Rozjaśniacz do włosów - Rozjaśnianie przy pomocy rozjaśniaczy to nic innego jak trwałe farbowanie włosów, każda brunetka czy też szatynka chce mieć piękny platynowy kolor włosów, bijący jasnością. Na rynku jest dostępny szereg farb dający piękne odcienie blond, ale najbardziej chodliwy jest zawsze ten, który jest mało dostępny dla każdego, właśnie taki, jaki można uzyskać po zastosowaniu rozjaśniaczy.

 

Wiele lat Panie myślały, że włosy można rozświetlić przy użyciu naturalnego środka, jakim jest rumianek, efekt niestety był mało widoczny a same właściwości rumianku, czyli wysuszenie, przynosił jedynie taki efekt, bez blasku i połysku. Rozjaśniacz do włosów zwane: dekoloryzatorami, odbarwiaczami są produktami służącymi do zmiany koloru włosów. Jest to bardzo intensywny zabieg służący głębokiej penetracji struktury włosów w celu intensywnej zmiany barwy.Producenci zasypują nas produktami, oferując jak najbielsze efekty oraz rodzaje rozjaśniaczy.

Rodzaje rozjaśniaczy

- wg. koloru:

niebieski i biały do odbarwiania tradycyjnego;

różowy lub zielony do likwidacji czerwonych refleksów;

silver do nadania srebrnego odcienia;

czerwone, pomarańczowe,

złote do nadania barwy;

 

- wg. rodzaju:

rozjaśniacz niepylący

rozjaśniacz pylący;

 

 

Jak działa rozjaśniacz do włosów ? Rozjaśnianie włosów to proces utleniania naturalnego pigmentu włosa, jest nim melanina i feomelanina. Utrata koloru w tym przypadku staje się trwała, zniszczony pigment we włosach nie chroni wówczas włosów w żadnym przypadku stając się bezużyteczny (przed promieniami UV, chlorem w wodzie, soli w morskiej wodzie, przed twardą wodą w naszych kranach, którą myjemy głowę). Kobiety używające rozjaśniaczy nie zdają sobie sprawy z faktu, że ich włosy po zabiegu rozjaśniającym są bardzo delikatne i należy je specyficznie traktować oraz ochraniać przed słońcem, w okresie letnim a w okresie zimowym przed wiatrem, włosy staną się suche, bez połysku. Ochraniajmy je specjalnymi preparatami o odpowiednim działaniu zapobiegawczym.

 

Włosy pozbawione pigmentu są pozbawione także płaszcza lipidowego, który oprócz skóry chroni również włosy, niestety w dzisiejszych czasach można go osłabić za pomocą zwykłego szamponu, więc pytanie można zadać sobie czy rozjaśniacz pod tym względem będzie szkodliwszy bardziej niż zwykły szampon. To czy nasze włosy będą w dobrej kondycji po zabiegu dekoloryzacji, odbarwieniu czy samym rozjaśnianiu powinnyśmy zasięgnąć opinii u samego fachowca, który rzetelnie udzieli porady.Obecnie dostępne są rozjaśniacze, które zawierają związki pielęgnacyjne i są znacznie mniej ingerujące i wyniszczające strukturę włosa. Zawierają najczęściej olejek jojoba, który przy stopniowym uwalnianiu utleniacza potrafi bardzo delikatnie i stopniowo rozjaśnić włosy do 8 tonów bez zbędnych szkód, doprowadzając jedynie do pięknego koloru z pięknym, efektownym połyskiem i rozświetleniem pasm włosów.

 

Bardzo rewelacyjną sprawą stały się obecnie nowoczesne pudry do rozjaśniania włosów bez amoniaku, rozjaśniające bardzo szybko a co najważniejsze bardzo łagodnie włosy nie podrażniając skóry głowy. W składzie zawierają jedwabie, zioła oraz składniki naturalne a kolor ultramaryny pudru neutralizuje żółte pigmenty (Farouk CHI rozjaśniacz bez amoniaku).

 

Zabawa z rozjaśnianiem do włosów, także może być ciekawa dając różne efekty kolorystyczne dzięki temu, iż producenci przedstawiają szeroki wybór produktów, które nadają włosom rewelacyjne odcienie, a sama praca fryzjera staje się przy tym wyzwaniem!

 

Hurtownia fryzjerska lookwell

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów

PRODUCENT: ItelyItely Oh my blonde! E-plex

Bląd włosy są delikatne i wymagają większej uwagi i szczególnej ostrożności. Z tego powodu laboratoria badawcze sformułowały ekskluzywną formułę E-PLEX Bond Repair, nową technologię ochronną zintegrowaną z wszystkimi produktami OMB. Każdy proces rozjaśniania moze zagrozić strukturze kapilarnej. Rezultatem sa słabsze włosy, które łatwo ulegają zerwaniu. Innowacyjna formuła E-Plex Bond Repair została zaprojektowana w celu ochrony i restrukturyzacji włosów od wewnątrz. E-PLEX to komplex cennych olejówi masła roślinnego, które chronią włosy podczas procesów rozjaśniania. W skład formuły wchodzą między innymitakie składniki jak: masło kakaowe, olejek migdałowy, masło mango, olej migdałowy, oliwa z oliwek, olej sojowy i olej z nasion bawełny. Aby zapewnić włosom wyjątkową ochronę i kondycję, zastosowany został kwas maleinowy, który penetruje włosy podczas procesu utleniania i tworzy ochronną osłonę wokółwiąza kapilarnych. Kwas maleinowy przenika przez włókno włosów, aby chroić i utrzymać wiązania strukturalne włosów. Pomaga to w utrzymaniu naturalnej struktury włosów. Formuła Bond Repair, w połączeniu z kwasem maleinowym, ochrania wiązania białkowe, minimalizując uszkodzenia włosów. Połączenie tych składników zwiększa odporność włosów, czyniąc je silniejszymi, zdrowszymi i bardziej elastycznymi.

 

ICONIC BLONDE DEKOLORYZATOR O WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI 

Innowacyjny,wyjątkowo wydajny środek dekoloeyzujący, który gwarantuje eleminację wszystkich żółtych pozostałości po rozjaśnianiu.Idealny do technik rozjaśniających przy użyciu folii lub pasków termicznych w celu uzyskania mocniejszych efektów rozjaśnianianawet o 9 tonów.Ekskluzywny skład kompleksu PLEX wzbogacony o olej , masło roślinne i kwas maleinowy sprawia, że włosy stają się jaśniejsze, bardziej sprężyste,wytrzymałe mechanicznie i zdrowe.Zamykany woreczek 500g.

POSÓB UŻYCIA:w nie metalowej misce wymieszać1 część ICONIC LONDE+2 częśći utleniacza stabilizowanego 10,20,30,40 obj.(3%,6%,9%,12%)Nakładaj na suche włosy.Pozostaw na 20-40 minut.Nie umieszczaj pod źródłem ciepła.Dokładnie przepłucz i dokończ usługę za pomocą BLONDE SEALER.Zmyj i wypłucz za pomocą najbardziej odopwiedniego szamponu i odżywki.

MIX:1:2     10-20-30-40 VOL     MAX 40 MINUT

 

DELYBLONDE ROZJANIACZ DO WŁOSÓW BEZ AMONIAKU

Delikatny, odbarwiający proszek bez amoniaku, idealny do włosów naturalnych lub farbowanych. DELYBLONDE to kompaktowy, mikrogranulowany proszek odbarwiający,który gwaranyuje rozjaśnienie do6-7 odcieni. Nie pęcznieje i można go łatwo wymieszać i zastosować.Ekskluzywny skład kompleksu PLEX wzbogacony o olej, masło roślinne i kwas maleinowy sprawia ze włos staje się jaśniejszy, bardziej sprężysty ,wytrzymały mechanicznie i zdrowy.Zamykany woreczek 500g.

SPOSÓB UŻYCIA:w niemetalowej misce wymieszaj 1 część DELYBLONDE + 2 części uteniacza stabilizowanego 10,20,30,40 obj.(3%,6%,9%,12%)Nakładaj na suche włosy.Pozostaw na 20 do 40minut.Nie umieszcaj pod źródłem ciepła.Dokładnie  przepłucz i doczończ usługę za pomocą BLONDE SEALER.Zmyj i wypłucz za pomocą najbardziej odopwiedniego szamopnu i odżywki.

MIX:1:2    10-20-30-40 VOL    MAX 40 MINUT

 

CLAY BLONDE ROZJANIACZ DO WŁOSÓW DO PRACY TECHNIKĄ"Z WOLNEJ RĘKI"

Ekskluzywny,mikrogranulkowy rozjaśniacz w proszku, idealny do stsowania w technikach rozjaśniania"a wolnek ręki" i ,takich jak balayage,ombre shatush i splashshow.Jego specjalna formuła po zmieszaniu z utleniaczem daje efekt glinki, co oznacza, że można go stosować bez folii.Ekluzywny skład PLEX wzbogacony jest o olej,masło roślinnei kwas maleinowy sprawia że włos staje się jaśniejszy, bardziej sprężysty, wytrzymały mechanicznie i zdrowy.Rozjaśnione pasma nie przeszkadzają reszcie włosów w uzyskaniu wyjątkowego efektu wybielenia na słońcu.Idealny do włosów naturalnych lub farbowanych w odcieniach blond,brązowym lub czerwonym.CLAY BLONDE pozwala na rozjaśnienie do 6 tonów.Zamykany woreczek 400g.

SPOSÓB UŻYCIA:w niemetalowej misce wymieszać 1 część CLAY BLONDE +1,5 części utleniacza stabilizowanego 10,20,30,40 obj.(3%,6%,9%,12%)Nakładaj na suche włosy.Pozostaw na 20 do 40 minut.Nie umieszczaj pod źródłem ciepła.Dokładnie przepłucz i dokończ usługę za pomocą BLONDE SEALER . Zmyj i wypłucz za pomocą najbardziej odpowiedniego szamponu i odżywki.

MIX:1:1,5    10-20-30-40 VOL    MAX 40 MINUT

 

SILKY BLONDE KOSMETYCZNY KREM ROZJASNIAJĄCY DO WŁOSÓW

Wielozadaniowy krem odbarwiający idealny do włosów o naruszonej strukturze. Delikatna formuła gwarantuje delikatne, bezpieczne i niezawodne rozjaśnienie włosów nawet o 6 tonów.Ekskluzywny skład kompleksu PLEX wzbogacony o olekj ,masło roślinne i kwas maleinowy sprawia, że włosy stają się jaśniejsze, bardziej sprężyste,wytrzymałe mechanicznie i zdrowe.Tuba 500g.

SPOSÓB UŻYCIA: w nie metalowej misce wymieszaj 1 cęść SYLKY BLONDE + 2 części utleniacza stabilizowanego 10,20,30,40 obj.(3%,6%,9%,12%)Nakładaj na suche włowy.Pozostaw na 20 do 40 minut.Nie umieszcaj pod źródłem ciepła.Dokładnie spłucz.

MIX:1:2    10-20-30-40- VOL    MAX 40 MINUT

 

SUN LIGHT OILDELIKATNY OLEJEK ROZJANIAJĄCY

Nadzwyczajny olejek do rozjaśniania bez amoniaku, który rozjaśnia do 2-3 tonów w ciągu 20-30 minut,nadając włossom fantastyczny efekt "sunkissed"- muśnięcie słońca.Idealny do naturalnego i delikatnego rozjaśnienia lub kontroli rozjaśniania. Może być również stosowany jako szampondo rozjaśniania, aby uzyskać jaśniejsze przebarwienia na ciemniejszych blondach.Może być stosowny do rozjaśniania naturalnych włosów w selu uzyskania efektu "SWEETEN THE BASE".Gwarantuje Zrównoważony i neutralny efekt rozjaśniania.Ekskluzywny skład kompleksu PLEX wzbogacony o olej,masło roślinne i kwas maleinowy sprawia, że włosy stają sie jaśniejsze, bardziej sprężyste, wytrzymałe nechanicznie i zdrowe.

SPOSÓB UŻYCIA:w niemetalowej misce zmieszaj 1 część SUN LIGHT OIL + 2 części utleniacza stabilizowanego 10,20 VOL dla zastosowania na całość włosów i 20-30-40 VOL,aby rozjaśnić na całości włosów(nie na skórę głowy).Czas przetwarzania:od 5 do 50 minut zgodnie z pożądanymi  wynikami.Dokładnie przepłucz i dokończ usługę za pomocą BLONDE SEALER.Spłucz i umyj  za pomocą najbardziej odpowiedniego szamponu i odżywki.Pojemnik 500ml.

MIX:1:2    10-20-30-40VOL    5-50 MINUT

 

BLOND SEALER ODŻYWIENIE MLECZKO DO ZRÓWNOWAŻENIA PH

Ujędrniające mleczko, które pomaga przywrócić fizjologiczne pH skóry i włosów.Niezbędne po każdym zabiegu rozjaśniania BLONDE SEALER poprawia połysk uzyskanego blondu na rozjaśnionych włosach,poprawiając ich strukturę i wygładzając powierzchnię.Używany po zastosowaniu BLONDE TONER stabilizuje utrwalające pigmenty utrwalając efekty  kolorystyczne.Pojemnik 500ml.

SPOSÓB UŻYCIA:po spłukaniu ciepłą wodą włosów z mieszanki rozjaśniającej,nałóż 1015ml BLONDE SEALER, pozostaw na 3-5 minut,a następnie spłucz.Następnie użyj z najbardziej odpowiedniego szamponu i odżywki.

10-15 ml      3-5 MINUT

 

BLONDE TONERTONER BLONDE W KREMIE

Odcienie:ICE(lód),SANDI(piasek)DENIM(fioletowy błękit)CARMEL(karmel)ROSE GOLD(różane złoto)

Pastelowe odcienie z podwójnym zastosowaniem.Używaj ich do tworzenia pastelowych odcieni na rozjaśnionych w łosach lub w połączniu z odcieniami tonalizującymi,aby zintensykować kolor, umożliwiając w ten sposób stworzenia bogatej i modularnej palety kolorów.DeENIM idealny do efektu fioletowego błękitu na rozjaśnionych włosach.KARMEL idealny do szarych efektów na rozjaśnionych włosach.RÓŻANE ZŁOTO idealny do efektów truskawek/brzoskwiń na rozjaśnionych włosach.Aby zoptymalizować kolorystykę , jeąli występuje silna obecność żółci ( pozostałości melaninowe) sugerujemy wtępną tonalizację za pomocą jednego z tonalizujących odcieni najlepiej dostosowanych do zneutralizowania i stworzenia właściwego odcienia wyjściowego.

SPOSÓB UŻYCIA:mieszankę 1 części tonera +2 części 10VOL (3%) utleniacza nakładać na wilgotne włosy  po myciu szamponem.Aby uzyskać większą intensywność koloru,nałuż toner na suche włosy.Czas przetwarzania:od10 do 20 minut sprawdzając włosy w celu uzyskania pożądanego efektu.Tuba 60ml.

MIX:1:2    NA SUCHE LUB MOKRE WŁOSY    10-20 MINUT

 

 

Hurtownia fryzjerska Wielkopolska LOOWELL Gniezno

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

ITELY Oh My Blonde E-Plex Silky Blonde Krem rozjaśniający do włosów 500g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Silky Blonde Krem rozjaśniający do włosów 500g   Opis produktu: Wielozadaniowy krem odbarwiający idealny do włosów...
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g   Opis produktu: Ekskluzywny, mikrogranulkowy...
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Blonde Toner w kremie o pastelowych odcieniach 60ml

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-plex Blonde Toner w kremie o pastelowych odcieniach 60ml   Opis produktu: Pozbawiony amoniaku toner w kremie do włosów....
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Blond Sealer odżywiające mleczko do zrównoważenia pH 500ml

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Blond Sealer odżywiające mleczko do zrównoważenia pH 500ml   Opis produktu: Pielęgnacyjne mleczko, które pomaga...
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

ITELY Oh My Blonde E-Plex Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde Clay Blonde rozjaśniacz do włosów przy pracy techniką "wolnej ręki" 400g   Opis produktu: Ekskluzywny, mikrogranulkowy...
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień

ITELY Oh My Blonde E-Plex Delyblonde rozjaśniacz do włosów bez amoniaku 500g

PRODUCENT: Itely

ITELY Oh My Blonde E-Plex Delyblonde rozjaśniacz do włosów bez amoniaku 500g   Opis produktu: Delikatny dla włosów odbarwiający proszek pozbawiony...
Dodaj do koszyka: Itely oh my blonde e-plex specjalistyczny system do rozjaśniania włosów
Cień