Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

INSIGHT

PRODUCENT: INSIGHTINSIGHT

INSIGHT to synergiczna linia kosmetyków zaprojektowana w naszym laboratorium . Do produkcji wykorzystujemy fito- ekstrakty oraz fito- oleje  z organicznych roślin ekologiczniew wyprodukowanych na naszych polach . Stosujemy niekonwekcjonalne i innowacyjne metody, które mają na celu ochronę zdrowia włosów. Poprzez skrupulatny dobór surowców zapewniamy ochronę i absplutną doskonałość stylizacji.

 

DAILY USE do wszystkich rodzajów włosów

 

DAILY USE SHAMPOO szampon energetyzujący

Energetyzujący szampon do włosów zawiera organiczny ekstrakt z cytryny , masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy. Respektuje naturalne nawilżenie i równowagę włosów, silnie odżywia i nie obciąża.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. Zawiera organiczne ekstrakty. 1000ml/500ml.

 

DAILY USE CONDITIONER odżywka energetyzująca

Energetyzująca odżywka do włosów zawiera organiczny ekstrakt z cytryny , masło z moreli, olej słonecznikowy, olejz kiełkówkukurydzy. Respektuje naturalne nawilżenie i równowagę włosów, silnie odżywia . Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut , dokładnie spłukać.,

Nie zawiera :parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.,Zawiera organiczne ekstrakty.

 

DAILY USE MASK maska energetyzująca

Energetyzująca maska do włosów zawiera organiczny ekstrakt z cytryny , masło z moreli , olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy . Respektuje  naturalne nawilżenie i równowagę włosów, silnie odżywia i nie obciąża. Nakładać maskę na umyte włosy , pozostawić na 5 minut , dokładnie spłukać.

 

ANTIOXIDANT 

 

ANTIOXIDANT SHAMPOO szampon odmładzający

Odmładzający szampon do włosów zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej z jojoby ,olej z orzechów laskowych . Silny przeciwutleniacz, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, odbudowuje zniszczoną strukturę włosów i nawilża.

Nie zawiera :SLS,SLES parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych orz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne.

 

ANTIOXIDANT CONDITIONER odżywka odmładzająca

Odmładzająca odżywka do włosów zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej z jojoby, olej z orzechów laskowych. Silny przeciwutleniacz , zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników , odbudowuje zniszczoną strukturę włóosów i nawilża. Nakładać na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, dokładnie spłukać.

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. 

 

ANTIOXIDANT MASK maska odmładzająca

Maska odmładxzająca do włosów zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej z jojoby, olej z orzechów laskowych. Silny przeciwutleniacz, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, odbudowuje zniszczoną strukturę włosów i nawilża. Nakładać na umyte włosy, pozostawić na 5-10 minut , dokładnie spłukać . 

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

DRY HAIR 

 

DRY HAIR SZAMPOO szampon odżywczy

Odżywczy szampon do włosów zawiera olej kokosowy, masło illipe, organiczny olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z owsa. Wzmacnia suche i odwodnione włosy,pozostawiając je miękkiei lśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość i elastyczność, działają kojąco na włosy.

Nie zawiera: SLS,SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych, olejów mineralnych. Zawiera organiczne ekstrakty.

 

DRY HAIR CONDITIONER odżywka silnie nawadniająca

Silnie nawilżająca odżywka do włosów zawiera olej kokosowy, masło z illipe, organiczny olej ze słodkich migdałów  oraz ekstrakt z owsa. Wzmacnia suche i odwodnione włosy , pozostawiając je miękkie i lśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość, elastyczność i działają kojąco na włosy. Nakładać odżywkę na umyte włosy , pozostawiając na 3-5 minut, dokładnie spłukać. 

Nie zawiera: parabenów, silikonów,sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.Zawiera organiczne ekstrakty.

 

DRY HAIR MASK maska odżywcza

Odżywcza maska do włosów zawiera olej kokosowy, masło ilipe, organiczny olej ze słodkich migdałów , ekstrakt z owsa. Wzmacnia suhe i odwodnione włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość, elastyczność i działają kojąco na włosy. Nakładać maskę na umyte włosy, pozostawić na 5-10 minut , dokładnie spłukać.

 

ANTI-FRIZZ

 

ANTI -FRIZZ  szampon nawilżający

Nawilżający szampon zawiera organiczny ekstrakt z siemienia lnianego, masło kakaowe, olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie. Od pierwszego zastosowania włosy są nawilżone i jedwabiste.

Nie zawiera :SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

ANTI- FRIZZ CONDIITIONER odżywka nawilżająca

Odżywka nawilżająca zawiera organiczny ekstrakt z siemienia lnianego , masło kakaowe, olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie. Od pierwszego zastosowania włosy są odżywione i jedwabiste. Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, dokładnie spłukać. 

Nie zawiera: parabenów,silikonów, sztucznych arwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

ANTI- FRIZZ MASK maska nawilżająca

Nawilżająca maska  kuracja zawierająca organiczny ekstrakt z siemienia lnianego , masło kakaowe, olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie. Od pierwszego zastosowania włosy są odżywione i jedwabiste. Nakładać maskę na umyte włosy, pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

COLORED HAIR

 

COLORED HAIR SHAMPOO szampon ochronny

Szampon ochronny zawiera ekstrakt z henny ,masło z mango, olej z nasion winogron, organiczny olej makadamia. Wzmacnia i chroni kolor włosów. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste, pełne blasku i wygładzone. Chroni kolor i włosy przed czynnikami zewnętrznymi.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. 

 

COLORED HAIR CONDITIONER odżywka ochronna

Ochronna odżywka do włosów farbowanych zawiera ekstrakt henny, masło z mango olej z nasion winogron, organiczny olej makadamia. Wzmacnia i chroni kolor włosów. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste i pełne blasku. Nakładać odżywkę na umyte włosy , pozostawić na 3-5 minut, dokładnie spłukać.

Nie zawiera:parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejw mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne.

 

COLORED HAIR MASK maska ochronna

Ochronna maska do włosów farbowanych kuracja zawiera ekstrakt z henny, masło z mango, olej z nasion winogron, organiczny olej z makadamia. Wzmacnia i chroni kolor włosów. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste i pełne blasku. Nakładać na umyte włosy, pozostawić na5-10 minut , dokładnie spłukać. 

 

RESTRUCTURIZING

 

RESTRUCTURIZING SHAMPOO szampon odbudowujący

Szampon odbudowujący zawiera organiczny ekstrakt z kiełków pszenicy, olej arganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Daje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym włosom , przywraca siłę i blask, włosy stają się jedwabiste.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

RESTRUCTURIZING MASK maska odbudowująca

Maska odbudowująca zawiera organiczny ekstraktz kiełków pszenicy, olej arganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Daje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym włosom, przywraca siłę i blask, włosy stają się jedwabiste. Nakładać maske na umyte włosy , pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

RESTRUCTURIZING CONDITIONER odżywka odbudowująca

Odżywka odbudowująca zawiera organiczny ekstrakt z kiełków pszenicy, olejarganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Daje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym włosom,przywraca siłę i blask, włosy stają się jedwabiste. Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawic na 3-5 minut, dokładnie spłukać. 

 

ANTI DANDRUFF HAIR

 

ANTI DANDRUFF HAIR SHAMPOO szampon przeciwłupieżowy

Zawiera wyciąg z rumianku , organiczny wyciąg z tymianku, organiczny ekstraktz szałwii. Działa od samego początku kuracji. Posiada właściwości antybakteryjne, kojące , wzmacniające. Wpływa antyseptycznie irównoważąco na podrażnioną skórę oraz eliminuje łupież.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silkonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne.

 

ANTI DANDRUFF TREATMENT lotion przeciwłupieżowy

Przeciwłupieżowa kuracja zwalczająca łupież zawiera wyciąg z rumianku, organiczny wyciąg z tymianku, szałwii. Zapewnia aktywną pomoc skórze głowy w celu ukojenia podrażnień. Posiada właściwości antybakteryjne, kojące, wzmacniające.Wpływa antyseptycznie i równoważąco na podrażnioną skórę oraz eliminuje łupież. Wmasować w skórę głowy po umyciu szamponem przeciwłupieżowym Aby uzyskać intensywny efekt lotion należy stosować raz dziennie lub conajmniej trzy razy w tygodniu, przez 2-3 miesięcy. Nie spłukiwać . 

 

LOSS CONTROL 

 

LOSS CONTROL HAIR SHAMPOO szampon wzmacniający

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów zawiera organiczny ekstrakt z kasztanowca , mentol, ekstrakt  z guarany, organiczny ekstrakt echinacea. Wzmacnia cebulki włosów , pobudza mikrokrążenie i przeciwdziała wypadaniu. Łagodzi skórę, dając uczucie świeżości.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne.

 

LOSS CONTROL TREATMENT lotion wzmacniający

Leczniczy lotion działający na cebulki włosa zawierający organiczny ekstrakt z kasztanowca, mentol, ekstrakt z guarany, organiczny ekstrakt echinacea. Wzmacnia cebulki włosów, pobudza mikrokrążenie i przeciwdziała wypadaniu. Łagodzi skórę, dając uczucie świeżości. Wmasować w skórę głowy po umyciu szamponem. Aby uzyskać intensywny efekt lotion należy stosować raz dziennie lub co najmniej trzy razy w tygodniu, przez okres 2-3 miesięcy. Nie spłukiwać.

 

STYLING

 

STYLING  GEL  mocny żel do stylizacji

Silny żel do włosów zawiera ekstrakt z Ginkgo biloba oraz ekstrak tz aloesu. Definiuje i kreuje, daje nawilżenie i blask. Dzięki naturalnym składnikom nie sypie się oraz nie zostawia nalotu. Nałożyć na mokre lub suchge włosy. Nie spłukiwać. 

Nie zawiera : parabenów ,silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

MODELING WAX wosk do modelowania

Uniwersalny wosk do stylizacji zawiera masło arganowe , które działa odżywczo na włosy . Definiuje i kontroluje do perfekcji każdy szczegół stylizacji. Uelastycznia i poprawia fakturę włosów. Nadaje blask. Nałożyć na mokre lub suche włosy, nie spłukiwać. 

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

OIL NON OIL płyn do modelowania

Płyn do modelowania zawiera ekologiczny ekstrakt Gingkgo Biloba oraz ekstrakt z aloesu, Poprawia giętkość włosów i zwiększa łatwość układania . Eliminuje zjawisko elektryzowania się włosów, nadaje objętość i elastyczność. Zapewnia ochronę przy modelowaniu termicznym . Nałożyć na mokre lub suche włosy. Nie spłukiwać.

Nie zawiera: parabenów,silikonów, sztucznych barwników,alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

HOLD CEMENT GEL żel do stylizacji

Żel cement zawiera ekstrakt z Ginkgo Biloba oraz ekstrakt z aloesu. Definiuje i kreuje, daje nawilżenie i blask. Sprawia że włosy są lśniące i dodatkowo zwiększa ich objętość. Nałożyć na mokre lub suche włosy.

Nie zawiera: parabenów, silkionów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

LIQUID CRYSTALS kryształki nawilżające

Serum nawilżające do włosów zawiera organiczny olej lniany oraz organiczny olej sezamowy. Olejek przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, przynosi siłę i nawilżenie. Nałożyć na mokre lub suche włosy , nie spłukiwać. 

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

HYDRATING HAND CREAM krem do rąk

Nawilżający krem do rąk zawiera ekstrakt z miodu i masło migdałowe, które dodatkowo posiada wzmacniającą witaminę E. Wygładza i chroni spierzchnięte , szorskie i zaczerwienione dłonie. Szybko się wchłania , pozostawiając dłonie miękkie i doskonale nawilżone. Zwalcza wolne rodniki hamując starzenie się skóry. Łatwo przenika w celu ochrony i regeneracji skóry. 

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników,alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

INCOLOR

 

INCOLOR krem koloryzujący

Preparat o niskiej zawartości amoniaku , wolny od alergenów zapachowych z wysoką mocą odżywczą, pozwala uzyskać lśniące włosy wraz z ochroną włókien włosów przed uszkodzeniami. Dzięki Phytokeratinie, olejowi arganowemu i maśle z pestek winogron zapewnia włosom najlepszą kondycję i ma działanie restrukturyzacyjne. Krem koloryzujący pokrywa w 100% siwe włosy, co w efekcie daje intensywne i głębokie odcienie. Proporcja farby 1:1,5. 

Nie zawiera: parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

INCOLOR odżywczy aktywator koloru

Aktywator do barwienia i rozjaśniania włosów. Zapewnia doskonały rozwój każdego mikro pigmentu do uzyskania intensywnych odcieni. Wolny od alergenów zapachowych. Aktywatory do farb 6%, 9% 12%. Zawiera ekstrakty organiczne.

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

INSIGHT Colored Hair Protective Maska do włosów farbowanych 250ml

PRODUCENT: INSIGHT

INSIGHT Colored Hair Protective Maska do włosów farbowanych 250ml   Opis produktu: Maska chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi, blaknięciem...
Towar niedostępny
Cień

INSIGHT Colored Hair Protective Szampon do włosów farbowanych 400ml

PRODUCENT: INSIGHT

INSIGHT Colored Hair Protective Szampon do włosów farbowanych 400ml   Opis produktu: Szampon dedykowany do włosów farbowanych. Pomaga zachować...
Towar niedostępny
Cień

INSIGHT Colored Hair Protective Odżywka do włosów farbowanych 400ml

PRODUCENT: INSIGHT

INSIGHT Colored Hair Protective Odżywka do włosów farbowanych 400ml   Opis produktu: Odżywka, dzięki której zdecydowanie przedłużymy trwałość...
Towar niedostępny
Cień

INSIGHT Antioxidant Hydra Refresh Mgiełka do ciała i włosów 150ml

PRODUCENT: INSIGHT

Hydra-refresh Mgiełka do ciała i włosów 140ml   Opis produktu: Orzeźwiająca, nawilżająca i kojąca mgiełka do ciała...
Towar niedostępny
Cień