Olejek macadamia Wyjątkowa kompozycja olejku Macadamia daje niesamowite podobieństwo i zgodność do naturalnych olejków wydzielanych przez ciało. Pozwala to na niewiarygodne wchłanianie i szybką penetrację zarówno włosów jak i skóry.Linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów Macadamia Natural Oil łączy dwa niezwykle wartościowe i dobroczynne naturalne olejki: Macadamia i Argan, aby zapewnić głębokie odżywianie i nawilżanie.

 

Od wieków, alchemicy i ludzie nauki  na całym świecie szukali naturalnych bogactw natury, aby uzyskać medyczną moc.Dzięki olejkom z orzechów Macadamia znalezionym w południowej części Pacyfiku i wyjątkowo rzadkim nasionom argan znalezionym w  Maroku, natura zaopatruje nas w najbardziej dobroczynne składniki, które pomagają w uzyskaniu zdrowej skóry i włosów. Produkty Macadamia Natural Oil łączą olejki tych wysoce odżywczych orzechów z specjalną mieszanką naturalnych, najbardziej odżywczych botanicznych składników, aby uzyskać głębokie odżywianie i nawilżanie.

 

Jak nakładać olejek makadamia?? Pamiętaj, że jest to olejek. Dlatego, jak nałożysz go bezpośrednio na włosy, to może okazać się że przetłuścisz fryzurę i nie będzie już ładnego i zdrowego efektu. Właściwa aplikacja olejku makadamia to odmierzenie właściwej porcji, ogrzaniu jej poprzez pocieranie dłoni i nałożenie równomiernie, najlepiej pasmami na włosy.

 

Po co mi olejek makadamia?? Olejek ten ma szerokie zastosowanie zarówno w kosmetyce, jak i we fryzjerstwie. Znany był już wieki temu, jednak nowoczesność pozwoliła nam „przypomnieć” sobie o jego specyficznych właściwościach. Olej ten ma niskie właściwości obciążające włosy, co oznacza, ze nie przetłuści fryzury tak jak inne olejki do włosów. Dzieje się tak dlatego, że jeśli użyjesz odpowiedniej ilości olejku to łatwo wniknie on w cebulki włosowe i nie spowoduje efektu przetłuszczenia. Taka właściwość  (wysokiej absorpcji) pozwala na coś jeszcze. Można przeprowadzać zabieg OLEJOWANIA WŁOSÓW, które daje niesamowite rezultaty, głównie na włosach porowatych i odwłóknionych.

 

Jakie właściwości posiada olejek makadamia?? Olejek makadamia ma właściwości odmładzające dla włosów, tak więc polecamy go do dojrzałych już Pań i Panów. Olej ten – jak wcześniej opisaliśmy- ma doskonałe właściwości wchłaniania do cebulek włosów, a jeszcze do tego jego skład jest bardzo zbliżony do składu naturalnego sebum. Człowiek ma jakby zakodowaną ilość wytwarzania sebum, oznacza to, ze po pewnym czasie niestety zapasy naturalnego „oleju” kończą się i tak naprawdę dobrze jest ten niedobór uzupełnić. Pamiętaj jednak, ze naturalne składniki, jeszcze takie które są niemal identyczne do naturalnych mają lepsze właściwości łączenia się, a przez co maja lepszą skuteczność działania. Pamiętaj też, ze aplikując go już od nasady pomagasz w dopełnieniu kolejnej funkcji oleju makadamia, mianowicie ochrona przed utratą wilgoci. Dzieje się to za sprawą otulania najważniejszej chyba części włosa, czyli cebulki.

 

Inną ważną funcją olejku makadamia jest zdolność do odpychania cząsteczek wody. Docenią to działanie Panie o długich włosach. Czyż suszenie włosów za łopatki nie jest męczące i czasochłonne? Dzięki wmasowaniu olejku tuż przed sięgnięciem po suszarkę znacznie skrócisz czas suszenia. Poza tym Twoje włosy będą miękkie i błyszczące a nie ciężkie i przetłuszczone, bo olejek ten przecież wniknie do włosa.

 

Jeśli masz wrażenie, że Twoim włosom czegoś brakuje, choć ich stan ogólnie rzecz biorąc powinien cię zadowalać a tak nie jest, to sięgnij po ten specyfik. Zawiera on sporo:

·      Wapnia

·      Selenu

·      Fosforu

·      Magnezu

·      Wit E

·      WIT B1

·      Wit. B5

·      Wit. B6

·      Kwasu foliowego

·      Niacyny.

Mnie osobiście bardzo spodobała się funkcja poprawiająca efekty koloryzacji. Dziś już znacząca część Pań (i Panów) również sięga po farbę do włosów. Czasem nie jesteśmy zadowoleni z połysku, czy intensywności koloru, choć cały proces koloryzacji przeprowadziliśmy ściśle wg wskazówek producenta i stylistów. Wówczas warto skorzystać z dobrodziejstw natury, jakim jest olej makadamia. Nałóż go równomiernie na pasma włosów tuż przed nakładaniem farby. Olejek ten pozwala na skuteczniejszą, ale nie bardziej szkodliwą penetrację barwników we włosach.

 

Hurtownia Fryzjerska - Mam nadzieję, ze tak szerokie spektrum działania olejku  zachęci Was do zakupu i używania go na co dzień.

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Kuracja Moroccanoil 100ml

PRODUCENT: LookWellKuracja Moroccanoil 100ml

Kuracja ta jest zławiskiem piękna , które może wszystko . Ta wielostronna , odżywcza , niepozostawiająca resztek formuła może być stosowana do wzmocnienia włosów , ich stylizacji a także wykończenia fryzury . Jest także idealna do łączenia z innymi produktami Moroccanoil. Mało tego , przyspiesza również czas suszenia i upiększa włosy podczas każdej kolejnej fazy działania .

Zastosowanie :

Bardzo małą ilosc produktu rozprowadzić na umytych , osuszonych ręcznikiem włosach , od środkowej długości po końce włosów . Wysuszyć za pomocą suszarki lub pozostawić włosy do naturalnego wysuszenia. Kurację Moroccanoil można zastosować dodatkowo na suchych włosach w celu ujarzmienia " latających " włosów lub dla dodatkowego wzmocnienia przesuszonych końcówek.

Włosy przedłużone , dopinki i peruki 

Dla odświeżenia , pielęgnacji i rozplątania włosów przedłużanych z dopinkami czy peruk , preparat rozprowadzić 8cm poniżej miejsc łącznie z naturalnymi włosami.

Zastosowanie na włosach farbowanych

Proszę rozprowadzić bezpośrednio na suchych włosach przed zabiegiem farbowania 2 do 5 porcji  ( 1 naciśnięcie pompki  = jedna porcja ) lub wiecej jeżeli dany typ włosów tego wymaga . Dzięki temu wyrównane zostaną porowatości 

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień