Farby do włosów - Kosmetyczny zabieg profesjonalnej koloryzacji opiera się na zastosowaniu farby w kremie oraz emulsji utleniających. Dzięki nieograniczonej pomysłowości stylistów nowoczesnych salonów fryzjerskich możemy uzyskać wiele wariantów kolorystycznych. Karta kolorów w wersji elektronicznej.
W naszej ofercie znajdują się profesjonalne farby do włosów pochodzące od sprawdzonych producentów: LISAP, STAPIZ, ITELY i innych. Proponujemy między innymi farby do włosów blond, które przyjmą się nawet na siwych włosach. Nowoczesna formuła, na której opierają się oferowane farby do włosów, zapewnia najlepszy efekt - błysk i głębię koloru

 

Farby do włosów - Kosmetyczny zabieg profesjonalnej koloryzacji zawiera farbę w kremie oraz emulsję utleniającą. Dzięki nieograniczonej pomysłowości stylistów nowoczesnych salonów fryzjerskich możemy uzyskać wiele wariantów kolorystycznych. Karta kolorów w wersji elektronicznej kliknij na link.


Przygotowanie mieszanki koloryzującej jak i jej zastosowanie wymaga kilku minut, łatwe przygotowanie , zarówno tradycyjne mieszanie w miseczce z pędzelkiem lub w specjalnym mieszalniku- "szejker".

 

Każdy fryzjer kolorysta powinien dobrze zapoznać się z technicznymi informacjami dotyczącymi każdej farby do włosów, poprawnie się do nich zastosować i dobrać wszystkie dane odpowiednio dla typów włosów. Pozwala to na uzyskanie optymalnego wyniku farbowania włosów.

 

Zastosowanie farby do włosów może wywołać reakcje alergiczne, dlatego też zalecamy przeprowadzenie testu sprawdzającego przed zastosowaniem produktu, a alergikom i osobą uczulonym proponujemy Vitality's Zero farbę bez amoniaku

 

NOWOŚĆ KOLORYZACJA 3D
Dzisiaj większość Salonów Fryzjerskich powinna proponować swoim klientom koloryzację typu 3D. Nasze klientki nieustannie wymuszają na stylistach rozwój, nowe efekty kolorystyczne etc.


CO TO JEST WOGÓLE KOLORYZACJA 3D I JAK JA ODRÓŻNIĆ OD INNYCH KOLORYZACJI?
Efekt 3D powstaje tak naprawdę w oku - jest to złudzenie optyczne w oczu z "lekką pomocą" naszej wyobraźni. Jednak obraz 3D powstaje tak naprawdę w naszym mózgu. Widzimy dosłownie głębię obrazu.


Chodzi tu o uzyskanie trójwymiarowości widzianego koloru na włosach. Nałożony jeden kolor na włosach mieni się oraz sprawia wrażenie "ruchu" we włosach. Intensywność odcienia widzimy inaczej, gdy spojrzymy na włos z innej perspektywy.


Powstaje tzw. głębia barwy, włosy wydają się jakby były w nieustannym ruchu, włosy odzyskują życie. Powstają również modne refleksy, nie ma widocznych pasm, plam! Kolor po prostu wibruje i olśniewa innych swoim blaskiem.


Drogie Panie wybierajcie to co najlepsze a najlepsze są tylko farby dla salonów fryzjerskich, wysokiej jakości, nie zadowalajcie się pierwszym efektem koloryzacji, który po dwóch myciach traci swój blask i powoduje, że Twoje włosy są po prostu "nijakie". Drogie Panie musicie chcieć poczuć się jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe! Wybierajcie więc koloryzację 3D! Wybierajcie farbę Aquarely z firmy Itely

 

FARBOWANIE WŁOSÓW - KROK PO KROKU

W dzisiejszych czasach niemal każda kobieta farbuje włosy, do tego grona dołącza coraz więcej mężczyzn. Jednak farbowanie włosów nie zawsze jest takie „kolorowe” jak się nam wydaje. Często popełniane są podstawowe błędy, których efektem są nieprzewidziane, niechciane efekty farbowania. Możemy zaliczyć do nich:

·         rozdwojone i zniszczone włosy,

·         różnice w kolorze włosów na długości włosa,

·         szybkie wypłukiwanie się koloru,

·         niepokrycie siwych włosów,

·         niechciane odcienie (zielonkawy, grafitowy)

·         uzyskanie zbyt ciemnego lub zbyt jasnego koloru (tonacji)

·         inne, których nie wymieniłam a wiemy tylko my!

Najlepiej będzie jak skorzystamy z usług dobrego salonu fryzjerskiego i przekażemy nasze oczekiwania fryzjerowi. To on odpowie na pytanie, czy nasze oczekiwanie co do całokształtu fryzury jest możliwe i czy będziemy faktycznie dobrze wyglądać w nowym image. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zaufać, czy wydać taką kwotę za farbowanie, dlatego wybieramy trudniejszą opcję farbowania włosów w domu, na własną rękę.

 

Zabezpiecz - Koniecznie przed zabiegiem farbowania włosów zabezpiecz je na całej długości. Pamiętaj, by unikać masek czy szamponów z zawartością trudno zmywalnych sylikonów. Tu, ukłon w stronę profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, bo zawierają one tylko te silikony, które są łatwo zmywalne (wodą lub delikatnym detergentem- delikatnym szamponem). Jeśli nie dostosujesz się do tej wskazówki to możesz liczyć się że włos nie zostanie równo pokryty na swojej długości, albo po prostu farba wymyje się nawet po tygodniu od farbowania. Zastosuj więc ampułkę głęboko odbudowującą lub nawilżającą. Nie używaj także przed farbowaniem włosów kosmetyków do stylizacji- pianka, żel, lakier itd., a także jedwabiu i nabłyszczacza.

 

Firma - Po pierwsze, wybierzmy dla siebie sprawdzone profesjonalne farby do włosów (nie mylić z reklamowanymi produktami!). Takimi kosmetykami będą więc FARBY FRYZJERSKIE. Zazwyczaj produkcja farb profesjonalnych odbywa się w jednej fabryce i dystrybuowane jest na cały świat. Przykładem tu może być firma Vitality’s, która dostarcza swoich farb do ponad 90 krajów na cały świat. Podobną, sprawdzoną przez stylistów farbą jest Aquarely z włoskiej firmy Itely. Wiadomo, że większość z nas nie zna tych marek, po prostu dlatego, że nie zobaczymy ich w kolorowych pismach, czy na ekranie telewizora. Takie kosmetyki znajdziesz w sklepach fryzjerskich, z kosmetyką profesjonalną, bądź też drogą internetową.

 

Kolor - Na początku swojej drogi z farbowaniem włosów wybieraj takie odcienie, które przyciemniają lub rozjaśniają twoje włosy maksymalnie o dwa tony. Jeśli wybierzesz mocniejszą zmianę koloru, po prostu możesz uzyskać nieoczekiwany efekt.

 

Miejsce pracy - Najlepiej wybierz takie miejsce w domu, które ma śliską, łatwo zmywalną podłogę. Najczęściej kafelki w łazience. Takie miejsce musi być też dobrze oświetlone, abyś widziała czy kosmyki równo pokrywane są farbą.

 

Narzędzia - Do farbowania włosów potrzebujesz: miseczkę (niemetalową), pędzel do farby (szeroki lub wąski), grzebień z szeroko rozstawionymi zębami (taki jak do rozczesywania loków), klamry do podpinania włosów, grzebień ze szpikulcem do rozdzielania pasm, ręcznik (najlepiej kolorowy).

 

Ulotka - Zawsze przed farbowaniem włosów czytaj ulotkę dołączoną do farby. Dokładnie przeczytaj informację o czasie trzymania farby na włosach, a także o proporcjach łączenia z utleniaczem.

 

Próba uczuleniowa - Wykonaj ją koniecznie, najczęściej producenci sugerują 48 godzin przed całościowym farbowaniem. Jeśli po tym czasie nie wystąpiło zaczerwienienie, wysypka, czy opuchlizna to możesz uznać, że zabieg farbowania włosów będzie bezpieczny. W innym przypadku podejmujesz ogromne ryzyko, nawet utraty zdrowia!

 

Odrost - Jeśli farbowałaś już wcześniej włosy to zacznij farbowanie od odrostów. Włosy powinny być rozczesane i suche. Następnie podziel włosy na cztery części, podepnij klipsami trzy, a czwartą pokryj farbą. Uczyń tak z każdą partią włosów. Gdy wszystkie włosy będą pokryte farbą to rozczesz je szerokim grzebieniem i spójrz na zegarek. Od tego momentu liczysz czas trzymania farby na włosach. Nie trzymaj farby dłużej, bo możesz uzyskać inny ton włosów, albo podrażnić skórę głowy.

 

Po farbowaniu - Zawsze po skończonym czasie trzymania farby do włosów należy ją zmyć najlepiej letnią wodą z użyciem szamponu po koloryzacji, a następnie używamy maski po farbie czy ampułki zakwaszającej. Mają one mocne i decydujące znaczenie dla kondycji włosa a także dla trwałości farby. Dodatkowo sprawiają, że włosy będą błyszczące i łatwiej będą się rozczesywać.

 

Analiza kolorystyczna - polega na odpowiednim doborze, zestawieniu i konstrukcji ubioru, makijażu i dodatków w oparciu o cechy osobnicze, takie jak : kolor włosów, cerę, oczy oraz typ sylwetki. Jest skarbnicą wiedzy na całe życie i pozwala uniknąć wielu pułapek. Zwykle same najlepiej przeczuwamy w jakich kolorach wyglądamy najkorzystniej, ponieważ najlepiej się w nich czujemy. A nasz wygląd z kolei wpływa nie tylko na to jak odbierają nas inni, ale również jak same siebie postrzegamy. Kiedy wyglądamy dobrze momentalnie czujemy się nie tylko bardziej atrakcyjne, ale również pewniejsze siebie. Aby w każdych okolicznościach prezentować się dobrze powinnyśmy odnaleźć swój styl i znać kolorystykę, w której nam do twarzy.

 

Twórcą analizy kolorystycznej jest szwajcarski nauczyciel malarstwa Johannes Itten, który uznał, że każdy człowiek posiada indywidualną paletę barw harmonizujących się z jego typem urody. Itten w swoich badaniach postanowił zgłębiać naukę dotyczącą barw. W końcu podzielił harmonizujące ze sobą grupy kolorów, zgodnie z występującymi w naturze porami roku. W taki sposób powstały 4 podstawowe typy kolorystyczne - wiosna, jesień, lato i zima. Dwa z tych typów (lato, zima) są typami chłodnymi, a pozostałe dwa ciepłymi. Odcienie zimowe są lodowate i jaskrawe, natomiast ciepłe delikatne i pastelowe.

 

Barwa naszych oczu, ust, włosów oraz skóry sprawia, że jesteśmy harmonijnym elementem natury, który wtapia się w pory roku i z ich kolorystyki powinien czerpać inspirację na co dzień, przy doborze kolorów ubrań czy makijażu. Mimo, iż typy mieszane nie istnieją często zdarza się, że kontrast między karnacją skóry, kolorem włosów i tęczówki oka w ramach jednego typu kolorystycznego nie jest wyraziście ukształtowany. Jest to spowodowane tym, że każdy typ kolorystyczny może wystąpić w różnych odmianach: delikatnej, jasnej, bardziej kontrastowej i ciemniejszej. Wówczas na przykład do delikatnego typu jesiennego o jasnej karnacji pasuje wiele przytłumionych odcieni palety wiosennej, lub typ letni o ciemniejszym kolorycie może się bardzo dobrze prezentować w delikatniejszych odcieniach zimy.

 

Oczywiście najdokładniej i najrzetelniej analizę kolorystyczną może przeprowadzić specjalista. Możesz jednak zrobić ją również na własną rękę i przetestować ogólnie przypisane wskazówki. Niezależnie od wyniku - pamiętaj, że jesteś indywidualnością i wymagasz osobistego wachlarza barw, który w najkorzystniejszy sposób podkreśli twoją urodę.

 

Analiza kolorystyczna krok po kroku przeprowadź ją najlepiej w dziennym, naturalnym świetle. Stań przed lustrem i określ:

- kolor oczu,

- kolor warg,

- naturalny kolor włosów,

- karnację,

- kolor znamion oraz piegów,

- oprawę oczu,

- i w końcu to jak twoja skóra reaguje na słońce.

 

Cztery podstawowe typy rozróżniane w analizie kolorystycznej

Wiosna - Skóra: Twoją skórę charakteryzuje przeźroczysta bladość o delikatnym, złocistym, brzoskwiniowym odcieniu. Często bywa lekko zaróżowiona. Jeżeli posiadasz piegi, to mają one złote zabarwienie. Łatwo się opalasz, nawet na ciepły, ciemny brąz. Oczy: Mają zazwyczaj nieco ciemniejszą od włosów oprawę. Tęczówkę oka charakteryzuje odcień od niebieskiego do zielonego, rzadziej złotego brązu. Źrenica często oddzielona jest od tęczówki wyraźną obwódką w kolorze złotym lub złotobrązowym. Włosy: Jako dziecko byłaś blondynką. Teraz Twoje włosy są jasne, w słomianym, żółtawym, platynowym lub miodowym odcieniu. Jeżeli masz brązowe włosy, zawsze wykazują ciepły, złotawy lub rudawy połysk.

 

Lato - Skóra: Masz bladą, gładką, porcelanową cerę lub skórę dobrze ukrwioną z wyraźnie przebłyskującymi, delikatnymi naczynkami o chłodnym, różowym odcieniu. Możesz też posiadać cerę o jasnym, chłodnym oliwkowym odcieniu. Jeżeli na Twojej skórze pojawiają się piegi, są one zawsze szare lub szarobrunatne. Jeżeli nie masz bardzo bladej jasnej cery, dobrze się opalasz na chłodny, oliwkowy kolor. Oczy: Oprawa oczu wydaje się mieć często popielaty odcień, nigdy złocisty. Masz brązowe, niebieskie lub szare oczy. Włosy: W dzieciństwie byłaś blondynką. Z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Jeżeli jako dziecko miałaś słomiany blond, teraz ich odcień zmienił się w popielaty. Jeżeli były popielate, teraz są brązowe. Zawsze z popielatym połyskiem.

 

Jesień - Skóra: Jest gładka, jasna. Cera ma ciepłą barwę kości słoniowej lub intensywną, złocisto-beżową, brzoskwiniową. Masz skłonność do piegów i znamion w kolorze rudym lub złocisto-brunatnym. Źle się opalasz - słońce często powoduje zaczerwienienia skóry. Oczy: Mają barwę topazu, brązu, złotego brązu, zieleni. Możesz mieć stalowo-niebieskie lub błękitne oczy ze złotawymi, ciepłymi plamkami. Włosy: W dzieciństwie byłaś blondynką, a z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Mają teraz kolor od blond przez czerwony blond, kasztanowy, marchewkowy do brązowego. Twoje włosy mają zawsze ciepły, złotawy połysk.
 

Zima - Skóra: Jeżeli jesteś typem Królewny Śnieżki masz bardzo jasną porcelanową skórę, która sprawia wrażenie transparentnej i czystej. Rzadko się rumienisz, słabo opalasz - maksymalnie na delikatny oliwkowy brąz. Jeżeli prezentujesz typ południowy Twoja skóra ma chłodny odcień oliwki. Szybko się opalasz - na intensywny oliwkowy kolor. Oczy: Mają ciemną oprawę. Ze względu na kontrast między bielą gałki ocznej i tęczówki, błyszczą intensywnym blaskiem. Tęczówka może mieć zdecydowany, czysty kolor: ciemnobrązowy, zielony, ciemnoniebieski, błękitny, orzechowy. Włosy: jeżeli w dzieciństwie byłaś blondynką, teraz na pewno masz ciemne włosy z charakterystycznym granatowym lub popielatym połyskiem. Mogą być ciemnobrązowe, czarno brązowe lub kruczoczarne.

 

Koloryści na całym świecie przedstawiają 5 głównych, podstawowych kolorów: czerwony, żółty, zielony, niebieski i fioletowy. Oczywiście nie oznacza, to, że nie możesz nosić wszystkich tych kolorów i pokrewnych im odcieni. Warunkiem jest jednak odpowiednia intensywność i przejrzystość, które muszą harmonizować się z twoim typem urody.

 

 

Farbowanie włosów- najlepszy wybór zmiany wyglądu!

Każda z nas ma od czasu do czasu ochotę na jakąś lub całkowita zmianę wyglądu i dzięki statystykom udowodniono, iż diametralna zmiana najczęściej odbywa się właśnie przy koloryzacji a nie strzyżeniu włosów. Powód jest bardzo prosty i właśnie koloryzacja jest szybką metamorfozą, która zajmuje niewiele czasu a efekty są bardzo odmieniające nasza osobę, wręcz całkowicie. Jak przeprowadzić taką metamorfozę?

 

Na pewno zdobywając się na tak ekstremalną zmianę zaczynamy od doboru koloru, zazwyczaj mamy już jakiś zamysł czy też marzenie z przed lat, na które dopiero teraz potrafimy się zdobyć, jakaś lazurowa czerwień czy może słoneczny mahoń. Pamiętać należy o zasadzie, ważnej przy doborze koloru, a mianowicie o tym, aby dostosować kolor włosów do karnacji, aby efekt okazał się naturalny.

 

Jeśli jesteś jak większość Polek chłodną szatynką czy blondynką o jasnej cerze „porcelanowej”, wybierz odcienie farb chłodne – popielaty, platynowy blond, mahoń, czarny z nutą fioletu.

 

Jeśli zaś masz ciepłą karnację, co niestety rzadziej się zdarza, kremową, beżową czy brzoskwiniową cerę sięgnij po odcienie farb (ciepłą gamę barw), złoty blond, miodowy, miedziany, złoty brąz.

 

Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniej farby do włosów, jeśli już się zdecydujesz wybierz mądrze. Formuła preparatu decyduje o trwałości naszej koloryzacji.

 

Bardzo nietrwała koloryzacja to szamponetki, które uraczą nas swym efektem do 6-8 myć, czyli dla niezdecydowanych, co do zmiany koloru.

 

Trwalsze są zaś ich kuzynki szampony, czy kremy koloryzujące, na te już zdecydowałabym się w profesjonalnym salonie, efekt będzie nas kusił do 28 myć lub jak kto woli 6-8 tygodni. Taka koloryzacja zachwyci nas tylko o 1-2 tony do przyciemnienia lub rozjaśnienia naszego koloru włosów. Idealnie nadaje się do krycia pojedynczej siwizny i wypłukuje się bardzo równomiernie z włosów.

 

Krok następny to regeneracja! Włosy zniszczone mogą bardzo słabo lub zbyt mocno miejscami nas uraczyć, nie chcemy, aby nasz kolor był mało efektowny i nierówny. Bardzo ważne jest nawilżenie i wygładzenie łuski włosa. Kiedy włosy są zbyt mocno zniszczone po wcześniejszej regeneracji zacznij koloryzację od kremy koloryzującego czy farb bez amoniakowych, zawierają mniej amoniaku czy wody utlenionej nie powodując szkody.

 

Podstawą koloryzacji jest bezpieczeństwo, więc zróbmy próbę uczuleniową decydując się na farby zawierające amoniak. Przy koloryzacji farbą bez amoniakową zagrożenie uczulenia redukuje się do zera. Co nie znaczy, że farby amoniakowe są gorsze, więc wybór tak naprawdę należy do nas. Próba uczuleniowa to podstawa!

 

Czy należy nakładać farbę na włosy nie umyte? Przy koloryzacji włosów na kolor blond dobrze jest zachować taki stan rzeczy, ponieważ skóra głowy wytwarza naturalną ochronę zwaną płaszczem lipidowym, który zabezpiecza skórę i włosy przed agresywnym działaniem składników chemicznych.

 

Bardzo rozważnie należy podejść do mieszania farb, aby uzyskać niepowtarzalny kolor, powinno się a raczej należy mieszać kolory ze sobą 2 kolorami a nawet 3 ważne, aby kolory były w tej samej tonacji. Można uzyskać efekty wielotonowego farbowania.

 

Farbowanie włosów należy przeprowadzić bardzo dokładnie, warstwowo i z przestrzeganiem czasu nakładania farby na włosy (5-10 min). Czas także trzeba przestrzegać przy koloryzacji według zaleceń producenta, dłuższe przytrzymanie farby na włosach nie wniesie nic w koloryzacji!

 

Nigdy, ale to przenigdy nie należy zawijać włosów folią, ani żadnym czepkiem, gdyż preparat nie będzie mógł się utlenić, a jest to warunek dobrego zabiegu koloryzacji. Wysoka temperatura może przyspieszyć czas koloryzacji i dać nieoczekiwany skutek.

 

Bardzo ważne jest pilnowanie czasu zachodzącej na naszych włosach reakcji, przytrzymane zbyt krótko może spowodować zaskakujące kolory wyłaniające się z naszej nowej fryzurki, np. zielonkawe refleksy. Może okazać się, że nasze włosy są pokryte farbą nierównomiernie, lub miejscami w ogóle nie zostały pokryte farbą. Włosy farbowane zbyt długo mogą stać się suche, porowate i może podrażnić skórę głowy.

 

Po wykonanej dobrze koloryzacji doszliśmy do etapu końcowego, który jest tak samo ważny jak dobrze przeprowadzony zabieg koloryzacji. Kończymy zawsze koloryzację zakwaszeniem struktury włosów, najlepiej maską po koloryzacji, jest znacznie bardziej skondensowana niż odżywka do włosów, jaką używamy, na co dzień. Maska tego typu, dokładnie zamyka łuskę włosa po zabiegu koloryzacji. Wygładza, ale najważniejsze zatrzymuje kolor zapigmentowany w naszych włosach, nie wypłukując go przy kolejnych myciach głowy. Najskuteczniej działa takie odżywianie pod kompresem (maska+ czepek+ ręcznik), lub w salonie fryzjerskim pod urządzeniem typu „Life Booster”, przy takim zabiegu nie musimy się martwić o kolor znacznie dłużej.

 

Wiadomo, że o włosy farbowane należy dbać inaczej niż o włosy naturalne, najlepsze kosmetyki do włosów, to wszystkie zawierające filtry UV oraz takie, które są typowo przeznaczone do włosów farbowanych. Najmniej używajmy szamponów oczyszczających i przeciwłupieżowych, ponieważ ścierają dokładnie kolor z naszych włosów i po kilku myciach może zblaknąć nawet o 2 tony. Włosy blond należy także dobrze traktować, ponieważ uwielbiają żółknąć. Należy w takim przypadku używać kosmetyków, które zapobiegają żółknięciu, oraz składniki zawierające środki nabłyszczające i rozświetlające. Jeśli mimo to nasz kolor włosów wydaje się być żółty sięgnijmy po rewelacyjne szampony z płukanką w jednym.

 

Farby do włosów, które rewelacyjnie i trwale pokrywają włosy, siwe w 100% :

-  Vitality’s Art (farba do włosów z niską zawartością amoniaku)

- Vitality’s Zero ( farba do włosów bez amoniakowa, dla kobiet w ciąży i alergików, a nawet osób cierpiących na choroby skórne, np. łuszczycę)

 

Maska, chroniąca kolor przed szybkim blaknięciem, odbudowująca:

- Vitality’s Technica Color+Mask

- Itely balsam regenerujacy i odżywczy koloryzujący SILVER riflessi (niweluje żółty odcień)

- Vitalitys ART COLOR MOUSSE pianka koloryzująca platynowo srebrny

 

Szampon, tłumiący żółć we włosach:

- Farouk Silver Lights Conditioning Shampo ( rozświetlający szampon do włosów, niweluje żółty odcień włosów)

 

 

Internetowa Hurtownia Fryzjerska
 

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

RollandROLLAND

 

WIZOUT FARBA NOWEJ GENERACJI

 

WizOut farba 1:1,5 100 ml.Farba nowej generacji. WizOut jest farbą koloryzującądo włosów, nie zawiera PARAFENILNDIAMINY I REZOCYN , trwałąi regenerującą, o niskiej zawartości amoniaku, o wyjątkowo przyjemnym zapachu i bez alergenów. WizOut jest produktem koloryzującym ROLLAND E20. W recepturze WizOut zawarto zestaw regeneracyjny i przeciwutleniaczy ECO SPA pomarańcze, klementynki, oliwki biologiczne wyciągi z śródziemnomorskiej  wody termalnej solno bromowo jodowej jest produkowany według zasad ekologicznych respektujących  cykl życia roślin. WizOut  zawiera olej z Acai bogaty w sole mineralnei bio-elementy  o cennych właściwościach przeciwstawiających się oddziaływaniu wolnych rodnikówi starzeniu się .

Działalność związana z e zbiorem tego cennego owocu przyczynia się do wsparcia 480 osiedli w Amazonii. WizOut proponuje szeroką gamę kolorów, które mieszane ze sobą dają fryzjerowi możliwość uzyskania niezliczonej gamy odcieni. Receptura PPD i  bez rezorcyn , przyczynia sie do utrzymania w zdrowiu włókna włosa podczas zabiegu farbowania. Zestaw ECO-Spa  nadaje włosowi zdrowy wygląd i odżywia go. Farbowane włosy odznaczają się dużym połyskiem i miękkością. Pigmenty koloryzujące Nowej generacji zapewniają doskonałe i bardzo trwałe rezultaty, pokrycie w 100% siwych włosówi rozjaśnienie do 5 tonów.

 

AKTYWATOR WIZOUT 

 

3% 6% 9% 12% aktywator do koloryzacji i rozjaśniania zawiera olej arganowy , olejek z jagód Acai, Eco spa kompleks organiczny z pomarańczy , eksrakt z klementynek i oliwek oraz wodę termalną. Aktywator daje dopełnienie pełnej i inintensywnej koloryzacji farbami WizOut.

 

ROZJAŚNIACZ LIGHT CREATOR 500G rozjaśniacz do włosów w kremie 

 

Delikatny rozjaśniacz w kremiektóry nie uszkadza struktury włosa. Działając szybko i skutecznie gwarantuje wysokie poziomy rozjaśnienia. Zawiera ekstrakty z olejków  Acai i Arganu , które odżywiają włosy, naturalne woski oraz proteiny z kukurydzy, które chronią strukturę włosa przed uszkodzeniami. Idealny do wszystkich rodzajów włosów, tworzy jasne, żywe blondy. Posiada kremową konsystencję nie pyli i nie zawiera amoniaku.

 

GENIUS a.b.s.p.complex

 

GENIUS CONDITIONING DEVELOPER 

 

3% 6% 9% 12% Aktywator do Genius Color Pac zawiera a.b.s.p complex- zaawansowany bio chemicznie kompleks samoochrony z aloesem, wyciągiem ze słonecznikaoraz specjalnymi enzymami.Farbom Genius Color Pac daje bogactwo, nasycenie, intensywność i żywość koloru. 

stosowanie: Farbę Color Pac zmieszać z aktywatorem w proporcjach 1:2

 

CONDITIONING ENERGIZER naturalny roztwór energizujący

 

Z kompleksem a.b.s.p zaawansowany bio chemicznie komplex samo ochrony , uaktywnia bogactwo i żywiołowość farb Genius Color Pac do pokrywania ton w ton . Posiada zdolność zwiększania objętości mieszanki dla zapewnienia bardzo miękkiej konsystencji, doskonale zemulgowanej dla łatwego wnikania we włosy. Zawiera środki chroniące włosy przed zniszczeniem . Mieszać w proporcjach 1:2 

 

HYPERCOLOR przyspieszacz koloryzacji

 

Redukuje czas procesu koloryzacji. Działa odżywiająco na włosy 

stosowanie: dodać preparat do mieszanki koloryzującej według proporcji 30 ml -5 kropli, 60ml -10kropli, 90ml- 15 kropli, 120ml 20 kropli. Użyć czepka foliowego , w którym należy zrobić 12-15 dziurek używając szpikulca. Nanieś mieszaninę na włosy, przykryć czepkiem , trzymać pod niskim żródłem ciepła. Następnie usunąć żródło ciepła i pozwolić włosom ostygnąć pzed spłukaniem farby. Obniża tradycyjny czas aplikacji z 30 do 1 z 45minut do 15 minut.

 

GENIUS COLOR PAC 100ML

To system trwale utleniający i koloryzujący , składający się z 112 odcieni. Każdy odcień zawiera a.b.s.p zaawansowany biochemicznie kompleks ochronny, składający się z wyciągów aloesu i słonecznika oraz elementów uzupełniających , które połączone regulują reakcję organiczną. Ta nowoczesna formuła oferuje innowacyjny system koloryzacji , który nie tylko jest łatwy w zastosowaniu , ale również gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniami  UV i wolnymi rodnikami. Kompleks a.b.s.p chroni przed promieniami Uv .zapewnia ochronę bardzo niska zawartość amoniaku lepsze rezultaty i większa trwałość koloru wysokie nasycenie pigmentami pokrycie siwych włosów w 100%. Bardzo ekonomiczny tuba 100ml ze stosunkiem mieszania 1:2.

 

GENIUS YOYO 1 trwała do włosów

 

Trwała do włosów normalnych iopornych. Trwała ondulacja z proteinami jedwabiu, bez kwasu tioglikolowego i bez amoniaku. Zawiera CYSTEAMINĘ, daje naturalnie wyglądające skręty i zdrowe błyszczące włosy. Nie zmienia naturalnego pH włosów, w zależności od grubości wałków, idealna jako trwała odbijająca włosy od nasady. Jedyna trwała, którą po zakończeniu trzeba zmyć szamponem o kwaśnym pH, co umożliwia wykonanie koloryzacji ton w ton w celu odświeżenia koloru. 2x100ml

 

GENIUS YOYO 2  trwała do włosów

 

Formuła do włosów wrażliwych lub po zabiegach chemicznych.Trwała ondulacja z proteinami jedwabiu, bez kwasu tioglikolowego i bez amoniaku. Zawiera CYSTEAMINĘ daje naturalnie wyglądające skręty i zdrowe błyszczące włosy. Nie zmienia naturalnego pH włosów, w zależności od grubości wałków , idealna jako trwała odbijająca włosy od nasady. Jedyna trwała, którą po zabiegu trzeba zmyć szamponem o kwaśnympH, co umożliwia wykonanie koloryzacji ton w ton w celu oświeżenia koloru. 2x100ml

 

GENIUS SURRENDER CURL REMOVER trwałe prostowanie

 

Prostujcy krem do włosów naturalnie farbowanych, kręconych oraz po trwałej ondulacji, nadający gładkość i łatwośc rozczesywania. Redukuje silne skręcenie do minimum oraz poskramiawłosy falowane. Zmienia strukturę włosów , wygładza i nadaje jedwabistośsci. Wyrównuje i wygładza każde każde skręcone włosy  nawet grube, poprzez zmianę ich formy. Usuwa również pozostałości po trałej ondulacji , eliminuje obcinanie tej części włosów na której pozostał skręt  po trwałej. Jedna formuła dla włosów normalnych , opornych i farbowanych po koloryzacji z użyciem wody 3% 6% . Nie stosować na włosach po dekoloryzacji.

 

GENIUS CONDITIONING PERM trwała kondycjonująca formuła 1 lub 2

 

1- włosy normalne i oporne oraz 2 - włosy farbowane. Zkompleksem a.b.s.p ( zaawansowany bio chemicznie i kompleks samoochrony). Gwarantuje perfekcyjne rezultaty i maksimum respektu dla dla włókna włosa. Jego delikatne działanie jest spowodowane naturalnymi składnikami roślinnymi i aminokwasami. Trwała tworzy elastyczny skręt i pozostawia włosy miękkie , lśniące i pełne witalności.

Sposób użycia: delikatnie umyć włosynawinąć wilgotne włosy na wałki nałożyć ochronnąwatę wzdłóż linii włosów , wlać płyn ondulujący do niemetalowego aplikatora , równomiernierozprowadzić na każdym wałku pozostawić na 20-25 minut spłukiwać pod bieżącą wodą przez 5-10 minut . Włosy rozjaśniane dłużej, osuszyć ręcznikiem.

 

GENIUS NEUTRALIZER utrwalacz

 

Dzięki nowatorskiej formule daje wspaniałe rezultaty przy maksymalnej ochronie włosa. Jestto idealna kombinacja neutralizacji i ochrony włosa. Po użyciu włosy są miękkie , elastyczne i nabłyszczone. 50 ml neutralizera zmieszać z 50ml wody. Rozprowadzić 2/3 objętości na wałkach pozostawić na 5 minut, rozwinąć wałki i nałożyć pozostałą część i odczekać kolejne 5 mint następnie dokładnie spłukać i zastosować odżywkę Acid condition. Zaleca się użyć plastikowego czepka . Moc skrętu sprawdzać co 5 minut.

 

 

DAILY CODZIENNA PIELĘGNACJA

 

 

Charakterystyka serii: dobre samopoczucie dla włosów i skóry głowy w codziennych kuracjach nawadniających . łagodne usuwanie zanieczyszczeń oraz wzmacnianie włókna włosa. Blask i naturalna ochrona każdego dnia. Składniki aktywne: wyciąg z arniki, liść brzozy, wyciąg ze skrzypu, woda z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z eukaliptusa, woda ze ślazu,wyciąg z miodu, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z rumianku, wyciąg z ananasa, wyciąg ze świerku, wyciąg z pyłku kwiatowego, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z szałwi, wyciąg z podbiału, woda z róży stulistnej, woda z czarnej borówki

 

DAILY GENTLE SHAMPOO łagodzący szampon do codziennego stosowania

 

Dla każdego  rodzaju włosów eliminuje zanieczyszczenia , zachowuje naturalną równowagę włosów. Nadaje elastyczność  i blask, wzmacnia, pH 4.5-5.5

 

DAILY HYDRO -ACTIVE CONDITIONER odżywka nawadniająca

 

Do codziennego stosowania dla każdego rodzaju włosów. Wygładza włosy i nadaje im wspaniały połysk., Utrzymuje naturalna równowagę wilgotności , elastyczność i sprężystość. Natychmiast rozplątuje włosy. Zwiększa ich objętość i grubość bez obciążania. Nadaje elastyczność i blask, wzmacnia, pH4.5-5.5

 

EVERY DAY SPRAY TONIC odżywka wzmacniająca w sprayu

 

Nie spłukiwana kuracja dająca żywotnośść i kondycję oraz zdrowy wygląd. Oparta na bezolejowej formule ,nadaje blask bez obciążania włosów. Przywraca równowagę tłuszczową skórze głowy. Eliminuje elektryzowanie się, ułatwia modelowanie i układanie. Przywraca równowagęnawilżenia, idealna dla problemów z przetłuszczaniem przy nasadzie włosów. pH 4.5-5.5

 

KURACJA DO WŁOSÓW WYPADAJĄCYCH

 

Charakterystyka serii: Program zapobiegający wypadaniu włosów. Zwiększa wymianę naturalnych elementów w skórze głowy. Stymuluje odrastanie włosów.

Składniki aktywne: wyciąg z arniki, liść brzozy, wyciąg ze skrzypu, wodaz wodorostów, wyciąg woda z oczaru wirgińskiego, wyciąg z orzecha włoskiego, wyciąg z eukaliptusa, woda ze ślazu, wyciąg z miodu , olej z drzewa herbacianego, wyciąg z mięty pieprzowej, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z lukrecji, wyciąg z  miodu, , wyciąg z rumianku, wyciąg z podbiału, woda z róży stulistenej, woda z czarnej borówki, wyciąg z winogron

 

COMPENSATING SHAMPOO szampon do włosów wypadających zwiększajcy objętość

 

Zapewnia  delikatne mycie, utrzymuje prawidłową powłokę hydrolipidowa, dotlenia skórę głowy , pobudza do szybszego wzrostu włosów.

 

OXYGENATING TREATMENT  kuracja natleniająca przeciw wypadaniu włosów

 

Specjalna kuracja kosmetyczna przeciw wypadaniu włośów. Działająca na różne przyczyny wypadania włosów. Poprawia dotlenienie tkanki. Poprawia fazę wzrostu włośów, stymuluje mikro-perfreryjny obieg krwi w skórze głowy. Odżywia cebulki.

Stosowanie: złamać fiolkę naciskając w miejscu białej linii . Nałożyć na mokre włosy, równomiernie wmasować w skórę głowy. Delikatnie masować okrężnymi ruchami, następnie przejść do modelowania, nie spłukiwać.

 

KURACJA DLA SKÓRY I WŁOSÓW TŁUSTYCH

 

Charakterystyka serii: sposób na zrównoważenie i ochronę skóry oraz kuracja dla włosówtłustych lu z innymi zanieczyszczeniami. Kojące lecz skuteczne przywracanie właściwegofunkcjonowania gruczołów łojotokowych, naczyń włosowatych i włókna włosów. Głębokie oczyszczanie i nadawanie zdrowego wyglądu

Składniki aktywne: wyciągz arniki, liść brzozy, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z wodorostw, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z kocanki, dziurawiec, wyciąg z eukaliptusa, woda ze ślazu, wyciąg z miodu , olej z drzewa herbacianego, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z rumianku, korzeń krwawnika pospolitego, kwiat męczennicy, wyciąg ze świerku, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z szałwi, wyciąg z podbiału, woda z czarnej borówki

 

BALANCING SHAMPOO szampon równoważący nadmiar tłuszczu  w skórze głowy

 

Specjalny szampon eliminujacy nadmiar tłuszczu, bez uszkadzania struktury włosów.Przywraca naturalną powłokę hydrolipidową . Łagodzi zmiany  skórne na głowie, znacząco ogranicza przetłuszczanie się skóry, pH4.5-5.5

 

NORMALIZING TREATMENT kuracja normalizująca tłustą skórę głowy

 

Przeznaczona specjalnie do poważnych przypadków łojotoku. Obecność oleju z drzewa herbacianego i wyciągów roślinnych gwarantuje działanie wyrównujące poziom tłuszczu. Stabilizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych . Uspokaja i łagodzi podrażnienia. Eliminuje nadmiar tłuszczu i przywraca równowagę naturalnej powłoce lipidowej.

Stosowanie: złamać fiolkę naciskając w miejscu białej linii. Nałożyć na mokre włosy, równomiernie rozprowadzić na skórze, delikatnie masować okrężnymi ruchami, nie splukiwać. 12x10 ml pH 5-6

 

KURACJA SUCHE WŁOSY

 

Charakterystyka serii: Kiedy włosy są suche lub kędzierzawe należy przywrócić im właściwe nawilżenie, kiedy stają się puszyste, błyszczące, dzięki kompleksowi z oliwek, migdałów i jojoby, wyciągom z róży, rumianku, miodu i proteinom jedwabnym.

składniki aktywne: olej z lnu zwyczajnego , wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, woda z ślazu, wyciąg z miodu, woda z mirty, wyciąg z kokosa, olej sezamowy, olej z bukszpanu chińskiego, wyciąg z ananasa, kwiat męczennicy, wyciąg z pyłku kwiatowego, olej ze słodkich migdałów, wyciąg z kiełków pszenicy, wyciąg z jojoby, wody z róży stulistnej, wody z czarnej borówki

 

HYDRATING SHAMPOO szampon nawadniający

 

Dla włosów suchych, przywraca równowagę nawilżenia . Głęboko odżywia i nawadnia . Zmiękcza i i ułatwia modelowanie, eliminuje elektryzowanie się. Pogrubia włosy czyniąc je bardziej podatne na układanie.

 

DUAL PHASE TREATMENT odżywka dwufazowa

 

Podwójne działanie odżywczo normalizujce i rozplątujące włosy. Nawilża włosy bez obciążania. Nabłyszcza oraz rozjaśnia optycznie włosynadając zdrowy wygląd. Bez spłukiwania przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić na umyte włosy i przeczesać, wymodelować.

 

MOISTURISING MASQUE maseczka nawilżająca

 

Intensywne nawilżanie , dla każdego rodzaju włosów suchych nawadnia i głęboko odżywia. Rewitalizuje kondycjonuje i zapewnia całodzienną ochronę. Nie obciąża włosów cienkich, zapobiega elektryzowaniu się, ułatwia rozczesywanie, pH4.8-5.2

 

DETANGLER rozpylacz włosów

 

Produkt ułatwia rozczesywanie włosów, nawilża. Nie obciąża włosów, zapobiega elektryzowaniu się. Nadaje miękkość i blask. Rozplątuje nawet najbardziej kędzierzawe włosy, pH 3.6-4.0

 

MOISTURIZING OIL TREATMENT olejowa kuracja nawilżająca

 

Do włosów suchych, duże nawodnienie, przywraca równowagę wilgotności włosom krańcowo suchym. Substancje pochłaniające wilgoć przyciągają i zatrzymują wilgoćw głębi włosa. Zapewniają natychmiastową i trwałą naprawę. Głęboka penetracja wprowadza we włosy elementy nawadniającei odżywcze. Zapewnia łatwość układania, witalności blask.

Stosowanie: Przełamać fiolkę naciskając na białą linię , nałożyć na wilgotne włosy i suche końcówki, wmasować,. Pozostawić na 3-5 minut i spłukać. Produkt przeznaczony dla ekstremalnie suchych włosów. 12x10 ml pH 3.6-4.0

 

KURACJA  OCZYSZCZANIE

 

Charakterystyka serii: dla skuteczniejszych zabiegów kuracyjnych lub koloryzacyjnych włosy powinny być właściwie i skutecznie oczyszczone z chloru, soli morskiej oraz produktów do stylizacji i utrwalenia.

Składniki aktywne: wyciąg z arniki, liść brzozy, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z eukaliptusa, woda ze ślazu, wyciąg z miodu, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z róży stulistnej, woda z czarnej borówki.

 

CLARIFYING SHAMPOO szampon oczyszczający

 

Dla każdego rodzaju i typu włosów. Głęboko oczyszczający , usuwa zanieczyszczenia i pozostałości po produktach kosmetycznych. Do zastosowania przed usługami chemicznymi.

stosowanie: nie zalecany do codziennego użytku pH 5.8-6.0

 

KURACJA SUCHE WŁOSY

 

Charakterystyka serii: Powtarzanie, łączone zabiegi chemiczne i nadmiar promieni ultrafioletowych mogą powodowaćrozległe zmiany, zniszczenie i wysuszenie włosów i skóry. Seria specjalnych kosmetyków do neutralizacji efektów zabiegów chemicznych. Równoważenie pH i przywracanie blasku.

Składniki aktywne: wyciąg z arniki, liść brzozy, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z eukaliptusa, woda ze ślazu, wyciąg z miodu, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z rumianku, wyciąg z ananasa, wyciąg ze świerku, wyciąg  z pyłku kwiatowego, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z pokrzywy, wyciąg  z szałwii, wyciąg z podbiału, woda z róży stulistnej , woda z czarnej borówki

 

NEUTRALIZING SHAMPOO szampon neutralizujący

 

Łagodny i odbudowujący dla włosów po zabiegach chemicznych . Neutralizuje nadmierną zasadowość, przedłuża trwałość koloru. Dla każdego rodzaju włosów, nadaje się do codziennej pielęgnacji włosów, pH 3.8-4.0

 

ACID CONCITIONER odżywka kwaśna

 

Neutralizuje nadmierną zasadowość. Chroni włosy po zabiegach chemicznych, oraz podczas modelowaniatermicznego. Rozplątuje, nadaje miękkość i blask. Przywraca równowagę wilgotności, ułatwia rozczesywanie , modelowanie i układanie, pH 3.8-4.0

 

VITAMIN LEAVE IN TREATMENT kuracja witaminowa

 

Nie spłukiwana. Wygładza zniszczone łuski, organiczne witaminy naprawiają porowatość, dodają energii i witalności nie obciążając. Nadaje blask i zdrowy wygląd , poskramia niesforność i eliminuje elektryzowanie się. Zwiększa objętość. Ułatwia rozczesywanie, modelowanie i układania, pH 5.0-6.0

 

KURACJA REWITALIZACJA

 

Charakterystyka serii: Seria Finish to produkty  do stylizacji i nadawania kształtu , zawierają najnowocześniejsze naturalne receptury dla najlepszych efektów w modelowaniu włosów.Wynikiem jest totalna kontrola nad kształtem i objętością, po.żądany poziom trzymania oraz miękkie, aksamitne wykończenie. Nie uszkadzają struktury w.łosów. Niezwykle łagodne dla skóry.

Składniki aktywne: wyciąg/woda z wodorostów, wyciąg/woda z oczaru wuirgińskiego, wyciąg z orzecha włoskiego, woda z melisy, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z lukrecji, wyciąg z rumianku, woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy, wyciąg z owsa, woda z bławatka, wyciąg z pyłku kwiatowego, wyciąg z pokrzywy, woda z czarnej borówki, wyciąg z winogron

 

FORMING GEL żel formujący 

 

Dla tłustej skóry głowy, płynny żel do kształtowania fryzury. Definiuje , ukierunkowuje, formuje i wwygładza powierzchnie włosa, poprawia jego fakturę i nadaje sprężystość, co bezpośrednio wpływa na trwałość  modelowania. Produkt nie gromadzi się nie złuszcza, zapewnia niezwykły blask.

 

SCULPTING FOAM pianka rzeźbiąca

 

Zapewnia ekstra trzymanie, pogrubia włosy, wzmacnia je i podnosi u nasady. Nawilża.

Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć, nanieś na włosy niewielką ilość produktu, stylizować.Moc 5

 

SCULPTING GEL żel do rzeźbienia fryzury

 

Daje fantastyczny blask i silną kontrolę.Zapewnia bardzo mocne całodzienne trzymanie. Odporny na wilgoć. Produkt nie złuszcza się i nie gromadzi.

Stosowanie: nakładać na mokre lub suche włosy, moc 5

 

KURACJA WYKOŃCZENIE STYLIZACJA

 

Charakterystyka serii: seria finish to produkty do stylizacji i ndawania kształtu, zawierają najnowocześniejsze naturalne recepturydla najlepszych efektóe w modelowaniu włosów. Wynikiem jest totalna kontrola nad kształtem i objętością, pożądany poziom trzymania oraz miękkie, aksamitne wykończenie. Nie uszkadzają struktury włosów. Niezwykle łagodne dla skóry.

Składniki aktywne: wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z orzecha włoskiego, woda z melisy, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z lukrecji, wyciąg z rumianku, woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy, wyciąg z owsa, woda z bławatka, wyciąg z pyłku kwiatowego, wyciąg z pokrzywy, woda z czarnej borówki, wyciąg z winogron.

 

DESIGNING OIL NON OIL płyn do stylizacji

 

Olej nie olej na bazie roślinnej, dla każdego rodzaju włosów. Doskonały do modelowania suszarką, zapewnia ochronę podczas modelowania termicznego. Ułatwia nadawanie fryzurze pożądanego kształtu. Włosy zyskują swobodną objętość, łatwą do stylizacji. Nadaje wspaniały połysk, wspomaga strzyżenie, powodując utrzymanie wilgoci.

Stosowanie: niewielką ilość nakładać na wilgotne lub suche włosy. Moc 4

 

STYLING FOAM pianka do stylizacji

 

Pianka o średniej mocy, pogrubia włosy, poprawia ich fakturę. Wspomaga fryzurę przy naturalnym suszeniu.Nie tworzy nalotu i nie obciąża. Dodaje objętości i blasku.

Stosowanie: na czyste zwilżone włosy, wstrząsnąc przed użyciem, moc 4 

 

MULTI -USE SPRAY GEL żel w sprayu

 

O różnorodnym zastosowaniu. Dla każdego rodzaju włosów , zapewnia wyjątkową fakturę i ułożenie.Doskonały do termicznego modelowania,  nadaje wspaniały blask. Kontroluje elektryzowanie się, zalecany do naturalnych fal  ułożenia fryzury bez utrwalenia lakierem. Dodaje objętości włosom , przeznaczony dla osób z problemem nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy. 

Stosowanie: rozpylać z odległości 12-15 cm na mokre włosy, przeczesać i modelować, moc 4

 

STYLING GEL żel do stylizacji

 

Zapewnia nadzwyczajne trzymanie i wspomaganie każdej fryzury.Daje długowieczność ułożenia i blask. Oparty na super skoncentrowanej formule na bazie wodnej. Daje doskonały połysk, odporny na wilgoć.

Stosowanie: nałożyć na mokre lub suche włosy i modelować, moc 4

 

KURACJA WYKOŃCZENIE DEFINIOWANE

 

Charakterystyka serii: Seria finish to produkty do stylizacji i nadawania kształtu, zawierają najnowocześniejsze naturalne receptury dla najlepszych efektów w modelowaniu włosów. Wynikiem jest totalna kontrola nad kształem i objętością, pożądanypoziom trzymania oraz miękkie, aksamitne wykończenie. Nie uszkadzają struktury włosów, niezwykle łagodne dla skóry.

Składniki aktywne: wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z orzecha włoskiego, woda z melisy, woda z mirty wyciąg z chincona, wyciąg z lukrecji, wyciąg z rumianku, woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy, wyciąg z owsa, woda z bławatka, wyciąg z pyłku kwiatowego, wyciąg z pokrzywy, woda z czrnej borówki, wyciąg z winogron

 

SPRAY SHEEN spray nabłyszczający

 

Nadaje włosom ekstremalny połysk i miękkość, nawilża i natychmiast odżywia włosy nie obciążając ich. Wzbogacony cedrem i olejkami makadamia, które zapobiegają łamaniu się włosów. Włosy stają się łatwe do układania i lśniące. Preparat nie skleja włosów, chroni je przed wilgocią.

 

BODIFYING FOAM pianka do włosów delikatnych

 

Zapewnia maksymalną objętość i kontrolę nad włosami.

Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć, nanieś na włosy niewielką ilość produktu, stylizować, moc 5

 

FRIZZ CONTROL natychmiastowa kontrola

 

Kontrola suchych , trudnych do układania włosów. Eliminuje kędzierzawość,  utrzymuje idealną wilgotność. Wygładza i nadaje miękkość, rozplątuje i chroni. Używać po szamponie i odżywce. Spryskać włosy na całej długości, pozostawić na kilka sekund i spłukać, rozpocząć stylizację, moc 5

 

SILKER jedwab w płynie

 

Zapewnia natychmiastowy i długotrwały połysk. Redukuje elektryzowanie się i ułatwia rozczesywanie zawiera peptydy jedwabiu, otulając i chroniąc zniszczone włosy, wzmacnia i przywraca zdrowy wygląd.

Stosowanie: niewielką ilośc rozetrzeć na dłoniach i równomiernie rozprowadzić, wymodelować , blask 4

 

MODIFYING WAX wosk modyfikujący

Idealny dla włosów krótkich. Pomaga zdefinować kształt fryzury oraz pojedyńczych pasm , poprawia i wygładza fakturę włosa. Zapewnia całodzienną trwałość fryzury, nie skleja, nadaje połysk. 

Stosowanie: rozetrzeć małą ilośćna palach i nadać fryzurze pożądany kształt, moc 4

 

DEFINING POMADE pomada definiująca

 

Nadaje sprężystość i zapewnia niesammowity blask. Idealna dla krótkich fryzur efekt gładkości i połysku , wygładza i kontroluje fruwające końcówki. Lekka uelastyczniająca formuła, szczagólnie skuteczna w tworzeniu skrętów oraz oddzieleniu

Stosowanie: na mokre lub suche włosy, moc 3

 

REPAIR COMPLEX kompleks naprawczy

 

Naprawia i nawadnia, nadaje jedwabistość i blask. Rozplątuje i ułatwia rozczesywanie, zmniejsza problem rozdwojonych końcówek.Chroni przed wilgocią przez cały dzień , wygładza włosy

Stosowanie: 2-3 krople nałożyć na dłonie i równo rozprowadzić, można powtórzyć na rozdwojonych końcówkach. Blask 5

 

PURE GLOSSE POLISHER płyn nadający połysk

 

Do idealnego wykończenia fryzury, nadaje nadzwyczajny blask i połysk. Eliminuje niesforne końcówki i loczki. Sprawia że włosy są miękkie i jedwbiste i łatwe do układania przez cały dzień. Koryguje suchość i wilgotność

Stosowanie: małą ilość rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach, blask 5

 

SPRAY SHINE spray nabłyszczający

 

Nadaje włosom ekstremalny połysk i miękkość, nawilżai natychmiast odżywia włosy nie obciążając ich . Wzbogacony cedremi olejkami makadamia, które zapobiegają łamaniu się włosów. Włosy stają się łatwe do układania i lśniące. Preparat nie skleja wło0sów, chroni je przed wilgocią, blask 5

 

KURACJA STYLIZACJA

 

Charakterysyka serii: Seria finish to produkty do stylizacji i nadawania kształtu, zawierają najnowocześniejsze naturalne receptury dla najlepszych efektów w modelowaniu włosów. Wynikiem jest totalna kontrola nad kształtem i objetością, pożądany poziom trzymania oraz miękkie, aksamitne wykończenie. Nie uszkadzają struktury włosów, niezwykle łagodne dla skóry.

Składniki aktywne: wyciąg z wodorostów, wyciąg z oczaru wirgińskiego, wyciąg z orzecha włoskiego, woda z melisy, woda z mirty, wyciąg z chincona, wyciąg z lukrecji, wyciąg z rumianku,  woda z kwiatu gorzkiej pomarańczy, wyciąg z owsa, woda z bławatka, wyciąg z pyłku kwiatowego, wyciąg z pokrzywy, woda z czarnej borówki, wyciąg z winogron

 

STRAIGTHENING BALM balsam do modelowania

 

W formie ultra lekkiego fluidu idealny do kreowania loków poskramia najbardziej zbuntowane włosy, do prostowania i wygładzania, rewitalizujące i wygładza włosy. Zawiera pentenol i białko jedwabne.

Stosowanie: można stosować na mokre umyte włosy  lub suche, nie spłukiwać pH3.9-4.2

 

IRONING GLOSS SERUM serum wygładzające

 

Skoncentrowane serum dla końcowego efektu, eliminuje elektryzowanie się włosów, wygładza i nabłyszcza, doskonale nawilża. moc 5

 

HI- DEFINITION MUD guma modelująca

 

Elastyczna guma modelująca do szczegółowego zdefiniowania każdego roddzaju włosów. Ekstra duża moc trzymania z promiennym efektem

Stosowanie: na mokre lub suche włosy , wymodelować i układać fryzurę do pożądanego kształtu, moc 6

 

FIBRE UPLIFING PASTE guma dodająca objętości

 

Wspomaganie i objętość. Pasta zwiększająca objętość ze specjalnymi włóknami . Unosi włosyu nasady, efekt gumowych włosów. Utrzymuje zmierzwienie, kontroluje każdy detal fryzury. Produkty tej lini charakteryzują się dużą wydajnością i możliwością otrzymania efektu jakiego nie da się uzyskać innymi produktami do stylizacji. Nowatorskie składniki i formuły, moc 6

 

HAIR POLISHER jedwab nabłyszczający

 

Połysk i odżywienie , naprawia suche i zniszczone włosy, wzbogacony aloesem i olejkiem z papai, który odżywiawłosy i zapobiega rozdwajaniu końcówek, nadając efekt jedwabistości idealny dla włosów farbowanych.

Stosowanie: kilka kropli rozetrzeć na dłoniach i równomiernie rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach, przed lub po stylizacji nie spłukiwać.

 

VOLUMIZING SPRAY spray dodający objętości

 

Lakier o średniej mocy trzymania, zalecany dla uzyskania naturalnych fal. Wspaniały do stylizacji, tworzy i utrzymuje długotrwałe skęrty przy modelowaniu termicznym , szybko schnie, nie skleja włosów.

Stosowanie: rozpylić z odległości 15-20 cm, przeczesać i przystąpić do modelowania lub skręcania na wałki, moc 4

 

BODY AMPLIFYING SPRAY spray pogrubiający

 

Spray do stylizacji iwykończenia, zwiększa objętość włosów i zapewnia naturalny wygląd . Do stylizacji termicznej (suszarka) dla stworzenia odpowiedniej fryzury. Pogrubia włosy, odporny na wilgoć daje średnią moc utrwalenia, nie zostawia nalotu, moc 4

 

FREEZING SPRAY spray zamrażający

 

Daje utrwalenie fryzury podobny do zamrożenia ostatecznego kształtu. Technika sprayu tworzy lekką mocno trzymającą mgiełkę , szybko wysycha. Poprawia fakturę włosa, wygładza, zapewnia naturalny blask i trwałość fryzury, odporny na wilgoć, nie pozostawia nalotu, moc 5

 

CEMENT HAIR SPRAY bardzo mocny spray

 

Zapewnia trwałe trzymanie każdej fryzury, doskonały do upięć, szybko schnie i nie powoduje złuszczania. Nadaje blask, odporny na wilgoć, idealny do kreowania najbardziej fantazyjnych upięć, moc 6

 

WŁOSY BLOND

 

BLONDE BRIGHTEN -UP BLOND szampon do włosów blond

 

Szampon do włosów blond naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych, delikatnie myje pozostawiając tony blondu promienne. Rozświetla i celebruje złote refleksy, zawiera proteiny jedwabiu, ekstrakt z rumianku i mimozy

Stosowanie: nanieś na mokre włosy, wmasować i spłukać

 

LIGHTENING BLONDE SPRAY rozświetlający spray do włosów blond

 

Delikatnie rozjaśnia włosy blond, farbowane lub rozjaśniane. Sprawia że  włosy blond nie ciemnieją i podkreśla złote refleksy. Chroni przed promieniami UV odżywia i rozplątuje , zawiera proteiny jedwabiu i ekstrakty z rumianku i mimozy.

Stosowanie: spryskać na mokre włosy, nie spłukiwać, rozpocżąć styliazację.

 

BLONDE BRIGHTEN TREATMENT przeciw utleniająca kuracja do włosów blond

 

Kuracja do włosów blond, naturalnych , farbowanych lub rozjaśnianych sprawia że tony blond i złote stają się bardziej intensywne delikatnie rozplątuje nadając znakomitą miękkość i promienność zawiera proteiny jedwabiu, ekstrakt z rumianku i mimozy

Stosowanie: nanieś na czyste włosy, pozostawić na 3-5 minut, spłukać

 

ETNIKA HAIR FOOD

 

Charakterystyka serii: To niezwykle nowoczesne, wysokiej jakości u bardzo zaawansowane technologicznie odżywcze kuracje przeznaczone specjalnie dla włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami, kręconych i kędzierzawych. Zawierają system OIL ekskluzywny kompleks olejów zmiękczających, białko sojowe oraz witaminy dla zagwarantowania, blasku, równowagi i ochrony. Sformułowane w postaci masek dają każdemu profesjonalnemu fryzjerowi inspirację do kreatywności w dziedzinie regeneracji włosów. Zabieg regeneracji można wykonywać łącznie z masażem głowy. Można także wzmocnić efekt zabiegu poprzez wykorzystanie sauny do włosów lub klimazonu. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Możliwość doboru do potrzeb pozwala zadbać o włosyw niekonwekcjonalny sposób

Składniki aktywne: wyciąg z cytryny, wycciąg z orzecha włoskiego, wyciąg z eukaliptusa, wyciąg z miodu, olej z drzewa herbacianego, wyciąg z kokosa, olej sezamowy, wyciąg z pyłku kwiatowego , wyciąg z jojoby, wyciąg z winogron

 

SESAME OIL HAIR TREATMENT kuracja -maska sezamowa

 

Wzmocniona ochrona , olej sezamowy i białko naprawiają, chronią i zapobiegają łamaniu się. Nawilża i odżywia suchą skórę głowy, wygładza niesforne włosy. Idealna kuracja przy prostowaniu włosów.

 

VITAMINS HAIR TREATMENT kuracja -maska witaminowa

 

Nawilżenie i blask, bogata w witaminy A,E,H nadaje włosom puszystość i łatwość czesania. Zapobiega łamaniu się włosów oraz rozdwajaniu ich końcówek. Doskonale przygotowuje włosy do stylizacji.

 

PROTEINS HAIR TREATMENT kuracja maska proteinowa

 

Odżywienie i promienność , białko sojowe i witaminy działają odżywczo na suche włosy i skórę głowy .Koi zaczerwienioną skórę, ułatwia rozczesywanie. Nadaje włosom nowy blask oraz oczekiwany skręt.

 

COCONUT OIL HAIR TREATMENT kuracja -maska kokosowa

 

Odżywienie i odbudowa, zawiera kompleks odżywczy z olejami z orzecha kokosowego i z oliwek oraz zmiękczającymi z olejami roślinnymi. Witalnośc  i odżywienie dla włosów suchych i zniszczonych. Długotrwałe działanie przeciw kędzierzawości.

 

JOJOBA OIL HAIR TREATMENT kuracja -maska jojoba

 

Fale i odżywienie , zawiera kompleks zmiękczający  olejem z jojoby. Umożliwia tworzenie łagodnych fal. Nadaje włosom puszystość i łatwość czesania. Naturalna promienność.

 

ENERGIZING SHAMPOO energetyzujący szampon do włosów

 

Energetyzujący szampon do włosów zawiera organiczny ekstrakt z cytryny, masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy. Respektuje naturalne nawilżenie i równowagę włosów, silnie odżywia i nie obciąża. Nie zawiera soli , SLS, parabenów, alergenów zapachowych, zawiera ekstrakty organiczne.

 

ENERGIZING MASK maska energetyzujaca do włosów

 

Energizing maska zawiera organiczny ekstrakt z cytryny, masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy. Respektuje naturalne nwilżenie i równowagę włośów ,silnie odżywia i nie obciąża. Nakładać na umyte włosy, pozostawićna 5-10 minut, dokładnie spłukać. Nie zawiera parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych orz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty  organiczne

 

ENERGIZING CONDITIONER odżywka nergetyzująca

 

Odżywka do włosów zawiera organiczny ekstrakt z cytryny, masło z moreli, olej słonecznikowy, olej z kiełków kukurydzy.Respektuje naturalne nawilżeniei równowagę włosów, silnie odżywia  i nie obciąża. Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawić na -5 minut, dokładnie spłukać. Nie zawiera SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne.

 

FORTIFYING LOTION wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu włosów

 

Loss kontrol fortfyning treatment wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu włosów zawiera organiczny ekstrakt z kasztanowca, mentol, ekstrakt z guarany, organiczny ekstrakt echinacea, związki organiczne prowadzą do wzmocnienia cebulek włosa, pobudzają mikrokrążenie i przeciwdziałają wypadaniu włosów, bez spłukiwania, Nie zawiera soli, SLS, SLES, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

 

FORTFYING SHAMPOO szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z kasztanowca, mentol, ekstrakt z guarany, organiczny ekstrakt echinacea. Związki organiczne prowadzą do wzmocnienia cebulek włosa, pobudzają mikrokrążenie i przeciwdziałają wypadaniu włosów.Nie zawiera SLS, SLES, parabenów, silikonów, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych. Zawiera ekstrakty organiczne

 

HYDRATING SHAMPOO szampon nawadniający

 

Hydrating nawadniający szampon zawiera organiczny ekstrakt z siemienia lnianego, masło kakawowe. olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie, od pierwszego zastosowania włosy są odżywione

 

HYDRATING MASK maska nawilżająca

 

Kuracja zawiera organiczny ekstrakt z siemienia lnianego, masło kakaowe, olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie od pierwszego zastosowania włosy są odżywione i jedwabiste. Nakładać maskę na umyte włosy, pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

HYDRATING CONDITIONER odżywka nawadniająca

 

Zawiera organiczny ekstrakt z siemienia lnianego, masło kakaowe, olej z bawełny, olej z konopi. Gwarantuje idealne rozczesywanie i silne nawilżenie od pierwszego zastosowania włosy są odżywione i jedwabiste. Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, dokładnie spłukać.

 

NOURISHING SHAMPOO szampon odżywiający

 

Zawiera olej kokosowy, masło z illipe, organiczny olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z owsa. Wzmacnia suche i odwodnione włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość i eleastyczność działają kojąco na włosy.

 

NOURISHING MASK maska odżywcza do włosów

 

Zawiera olej kokosowy , masło z illipe, organiczny olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z owsa. Wzmacnia suche i odwodnione włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość i elastyczność działają kojąco na włosy. Nakładać na umyte włosy , pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać

 

NOURISHING CONDITIONER odżywka do włosów głęboko odżywiająca

 

Zawiera olej kokosowy, masło z illipe, organiczny olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z owsa. Wzmacniea suche i odwodnione włosy, pozostawiając je miękkie ilśniące. Organiczne składniki zapewniają sprężystość i elastyczność działają kojąco na włosy. Nakładać odżywkę naumyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, dokładnie spłukać.

 

PROTECTIVE SHAMPOO ochronny szampon do włosów farbowanych

 

Zawiera ekstrakt henny, masło z mango, olej z nasion winogron, organiczny olej makadamia. Wzmacnia i i chroni kolor włosów. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste i pełne blaskui wygładzone. Chroni kolor i włosy przed czynnikami zewnętrznymi.

 

PROTECTIVE MASK maska ochronna do włosów farbowanych

 

Kuracja zawiera ekstrakt z henny, masło z mango, olej z nasion winogron, organiczny olej  makadamia. Wzmacnia i chroni kolor włosów .Po zastosowaniu włosy są jedwabiste i pełne blasku. Nakładać maskę na umyte włosy,pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

PROECTIVE CONDITIONER odżywka do włosów farbowanych

 

Zawiera ekstrakt z henny,  masło z mango, olej z nasion winogron, organiczny olej makadamia. Wzmacnia i chroni kolor włosów. Po zastosowaniu włosy są jedwabiste i pełne blasku. Nakładać odżywkę na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, spłukać

 

PURIFYING LOTION kuracja przeciwłupieżowa

 

Zawiera wyciąg z rumianku, organiczny wyciąg z tymianku, organiczny ekstrakt z szałwii. Posiada właściwości antybakteryjne i wzmacniające. Wpływa antyseptycznie, kojąco i równoważąco na podrażnioną skórę. Bez spłukiwania

 

PURIFYING SHAMPOO szampon przeciwłupieżowy

 

Zawiera wyciągz rumianku, organiczny wyciąg z tymianku, organiczny ekstrakt z szałwii. Posiadawłaściwości antybakteryjne i wzmacniające. Wpływa antyseptycznie, kojąco i równoważąco na podrażnioną skórę.

 

REJUVENATING SHAMPOO odmładzający szampon do włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej z jojoby,olej z orzechów laskowych. Silny przeciwutleniacz , zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, odbudowuje zniszczoną strukturę włosów i nawilża

 

REJUVENATING MASK odmładzająca maska do włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej z jojoby, olej z orzechów laskowych. Silny przeciwutleniacz  zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, odbudowuje zniszczoną strukturę włosów i nawilża. Nakładać maskę na umyte włosy, pozostawićna 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

 

REJUVENATING CONDITIONER odmładzająca odżywka do włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z marchwi, masło sojowe, olej zjojoby, olej z orzechów laskowych. Silny przeciwutleniacz, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, odbudowuje zniszczoną strukturę na umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, spłukać

 

RESTRUCTURIZING CONDITIONER odżywka odbudowująca do zniszczonych włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z kiełków pszenicy, olej arganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Daje odżywienie , zwiększa połysk zniszczonym włosom , przywraca siłę i blask, włosy stają się jedwabiste. Nakładać odżywkęna umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut, spłukać

 

RESTRUCTURIZING MASK maska odbudowująca

 

Kuracja zawiera organiczny ekstrakt z kiełków pszenicy , olej arganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Dodaje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym włosom , przywraca siłę i blask , włosy stają się jedwabiste. Nakładać na umyte włosy, pozostawić na5-10 minut, dokładnie spłukać

 

RESTRUCTURIZING SHAMPOO szampon odbudowujący do włosów

 

Zawiera organiczny ekstrakt z kiełków pszenicy , olej arganowy, masło z oliwek, olej z ryżu. Daje odżywienie, zwiększa połysk zniszczonym włosom , przywraca siłę i blask, włosy stają się jedwabiste.

 

STRONG STYLING GEL  żel do stylizacji

 

Żel do stylizacji mocna formuła zawiera organiczny ginko biloba i ekstrakt z aloesu. Definiuje i kreuje, daje nawilżenie i blask. Dzięki naturalnym składnikom nie sypie się oraz nie zostawia nalotu.

 

HOLD CEMENT GEL żel do stylizacji bardzo mocna formuła

 

Żel do stylizacji formuła cement- zawiera organiczny ginko biloba, ekstrakt z aloesu .Definiuje i kreuje, daje nawilżenie i blask. Dzięki naturalnym składnikom nie sypie się i  nie zostawia nalotu.

 

MODELILING HAIR WAX wosk do modelowania włosów

 

Uniwersalny wosk do stylizacji , pozwala zdefiniować fryzurę według najnowszych trendów. Uelastycznia i poprawia fakturę włosów, nadaje blask.

 

LIQUID CRYSTALS ciekłe kryształki, olejek nawilżający

 

Ciekłe kryształki zawierają organiczny olej lniany, organiczny olej sezamowy. Przynosi siłę i nawilżenie dla wszystkich rodzajów włosó, odżywia.

 

OIL NON OIL olej nie olej

 

Poprawia giętkość włosów i zwiększa łatwość układania, tworzy swobodnie przepływającą i redukuje kędzierzawość. Uaktywnia się pod wpływem ciepła, zapewnia ochronę przy modelowaniu termicznym .Odporny na wilgoć, nadfaje połysk.

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Farba do włosów alfaparf evolution cube 60ml 7 Biondo Medio średni naturalny blond

PRODUCENT: Alfpaparf

Farba fryzjerska - profesjonalna farba do włosów. Opracowana wg technologii Cube 3D Tech: HCI- hyper Intense Color System MLV- Multi Lamellar Veichle...
Dodaj do koszyka: Rolland
Cień

Farba do włosów alfaparf evolution cube 60ml 5,14 jasny popielato rudy brąz

PRODUCENT: Alfpaparf

Farba do włosów alfaparf evolution cube 60ml 5,14 Light Ash copper brown Seria Hazelnut jasny popielaty brąz   Opracowana wg technologii Cube...
Dodaj do koszyka: Rolland
Cień