Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

KemonKEMON

 

 

NUTRIZIONE SPECJALNIE OPRACOWANA FORMUŁA ODŻYWIAJĄCA SUCHE WŁOSY

 

Z myślą o pielęgnacji włosów suchych ACTYVA proponuje  NUTRI SYSTEM synergicznie działającą mieszankę intensywnie nawilżających i zmiękczających składników aktywnych sprawiających, że suche włosy stają się miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

 

NUTRIZIONE LEGGERA SHAMPOO szampon do włosów cienkich i  delikatnych

 

W skład preparatu wchodzą białka i tłuszcze wyłącznie pochodzenia naturalnego. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym, nabłyszczającym, oraz antyelektrostatycznym. Łagodnie myje włosy i nie podrażnia skóry głowy, utrzymując ją w naturalnej równowadze. Nawadnia skórę głowy i włosy, sprawia , że włosy lśnią, są puszyste i pełne życia. Nie zawiera laurylosiarczanu sodu  ani SLES. 

Sposób użycia: Nakładać na włosy etapami. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po końce włosów. Masować, wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania piany, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć w razie potrzeby. Masować w sposób przedstawiony w opisie dotyczącym szamponu.

 

NUTRIZIONE LEGGERA COND odżywka do włosów cienkich i delikatnych

 

W skład preparatu wchodzą m.in pochodne skrobi kukurydzianej , woski z oliwy z oliwek oraz tłuszcze i białko pszenicy. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym , nabłyszczającym oraz antyelektrostatycznym, ułatwia rozczesywanie. Zapewnia włosom blask, dobrą kondycję i lekkość. Sprawia że włosy stają sie miękkie i jedwabiste w dotyku.

Sposób użycia: Nałożyć na umyte włosy, wmasowując produktpasmo po paśmie. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat ,pozostawić na 2-3 minuty dokładnie masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

NUTRIZIONE ISTANTANEA CREAM krem do włosów suchych

 

W skład preparatu wchodzą białka i tłuszcze pochodzenia naturalnego. Zawiera składniki aktywne odziałaniu ochronnym, intensywnie nawilżającym , nabłyszczającym, tworzącym osłonę. Gwarantuje głęboko odżywione włosy o jednolitej strukturze. Powoduje że włosy nie plączą się i łatwo się rozczesują. Efekt miękkość i połysk włosów od nasady aż po same końce,zapewnia włosom długotrwałą ochronę przedprzesuszeniem.

Sposób użycia: Nałożyć 2-3 porcje produktu wielkości orzecha włoskiego na świeżoumyte i osuszone ręcznikiem pasma włosóworaz końcówki. Rozczesać, aby rozprowadzićpreparat. Układać fryzurę jak zwykle.

 

NUTRIZIONE INTENSA włosy bardzo suche

 

NUTRIZIONE INTENSA SHAMPOO szampon do włosów suchhych

 

W skład preparatu wchodzą białka i tłuszcze wyłącznie pochodzenia naturalnego. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym i antyelektrostatycznym, odbudowujące strukturę włosów oraz nabłyszczające. Ułatwia rozczesywanie, zapewnia włosom blask i lekkość. Odżywia skórę głowy i włosy sprawia, żewłosy stają się miękkie i jedwabiste w dotyku. Nie zawiera SLS, SLES.

Sposób użycia: Nakładać etapami na włosy. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po końce. Masować, wykonujc palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania piany , spłukać i osuszyć ręcznikiem powtórzyć w razie potrzeby.

 

NUTRIZIONE INTENSA MASK maska do włosów suchych

 

W skład preparatu wchodzą olejki kosmetyczne, woski, tłuszcze pozyskiwane z oliwy z oliwek oraz białko pszenicy. Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym i antyelektrostatycznym, które odbudowują strukturę włosów oraz nabłyszczają je. Ułatwia rozczesywanie,czyni włosy podatnymi na układanie i ujednolica ich strukturęaż po same końce. Zapewnia optymalny połysk. Po zastosowaniu preparatu włosy stają się miękkie i aksamitne w dotyku.

Sposób użycia: Nanieść na świeżo umyte , osuszone ręcznikiem włosy i wmasować w poszczególne pasma. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat, pozostawićna 5-10 minut, dokładnie masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

NUTRIZIONE ISTANTANEA CREAM krem do włosów suchych

 

W skład preparatu wchodzą białka i tłuszcze wyłącznie pochodzenia naturalnego. Zawiera składniki aktywne o działaniu ochronnym , intensywnie nawilżającym i nabłyszczającym , tworzące warstwę ochronną. Efekt głęboko odżywione włosy o jednolitej strukturze. Powoduje, że włosy nie plączą się i łatworozczesują. Gwarantuje miękkość i połysk włosów od nasady aż po same końce. Zapewnia włosom długotrwałą ochronę przed przesuszaniem.

Sposób użycia: Nałożyć 2-3 porcje produktu wielkości orzecha włoskiego na świeżo umyte i osuszone ręcznikiem pasma włosów oraz końcówki. Rozczesać , aby rozprowadzić preparat.

 

COLORE BRILLANTE intensywność barw, blask i pełnia życia

 

Technologia Multi Reflex System kluczowe składniki: wyciąg z czarnej borówki, wyciąg z pestek wiśni pospolitej, związki kationowe , mikroemulsje silikonowe, filtry UV.

 

COLORE BRILLANTE SHAMPOO

 

Technologia Multi Reflex System zapewnia optymalne mycie nienaruszające naturaknej równowagi biologiczej skóry głowy, ma działaniesilnie nawilżającei rewitalizujące. Chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Sprawia , że włosy odzyskują miękkość, blask i jednolitość włókien. Nie zawiera SLS, SLES , czyli substancji mogących powodować podrażnienia skóry.

Sposób użycia: Nakładać na włosy etapami. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po końce włosów. Masować , wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania piany, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć w razie potrzeby. 

 

COLORE BRILLANTE MASK maska do włosów farbowanych

 

Zawiera woski i olejki kosmetyczne. Technologia Multi Reflex System, ułatwia rozczesywanie i szczotkowanie włosów wygładza powierzchnię włosów, nadając im jednolitość i blask. Chroni włosy koloryzowane przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zapewnia wzmocniony blask i piękno koloru oraz jego trwałość pomimo upływu czasu.

Sposób użycia: Nanieś na świeżo umyte , osuszone ręcznikiem włosy i wmasować w poszczególne pasma. Rozczesać , aby rozprowadzić preparat. Pozostawić na 5-10 minut. Dokładniemasując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

COLORE BRILLANTE CREAM krem do włosów farbowanych

 

Zawiera skłasdniki aktywne o działaniu ochronnym, nabłyszczającym i antyelektrostatycznym. Technologia Multi Reflex System , zapewnia wygładzenie powierzchni włosów, nadając im jednolitość i blask, zapewnia piękno koloru oraz jego trwałość pomimo upływu czasu. Ułatwia rozczesywanie i szczotkownie włosów. Chroni włosy koloryzowane przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. 

Sposób użycia: Nałożyć 2-3 porcje produktu wielkości orzecha włoskiego na świeżoumyte włosy i osuszone ręcznikiem oraz końcówki. Rozczesać , aby rozprowadzić preparat, układać fryzurę jak zwykle.

 

NUOVA FIBRA cienkie, bardzo osłabione i zmęczone włosy

 

Technologia Restre System kluczowe składniki: wyciąg z nasion hibiskusa, procyjanidyna pozyskiwanaz czerwonych winogron, aminokwasy pochodzenia roślinnego, składniki aktywne o działaniu nabłyszczającym i intensywnie nawilżającym.

 

NUOVA FIBRA SHAMPOO szampon odbudowujący do włosów cienkich i delikatnych

 

Technologia Restore System , łagodnie myje włosy i nie podrażnia skóry głowy, utrzymującją w naturalnej równowadze. Ma działanie wzmacniające i ochronne, przywraca odpowiednią strukturę i piękno osłabionym pasmom. Sprawia że włosy stają się lekkie, miękkie i puszyste u nasady. Nie zawiera SLS, SLES.

Sposób użycia:  Nakładać na włosy etapami,  w celu rozprowadzenia preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po same końce. Masować, wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania piany, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć w razie potrzeby. 

 

NUOVA FIBRA PROT-AID kuracja odbudowująca

 

Kuracja głęboko odbudowująca, silna koncentracja aminokwasów pochodzenia roślinnego. Technologia Restore System, uzupełnia podstawowe białka, wzmacniając ich strukturę . Dogłębnie penetruje i stopniowo odtwarza spójność włókien.

Sposób użycia: Produkt należy nakładać na umyte częściowo posuszone włosy na całej ich długości. Rozpylać na najbardziej osłabione fragmenty pasmo po paśmie, wmasowując produkt. Nie spłukiwać, Spryskać preparatem intensive Repair do włosów cienkich. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat. Owinąć przezroczystą folią , pozostawić na 15 minut, poddając działaniu urządzenia emitującego ciepło. Odczekaćdo obniżenia temperatury. Dokładnie masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

NUOVA FIBRA INTENSIVE REPAIR CAPELLI FINI intensywna kuracja odbudowująca do włosów bardzo cienkich

 

Kuracja stopniowo odbudowująca do włosów cienkich, osłabionych lub starzejących się. Technologia Restore System , sprawia że włosy stają się silne i odporne. Nadaje włosom objętość i lekkość oraz zapewnia trwałość fryzurze. Dzięki preparatowi włosy stopniowo zyskujązdrowy, jednolity wygląd.

Sposób użycia: Produkt nakładać na umyte i częściowo podsuszone włosy na całej długości. Spryskiwać bezpośrednio poszczególne pasma, wmasowując produktwe włosy. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat. Owinąć, przezroczystą folią. Pozostawić na 10 minut, poddając działaniu urządzenia emitującego ciepło. Odczekać do obniżenia temperatury, dokładnie masując doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

NUOVA FIBRA INTENSIVE REPAIR CAPELLO MEDIO GROSSI intensywna kuracja

 

Kuracja stopniowo odbudowująca do włosów omśredniej grubości lub grubych osłabionych lub starzejących się. Zawiera olejek z avokado, technologię Restore System sprawia, że włosy stają sięzwarte i elastyczne. Zzapewnia lepszą kontrolę włosów, przywraca im miękkość i jedwabistość. Dzięki preparatowi włosy stopniowo zyskują zdrowy, jednolity wygląd.

Sposób użycia: Produkt nakładać na umyte i częściowo posuszone włosy na całej ich długości. Spryskiwać bezpośrednio poszczególne pasma, wmasowując produkt we włosy. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat. Owinąć przezroczystą folią. Pozostawić na10min , poddając działaniu urządzenia emitującego ciepło. Odczekać do obniżenia temperatury. Dokładnie masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

 

 DALSZE CZYNNOŚCI DO PRZEPROWADZENIA W DOMU

NUOVA FIBRA SHAMPOO szampon odbudowujący do włosów cienkich i delikatnych 

 

Technologia Restore System , łagodnie myje włosy i nie podrażnia skóry głowy, utrzymując ją w naturalnej równowadze. Ma działanie wzmacniające i ochronne. Przywraca odpowiednią strukturę i piękno osłabionym pasmom. Sprawia że włosy stają sie lekkie, miękkie i puszyste u nasady. Nie zawiera SLS,SLES.

Sposób użycia: Nakładać na włosy etapami. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po same końce włosów. Masować , wykonując ruchy palcami okrężne. Doprowadzić do powstania piany, spłukać i osuszyć ręcznikiem.

 

NUOVA FIBRA COND odżywka odbudowująca

 

Zawiera składniki aktywne o działaniu nawilżającym i nabłyszczającym. Technologia Restore System, kuracja wskazana dla wszystkich osłabionych lub starzejących się, delikatnych i podatnych na uszkodzenia. Ułatwia rozczesywanie, wykazuje znakomite  działanie antyelektostatyczne. Przywraca prawidłowąstrukturę i grubość włosów bez obciążania ich, sprawia że włosy stają się lekkie, miękkie i puszyste, zwłaszcza u nasady. Systematyczne stosowanie preparatu wzmacnia i uodparnia włosy.

Sposób użycia: Nanieś na świeżo umyte, osuszone ręcznikiem włosy i wmasować w poszczegolne pasma. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat . Pozostawić na 3-5 minut, dokładnie masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i spłukać. 

 

NUOVA FIBRA MASK maska wzmacniająca i wyrównująca

 

Posiada składniki aktywne o działaniu intensywnie nawilżającym i nabłyszczającym, zawiera olejek z awokado. Technologia Restore System , ujednolica , wygładza i wzmacnia włosy, wskazana do włosów o średniej grubości  lub grubych, osłabionych lub starzejących się przesuszonych. Dzięki preparatowi włosy nie plączą się i łatwo się rozczesują. Sprawia że włosy stają się zwarte i posiadają jednolitą strukturę, powoduje , że włosy lśnią, zyskują na objętości i są bardzo podatne na układanie. Z każdą aplikacją produktu, przywracającego włosom piękny wygląd, włókna nabierają życia i objętości. 

Sposób użycia: Nanieś na świeżo umyte , osuszone ręcznikiem włosy i wmasować w poszczególne pasma. Rozczesać, aby rozprowadzić preparat, pozostawić na 5-10 minut dokładnie masując , doprowadzić do wytworzenia emulsji i starannie spłukać.

 

SPECIFICI CUTE ZDROWA SKÓRA GŁOWY TO SAMO ZDROWIE

 

Kluczowe składniki : Wyciąg ze skrzypu, zielonej herbaty, miety, melisy i kasztanowca, olejek cyprysowy lawenda i mirt dla oczyszczenia. Dla zrównoważenia wyciąg z dzikiej róży, figowca,  olejek cytrynowy, róży francuskiej i aloesu. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia wyciąg z rumianku, lilli, dzikiego tymianku, nagietka,dziurawca, olejki z bergamotki, lawendy, cytryny i geranium.

 

PUREZZA skóra głowy z łupieżem i zanieczyszczeniami innego rodzaju

 

PUREZZA GEL  preparat złuszczający w żelu

 

Zawiera złuszczające mikrokuleczki naturalne wyciągi i oleejki eteryczne. Usuwa zanieczyszczenia skóry głowy, wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające , łagodzące, odświeżające. Stosowany regularnie zapobiega nowrotom łupieżu, daje natychmiastowe uczucie świeżości i czystości. Nie zawiera SLS, SLES.

Sposób użycia: Aplikować na suchą skórę głowy, sekcja po sekcji. Rozprowadzić ruchami okrężnymi. Masować w sposób przedstawiony w opisie dotyczącym techniki masażu stosowanego podczas aplikacji żelu Purezza. Pozostawić na włosach na 5 minut. Masując, zemulgować i dokładnie spłukać. Umyć ponownie głowę szamponem Actyva , jak najlepiej dobranym do potrzeb klienta.

 

PUREZZA G PEELING SHAMPOO szampon do włosów z peelingiem - przetłuszczająca się skóra głowy

 

Zawiera naturalne wyciągi i olejki eteryczne oraz mikrogranulki  złuszczające, usuwa nzanieczyszczenia i nadmiar sebum za skóry głowy. Wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, nawilżające, stosowany regularnie  zapobiega nawrotom łupieżu. Sprawia , że włosy stają się miękkie o delikatne w dotyku. Nie zawiera SLS, SLES.

Sposób użycia: Nakładać wzdłóż linii włosów,sekcja po sekcji. W celurozprowadzenia preparatu przeczesywać włosy, kierując się od lini włosów ku czubkowi głowy. Masować, wykonując palcami ruchy okrężne. Zemulgować, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Czynność powtórzyć w razie potrzeby. 

 

PUREZZA S PEELING SHAMPOO szampon do włosów z peelingiem sucha skóra głowy z łupieżem

 

Zawiera naturalne wyciągi oolejki eteryczne oraz mikrogranulki złuszczające, łagodnie usuwa zanieczyszczenia. Wykazuje działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i nawilżające. Stosowany regularnie zapobiega nowrotom łupieżu. Sprawia ,że włosy stają się miękkie i jedwabiste. 

Sposób użycia: Nakładać wzdłuż linii włosów, sekcja po sekcji. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesywać włosy  kierując się od linii włosów ku czubkowi głowy. Masować, wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania emulsji, spłukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć w razie potrzeby.

 

 

EQUILIBRIO skóra głowy z nadmiernym wydzielaniemv sebum

 

EQUILIBRIO ARGILLA  kuracja regulująca wydzielanie sebum

 

W skład preparatu wchodzi glinka biała, naturalne wyciągi i olejki eteryczne. Wchłania nadmiar sebum i nieprzyjemne zapachy ze skóry głowy. Wykazuje działanie ściągające, łagodzące i odśieżające. Stosowana systematycznie  pomaga regulować wydzielanie sebum, daje natychmiastowe uczucie świeżości i czystości, trwale skuteczna. Nie zawiera SLS, SLES. 

Sposób użycia: Aplikować na suchę skórę głowy, sekcja po sekcji. Rozprowadzić ruchami okrężnymi , masować w sposób przedstawiony w opisie dotyczący techniki masażu stosowanego podczas zabiegu z preparatami EQUILIBRIO. Pozostawić  na włosach 5 minut, masując doprowadzić do wytworzenia emulsji i dokładnie splukać, umyć ponownie głowę, stosując szampon Actyva jak najlepiej dobrany do potrzeb klienta.

 

EQUILIBRIO G SHAMPOO szampon do przetłuszczających się włosów i skóry głowy

 

Rodzajspecyficznej kuracji głęboko odbudowującej, w skład preparatu wchodzi zrównoważona mieszanina związków powierzchniowo czynnych, naturalne wyciągi i olejki eteryczne. Usuwa sebum i inne pozostałości oraz zanieczyszczenia ze skóry głowy. Pomaga przywrócić naturalną równowagę hydrolipidową skóry głowy. Usuwa wszelkie ślady obciążenia włosów i sprawia, że stają się one lekkie, puszyste i zyskują większą objętość.

Sposób użycia: Nakładać wzdłuż linii włosów, sekcja po sekcji. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesywać włosy kierując się od linii włosów ku czubkowi głowy. Masować , wykonując palcami delikatnie powolne ruchy okrężne. Wytworzyć emulsje, spłukać i osuszyć ręcznikiemn. Powtórzyć w razie porzeby.

 

 

BENESSERE napięta,wywołująca ból i podrażniona skóra głowy, uczucie pieczenia lub świądu

 

BENESSERE SHAMPOO szampon do włosów i skóry głowy skłonnej do podrażnień

 

Zawiera delikatnie działające związki powierzchniowo czynne, naturalne wyciągi i olejki eteryczne. Łagodzi objawy podrażnienia wrażliwej skóry głowy, przynosząc ulgę. Wykazuje działanie łagodzące i nawilżające oraz usuwa przekrwienie skóry. Stosowany systematycznie pomaga przywrócić normalny poziom wrażliwości skóry głowy, sprawia że włosy stają się miękkie i delikatne w dotyku oraz nabierają życia. Łagodna formuła preparatu umożliwia jego częste stosowanie. Nie zawiera sls, sles.

Sposób użycia: Nakładać wzdłuż lini włosów, sekcja po sekcji. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesywć włosy, kierując się od linii włosów ku czubkowi głowy. Masować , wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania emulsji, splukać i osuszyć ręcznikiem. Powtórzyć w razie potrzeby.

 

BENESSERE CREAM kuracja łagodzącaw kremie

 

Zawiera naturalne wyciągi i olejki eteryczne oraz składniki aktywneo działaniu silnie nawilżającym, nabłyszczającym i antyelektrostatycznym. Daje efekt natychmiastowej ulgi i utrzymującej się przez długi czas zdrowej kondycji skóry głowy. Wykazuje działanie łagodzące , nawilżające i usuwa przekrwienie skóry. Po zastosowaniu preparatu włosy nie plączą się i łatwo się rozczesują. Sprawia, że włosy stają się miękkie, delikatne, błyszczące i nabierają życia. Stosowana systematycznie przywraca normalny poziom wrażliwości skóry głowy.

Sposób użycia: Po umyciu włosów produkt nakładać na skórę głowy sekcja po sekcji. Rozprowadzić, wykonując ruchy okrężne do momentu, w którym produkt pokryje całą skórę głowy. Rozprowadzić na włosach, wmasowując produkt w pasma. Pozostawić na włosach na 5 minut. Masując, doprowadzić do wytworzenia emulsji i dokładnie spłukać. Układać fryzurę jak zwykle.

 

P FACTOR SYSTEM zapobiega wypadaniu włosów ipobudza ich odrost

 

Kluczowe składniki: wyciąg z palmy sabalowej, olejek z nasion konopi. Procyjanidyna pozyskiwana z nasion czerwonych winogron . Składniki aktywne działające regenerująco , pobudzająco i tonująco na skórę głowy.Składniki aktywne nawilżające i nabłyszczające, minerały i witaminy. Komplex PF sstanowi kompozycję niesteroidowych inhibitorów które działają na sześć wzajemnie uzupełniających sie sposobów. Hamowanie aktywności enzymu typu I i II, wydłużanie fazy anagenowej( fazy wzrostu) włosów, zapobieganie tworzeniu się wolnych rodników, stymulacja odrastania włosów, regulacja wydzielania łoju, nadawanie włóknom włosów większej objętości.

 

P FACTOR coraz cieńsze włosy z tendencją do wypadania,spowolniony wzrost

 

P FACTOR SHAMPOO szampon przeciw wypadaniu włosów prerparat zapobiegający wypadaniu włosów

 

Zawiera anionowe i amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, fitosterole (wyciąg z palmy sabalowej), procyjanidynę (wyciąg z czerwonych winogron), glikoproteiny i mentol. Łagodnie myje włosy i skórę głowy, równocześnie regulując wydzielanie sebum. Dodaje włosomobjętości i połysku.Wykazuje stymulującen, przeciwutleniające działanie skierowanena cebulki włosowe. Powoduje że włosy stają się miękkie i pełne życia. Pozostawia miłe uczucie świeżości.

Sposób użycia: Nakładać na włosy etapami. W celu rozprowadzenia  preparatu przeczesać włosy, kierując się od nasady aż po końce włosów. Masować , wykonując palcami ruchy okrężne. Doprowadzić do powstania piany , spłukać i osuszyć ręcznikiem Poewtórzyć w razie potrzeby.

 

P FACTOR SCALP kuracja dla włosów i skóry głowy

 

Zawiera olejek ze słodkich migdałów, wyciągi z nagietka, tymianku, aloesu, rumianku, witaminę E, witaminyA-PP,B6,  -H, witminę B5. składnikiaktywne nabłyszczające iintensywnie nawilżające oraz mentol.Działa nawilżająco, oczyszczająco , łagodzi i rewitalizuje skórę głowy. Nadaje włosom objętość i połysk. Sprawia,że włosy są jedwabiście gładkie, nie obciąża włosów.

Sposób użycia: Nakładać na włosy etapmi. W celu rozprowadzenia preparatu przeczesac włosy, kierując się od nasady aż po same końce włosów.Masować, wykonując palcami ruchyokrężne. Doprowadzić do powstania piany , spłukać i odsuzyć ręcznikiem.Powtórzyć w razie potrzeby.

 

P FACTOR LOTION kuracja przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn, preparat  zapobiegający wypadaniu włosów

 

Silna koncentracja PF COMLEX, hamuje aktywność enzymu, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników. Przeciwdziała łysieniu i zatrzymuje wypadanie włosów. Stymuluje odrastanie silniejszych, grubszych włosów.

Sposób użycia: Rozdzielić włosy iaplikować krople preparatu bezpośrednio na skórę głowy.Wmasować czubkiem palca po każdym nałożeniu. Rozprowadzić po powierzchni skóry głowy ruchami okrężnymi. .

 

P FACTOR LOTION kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, preparat  zapobiegający wypadaniu włosów

 

Kompleks PF + VITABIO K. Formuła opracowana specjalnie w celu zapobiegania utracie włosówu kobiet. Właściwości kompleksu PF działające wraz ze wzbogaconym zestawem witamin Vitabio K, opracowanym specjalnie w celu pobudzenia mieszków włosowych do przejscia z fazy spoczynku do fazy anagenowej. Preparat gwarantuje piękny wygląd włosów oraz bardzo łatwe ich rozczesanie.

Sposób użycia: Rozdziielać włosy i aplikować krople preparatu bezpośrednio na skórę głowy. Wmasować czubkiem palca po każdym nałożeniu. Rozprowadzić po powierzchni skóry głowy ruchami okrężnymi.

 

LINFA SOLARE

 

Actyva proponuje preparaty z linii LINFA SOLARE chroniące włosy przed działaniem słońca. Wykorzystano w nich unikaln technologię opartą na synergicznym działaniu czterech składników aktywnych zapewniających potrzebną włosom podczas lata ochronę i odbudowę oraz podkreślenie fryzury.

 

LINFA SOLARE OIL NON OIL preparat chroniący włosy przed wysuszającym działaniem słońca

 

Oil non oil przeciwdziałający wysuszaniu w,losów. Polecany szczególnie dla osób posiadających cienkie i delikatne włosy oraz tych, którzy lubią fryzury naturalne. Głęboko nawilża, utrzymując grubość włośów i naturalną objętość,nie jest tłusty.  Zapewnia naturalny efekt i satynowy połysk , sprawia ze włosy są pełne życia , miękkie w dotyku i puszyste. Dają natychmiastowe uczucie świeżości.

Sposób użycia: Przed przebywaniem i podczas przebywania na słońcu, dokładnie spryskać suche lub wilgotne włosy. Stosować często, zwłaszcza w trakcie długiego przebywnia na słońcu lub po kąpieli w morzu i basenie. Rozpylać na umyte, osuszone ręcznikiem włosy.Rozczesać i wysuszyć, modelując fryzurę szczotką lub pozostawić do wyschnięcia w naturalny sposób.

 

LINFA SOLARE CREAM krem ochronny do włosów

 

Bogaty w składniki odżywcze, dyscyplinujący i łagodzący krem w płynie. Szczególnie polecany amatorom sportów wodnych. Otacza włosy miękką delikatną powłoką wodoodporną i chroni je przed wysuszającym działaniem promieni słonecznych, jak również częstym kontaktem ze słoną wodą morską lub chlorem w basenie. Ułatwia układanie na szczotkę i podtrzymuje naturalny skręt włosów. Sprawia że włosy są lśniące , miękkie i podatne na układanie.Efekt: spójne włókna włosów i ochrona koloru, długotrwale chroni włosy przed przesuszaniem.

Sposób użycia: Przed przebywaniem i podczas przebywania na słońcu: nałożyć 2-4 porcji produktu wielkości orzecha włoskiego na wilgotne lub suche pasma włosów.Powtarzać aplikację w ciągu dnia przed każdą kąpielą w morzu lub basenie. 

 

LINFA SOLARE FLUID jedwabisty fluid przed kąpielą i w trakcie kąpieli słonecznej

 

Fluid zapewnia nabłyszczenie, jedwabistość, kontrolę niesfornych kosmyków. Polecany szczególnie dla osób posiadających włosy o średniej długoci lub długie oraz do pielęgnacji końcówek. Kontroluje włosy , pomaga układać je na szczotce i dyscyplinuje je, dodając równocześnie objętości . Zapewnia wyjątkową ochronę nawet w wodzie. Gwarantuje efekt  lśniących włosów efekt: spójne, zdyscyplinowane włókna. Sprawia, że włosy są miękkie, podatne na układanie i jedwabiste w dotyku.

Sposób użycia: Przed przebywaniem i podczas przebywania na słońcu. Nałożyć 2-4 porcji produktu na dłonie i rozprowadzić na wilgotnych i suchych pasmach oraz końcówkach. Powtrzać aplikację w ciągu dnia oraz zawsze po każdejkąpieli w morzu lub basenie. 

 

LINFA SOLARE SHAMPOO szampon po kąpieli słonecznej

 

Nawilżający preparat do mycia włosów i ciała po kąpieli słonecznej ,łagodnie myje i neurtralizuje wysuszające, odwadniające działanie słońca, soli i chloru. Usuwa pozostałości produktów chroniących przed słońcem. Sprawia że włosy są lśniące , miękkie i lekkie. Po zastosowaniu preparatu skóra jestmiękka, aksamitna w dotyku i delikatnie pachnąca. Daje natychmiastowe uczucie świeżości.

Sposób użycia: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy lub wilgotną skórę całego ciała. Masować , wykonując palcami ruchy okrężne. Masując doprowadzić do wytworzenia emulsji i dokładnie spłukać, czynność powtórzyć w razie potrzeby.

 

LINFA SOLARE MASK maska do włosów po kąpieli słonecznej

 

Kuracja regenerująca i odżywiająca po kąpieli słonecznej. Działa intensywnie nawilżająco i odbudowująco , sprawia że włosy mniej się plączą isą łatwe do rozczesania. Ujednolica strukturę włosów i głęboko odbudowuje uszkodzone włókna. Zapewnia połysk , miękkość i elastyczność włókien. Powoduje poczucie gęstości i objętości włosów.

Sposób użycia:Nanieś na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i wmasować w poszczególne pasma. Rozczesać , aby równomiernie rozprowadzić preparat, pozostawić na 2-5 minut , po czym dokładnie spłukać.

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

10szt Keratin BOOST + FLUID kuracja keratynowa z efektem botoksu 2x12ml

PRODUCENT: LookWell

10szt Keratin BOOST + FLUID kuracja keratynowa z efektem botoksu 2x12ml Kupujesz 10 zestawów   Kuracja keratynowa do rekonstrukcji włosów...
Dodaj do koszyka: Kemon
Cień

Belleco Nano vegan Hidrant maska 300g

PRODUCENT: Belleco

Belleco Nano vegan Hidrant maska 300g   Opis produktu:  Maska do domowej pielęgnacji po zabiegu nanoplastii, keratyny lub innych zabiegach chemicznych. Dba...
Dodaj do koszyka: Kemon
Cień