Farba Montibello - Permanentna koloryzacja oksydacyjna Cromatone montibel•lo. Niezwykle pielęgnacyjna formuła farby do włosów, dzięki której możemy uzyskać idealnie równomierny kolor od samej nasady aż po końce włosów, można stworzyć bardzo intensywne refleksy, mieniące się przy użycia światła. Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone posiada niepowtarzalną technologie ”SCP SOYA- COLOR PROTECT”, która jest jedyna w swoim rodzaju i stanowi połączenie cząstek odżywczych oraz czynników aktywnych pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), dzięki której zapewniona jest maksymalna ochrona każdego włókna włosa z osobna oraz skóry głowy w trakcie całego zabiegu koloryzacji, dając pewną i nieustanną ochronę. W rezultacie koloryzacja zapewnia pogłębiony kolor oraz efektowne odcienie z przepięknym lśniącym zdrowym włosem, zachowując maksymalną miękkość oraz niebywałą witalność oraz trwałość z przedłużonym efektem koloryzacji.

 

Farba do włosów Montibello Cromatone dostępna jest w 8 gamach kolorystycznych, reprezentowanych przez ponad 110 odcieni. Poszczególne odcienie mogą być mieszane między sobą dając oryginalne kolory, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

Oczekiwania przy użyciu farby do włosów Montibello Cromatone:

-Głębsze kolory, dzięki lepszej penetracji włosa przez pigmenty i równomiernemu rozłożeniu koloru oraz bardziej lśniące i błyszczące odcienie.

-Włosy pozostają zdrowe, miękkie i zadbane

-Zapewnia ochronę skóry głowy.

-Farba do włosów CROMATONE pozwala na doskonałe pokrycie siwych włosów.

 

Farba do włosów Cromatone montibel•lo, jest rewelacyjnym sposobem na idealne pokrycie siwych włosów w 100%. Farbowanie włosów siwych było uciążliwe aż do teraz, włosy siwe nie będą już sprawiały problemów przy koloryzacji. Produkt Cromatone jest jedynym w swoim rodzaju, dzięki swej formule nadaje się do włosów nawet do 100% siwizny.

 

Oznaczenia farby do włosów Cromatone Montibel•lo:

 

5, 6, 7, 8, 9 - NATURA

 

5P, 6P, 7P, 8P, 9P - NATURA POGŁEBIONA DO POKRYCIA OPORNIE SIWYCH WŁOSÓW

 

Farbę do włosów  Montibello Cromatone mieszamy z wodą utlenioną, emulsją oxydującą OXIBEL montibel•low proporcji 1:1 z aktywatorem  12,5 VOL (3,75%), 20 VOL (6%), 30 VOL (9%), 40 VOL (12%). Jest to emulsja nadtlenku wodoru do farbowania i dekoloryzacji. Ułatwia równomierne pokrycie i wyrównanie koloru. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie zarówno z farbą jak i rozjaśniaczem.

 

 3,75%  (12,5 VOL) koloryzacja ton w ton

 

6% (20 VOL.) do rozjaśniania o 1 - 2 tony

 

9% (30 VOL.) do rozjaśniania o 3 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 3 - 4 tony)

 

12% (40 VOL.) do rozjaśniania o 4 tony, (w połączeniu z farbami rozjaśniającymi Cromatone z serii 1000 o 4 - 5 tonów)

 

Farby do włosów o numerach : 1000, 1001, 1002, 1011, 1013, 1034 mieszamy tylko i wyłącznie w proporcji 1:2

 

Skład produktu : Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocamide Mea, Stearic Acid, Ammonia, 2-4Amino-4-zHydroxyethanol Amino Anisole Sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Boswellia Serrata Gum, Ceteareth-23, Dipropylene Glycol, Disodium Edta, Glycine Soja Oil, Glycine Soja Sterol, Glycolipidis, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolized Wheat Protein, M-Aminopheno, P-Aminophenol, Parfum, Phosoholipidis, Polyquatemium-22, Resorcinol, Sodium Ascorbate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Sulfite, Terrasodium Etidronate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Tridecyl Salicylate.

 

OGÓLNA TECHNIKA NAKŁADANIA

  1. Zmieszać 60g farby do włosów Cromatone z 60ml oksydantu wody utlenionej OXIBEL CREAM o odpowiednim stężeniu (proporcja 1:1). Nie należy używać naczyń ani przyrządów metalowych (miseczka, grzebień, spinki itp.).
  2. Nałożyć pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta.
  4. Emulgować farbę ciepłą wodą i spłukać dokładnie włosy.
  5. Umyć włosy szamponem (najlepiej do włosów farbowanych) i nałożyć odżywkę. Spłukać obficie ciepłą wodą i suszyć włosy jak zwykle.

 

PIERWSZA APLIKACJA -Zacząć od nakładania mieszanki na długości i końcach. Poczekać 10-15 minut. Następnie przygotować nową mieszankę i przeprowadzić aplikację na odrosty.

 

UTRZYMYWANIE KOLORU Zacząć od aplikacji na odrosty. Czas ekspozycji na długości i końcach zależy od ich stanu początkowego:
- Jeżeli kolor jest niewiele zmieniony, rozprowadzić mieszankę na długości i końcach 5 minut przed zakończeniem czasu ekspozycji.
- Jeżeli kolor jest średnio zmieniony, rozprowadzić mieszankę 15 minut po rozpoczęciu ekspozycji i pozostawić na 15 minut.
- Jeżeli kolor jest bardzo zmieniony, przeciągnąć mieszankę natychmiast po nałożeniu jej na odrosty.

 

POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW Za pomocą farby do włosów Montibello Cromatone uzyskuje się dokładne pokrycie siwych włosów. Należy używać oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM 20 vol. 6%, nakładając farbę obficie na odrostach. Przy więcej niż 50% siwych włosów, najlepsze pokrycie uzyskać można mieszając pożądany odcień z odpowiadającym naturalnemu tonem.
-więcej naturalnego tonu = lepsze pokrycie
- więcej pożądanego odcienia = większa intensywność pożądanego odcienia
Nałożyć mieszankę z naturalnym tonem jedynie u nasady włosów. Do nałożenia koloru na długości i końcach, przygotować nową mieszankę z pożądanym odcieniem (ale nie mieszając z naturalnym tonem).


SZCZEGÓLNY PRZYPADEK - ODCIENIE SUPER ROZJAŚNIAJĄCE

  1.  Zmieszać 60 g farby do włosów CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCEJ z 120 ml oksydantu OXIBEL CREMA vol. 30 (9%) lub vol. 40 (12%), zgodnie ze stopniem rozjaśnienia, który się chce osiągnąć.
  2. Aplikować pędzelkiem, najlepiej na nieumyte włosy, zaczynając od stref gdzie potrzeba najmocniejszego rozjaśnienia. Nałożyć farbę obficie na włosy w celu otrzymania maksymalnej skuteczności.
  3. Pozostawić na włosach zgodnie z czasem ekspozycji rekomendowanym przez producenta. Na ogół na odrosty potrzebne jest 45 minut. Istotne jest przestrzeganie czasu ekspozycji w celu uzyskania maksymalnego stopnia rozjaśnienia. W przypadku włosów szczególnie wrażliwych lub rozjaśnionych pasmami - nie rozprowadzać farby na długości i końce. Następnie postępować w sposób opisany w ogólnej technice nakładania.

 

Farba do włosów Montibello CROMATONE SUPERROZJAŚNIAJĄCA nie pokrywa siwych włosów. Można ją jednak zastosować w przypadku mniejszego procentu białych włosów.

 

CROMAXTREM - Farby do włosów Montibello CROMAXTREM pozwalają otrzymać odcienie miedziane, czerwone i purpurowe o dużej intensywności i czystości, zarówno w przypadku włosów naturalnych, jak i farbowanych. Należy zmieszać 60g farby do włosów CROMAXTREM z 60 ml oksydantu (wody utlenionej) OXIBEL CREAM pożądanego stopnia (proporcja 1:1) i postępować zgodnie z ogólną technika nakładania. Zależnie od intensywności odcienia, jaki się pragnie otrzymać - można zaaplikować bezpośrednio w celu uzyskania intensywnej koloryzacji lub mieszać z tonami Cromatone odpowiednich gam, jeżeli chce się uzyskać odcienie mniej skrajne i podkreślić dany refleks. W związku z charakterystycznymi cechami barwników farby do włosów CROMAXTREM, strata koloru podczas mycia może być większa niż w przypadku CROMATONE.

 

 

Montibel·lo Cromatone Re·Cover Ciesz się modnym odcieniem włosów w każdym wieku. Najbardziej skuteczna koloryzacja dla włosów siwych i dojrzałych!!!

 

Badania przeprowadzone na kobietach w przedziale wiekowym +50 ponad 39% kobiet dotyka problem siwych, uporczywych włosów, współczynnik ten wzrasta razem procesem starzenia się populacji. Dlatego młode już kobiety, nawet w wieku 30 lat widzą pierwsze oznaki siwizny i częściej korzystają z wizyty w salonie fryzjerskim szukając sposobu na niewyróżnianie się tychże nieznośnie świecących włosów.  Włosy kobiet dojrzałych, ponieważ dla takiego typu klientów stworzona została ta linia koloryzacji, to nic innego jak ratunek na całokształt stylu życia i nieodzowne skutki zaburzeń hormonalnych, wynikających właśnie z naszego wieku.

 

Dzisiejsze czasy wymagają od kobiet wymaga się nie tylko dyspozycyjności, ale określonego wyglądu. Taki stereotyp kojarzy się przede wszystkim z wyglądem zewnętrznym, cóż jak nie włosy, jako pierwsze przychodzą nam na myśl? Zdrowy, zadbany, o pięknym odcieniu wygląd naszej fryzury może ukryć nasze niedoskonałości takie jak siwizna, wyglądając młodo cały świat stoi przed nami otworem, taki właśnie rodzaj koloryzacji prezentuje marka Montibel·lo Re-Cover. Jedyna na rynku farba, dająca pewność swoim zapewnieniom i jedyna taka, która sprosta wymaganiom trudnych do pokrycia włosów. W końcu marzenia się spełniają i nasze troski odejdą na bok dzięki specjalnej formule molekuł barwnikowych o zwiększonej mocy pigmentu, zawartej w produkcie jedynym w swym rodzaju wyłącznie dla kobiet dojrzałych.

 

Najczęstsze skutki brane pod uwagę przy wyborze Montibel·lo Cromatone ReCover:

-Utrata naturalnego pigmentu

-Zmniejszona elastyczność, zwiększona łamliwość włosów

-Utrata spoistości naskórka włosa, odwodnienie i zwiększona

-Wrażliwość na szkodliwe warunki zewnętrzne

-Zmniejszenie połysku

-Bardziej sucha i wrażliwa skóra głowy

-Zwiększona porowatość włosów

 

W miarę postępu, jaki przyspiesza siwienie w zmiany potrzeb marka Montibel·lo Re-Cover wziąwszy pod uwagę takiż problem, stworzyła niezwykłą możliwość koloryzacji, która zapewni:

 

-POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW 67,7 %

-UWYDATNIENIE NATURALNEGO KOLORU WŁOSÓW 18,5 %

-UZYSKANIE ŻYWEGO KOLORU 13,2 %

-DODANIE WŁOSOM BLASKU

 

Kobieta dojrzała ma swoje wymagania! Dzisiejsze szybko siwiejące kobiety wymagają ciągłej innowacji w zatrzymaniu procesu starzenia. Formuła farby w niebywale nowej technologii opiera się zdecydowanie na zawartości naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które przed laty były brane wyłącznie pod uwagę i dały dowód długowieczności naszych włosów. Obecnie wracamy do tak prostych technologii jak składniki naturalne dając najbardziej wygórowane rezultaty.

 

Farby Cromatone Recover zostały opracowane bez udziału PPD-Parafenylenodiamina* (sztuczna henna-

* Parafenylenodiamina- organiczny związek chemicznyz grupy diaminobenzenów. Jest silnie uczulającąaminą aromatyczną. Parafenylenodiamina, jako alergendziałać może dwojako. Przeważnie objawy alergii następują w mechanizmie opóżnionym. U uczulonychosób pojawiają się zaczerwienienia, zmiany wypryskowe, obrzęk, swędzeniei wypełnione pęcherze, a po kilku dniach ropiejące owrzodzeniana skórze. Jest to opóźnion a reakcja alergiczna.

 

Składniki naturalne pochodzenia roślinnego zawarte w Re·Cover:                                                                                                                                                                        

OLEJ TSUBAKI jest to olej bogaty w polifenole i kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9 – łatwo wchłanialne składniki, które szybko przenikają do wnętrza włosa pozostawiając go jedynie nawilżony, zdrowy, lśniący. Olej pozyskiwany jest z tzw. Japońskiej Zimowej Róży, który kwitnie zimą, w ekstremalnych warunkach, zaopatrując nasiona w bogate składniki ochronne. Proces ręcznego zbierania oraz tłoczenia nasion na zimno, pozwala na maksymalne zachowanie ich składników odżywczych. Jest to olej o bardzo silnych właściwościach, które efektywnie odnawiają skórę i włosy. Dzięki odporności rośliny olej staje się idealnym dodatkiem do farby w połączeniu ze zwiększoną mocą pigmentu oraz mniejszą zawartością amoniaku.

- odbudowuje i ujednolica warstwę lipidową naskórka włosa

- odżywia korę włosa, wzmacnia włosy i dodaje im wigoru

- zapobiega utracie wilgoci

- chroni, odżywia i dodaje blasku włóknom włosowym

- działa przeciwzapalnie (ochrona skóry głowy)

 

Aby sprostać wyzwaniom marka Montibel·lo użyła rewolucyjnej formuły:

 

1.    MOLEKUŁY BARWNIKOWE O ZWIĘKSZONEJ MOCY PIGMENTU

Większa zawartość pigmentu dla lepszych rezultatów na włosach siwych.

 

2. PODWÓJNY SYSTEM ALKALICZNY

Nowy system, zawierający mniej amoniaku od tradycyjnych farb, pozwala osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji,przy jednoczesnej znamiennej poprawie zapachu i komfortu podczas wykonywanego zabiegu

 

3. SKŁADNIKI AKTYWNE

Składniki te, przenoszone wraz z farbą we włosy, zmiękczają rdzeń białych włosów, pozwalającuzyskać maksymalną moc koloru i świetne pokrycie farbą.

 

Montibel·lo Cromatone Re·Cover przedstawia 16 kolorów swojej palety w najmodniejszych odcieniach i wyrazistości i harmonii oraz kontraście. Kolory zostały wyłonione dzięki statystykom przeprowadzonym przez producenta, dzięki czemu wybór staje się znacznie prostszy. Kolory można mieszać ze sobą, przez co możemy wyłonić znacznie ciekawsze odcienie z bardzo ciekawymi refleksami gry światła. Dzięki swojej recepturze farby Cromatone Recover odżywiają dojrzałe włosy, zapewniają idealne pokrycie siwych włosów bez konieczności mieszania ich z kolorem naturalnym.

 

10.32CHAMPAGNE GOLD

9.32 GLACE GOLD

9.14 SAND BEIGE

8.30 SAHARA GOLD

7.32 - CINNAMON GOLD

6.30 - AMBER GOLD

8.61 - CAPPUCCINO BRUNETTE

7.63 - HONEY BRUNETTE

 6.62 - COCOA BRUNETTE

5.63 - TOFFEE BRUNETTE

5.66 CHOCOLATE BRUNETTE

4.62 - COFFEE BRUNETTE

7.40 - FIRE COPPER

5.40 PASSION COPPER

6.70 - RUBY RED

4.80 - MULBERRY BROWN

 

Cromatone Re·Cover

PRZYWRACA WŁOSOM MŁODOŚĆ, MAKSYMALIZUJE EFEKT KOLORYZACJI

 

Formuła Cromatone Recover wzbogacona o cenny olejek Tsubaki pozwala osiągnąć następujące rezultaty:

·         widocznie młodsze włosy, dzięki efektowi anti-age oraz odbudowie włosów

·         dodatkowa pielęgnacja i odżywienie

·         naturalne, pełne blasku i jednolite kolory

·         szeroka gama kolorów w modnych odcieniach

·         doskonała kondycja i blask

·         100% pokrycia, bez potrzeby łączenia z naturalną bazą

 

Aplikacja - Farbowanie rozpoczynamy od diagnozy. Farba Cromatone Re·Cover jest szczególnie polecana do włosów, których 70 % lub więcej stanowią włosy białe lub siwe. Dzięki zawartości olejku Tsubaki, który zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9, wysoko przyswajalne aktywne składniki, które odżywiają i odbudowują korę włosów oraz zwiększają ich nawilżenie. Są to kluczowe elementy spowalniające proces starzenia się włosów i są dzięki temu bardziej skuteczne przy wchłanianiu pigmentem do tak opornego włosa jak siwy w 70%. Farby Cromatone Re·Cover z aktywatorem Oxibel Re·Cover 25 VOL ma możliwość rozjaśnienia do 2 tonów. Nie ma powodu mieszać farby Montibel·lo Cromatone Re·Cover z innymi farbami Cromatone, ponieważ technologia jaka wykorzystana została w tej farbie idealnie sprawdza się w 100% na siwych włosach.

 

Ciekawa uwaga! Po zmieszaniu farby Cromatone Recover z farbą Cromaxtrem odcień będzie bardziej uwydatniony, ale zdolność pokrycia siwizny zostanie utracona. U nasady włosów, których ponad 70% stanowią włosy siwe, odcień może być zbyt intensywny!

 

Przygotowanie do nałożenia farby: Montibel·lo Cromatone Re·Cover powinna być przygotowana w proporcji 1:1. Mieszankę należy łączyć wyłącznie z aktywatorem Oxibel Recover 25 vol., ponieważ został on specjalnie opracowany dla osiągnięcia doskonałych rezultatów w przypadku tego typu włosów, które jak wiadomo są bardzo specyficzne jeśli chodzi o pokrycie farbą.

 

Czas przeprowadzenia koloryzacji: Należy stosować się ściśle do zalecanego czasu koloryzacji, nie należy zmniejszać ani zwiększać czasu przewidzianego przez producenta, ponieważ farba posiada określony czas koloryzacji, potwierdzony wieloma testami.

 

Przebieg pierwszej koloryzacji (na naturalnych siwych włosach): Aplikację uprzednio zmieszanej farby należy rozpocząć od nałożenia jej na środkową część włosów oraz na końce. Pozostawić na 10-15 minut.Następnie przygotować nową mieszaninę, nałożyć na całość zaczynając od nasady włosów aż po same ich końce.

 

Odświeżenie koloru (włosy farbowane): Aplikację rozpocząć od nasady włosów, z tyłu głowy zaczynając od korony aż po kark, a zakończyć nałożeniem mieszanki na przednią część głowy. Przewidziany czas koloryzacji: 30 minut na normalnych włosach siwych,  40 minut na włosach wyjątkowo opornych.

 

Następnie nakładamy mieszankę farby na środkowej części włosów oraz na końcach, biorąc pod uwagę stopień zmiany koloru. W celu uniknięcia przesycenia kolorem, nie należy wydłużać czasu ekspozycji na środkowej części włosów oraz na końcach, podczas zabiegu odświeżania koloru.

 

Zmycie farby: Spłukujemy delikatnie włosy wodą i malaksujemy całość nałożonej uprzednio mieszanki, w celu równomiernego pokrycia kolorem włosów, następnie masujemy skórę wokół twarzy, aby dokładnie domyć kolor z okolic twarzy. Kolejnym etapem jest spłukanie pozostałości mieszanki i zmycie włosów za pomocą szamponu serii Color Protect.

 

Próba uczuleniowa to priorytet! Przed rozpoczęciem koloryzacji należy przeprowadzić próbę uczuleniową w bardziej delikatnym miejscu skóry (zagięcie za uchem), w celu wykluczenia przeciwwskazań na możliwość uczuleniową na jakikolwiek składnik zawarty w farbie Cromatone Re·Cover. Próbę należy przeprowadzić na 48 godz przed rozpoczęciem koloryzacji.

 

Sklep Fryzjerski U radka

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis

PRODUCENT: MontibelloFarba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku

 

 

Opis produktu: Najnowsza w gamie permanentnych farb do włosów renomowanej marki Montibello Oalia to koloryzacja włosów bez amoniaku, przeznaczona do wrażliwej skóry głowy i delikatnych włosów. Zastosowanie jej w salonie fryzjerskim umożliwia bezpieczną, znakomitą koloryzację dla każdej klientki bez ryzyka podrażnień. Farba nie zawiera amoniaku i PPD, jest bezzapachowa i łatwa w aplikacji. Dzięki technologii Micellar Oil Hi•Tech z olejem arganowym oraz odżywczym i kojącym ekstraktem z drzewa Boswellia Serrata pigmenty i inne składniki wnikają do wnętrza włosa bez naruszania jego włókien. Dostępność szerokiej gamy odcieni i możliwość ich mieszania pozwoli uzyskać dokładnie taki efekt, jaki chcemy. Do każdej tuby farby dokładamy jeden aktywator gratis. Do wyboru stężenia 1,8% 3% 6% oraz 9%.

 

W farbie do włosów Montibello Oalia jednym z najważniejszych celów było osiągnięcie bardzo łagodnego procesu koloryzacji. Przeprowadzono badania kliniczne przez niezależnych ekspertów dermatologicznych w celu oceny Oalia. W otwartych testach alergicznych produkt otrzymał ocenę „bardzo dobry”,maksymalną możliwą pod kątem hiperalergiczności. Potwierdziło to nasze założenia – Oalia to farba bezpieczna i skuteczna. Farba ta może być stosowana przez kobiety w ciąży.

 

Najważniejsze cechy nowej farby Montibello Oalia to:
- nie zawiera amoniaku
- jest bezwonna
- zapewnia stuprocentowe krycie włosów
- jest w stanie rozjaśnić włosy nawet o 4 tony.
- bogata karta kolorów
- piękny głęboki i lśniący kolor

 

Sposób użycia: Farbę Oalia mieszamy w proporcji 1:1.5 z odpowiednim aktywatorem w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Średni czas ekspozycji to 30-45 min.

 

W zależności od aktywatora uzyskamy różne efekty:
1,8% - odświeżenie koloru koloryzacja ton w ton
3% - przyciemnianie koloru o 1 ton
6% - rozjaśnienie koloru o 2 tony (najlepiej kryje siwe)
9% - rozjaśnienie o 3 do 4 tonów

 

Bogata karta kolorów podzielona na poszczególne grupy kolorów

NATURALNE
1 czarny
1,1 niebiesko-czarny
3 ciemny brąz
4 brąz
5 jasny brąz
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond
10 platynowy blond

POPIELE
4,1 popielaty brąz
5,1 popielaty jasny brąz
6,1 popielaty ciemny blond
7,1 popielaty blond
8,1 popielaty jasny blond
9,1 popielaty bardzo jasny blond
10,1 popielaty platynowy blond
7,13 złoty popielaty blond
8,13 złoty popielaty jasny blond
9,13 złoty popielaty bardzo jasny blond
10,13 złoty popielaty platynowy blond
7,16 kasztanowy popielaty blond

PERŁOWY
7,21 popielaty perłowy blond
8,21 popielaty perłowy jasny blond
5,23 złoty perłowy jasny blond
7,23 złoty perłowy blond
8,23 złoty perłowy jasny blond
9,23 złoty perłowy bardzo jasny blond

ZŁOTY
5,3 złoty jasny brąz
6,3 złoty ciemny blond
7,3 złoty blond
8,3 złoty jasny blond
9,3 złoty bardzo jasny blond
6,31 popielaty złoty ciemny blond
7,31 popielaty złoty blond
8,31 popielaty złoty jasny blond
9,31 popielaty złoty bardzo jasny blond
6,33 intensywny złoty ciemny blond
7,33 intensywny złoty blond
8,33 intensywny złoty jasny blond
6,34 miedziany złoty ciemny blond
7,34 miedziany złoty blond
8,34 miedziany złoty jasny blond
9,34 miedziany złoty bardzo jasny blond
5,36 piaskowy jasny brąz
6,36 piaskowy ciemny blond
7,36 piaskowy blond
9,36 piaskowy bardzo jasny blond
10,3 złoty platynowy blond

MIEDZIE
5,4 miedziany jasny brąz
7,4 miedziany blond
8,4 miedziany jasny blond
6,43 złoty miedziany ciemny blond
6,44 intensywny miedziany ciemny blond
7,44 intensywny miedziany blond

MACHONIE
5,5 mahoniowy jasny brąz

BRĄZY
7,6 kasztanowy blond
3,60 czysta czekolada
4,60 gorzka czekolada
5,60 naturalna czekolada
6,60 mleczna czekolada
7,60 toffi
4,61 popielaty kasztanowy brąz
6,61 popielaty kasztanowy ciemny blond
6,63 złoty kasztanowy ciemny blond
5,64 miedziany kasztanowy jasny brąz
6,64 miedziany kasztanowy ciemny blond
7,64 miedziany kasztanowy blond
4,66 intensywny kasztanowy brąz
5,66 intensywny kasztanowy jasny brąz
6,66 intensywny kasztanowy ciemny brąz
4,67 czerwony kasztanowy ciemny blond
6.67 czerwony kasztanowy ciemny blond
7.67 czerwony kasztanowy blond

CZERWIENIE
5,7 czerwony jasny brąz
6,77 intensywny czerwony ciemny blond
7,74 miedziany czerwony blond
7,78 purpurowy czerwony blond

FIOLETY
4,8 purpurowy brąz
6,88 intensywny purpurowy ciemny blond

PERŁOWE
10,2 perłowy platynowy blond

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
brutto (w tym 23% VAT)
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

Z.one Milk Shake Whipped Cream Odżywka w piance 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk Shake Whipped Cream Odżywka w piance 100ml   Opis produktu :  Pianka  i odżywka bez spłukiwania w jednym. Ma przyjemny zapach...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień

2x szampon daily 300ml + 2x odżyka daily 300ml + gratis pluszowy miś Milky Bear

PRODUCENT: z.one

2x szampon daily 300ml + 2x odżyka daily 300ml + gratis pluszowy miś Milky Bear     2 x Z.one daily freqent szampon do codziennego stosowania 300ml...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml

PRODUCENT: z.one

Z.one Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza pianka z kolorowym pigmentem 100ml   Opis produktu: Milk_Shake Colour Whipped Cream odżywcza, kremowa pianka...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień

Z.one Conditioning Direct Colour wydajna odżywka z pigmentem BEŻOWY BLOND beige blond 200ml

PRODUCENT: z.one

Conditioning Direct Colour - Odżywka koloryzująca beżowy blond 200ml     Opis produktu: To odżywka, która pozwala odżywić i ożywić kolor...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Montibello Cromatone 5.4 miedziany jasny brąz farba do włosów

PRODUCENT: Montibello

Montibello Cromatone 5.4 miedziany jasny brąz farba do włosów   Farba do włosów Montibello Cromatone to profesjonalny produkt fryzjerski...
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień

Farba do włosów siwych Montibello Recover + aktywator gratis

PRODUCENT: Montibello

Farba do włosów siwych Montibello Recover + aktywator     Farba Cromatone Recover to 32 modne odcienie, dające 100% pokrycie siwych włosów....
Dodaj do koszyka: Farba do włosów Montibello Oalia bez amoniaku + aktywator gratis
Cień