

-Treatment1/2/3 trzy gotowe tryby automatyczne.

-Start Stop wyłączanie i włączanie urządzenia.

 

UWAGA - jeżeli nie będziemy używać urządzenia przez kilka dni należy spuścić wodę z urządzenia w celu uniknięcia korozji, nigdy nie używać zwykłej wody jak i woda przegotowana również nie nadaje się do użytku, bezwzględnie należy używać wody destylowanej ponieważ zwykła woda doprowadzi do uszkodzenia urządzenia a takie uszkodzenia nie obejmuje gwarancja.

 

Przesyłka gratis !! - przy płatności przelewem na nasze konto przesyłka krajowa gratis !!

REALIZACJA ZAMÓWIENIA: od ręki - sprzęt dostępny w naszym magazynie.

GWARANCJA PRODUCENTA: Pisemna 12 miesięcy realizowana w polskim serwisie.

 

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA USŁUA FOX LIFE BOOSTER W SALONIE FRYZJERSKIM >>TU KLIKNIJ<<

 

LIFE BOOSTER PROMOCJA CENOWA

 

Przesyłka Gratis !!

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień