Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Mesoboost bioTECH DEACTIVATOR SPRAY przeznaczony do wyciszenia skóry po zabiegu mesoboost therapyMesoboost bioTECH DEACTIVATOR SPRAY przeznaczony do wyciszenia skóry po zabiegu mesoboost therapy

 

Bioaktywny koncentrat o działaniu błyskawicznie łagodzącym i wyciszającymdo zastosowania po zabiegu. Kombinacja wysokostężonych składników kojących zdecydowanie i natychmiastowo przywraca skórze równowagę, zwiększając jej autoregeneracji. Od razu po aplikacji redukuje uczucie ściągnięcia, zaczerwienienia i pieczenia skóry jednocześnie doskonale je nawilżając.

Składniki aktywne: Wysokie stężenie D- pentanolu 10%, allantoina, olejek z szałwi lawendolistnej

 Przeznaczenie: spray przeznaczony do wyciszenia skóry po zabiegu mesoboost therapy.

Środki ostrożności : Preparat należy stosować zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją postępowania. Należy unkiać kontaktu z oczami. W przypadku zanieczyszczenia oczu należy je natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Produktu nie wolno spożywać. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych w temperaturze pokojowej.

Instrukcja postępowania: Spryskać kilka razy powierzchnię skóry produktem mesoboost bioTECH DEACTIVATOR SPRAY. Odczekać , aż podrażnienia skóry po zabiegu znikną.

3210004 poj 125ml

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Towar niedostępny
Cień