Farba Montibello - Permanentna koloryzacja oksydacyjna Cromatone montibel•lo. Niezwykle pielęgnacyjna formuła farby do włosów, dzięki której możemy uzyskać idealnie równomierny kolor od samej nasady aż po końce włosów, można stworzyć bardzo intensywne refleksy, mieniące się przy użycia światła. Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone posiada niepowtarzalną technologie ”SCP SOYA- COLOR PROTECT”, która jest jedyna w swoim rodzaju i stanowi połączenie cząstek odżywczych oraz czynników aktywnych pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), dzięki której zapewniona jest maksymalna ochrona każdego włókna włosa z osobna oraz skóry głowy w trakcie całego zabiegu koloryzacji, dając pewną i nieustanną ochronę. W rezultacie koloryzacja zapewnia pogłębiony kolor oraz efektowne odcienie z przepięknym lśniącym zdrowym włosem, zachowując maksymalną miękkość oraz niebywałą witalność oraz trwałość z przedłużonym efektem koloryzacji.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone dostępna jest w 8 gamach kolorystycznych, reprezentowanych przez ponad 110 odcieni. Poszczególne odcienie mogą być mieszane między sobą dając oryginalne kolory, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

Oczekiwania przy użyciu farby do włosów Montibello Cromatone:

-Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

-Włosy pozostają zdrowe, miękkie i zadbane

-Zapewnia ochronę skóry głowy.

-Farba do włosów CROMATONE pozwala na doskonałe pokrycie siwych włosów.

 

Farba do włosów Cromatone montibel•lo, jest rewelacyjnym sposobem na idealne pokrycie siwych włosów w 100%. Farbowanie włosów siwych było uciążliwe aż do teraz, włosy siwe nie będą już sprawiały problemów przy koloryzacji. Produkt Cromatone jest jedynym w swoim rodzaju, dzięki swej formule nadaje się do włosów nawet do 100% siwizny.

 

Oznaczenia farby do włosów Cromatone Montibel•lo:

 

5, 6, 7, 8, 9 - NATURA

 

5P, 6P, 7P, 8P, 9P - NATURA POGŁEBIONA DO POKRYCIA OPORNIE SIWYCH WŁOSÓW

 

Farbę do włosów  Montibello Cromatone mieszamy z wodą utlenioną, emulsją oxydującą OXIBEL montibel•low proporcji 1:1 z aktywatorem  12,5 VOL (3,75%), 20 VOL (6%), 30 VOL (9%), 40 VOL (12%). Jest to emulsja nadtlenku wodoru do farbowania i dekoloryzacji. Ułatwia równomierne pokrycie i wyrównanie koloru. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie zarówno z farbą jak i rozjaśniaczem.

 

 3,75%  (12,5 VOL) koloryzacja ton w ton

 

6% (20 VOL.) do rozjaśniania o 1 - 2 tony

 

9% (30 VOL.) do rozjaśniania o 3 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 3 - 4 tony)

 

12% (40 VOL.) do rozjaśniania o 4 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 4 - 5 tonów)

 

Farby do włosów o numerach : 1000, 1001, 1002, 1011, 1013, 1034 mieszamy tylko i wyłącznie w proporcji 1:2

 

Skład produktu : Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocamide Mea, Stearic Acid, Ammonia, 2-4Amino-4-zHydroxyethanol Amino Anisole Sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Boswellia Serrata Gum, Ceteareth-23, Dipropylene Glycol, Disodium Edta, Glycine Soja Oil, Glycine Soja Sterol, Glycolipidis, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolized Wheat Protein, M-Aminopheno, P-Aminophenol, Parfum, Phosoholipidis, Polyquatemium-22, Resorcinol, Sodium Ascorbate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Sulfite, Terrasodium Etidronate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Tridecyl Salicylate.

 

OGÓLNA TECHNIKA NAKŁADANIA

  1. Zmieszać 60g farby do włosów Cromatone z 60ml oksydantu wody utlenionej OXIBEL CREAM o odpowiednim stężeniu (proporcja 1:1). Nie należy używać naczyń ani przyrządów metalowych (miseczka, grzebień, spinki itp.).
  2. Nałożyć pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta.
  4. Emulgować farbę ciepłą wodą i spłukać dokładnie włosy.
  5. Umyć włosy szamponem (najlepiej do włosów farbowanych) i nałożyć odżywkę. Spłukać obficie ciepłą wodą i suszyć włosy jak zwykle.

 

PIERWSZA APLIKACJA -Zacząć od nakładania mieszanki na długości i końcach. Poczekać 10-15 minut. Następnie przygotować nową mieszankę i przeprowadzić aplikację na odrosty.

 

UTRZYMYWANIE KOLORU Zacząć od aplikacji na odrosty. Czas ekspozycji na długości i końcach zależy od ich stanu początkowego:
- Jeżeli kolor jest niewiele zmieniony, rozprowadzić mieszankę na długości i końcach 5 minut przed zakończeniem czasu ekspozycji.
- Jeżeli kolor jest średnio zmieniony, rozprowadzić mieszankę 15 minut po rozpoczęciu ekspozycji i pozostawić na 15 minut.
- Jeżeli kolor jest bardzo zmieniony, przeciągnąć mieszankę natychmiast po nałożeniu jej na odrosty.

 

POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW Za pomocą farby do włosów Montibello Cromatone uzyskuje się dokładne pokrycie siwych włosów. Należy używać oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM 20 vol. 6%, nakładając farbę obficie na odrostach. Przy więcej niż 50% siwych włosów, najlepsze pokrycie uzyskać można mieszając pożądany odcień z odpowiadającym naturalnemu tonem.
-więcej naturalnego tonu = lepsze pokrycie
- więcej pożądanego odcienia = większa intensywność pożądanego odcienia
Nałożyć mieszankę z naturalnym tonem jedynie u nasady włosów. Do nałożenia koloru na długości i końcach, przygotować nową mieszankę z pożądanym odcieniem (ale nie mieszając z naturalnym tonem).


SZCZEGÓLNY PRZYPADEK - ODCIENIE SUPER ROZJAŚNIAJĄCE

  1.  Zmieszać 60 g farby do włosów CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCEJ z 120 ml oksydantu OXIBEL CREMA vol. 30 (9%) lub vol. 40 (12%), zgodnie ze stopniem rozjaśnienia, który się chce osiągnąć.
  2. Aplikować pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy, zaczynając od stref gdzie potrzeba najmocniejszego rozjaśnienia. Nałożyć farbę obficie na włosy w celu otrzymania maksymalnej skuteczności.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta. Na ogół na odrosty potrzebne jest 45 minut. Istotne jest przestrzeganie czasu ekspozycji w celu uzyskania maksymalnego stopnia rozjaśnienia. W przypadku włosów szczególnie wrażliwych lub rozjaśnionych pasmami - nie rozprowadzać farby na długości i końce. Następnie postępować w sposób opisany w ogólnej technice nakładania.

 

Farba do włosów Montibello CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCA nie pokrywa siwych włosów. Można ją jednak zastosować w przypadku mniejszego procentu białych włosów.

 

CROMAXTREM - Farby do włosów Montibello CROMAXTREM pozwalają otrzymać odcienie miedziane, czerwone i purpurowe o dużej intensywności i czystości, zarówno w przypadku włosów naturalnych, jak i farbowanych. Należy zmieszać 60g farby do włosów CROMAXTREM z 60 ml oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM pożądanego stopnia (proporcja 1:1) i postępować zgodnie z ogólną technika nakładania. Zależnie od intensywności odcienia, jaki się pragnie otrzymać - można zaaplikować bezpośrednio w celu uzyskania intensywnej koloryzacji lub mieszać z tonami Cromatone odpowiednich gam, jeżeli chce się uzyskać odcienie mniej skrajne i podkreślić dany refleks. W związku z charakterystycznymi cechami barwników farby do włosów CROMAXTREM, strata koloru podczas mycia może być większa niż w przypadku CROMATONE.

 

 

Montibel·lo Cromatone Re·Cover Ciesz się modnym odcieniem włosów w każdym wieku. Najbardziej skuteczna koloryzacja dla włosów siwych i dojrzałych!!!

 

Badania przeprowadzone na kobietach w przedziale wiekowym +50 ponad 39% kobiet dotyka problem siwych, uporczywych włosów, współczynnik ten wzrasta razem procesem starzenia się populacji. Dlatego młode już kobiety, nawet w wieku 30 lat widzą pierwsze oznaki siwizny i częściej korzystają z wizyty w salonie fryzjerskim szukając sposobu na niewyróżnianie się tychże nieznośnie świecących włosów.  Włosy kobiet dojrzałych, ponieważ dla takiego typu klientów stworzona została ta linia koloryzacji, to nic innego jak ratunek na całokształt stylu życia i nieodzowne skutki zaburzeń hormonalnych, wynikających właśnie z naszego wieku.

 

Dzisiejsze czasy wymagają od kobiet wymaga się nie tylko dyspozycyjności, ale określonego wyglądu. Taki stereotyp kojarzy się przede wszystkim z wyglądem zewnętrznym, cóż jak nie włosy, jako pierwsze przychodzą nam na myśl? Zdrowy, zadbany, o pięknym odcieniu wygląd naszej fryzury może ukryć nasze niedoskonałości takie jak siwizna, wyglądając młodo cały świat stoi przed nami otworem, taki właśnie rodzaj koloryzacji prezentuje marka Montibel·lo Re-Cover. Jedyna na rynku farba, dająca pewność swoim zapewnieniom i jedyna taka, która sprosta wymaganiom trudnych do pokrycia włosów. W końcu marzenia się spełniają i nasze troski odejdą na bok dzięki specjalnej formule molekuł barwnikowych o zwiększonej mocy pigmentu, zawartej w produkcie jedynym w swym rodzaju wyłącznie dla kobiet dojrzałych.

 

Najczęstsze skutki brane pod uwagę przy wyborze Montibel·lo Cromatone ReCover:

-Utrata naturalnego pigmentu

-Zmniejszona elastyczność, zwiększona łamliwość włosów

-Utrata spoistości naskórka włosa, odwodnienie i zwiększona

-Wrażliwość na szkodliwe warunki zewnętrzne

-Zmniejszenie połysku

-Bardziej sucha i wrażliwa skóra głowy

-Zwiększona porowatość włosów

 

W miarę postępu, jaki przyspiesza siwienie w zmiany potrzeb marka Montibel·lo Re-Cover wziąwszy pod uwagę takiż problem, stworzyła niezwykłą możliwość koloryzacji, która zapewni:

 

-POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW 67,7 %

-UWYDATNIENIE NATURALNEGO KOLORU WŁOSÓW 18,5 %

-UZYSKANIE ŻYWEGO KOLORU 13,2 %

-DODANIE WŁOSOM BLASKU

 

Kobieta dojrzała ma swoje wymagania! Dzisiejsze szybko siwiejące kobiety wymagają ciągłej innowacji w zatrzymaniu procesu starzenia. Formuła farby w niebywale nowej technologii opiera się zdecydowanie na zawartości naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które przed laty były brane wyłącznie pod uwagę i dały dowód długowieczności naszych włosów. Obecnie wracamy do tak prostych technologii jak składniki naturalne dając najbardziej wygórowane rezultaty.

 

Farby Cromatone Recover zostały opracowane bez udziału PPD-Parafenylenodiamina* (sztuczna henna-

* Parafenylenodiamina- organiczny związek chemicznyz grupy diaminobenzenów. Jest silnie uczulającąaminą aromatyczną. Parafenylenodiamina, jako alergendziałać może dwojako. Przeważnie objawy alergii następują w mechanizmie opóżnionym. U uczulonychosób pojawiają się zaczerwienienia, zmiany wypryskowe, obrzęk, swędzeniei wypełnione pęcherze, a po kilku dniach ropiejące owrzodzeniana skórze. Jest to opóźnion a reakcja alergiczna.

 

Składniki naturalne pochodzenia roślinnego zawarte w Re·Cover:                                                                                                                                                                        

OLEJ TSUBAKI jest to olej bogaty w polifenole i kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9 – łatwo wchłanialne składniki, które szybko przenikają do wnętrza włosa pozostawiając go jedynie nawilżony, zdrowy, lśniący. Olej pozyskiwany jest z tzw. Japońskiej Zimowej Róży, który kwitnie zimą, w ekstremalnych warunkach, zaopatrując nasiona w bogate składniki ochronne. Proces ręcznego zbierania oraz tłoczenia nasion na zimno, pozwala na maksymalne zachowanie ich składników odżywczych. Jest to olej o bardzo silnych właściwościach, które efektywnie odnawiają skórę i włosy. Dzięki odporności rośliny olej staje się idealnym dodatkiem do farby w połączeniu ze zwiększoną mocą pigmentu oraz mniejszą zawartością amoniaku.

- odbudowuje i ujednolica warstwę lipidową naskórka włosa

- odżywia korę włosa, wzmacnia włosy i dodaje im wigoru

- zapobiega utracie wilgoci

- chroni, odżywia i dodaje blasku włóknom włosowym

- działa przeciwzapalnie (ochrona skóry głowy)

 

Aby sprostać wyzwaniom marka Montibel·lo użyła rewolucyjnej formuły:

 

1.    MOLEKUŁY BARWNIKOWE O ZWIĘKSZONEJ MOCY PIGMENTU

Większa zawartość pigmentu dla lepszych rezultatów na włosach siwych.

 

2. PODWÓJNY SYSTEM ALKALICZNY

Nowy system, zawierający mniej amoniaku od tradycyjnych farb, pozwala osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji,przy jednoczesnej znamiennej poprawie zapachu i komfortu podczas wykonywanego zabiegu

 

3. SKŁADNIKI AKTYWNE

Składniki te, przenoszone wraz z farbą we włosy, zmiękczają rdzeń białych włosów, pozwalającuzyskać maksymalną moc koloru i świetne pokrycie farbą.

 

Montibel·lo Cromatone Re·Cover przedstawia 16 kolorów swojej palety w najmodniejszych odcieniach i wyrazistości i harmonii oraz kontraście. Kolory zostały wyłonione dzięki statystykom przeprowadzonym przez producenta, dzięki czemu wybór staje się znacznie prostszy. Kolory można mieszać ze sobą, przez co możemy wyłonić znacznie ciekawsze odcienie z bardzo ciekawymi refleksami gry światła. Dzięki swojej recepturze farby Cromatone Recover odżywiają dojrzałe włosy, zapewniają idealne pokrycie siwych włosów bez konieczności mieszania ich z kolorem naturalnym.

 

10.32CHAMPAGNE GOLD

9.32 GLACE GOLD

9.14 SAND BEIGE

8.30 SAHARA GOLD

7.32 - CINNAMON GOLD

6.30 - AMBER GOLD

8.61 - CAPPUCCINO BRUNETTE

7.63 - HONEY BRUNETTE

 6.62 - COCOA BRUNETTE

5.63 - TOFFEE BRUNETTE

5.66 CHOCOLATE BRUNETTE

4.62 - COFFEE BRUNETTE

7.40 - FIRE COPPER

5.40 PASSION COPPER

6.70 - RUBY RED

4.80 - MULBERRY BROWN

 

Cromatone Re·Cover

PRZYWRACA WŁOSOM MŁODOŚĆ, MAKSYMALIZUJE EFEKT KOLORYZACJI

 

Formuła Cromatone Recover wzbogacona o cenny olejek Tsubaki pozwala osiągnąć następujące rezultaty:

·         widocznie młodsze włosy, dzięki efektowi anti-age oraz odbudowie włosów

·         dodatkowa pielęgnacja i odżywienie

·         naturalne, pełne blasku i jednolite kolory

·         szeroka gama kolorów w modnych odcieniach

·         doskonała kondycja i blask

·         100% pokrycia, bez potrzeby łączenia z naturalną bazą

 

Aplikacja - Farbowanie rozpoczynamy od diagnozy. Farba Cromatone Re·Cover jest szczególnie polecana do włosów, których 70 % lub więcej stanowią włosy białe lub siwe. Dzięki zawartości olejku Tsubaki, który zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9, wysoko przyswajalne aktywne składniki, które odżywiają i odbudowują korę włosów oraz zwiększają ich nawilżenie. Są to kluczowe elementy spowalniające proces starzenia się włosów i są dzięki temu bardziej skuteczne przy wchłanianiu pigmentem do tak opornego włosa jak siwy w 70%. Farby Cromatone Re·Cover z aktywatorem Oxibel Re·Cover 25 VOL ma możliwość rozjaśnienia do 2 tonów. Nie ma powodu mieszać farby Montibel·lo Cromatone Re·Cover z innymi farbami Cromatone, ponieważ technologia jaka wykorzystana została w tej farbie idealnie sprawdza się w 100% na siwych włosach.

 

Ciekawa uwaga! Po zmieszaniu farby Cromatone Recover z farbą Cromaxtrem odcień będzie bardziej uwydatniony, ale zdolność pokrycia siwizny zostanie utracona. U nasady włosów, których ponad 70% stanowią włosy siwe, odcień może być zbyt intensywny!

 

Przygotowanie do nałożenia farby: Montibel·lo Cromatone Re·Cover powinna być przygotowana w proporcji 1:1. Mieszankę należy łączyć wyłącznie z aktywatorem Oxibel Recover 25 vol., ponieważ został on specjalnie opracowany dla osiągnięcia doskonałych rezultatów w przypadku tego typu włosów, które jak wiadomo są bardzo specyficzne jeśli chodzi o pokrycie farbą.

 

Czas przeprowadzenia koloryzacji: Należy stosować się ściśle do zalecanego czasu koloryzacji, nie należy zmniejszać ani zwiększać czasu przewidzianego przez producenta, ponieważ farba posiada określony czas koloryzacji, potwierdzony wieloma testami.

 

Przebieg pierwszej koloryzacji (na naturalnych siwych włosach): Aplikację uprzednio zmieszanej farby należy rozpocząć od nałożenia jej na środkową część włosów oraz na końce. Pozostawić na 10-15 minut.Następnie przygotować nową mieszaninę, nałożyć na całość zaczynając od nasady włosów aż po same ich końce.

 

Odświeżenie koloru (włosy farbowane): Aplikację rozpocząć od nasady włosów, z tyłu głowy zaczynając od korony aż po kark, a zakończyć nałożeniem mieszanki na przednią część głowy. Przewidziany czas koloryzacji: 30 minut na normalnych włosach siwych,  40 minut na włosach wyjątkowo opornych.

 

Następnie nakładamy mieszankę farby na środkowej części włosów oraz na końcach, biorąc pod uwagę stopień zmiany koloru. W celu uniknięcia przesycenia kolorem, nie należy wydłużać czasu ekspozycji na środkowej części włosów oraz na końcach, podczas zabiegu odświeżania koloru.

 

Zmycie farby: Spłukujemy delikatnie włosy wodą i malaksujemy całość nałożonej uprzednio mieszanki, w celu równomiernego pokrycia kolorem włosów, następnie masujemy skórę wokół twarzy, aby dokładnie domyć kolor z okolic twarzy. Kolejnym etapem jest spłukanie pozostałości mieszanki i zmycie włosów za pomocą szamponu serii Color Protect.

 

Próba uczuleniowa to priorytet! Przed rozpoczęciem koloryzacji należy przeprowadzić próbę uczuleniową w bardziej delikatnym miejscu skóry (zagięcie za uchem), w celu wykluczenia przeciwwskazań na możliwość uczuleniową na jakikolwiek składnik zawarty w farbie Cromatone Re·Cover. Próbę należy przeprowadzić na 48 godz przed rozpoczęciem koloryzacji.

 

Sklep Fryzjerski U radka

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Montibello

PRODUCENT: MontibelloMontibello

 

 

OLIA - TRWAŁA KOLORYZACJA BEZ AMONIAKU

 

Linia produktów do trwałej koloryzacji włosów bez amoniaku, substancji zapachowych i PPD. Została stworzona z wykorzystaniem MICELLAR OIL HI TECH - naturalnej, zrównoważonej technologii, która zwiększa skuteczność procesu koloryzacji i ułatwia wnikanie składników aktywnych we włosy. Rezultatem są intensywne, długotrwałe kolory oraz miękkie i zadbane włosy. Farbę należy wymieszać z aktywatorem w kremie OLIA w proporcjach 1+1,5 / 1:1,5. Wszystkie odcienie OLIA można ze sobą łączyć. 

 

 

FARBY IN FLASHY COLOURS - KREATYWNA KOLORYZACJA

 

Artystyczna koloryzacja, która nabiera kształtu w dłoniach fryzjera. Wyrazista i długotrwała koloryzacja, łatwa aplikacja oraz wyjatkowe rezultaty pozwalają profesjonalistom rozwijać kreatywność i tworzyć na włosach nowe efekty kolorystyczne. Naturalne polisacharydy, połączone z wyrazistymi barwnikami o wysokiej czystości odcieni i stworzone w oparciu o technologię Crystal Gel, wnikają głęboko do wnętrza włosa, dając intensywne i/lub pastelowe kolory, których blask utrzymuje się przez długi czas. Farby IN FLASHY COLOURS nie zawierają amoniaku, nadtlenków ani barwników oksydacyjnych, dzięki czemu nie rozjaśniają włosów ani nie zmieniają struktury ich włókien, zapewniając włosom wyjątkową pielęgnację i połysk. Aby uzyskać żywe kolory, należy nałożyć farbę po uprzedniej dekoloryzacji włosów do tonu 9. albo jaśniejszego. Aby stworzyć kolory pastelowe, należy wymieszać farbę z odcieniem Clear. Wszystkie odcienie IN FLASHY COLOURS można ze sobą łączyć. 

Dostępne kolory: CLEAR, CZERWONY, POMARAŃCZOWY, ŻÓŁTY, ZIELONY, NIEBIESKI, FIOLETOWY, RÓŻOWY

 

 

AKTYWATOR W KREMIE OXIBEL

 

Krem utleniający do przygotowania odcieni i płukanek koloryzujących (ton w ton) oraz procesów dekoloryzacji. Specjalnie opracowany, by chronić włosy. Pozwala uzyskać odpowiednią fakturę przy każdym technicznym procesie koloryzacji lub dekoloryzacji. Ułatwia pokrycie włosów i wyrównanie koloru w procesie cieniowania. 

Dostępne rodzaje aktywatorów: 3,75% (12,5 VOL.), 6% (20 VOL.), 9% (30 VOL.), 12% (40 VOL.)

 

 

AKTYWATOR W KREMIE OXIBEL RE.COVER

 

Aktywator w kremie zawierający zmiękczające składniki aktywne pochodzenia roślinnego i wzbogacony olejkiem Tsubaki oraz wyciągiem z kadzidłowca (Boswellia serrata), który zapewnia włosom maksymalną pielęgnację. Jego bardziej kremowa konsystencja i wyjatkowe działanie sprawiają, ze jest to niezastąpiony dodatek pozwalający uzyskać najlepsze efekty koloryzacji włosów dojrzałych. 

Dostępne rodzaje: 7,5% (25 VOL.) 

 

 

AKTYWATOR W KREMIE OALIA

 

Aktywator w kremie Oalia zawiera zmiękczające składniki aktywne pochodzenia roślinnego , które zapewniają maksymalną pielęgnację i komfort podczas procesów koloryzacji i dekoloryzacji . Dzięki kremowej konsystencji pozwala na idealne nałożenie odcieni, ułatwiając zarówno pokrycie włosów, jak i wyrównanie koloru w procesie cieniowania.

Dostępne rodzaje: 1000ml 1,7% (5,5VOL)   3,3%(11VOL)  6,6%(22VOL)  9,9%(33VOL)

 

 

PLATIBLANC PROGRAM DEKOLORYZACJI WŁOSÓW

 

PLATIBLANC kompaktowy, niepylący proszek , który intensywnie dekoloryzuje wszystkie rodzaje włosów, zarówno naturalne , jak i farbowane. Ma przyjemny lawendowy zapach, a niebieski bawrnik eliminuje niepożądany żółtawy odcień. Pozwala uzyskać wyjątkowo intensywne rozjaśnienie włosów aż o 7 tonów. 500g

 

 

PLATIBLANC PLUS

 

PLATIBLANC PLUS kompaktowy , niepylący proszek, który intensywnie dekoloryzuje wszystkie rodzaje włosów , zarówno naturalne, jak i farbowane. Zawiera olejek arganowy który odżywia , wzmacnia i chroni włosy. Ma delikatny różany zapach. Niebieski barwnik eliminuje niepożądany żółtawy odcień. Pozwala uzyskać wyjątkowo intensywne rozjaśnienie włosów aż o 9 tonów. 500g

 

 

PLATIBLANC CONTROL

 

Pozwala na przeprowadzenie precyzyjnej, kontrolowanej dekoloryzacji, dzięki temu że działanie rozjaśniające mieszanki ustaje automatycznie po 20 minutach od nałożenia. Idealnie nadaje się do delikatnego rozjaśniania włosów o 1-2 tony. 

Rozjaśniacz: butelka 1 zawiera naturalne olejki uzyskiwane z kokosa i składniki aktywne na bazie odżywki kationowej. 

Aktywator: butelka 2 z emulgującymi zmiękczającymi składnikami aktywnymi.

200ml ( rozjaśniacz) + 400ml (aktywator)

 

 

PLATIBLANC TONER

 

Krem tonujący do wykonywania indywidualnie dobranych pasemek oraz do bardzo jasnych włosów blond lub do zabiegów rozjaśniania/ dekoloryzacji. Formuła wzbogacona nawilżającymi składnikami aktywnymi, które są pochodnymi kwasu mlekowego i naturalnymi składnikami zmiękczającymi uzyskanymi z kokosa . Odbudowuje włosy, nadając im miękkość i blask. 60g SREBRNY, ZŁOTY, BEŻOWY

 

 

SILAPLEX KURACJA ZAPOBIEGAJĄCA ŁAMLIWOŚCI WŁOSÓW

 

SILAPLEX to profesjonalny zabieg w 3 krokach.

1. Wzmacnia wewnętrzne wiązania włókien włosowych.

2. Chroni włókna włosa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wszelkiego rodzaju procesy chemiczne.

3. Znacznie zmniejsza ryzyko łamania się włosów.

Skutecznie niweluje potencjalne uszkodzenia włosów spowodowane zabiegami utleniania, dekoloryzacji, rozjaśnienia, farbowania, układania fal lub prostowania.

Silaplex zapewnia włosom wyjątkową ochronę., wzmocnienie i blask, bez znaczącej zmiany skuteczności procesów chemicznych, zawsze zachowując te same systemy aplikacji i czas działania wymagany dla każdego z nich.

 

 

SINAPLEX 1 BOND REINFORCER

 

Kuracja wzmacniająca wewnętrzne wiązania włókien włosowych. Chroni włókna włosa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wszelkiego rodzaju procesy chemiczne. Produkt może być połączony z każdym systemem przeznaczonym do koloryzacji, dekoloryzacji utleniania, rozjaśniania, układania fal lub prostowania włosów. Preparat nakładany jest bezpośrednio po zmieszaniu go ze środkiem chemicznym , dzięki czemu spełnia swoje zadanie ochronne, zanim potencjalnie szkodliwe składniki uszkodzą wiązania strukturalne włosów. 500ml

 

 

SINAPLEX 2 BOND RESTORER

 

Intensywny zabieg regeneracyjny, wiąże strukturalne aminokwasy zapewnione w poprzednim kroku (1) przez przez silaplex 1 . Zamyka łuski włosów, przywraca włosom siłę, odporność i elastycznośc. Zapewnia im odżywienie, wigor, siłę i blask. Preparat jest nakładany po wykonaniu kroku 1. Na tym etapie powierzchnia włosa zostaje zamknięa, a włos odzyskuje odporność i elastyczność.500ml

 

 

SINAPLEX 3 BOND PROTECTOR

 

Domowa kuracja ochronna zapobiegająca łamaniu się włosów. Pomaga zachować integralność wiązań struktury włosa między profesjonalnymi zabiegami przeprowadzanymi w salonie fryzjerskim. Chroni przed szkodliwym działaniem pozostałych czynników zewnętrznych osłabiających łuskę włosa. Preparat przeznaczony jest do stosowania w domu, dwa razy w tygodniu , po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim.

 

 

INICIATIVE - TRWAŁA ONDULACJA W KILKU KROKACH

 

Trwała ondulacja INICIATIVE z technologią hydra keratin pozwala uzyskać mocny, trwały skręt, a jednocześnie nawilża i chroni włosy. Dzięki zawartości keratyny i aloesu doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Do neutralizacji należy stosować neutralizator INICIATIVE. 

Dostępne rodzaje INICIATIVE:

- 600ml - PERM 0 mocne utrwalenie. Naturalne włosy

- 600ml - Perm 1 normalne utrwalenie. Naturalne włosy.

- 600ml - PERM 2 delikatne utrwalenie. Włosy cieniowane lub po dekoloryzacji. 

 

 

NEUTRALIZATOR INICIATIVE 

 

Zawiera silikonową emulsję kationową oraz odżywcze polimery, które odżywiają włosy i tworzą na nich wartwę ochronną i odbudowującą. Bezpośrednia aplikacja. 1000ml 

 

 

MORPHOSSE - WYGŁADZENIE WŁOSÓW PRZY UŻYCIU KERATYNY

 

Kuracja wygładzająca MORPHOSSE Liss. Terapia wygładzająca włosy z keratyną, bez formaldehydu i amoniaku, odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów. Pozwala uzyskać doskonałe rezultaty, nawet na włosach farbowanych. Efekt utrzymuje sie do 3 miesięcy. 

Programy dostępne w salonach fryzjerskich:

- 1000ml - FAZA 1. Szampon do stosowania przed zabiegiem

- 1000ml - FAZA 2. Emulsja aktywna

- 1000ml - FAZA 3. Odżywcza maska nadająca fakturę

 

Kuracja wygładzająca MORPHOSSE / Pielęgnacja w domu. Kuracja, która pozwala pielęgnować w domu włosy wygładzone wczesniej w salonie fryzjerskim przy pomocy keratyny. Składa sie na nią szampon niezawierający siarczanów, z aktywnymi składnikami myjącymi pochodzenia naturalnego, który doskonale oczyszcza i odżywia włosy, a także specjalna maska, która zapewnia ochronę wygładzonych włosów, odżywiając je, nawilżając i pielęgnując. 

Program do kontynuacji zabiegów w domu:

- 300ml - FAZA 1. Szampon do stosowania po zabiegu

- 150ml - FAZA 2. Odżywcza maska nadająca fakturę

 

 

DECODE CURL - WŁOSY KRĘCONE

 

DECODE to produkty do stylizacji włosów, stworzone po to, by kształtować fryzurę, utrwalać ją, nadawać jej fakturę i dodawć blasku. Chronią i pielęgnują włosy, pozwalając stworzyć każdą fryzurę i uzyskać idealny efekt końcowy. 

DECODE CURL - podkreślone, luźne lub naturalne loki - to ty wybierasz. Maksymalna gładkość, odżywienie i elastyczność. Młodzieżowy, swobodny styl. 

 

CREATOR

 

Balsam aktywacyjny do tworzenia naturalnych, elastycznych loków. 

Zmiękcza włosy i kontroluje ich puszenie się. Odpowiedni do lekko kręconych lub falujących włosów. Zapewnia mocne utrwalenie. 150ml

 

DEFINER

 

Balsam podkreślający loki.

Odżywia włosy i podkreśla loki. Daje maksymalną miękkość, kontrolę nad puszącymi sie włosami i elastyczność bez obciążania. Odpowiedni do włosów z wyraźnym skrętem. Zapewnia średnie utrwalenie. 150ml

 

DEFENDER

 

Spray chroniący włosy przed wysoką temperaturą, do tworzenia fal i loków. 

Chroni włosy podczas stylizacji na gorąco przy użyciu lokówki, prostownicy i suszarki. Odżywia i wzmacnia włosy. Gwarantuje wysoką odporność na wilgotność powietrza. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia lekkie utrwalenie. 200ml

 

 

DECODE SMOOTH - WYGŁADZENIE

 

DECODE to produkty do stylizacji włosów, stworzone po to, by kształtować fryzurę, utrwalać ją, nadawać jej fakturę i dodawać blasku. Chronią i pielęgnują włosy, pozwalając stworzyć każdą fryzurę i uzyskać idealny efekt końcowy. 

DECODE SMOOTH - to dłużej utrzymująca się, idealna gładkość. Ochrona wosów, nawilżenie i kontrola w jednym kroku. 

 

 

PERFECTION 

 

Ochronny spray wygładzający - ochrona podczas stylizacji na gorąco.

Wygładza włosy i chroni je podczas korzystania z lokówki lub suszarki. Kontroluje puszenie się włosów. Zapewnia fryzurze odporność na wilgotność powietrza. Nadaje włosom blask i miękkość oraz spaja rozdwajające się końcówki. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza do włosów cienkich. Zapewnia lekkie utrwalenie. 200ml 

 

ABSOLUTE PLUS 

 

Balsam wygładzający.

Pomaga wygładzić włosy i chroni je przed wilgocią. Kontroluje puszenie się włosów. Nadaje im blask i miękkość oraz spaja rozdwajające się końcówki. Włosy pozostają gładkie na dłużej. Przeznaczony do włosów normalnych lub grubych. Zapewnia średnie utrwalenie. 150ml

 

SLEEK SERUM 

 

Nawilżające serum przeciw puszeniu się włosów.

Wygładza włosy i chroni je podczas korzystania z lokówki i suszarki. Kontroluje puszenie się. Zapewnia fryzurze odporność na wilgotność powietrza. Nadaje włosom blask i miękkość oraz spaja rozdwajające się końcówki. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza do włosów cienkich. Zapewnia lekkie utrwalenie. 150ml

 

 

DECODE VOLUME - WŁOSY PEŁNE OBJĘTOŚCI

 

Produkty do stylizacji włosów, stworzone po to, by kształtować fryzurę, utrwalać ją, nadawać jej fakturę i dodawać blasku. Chronią i pielęgnują włosy, pozwalając stworzyć każdą fryzurę i uzyskać idealny efekt końcowy. 

DECODE VOLUME - to niezawodna objętość i gęstość. Natychmiastowa faktura i puszystość, która trwa. Wyjątkowy blask i odżywienie dla fryzur, które przeczą zasadom grawitacji. 

 

BOOST UP - MOCNA PIANKA NADAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚCI

 

Natychmiast nadaje włosom odpowiednią fakturę i puszystość, a przy tym nawilża je i odżywia. Dodaje im naturalnego blasku. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia mocne utrwalenie.

 

HAIR BODY - BARDZO MOCNA PIANKA NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ

 

Natychmiast nadaje włosom odpowiednią fakturę i puszystość, a przy tym nawilża je i odżywia. Dodaje im naturalnego blasku. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie.

 

 

ROOTS UP PIANKA NADAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚĆ

 

Zapewnia długotrwałą, dodatkową objętość, fakturę, puszystość, a także nawilżenie i blask. Ułatwia układanie. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Gwarantuje mocne utrwalenie.

 

RAISE UP KREM DO STYLIZACJI NADAJĄCY WŁOSOM WYJĄTKOWĄ OBJĘTOŚĆ

 

Gwarantuje długotrwałe uniesienie włosów, fakturę, puszystość, a także nawilżenie i blask. Ułatwia układanie, przeznaczony do włosów normalnych lub grubych. Zapewnia średnie utrwalenie.

 

MIRACLE SPRAY NADAJĄCY WŁOSOM OBJĘTOŚĆ I FAKTURĘ

 

Zapewnia trwałe uniesienie włosów , fakturę, puszystość, a także nawilżenie i blask. Ułatwia układanie, przeznaczony do włosów cienkich . Daje średnie utrwalenie.

 

DECODE FINISH WYKOŃCZENIE FRYZURY

 

Długotrwała fryzura. Utrwalenie bez ograniczeń. Kosmetyki , które szybko schną i można je łatwo usunąć, a w dodatku nadają fryzurze wyjątkowy blask. Włosy są pod kontrolą przez cały dzień.

 

FAST GLOW SERUM NADAJĄCE BLASK I ZAPOBIEGAJĄCE PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW

 

Skleja rozdwojone końcówki. Nadaje blask, nie powoduje przetłuszczania się włosów. Idealne do włosów grubych lub puszących się. Nie utrwala fryzury.

 

SUPREME LAKIER MOCNO UTRWALAJĄCY

 

Długotrwała fryzura. Utrwalenie bez ograniczeń , kosmetyki , które szybko schną i można je łatwo usunąć, a w dodatku nadają fryzurze wyjątkowy blask. Włosy są pod kontrolą przez cały dzień.

 

FAST GLOW SERUM NADAJĄCE BLASK I ZAPOBIEGAJĄCE PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW

 

Skleja rozdwojone końcówki, nadaje blask. Nie powoduje przetłuszczania się włosów. Idealne do włosów grubych lub puszących się. Nie utrwala fryzury.

 

SUPREME LAKIER MOCNO UTRWALAJĄCY

 

Zapewnia fryzurze odpowiednie utrwalenie oraz odporność na wilgotnośc powietrza. Szybko schnie można go łatwo usunąć. Nie pozostawia osadu, odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia mocne utrwalenie.

 

FIX PLUS LAKIER W ATOMIZERZE MOCNO UTRWALAJĄCY

 

Zapewnia fryzurze odpowiednie utrwalenie oraz odporność na wilgotnośc powietrza. Można go łatwo usunąć, nie pozostawia osadu. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia mocne utrwalenie.

 

ULTIMATE LAKIER BARDZO MOCNO UTRWALAJĄCY

 

Zapewnia fryzurze odpowiednie utrwalenie oraz odporność na wilgotność powietrza. Szybko schnie, można go łatwo usunąc. Nie pozostawia osadu. Odpowiedni do wszystkich rodzajw włosów. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie.

 

RADIANCE LAKIER NABŁYSZCZAJĄCY

 

Szybko schnie. Nie obciąża włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Nie utrwala fryzury.

 

DECODE TEKSTURE NIESKOŃCZONA LICZBA  EFEKTÓW KOŃCOWYCH

 

 

SURF SALT SPRAY Z DODATKIEM SOLI MORSKIEJ POZWALA TWORZYĆ SWOBODNE FALE I ARTYSTYCZNY NIEŁAD NA GŁOWIE

 

Zawiera sól morską, która nadaje włosom fakturę, matowe wykończenie i podkreśla styl fryzury. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza do włosów cienkich . Zapewnia średnie utrwalenie.

 

ULTRAMATE PASTA MODELUJĄCA ZAPEWNIAJĄCA MATOWE WYKOŃCZENIE

 

Nadaje suchą fakturę i utrwalenie fryzury. Można ją łatwo usunąćpodczas mycia włosów. Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia średnie utrwalenie.

 

FRESH AIR SUCHY SZAMPON

 

Pochłania nadmiar sebum. Nie pozostawia osadu. Nie obciąża włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, nie utrwala fryzury.

 

FIBER FLEX ELASTYCZNA PASTA NADAJĄCA WŁOSOM PUSZYSTOŚĆ I FAKTURĘ

 

Pozwala układać włosy palcami, nadając im objętość i podkreślając fryzurę. Zapewnia efekt pamięci . Można ją łatwo usunąć podczas mycia włosów. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia mocne utrwalenie.

 

DIAMOND BRYLANTYNA NADAJĄCA WŁOSOM BLASK

 

Rozdziela włosy, nadając im puszystośc i styl. Można ją łatwo usunąć podczas mycia włosów. Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów . Zapewnia średnie utrwalenie.

 

BUILDER SPRAY W ATOMIZERZE NADAJĄCY WŁOSOM FAKTURĘ

 

Zapewnia natychmiastowe, długo utrzymujące się utrwalenie fryzury. Szybko schnie . Nie pozostawia osadu. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie.

 

DECODE TEXTURE MEN. LINIA DLA MĘŻCZYZN

 

Stonowana fryzura lub ekstremalne efekty. Styl i kreatywność w idealnej harmonii.

 

XTREM FIX WYJĄTKOWO MOCNY ŻEL UTRWALAJĄCY

 

Żel stylizujący pozwalający nadać włosom najbardziej wyszukane kształty i układać je palcami. Zapewnia włosom nawilżenie i pielęgnację. Nie pozostawia osadu. Można go łatwo usunąć podczas mycia włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Gwarantuje bardzo mocne utrwalenie. 

 

MATT WAX WOSK ZAPEWNIAJĄCY FAKTURĘ I MATOWE WYKOŃCZENIE

 

Można go łatwo usunąć podczas mycia włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zapewnia mocne utrwalenie.

 

WET SHAPE ŻEL DO STYLIZACJI ZAPEWNIAJĄCY DŁUGOTRWAŁY EFEKT MOKRYCH WŁOSÓW

 

Zapewnia włosom nawilżenie i wyrażny blask. Nie pozostawia osadu , można go łatwo usunąć podczas mycia włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia lekkie utrwalenie.

 

MIRROR BRYLATYNA NADAJĄCA WŁOSOM BLASK

 

Rozdziela włosy, nadając im puszystość i styl . Można ją łatwo usunąć podczas mycia włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia średnie utrwalenie.

 

HARD SHAPE KREM DO STYLIZACJI ZAPEWNIAJĄCY FRYZURZE FAKTURĘ I WYJĄTKOWE UTRWALENIE

 

Nie pozostawia osadu. Można go łatwo usunąć podczas mycia włosów. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia bardzo mocne utrwalenie.

 

MODULAR PASTA MODELUJĄCA ZAPEWNIAJĄCA MATOWE WYKOŃCZENIE

 

Nadaje suchą fakturę i utrwalenie fryzury. Można ją łatwo usunąć podczas mycia włosów. Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia średnie utrwalenie.

 

FINALFINE ULTIMATE/ LAKIERY SUCHE

 

Profesjonalny lakier nabłyszczający. Długotrwały efekt . Zapewnia fryzurze odporność na wilgotność powietrza. Szybko schnie. Łatwo się wyczesuje. Nie pozostawia osadu Pielęgnacja włosów i ochrona przed promieniowaniem słonecznym ( filtr UVA-UVB)

 

FINALFINE ULTIMATE/ LAKIERY W ATOMIZERZE

 

Profesjonalny lakier nabłyszczający. Długotrwale utrwalenie. Zapewnia fryzurze odporność na wilgotnośc powietrza. Szybko schnie i łatwo sie wyczesuje. Nie pozostawia osadu. Pielęgnacja włosów i ochrona przed promieniowaniem słonecznym ( filtr UVA-UVB)

 

PIANKA FINALSTYLE 

 

Pianki do włosów, które nadają włosom fakturę i blask oraz zapewniaja ochronę. Pozwalają na stylizację przy użyciu dowolnej techniki.

 

PIANKA KOLORYZUJĄCA FINALSTYLE

 

Pianki koloryzujące, które wzmacniają kolor i nadają blask zarówno włosomnaturalnym, jak i farbowanym, dając efekt delikatnych refleksów. Pozwalają na stylizację przy użyciu dowolnej techniki. Elastyczne utrwalenie. NATURALNY BLOND, WŁOSY CIEMNE, BRĄZOWA, MAHONIOWA, POPIELATA, NIEBIESKO-SZARA,SREBRNA

 

COLOUR PROTECT WŁOSY FARBOWANE

 

Esencja śródziemnomorskiej diety dla włosów. Bogata w metabolity antyoksydanty uzyskiwane z oliwek , a także regenerujące filmogeny , kóre chronią włosy przed promieniowaniem UVA  i UVB , skutkami działania wysokiej temperatury, wilgoci i mycia.

Korzyści: linia COLOR PROTECT chroni i utrwala kolor. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB i uszkodzeniami termicznymi. Włosy są bardziej lśniące, jedwabiste i elastyczne. Odżywia, wyrównuje i wzmacnia kolory, które stają się trwalsze i bardziej rozświetlone . Idealnie nadaje się do stosowania po koloryzacji.

 

SZAMPON

 

Szampon do włosów , który odżywia je oraz chroni przed promieniowaniem UV i działaniem wysokiej temperatury. Delikatnie myje włosy, zapewniając im rozświelenie i trwały kolor. Nie zawiera siarczanów. poj 300ml, 500ml,1000ml.

 

ODŻYWKA

 

Emulsja odżywiająca, która działa natychmiast ,zapewniając włosom miękkość i jedwabistość. Jej właściwości ochronne przedłużają i zwiększają trwałość oraz wyrazistość koloru. Produkt ułatwia rozczesywanie włosów i pielęgnuje włókna włosowe. poj 150ml, 750 ml.

 

MASKA

 

Zabieg głęboko odżywiający, który od razu poprawia kolor i fakturę włosów, nadając im elastyczność i jedwabistość. Pielęgnuje włókna włoosowe, chroniąc je przed promieniowaniem UV i działaniem wysokiej temperatury. poj 200ml, 500ml.

 

BALSAM  PIELĘGNUJĄCY

 

Intensywny balsam nawilżający ułatwia stylizację oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem i działaniem wysokiej temperatury . Zwiększa wyrazistość koloru i sprawia że włosy są jedwabiste.

 

INTENSYWNA KURACJA INSTANT POWER

 

Zapewnia natychmiastową regenerację włosów. Chroni i utrwala kolor przez dłuższy czas. Chroni przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami. Odżywia i pielęgnuje warstwy włosów. Produkt szczególnie polecany po koloryzacji włosów 10sztX12ml.

 

REPAIR ACTIVE ZNISZCZONE LUB PRZESUSZONE WŁOSY

 

Pielęgnacja bogataw naturalne lipidy i proteiny roślinne , które rewitalizują  włosy od środka , wzmacniają je oraz pomagają chronić skórę głowy i włosy przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych.

Korzyści: linia REPAIR ACTIVE intensywnie odżywia i regenerujer włosy . Odnawia strukturę włosa i regeneruje barierę lipidową włókien włosowych. Ma działanie antystatyczne . Przywraca włosom miękkość , blask i świeżość. Sprawia, że są bardziej elastyczne i pełne energii. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury.

 

SZAMPON

 

Intensywnie odżywiający szampon , który przxywraca elastyczność i połysk włosom suchym i wrażliwym . Regeneruje uszkodzenia spowodowane przez szkodliwe czynniki środowiskowe, chemiczne i fizyczne, zapewniając włosom zdrowy, naturalny wygląd.300ml,500ml,1000ml.

 

ODŻYWKA

 

Szybko działająca odżywka, która intensywnie odżywia włosy zniszczone lub bardzo przesuszone. Ma działanie antystatyczne, ułatwia rozczesywanie włosów i chroni je przed działaniem wysokiej temperatury.poj 150ml, 750ml.

 

MASKA

 

Zabieg głęboko odżywiający. Jej bogata formuła zawierająca biomimetryczne lipidy i proteiny roślinne wzmacnia włosy od środka. Pielęgnuje i odbudowuje włosy, przywracając im elastyczność i blask. 200ml,500ml

 

BALSAM PIELĘGNUJĄCY

 

Intensywny balsam nawilżający opracowany specjalnie dla włosów zniszczonych i bardzo przesuszonych . Nadaje włosom miękkość , która ułatwia stylizację i regeneruje barierę ochronną włókien włosowych.

 

KREM NA KOŃCÓWKI

 

Produkt kończący zabiegi pielęgnacyjne, który uszczelnia, odżywia i regeneruje rozdwojone, kruche lub łamliwe końcówki. Nadaje im jedwabistość a włosom miękkośc i naturalny wygląd.75ml

 

INTENSYWNA KURACJA INSTANT POWER

 

Błyskawicznie działający preparat , który pielęgnuje, odbudowuje i odnawia strukturę włosa i regeneruje barierę lipidową włókien włosowych. Ma działanie antystatyczne. Chroni włosy przed działaniem temperatury. 10sztX12ml.

 

 

KERATIN FORCE - DO WŁOSÓW NORMALNYCH, ŁAMLIWYCH LUB ZNISZCZONYCH

 

Skuteczna pielęgnacja wzmacniająca odporność włókien włosowych. Maksymalna zawartość protein gwarantuje poprawę kondycji włosów. Produkty bogate w biomimetyczną keratynę dla zapewnienia efektywnej regenaracji uszkodzeń oraz zwiększenia odporności i elastyczności włosów. 

Korzyści: Linia Keratin Force wzmacnia zniszczone, osłabione i/lub łamliwe włosy. Chroni je przed działaniem wysokiej temperatury. Przywraca keratynę we włóknach włosowych. Zwiększa odporność mechaniczną włosów. Zapobiega ich łamaniu się i rozdwajaniu końcówek. 

 

SZAMPON

 

Niezwykle łagodna kąpiel oczyszczająca, która zawiera biomimetyczną keratynę, aby chronić i regenerować włókna włosowe. Włosy odzyskują elastyczność, siłę i swobodę, a ich porowatość i odporność ulegają znacznej poprawie. Poj.300ml, 500ml, 1000ml

 

MASKA

 

Wyjątkowa maska do intensywnej regenarcji jest idealna do ochrony i wzmocniania włosów normalnych, delikatnych lub łamliwych. Włosy stają się mocne i lśniące, a ich naturalne piękno i odporność zostają przywrócone. Poj. 200ml, 500ml

 

BALSAM PIELĘGNUJĄCY

 

Szybko działający balsam, który maksymalnie zwiększa poziom naturalnej odporności włosów dzięki wyjątkowej technologii - kompleksowi biomimetycznemu. Jego zastosowanie na czyste włosy ułatwia stylizację  i zapewnia ochronę przed działaniem wysokiej temperatury. Rezultat? Olśniewająca i wytrzymała fryzura. Poj. 150ml

 

INTENSYWNA KURACJA INSTANT POWER

 

Błyskawicznie działający preparat pielęgnuje i wzmacnia strukturę włosa. Odbudowuje keratynę włókien włosowych. Zwiększa odporność mechaniczną włosów - ich odporność na łamanie się. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Poj. 10szt x 12ml

 

DISCIPLINE - DO NIESFORNYCH I/LUB PUSZĄCYCH SIĘ WŁOSÓW

 

Lipidy uzyskiwane z oleju z baobabu odżywiają włosy, a zaawansowany system kontroli chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury i wilgoci. Kosmetyki z tej linii korygują puszenie się włosów i ułatwiają ich układanie. 

Korzyści: Linia Discipline kontroluje puszenie się włosów i wilgotność. Zzapewnia odpowiednie nawilżenie i ułatwia układanie włosów. Chroni je przed działaniem wysokiej temperatury. Zapewnie odżywienie i miękkośc włosów. Sprawia, że fryzura jest bardziej wyrazista, włosy stają sie bardziej elastyczne i mają większą objętość. Umożliwia kontrolowanie ruchu włosów. 

 

SZAMPON

 

Delikatnie oczyszcza powierzchnię włosów z osadów, jednocześnie odżywiając pasma olejem z baobabu, który wygładza i zamyka łuski włosów, aby nadać im olśniewający blask. Jego formuła zapobiega puszeniu się włosów i skutkom wilgotności, a przy tym ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, nie obciążając pasm. Poj. 300ml, 50ml, 1000ml

 

MASKA

 

Zabieg głęboko odżywiający, który zmienia niesforne i zniszczone włosy w miękkie, gładkie i rozświetlone pasma. Kontroluje puszenie się włosów, chroni je przed dzałaniem wysokiej temperatury i skutkami wilgotności, a także zapewnia im wysoki poziom nawilżenia i ułatwia ich układanie. Poj. 200ml, 500ml

 

BALSAM PIELĘGNUJĄCY

 

Intensywny balsam nawilżający, który ułatwia stylizację włosów i zapewnia im ochronę przed działaniem wysokiej temperatury. Kontroluje wpływ wilgotności na włosy i nadaje lokom większą wyrazistość, elastyczność i objętość, nie sklejając pasm. Poj. 150ml

 

SERUM PIELĘGNUJĄCE

 

Serum ochronne zalecane szczególnie przed użyciem lokówki lub prostowncy. Kontroluje puszenie się wlosów i sprawia, że ich układanie staje się łatwiejsze - pozwala uzyskać gładką i trwałą fryzurę. Poj. 150ml

 

DENSI VOLUME - DO WŁOSÓW CIENKICH, POZBAWIONYCH OBJĘTOŚCI

 

Zawiera aktywny składnik uzyskiwany z protein pszenicy i polimerów o dużych rozmiarach, które osadzają się na trzonie włosa, zwiększają jego grubość, a jednocześnie chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrzymi. 

Korzyści: Linia Densi Volume przywraca włosom gęstość, wzmacnia i nawilża włókna włosowe. Zapewnia im większą  puszystość, objętość i blask. Nie obciąża prostych, cienkich włosów. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. 

 

SZAMPON 

 

Specjalnie opracowany, aby dodać cienkim włosom objętości. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia, dostarczając proteiny i polimery zwiększające objętość włosów, które pogrubiają trzon włosa i chronią pasma przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Poj. 300ml, 500ml, 1000ml

 

ODŻYWKA W PIANCE

 

Odżywcza pianka o natychmiastowym działaniu i niezwykle lekkiej konsystencji, która intensywnie odżywia cienkie włosy proteinami i polimerami zwiększającymi ich objętość. Przywraca gęstość włóknom włosowym, wzmacnia je i nawilża, nadając włosom większą puszystość, objętośc i blask. Poj. 150ml

 

MGIEŁKA PIELĘGNUJĄCA

 

Spray przywracający włosom gęstość, przeznaczony do codziennego użycia. Ndaje włosom objętość i blask. Trójwymiarowa technologia zawarta w formule koncentruje się na włóknach wlosowych, nadając włosom fakturę. Poj. 150ml

 

INTENSYWNA KURACJA INSTANT POWER

 

Błyskawicznie działający preparat pielęgnuje strukturę włosa i poprawia ich gęstość. Wzmacnia i nawilża włókna włosowe. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Poj. 10szt x 12ml

 

BALANCE RESTORE - DO WŁOSÓW I/LUB SKÓRY GŁOWY Z TENDENCJĄ DO PRZETŁUSZCZANIA SIĘ

 

Produkty zawierające niewielkie ilości lipidów, bogate w nawilżające węglowodany i sterole roślinne, substancje zapobiegające przetłuszczaniu się skóry głowy i utrzymujące jej normalny stan przez dłuższy czas. 

Korzyści: Linia Balance Restore oczyszcza i przywraca równowagę skóry głowy. Usuwa nadmiar łoju. Reguluje produkcję sebum. 

 

SZAMPON

 

Specjalnie opracowany, aby usuwać z włosów nadmiar sebum. Oczyszcza głębokie warstwy włosów, zapewniając im czystość i przywracając ich normalny stan na dłużej. Poj. 300ml, 1000ml

 

GLINKA

 

Oczyszczająca glinka do mycia włosów, która usuwa nadmiar sebum. Nie tylko oczyszcza, ale również przywraca równowagę skóry głowy. Poj. 10szt x 20ml

 

SENSI DERMO - DO WRAŻLIWEJ I/LUB PODRAŻNIONEJ SKÓRY GŁOWY

 

Dostarcza kojących metabolitów, węglowodanów i witamin, które zapewniają ochronę i działają relaksująco na skórę głowy, co sprawia, że włosy są miękkie i lśniące, a także przywraca właściwe nawilżenie skóry głowy. 

Korzyści: Linia Sensi Dermo nawilża i ma działanie kojące, zapewnia uczucie komfortu. Chroni skórę głowy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrzymi. Przywraca normalną wrażliwość skóry głowy i neutralizuje niepożądane objawy. Przywraca naturalny stan skóry głowy. 

 

SZAMPON

 

Specjalnie opracowany dla wrażliwej skóry głowy, z pH 5,5. Delikatnie myje włosy, a jednocześnie nawilża i koi skórę głowy. Efektem są gładkie, lśniące włosy i odpowiednio chroniona skóra głowy. Poj. 300ml, 500ml, 1000ml

 

PŁYN PIELĘGNUJĄCY

 

Pielęgnacja, która łagodzi, regeneruje i chroni wrażliwą skórę głowy. Poj. 10szt x 12ml

 

PURE SCALP - DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY Z ŁUPIEŻEM

 

Produkty bogate w metabolity, które regulują keratynizację naskórka, nawilżające węglowodany, witaminy i mikroelementy przyspieszają proces naturalnej odnowy skóry głowy, aby utrzymać ją w czystości. 

Korzyści: Linia Pure Scalp usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Łagodzi uczucie swędzenia i podrażnienia. Przywraca normalny stan włosów i skóry głowy. 

 

SZAMPON 

 

Specjalnie opracowany dla skóry głowy z łupieżem. Delikatnie myje włosy, a jednoczesnie usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom. Zapewnia miękkie, lśniące włosy oraz normalny stan i ukojenie skóry głowy. Poj. 300ml, 1000ml

 

PEELING

 

Złuszczający zabieg, który eliminuje łupież i zapobiega jego nawrotom. Łagodzi uczucie swędzenia i podrażnienia. Poj. 10szt x 20ml

 

HAIR-LOSS CONTROL CRYOACTIVE - KURACJA DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH I WYPADAJĄCYCH  Z PRZYCZYN ŚRODOWISKOWYCH

 

Linia produktów bogata w węglowodany, proteiny, witaminy, mikroelementy i metabolity o właściwościach regulujących i ochronnych, aby aktywować i ożywiać meszki włosowe, skutecznie powstrzymując  wypadanie włosów. 

Korzyści: Linia Hair-Loss Control Cryoactive ogranicza wypadanie włosów poprzez poprawę osadzenia ich cebulek w skórze głowy. Działa chłodząco, przez co stymuluje skórę głowy i ułatwia jej odżywianie. Reguluje wydzielanie sebum, nawilża i przywraca odpowiednią strukturę włókien włosowych. 

 

SZAMPON

 

Delikatnie myje włosy, a jednocześnie odżywia je i wzmacnia od cebulek aż po same końce. Działa chłodząco, przez co stymuluje skórę głowy. Zapewnia miękkie, lśniące włosy oraz normalny stan i ukojenie skóry głowy. Poj. 300ml, 500ml, 1000ml

 

KONCENTRAT

 

Intensywna kuracja skóry głowy, opracowana specjalnie po to, by regenerować, ożywiać i stymulować łuski włosów. Poprawia osadzenie cebulek włosów w skórze głowy i reguluje wydzielanie sebum. Jego odświeżające i stymulujące działanie zapewnia rewitalizację skóry głowy, co ułatwia jej przyswajanie składników odżywczych. Powstrzymuje wypadanie włosów, a jednocześnie nawilża skórę głowy i przywraca jej równowagę. Poj. 10szt x 7ml, 3x10szt. x 7ml

 

HAIR-LOSS CONTROL CHRONOS KURACJA DLA WŁOSÓW OSŁABIONYCH I WYPADAJĄCYCH Z PRZYCZYN GENETYCZNYCH

 

Jest bogata w metabolity i węglowodany , które dbaają o długowieczność mieszków włosowych, oraz składniki dostarczające im energii , w połaczeniu z proteinami, witaminami i mikroelementami , aby stymulować wzrost włosów, ograniczyć ich wypadanie oraz zwiększać grubośc i gęstość.

Korzyści: linia Hair-loss control chronos chroni i aktywuje komórki macierzyste mieszków włosowych . Wydłuża cykl wzrostu włosa, a tym samym cykl ich życia. Wzmacnia proces wzrostu włosów.

 

SZAMPON

 

Specjalnie opracowany, by zwalczać dziedziczne wypadanie włosów. Delikatnie myje włosy, a jednocześnie chroni i aktywuje mieszki włosowe, aby zapewnić mocniejsze, grubsze i bardziej odporne włosy. poj 300ml,500ml,1000ml.

 

KONCENTRAT

 

Intensywna kuracja skóry głowy, specjalnie opracowana, aby skutecznie zwalczać dziedziczne wypadanie włosów. Produkt testowany, zapewnia widoczne rezultatyw ciągu 6 tygodni, zapewnienie mocniejszych i bardziej ożywionych włosów, powstrzymywanie wypadania włosów, a także wyrażnie zauważalne zwiększenie ilości włosów. Efektem są mocniejsze, grubsze i bardziej odporne włosy oraz chroniony kapitał włosów. 10sztX7ml, 3X10sztX 7ml.

 

SUN CARE WŁOSY NARAŻONE NA DZIAŁANIE SŁOŃCA

 

Szampon odżywiający delikatnie zmywający pozostałości soli i piasku. Chroni przed promieniowaniem słonecznym i neutralizuje zapach chloru, nawilża włosy, a także chroni ich kolor oraz włókna włosowe. Rezultat? lśniące jedwabiste i sprężyste włosy. 300ml

 

MASKA

 

Intensywna pielęgnacja , która poprawia stan włosów, odżywiając je oraz nadającim sprężystośći jedwabistość. Pielęgnuje włókna włosowe , chroniąc je przed promieniowaniem słonecznym i neutralizując zapach chloru.150ml.

 

SPRAY PIELĘGNUJĄCY

 

Spray ochronny, który pielęgnuje włosy chroniąc je przed promieniowaniem słonecznym. Zapobiega odwodnieniu włosów oraz chroni ich kolor i włókna włosowe. Rezultat? Odżywione , lśniące włosy. 150ml

 

SZAMPON COLOUR REFLECT DO WŁOSÓW FARBOWANYCH/Z PASEMKAMI

 

Nieograniczony kolor i piękno Twoich włosów.

Nowa technologia łączy metabolity - antyoksydanty uzyskiwane z oliwek, które w postaci kapsułek są równomiernie uwalniane i przylegają do włókien włosowych, chroniąc kolor włosów - z filmogenami najnowszej generacji, które mają właściwości odżywcze i ochronne - zapewniają silną barierę, chroniacą przed promieniowaniem UVA-UVB. 

Szampon Colour Reflect to oczyszczająca kąpiel, która pozwala Twoim włosom odzyskać wyrazisty kolor już po pierwszym myciu i chroni je przed promieniowaniem słonecznym. Delikatnie myje włosy i sprawia, że stają sie świetliste, a przy tym zachowuje ich wyrazisty kolor na dłużej. NIE ZAWIARA SIARCZANÓW. 

300ml - BRĄZOWY, MIEDZIANY, ZŁOTY, FIOLETOWY, CZERWONY

 

 

SZAMPON MECHES LIGHT-UP DO WŁOSÓW PO DEKOLORYZACJI I/LUB Z PASEMKAMI

 

Nieograniczony kolor i piękno Twoich włosów.

Nowa technologia łączy metabolity - antyoksydanty uzyskiwane z oliwek, które w postaci kapsułek są równomiernie uwalniane i przylegają do włókien włosowych, chroniąc kolor włosów - z filmogenami najnowszej generacji, które mają właściwości odżywcze i ochronne - zapewniają silną barierę, chroniącą przed promieniowaniem UVA-UVB.

Szampon Meches Light-Up to odżywcza kąpiel oczyszczająca opracowana specjalnie po to, by skorygować i zamaskować niepożądany kolor włosów. Usuwa żółtawy odcień, odżywia włosy i przywraca im pierwotny blask. Sprawia, że są promienne, piękne i zadbane. Poj. 300ml, 500ml, 1000ml 

 

 

SZAMPON SILVER WHITE DO WŁOSÓW SIWYCH

 

Nieograniczony kolor i piękno Twoich włosów. 

Nowa technologia łączy metabolity - antyoksydanty uzyskiwane z oliwek, które w postaci kapsułek są równoniernie uwalniane i przylegają do włókien włosowych, chroniąc kolor włosów - z filmogenami najnowszej generacji, które mają właściwości odżywcze i ochronne - zapewniają silną barierę, chroniącą przed promieniowaniem UVA-UVB.

Szampon Silver White to oczyszczająca kąpiel, która uwuwa żółtawy odcień siwych włosów. Odżywia i pielęgnuje włosy, aby natychmiast przywrócić im świeżość i blask. Idelana biel, odżywienie, pielęgnacja i ochrona w jednym. 

 

 

GOLD OIL ESSENCE - NA BAZIE OLEJKÓW ETERYCZNYCH

 

Linia produktów, dzięki której możesz cieszyć się wyjatkową pielęgnacją podczas codziennych rytuałów higienicznych. Linia ekskluzywnych kosmetyków stworzonych z naturalnych ekstraktów olejku bursztynowego i arganowego, które uwydatniają piękno włosów, pielęgnując je w sposób wyjątkowy i długotrwały. 

 

 

OLEJEK TSUBAKI 

 

Cenny olejek zapewniajacy natychmiastowe rezultaty. Nowy wymiar codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i piękna w połączeniu ze zwalczaniem głównych oznak starzenia się włosów: niskiego poziomu nawilżenia, kruchości i mniej intensywnego blasku. Jednoczesna ochrona koloru, który utrzymuje się znacznie dłużej. Nie pozostawia osadu. Nakładać na suche lub mokre włosy. Nie spłukiwać. Poj. 130ml

 

 

OLEJEK BURSZTYNOWO-ARGANOWY

 

Klejnot zamknięty w olejku, który przynosi natychmiastowe efekty. Zapewnia blask i witalność wszystkim rodzajom włosów. Natychmiast się wchłania, nadając włosom blask, delikatność, gładkość i kontrolę, bez pozostawiania na nich osadu. Nie spłukiwać. Poj. 130ml

 

 

SZAMPON BURSZTYNOWO-ARGANOWY

 

Pielęgnująca kąpiel zapewniająca komfort i zdrowie każdego rodzaju włosom. Przywraca i odbudowuje strukturę włosów, nadając im miękkość, gładkość i blask. Poj. 250ml, 1000ml

 

 

MASKA BURSZTYNOWO-ARGANOWA 

 

Ożywia włosy dzięki swoim właściwościom odbudowującym i odżywczym. Maskę należy spłukać. Poj. 250ml, 500ml 

 

 

2-FAZOWA ODŻYWKA BURSZTYNOWO-ARGANOWA 

 

Nowa koncepcja odżywiania włosów bez spłukiwania, do codziennego użytku. Łatwiejsze układanie i rozczesywanie włosów, lepsza regeneracja włókien włosowych, a także mniej puszące się włosy. Nie spłukiwać. Poj. 400ml

 

 

SMART TOUCH ODŻYWKA 12 W 1

 

SMART TOUCH. Inteligentny produkt, który zapewnia włosom natychmiastowe piękno i pielęgnację. 

Linia produktów, która zapewnia 12 niezwykłych korzyści w jednym kroku: odżywienie, nawilżenie, regenerację, ochronę koloru, miękkość, ochronę przed wysokimi temperaturami, blask, puszystość, objętość, kontrolę nad puszeniem się włosów, ich odporność na łamanie się, regenerację koncówek oraz młody wygląd. 

 

 

ODŻYWKA 12 W 1

 

Inteligentna odżywka w sprayu o natychmiastowym działaniu - skuteczna i wygodna. Odżywia, nawilża, regeneruje włosy, a w dodatku chroni ich kolor. Zapewnia ochronę przed działaniem wysokich temperatur, zwiększa połysk i objętość, kontroluje puszenie się

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Farba do włosów siwych Montibello Recover + aktywator gratis

PRODUCENT: Montibello

Farba do włosów siwych Montibello Recover + aktywator     Farba Cromatone Recover to 32 modne odcienie, dające 100% pokrycie siwych włosów....
Dodaj do koszyka: Montibello
Cień

Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis

PRODUCENT: Montibello

Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku     Opis produktu: Najnowsza w gamie permanentnych farb do włosów renomowanej marki...
Dodaj do koszyka: Montibello
Cień