Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Affinage

Affinage jest to producent ekskluzywnych kosmetyków fryzjerskich. Wszystkie te produkty zostały stworzone z myślą o salonach fryzjerskich, które chcą korzystać z profesjonalnych kosmetyków, a nie

podróbek oferowanych w każdym sklepie kosmetycznym. Firma ta poprzez swój dynamiczny rozwój oferuje swoje kosmetyki fryzjerskie w ponad 50 krajach. Każdy z nas znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, ponieważ firma Affinage posiada produkty do koloryzacji takie jak: farby do włosów w kilku rodzajach, rozjaśniacze do włosów, ściągacze koloru oraz farby w odżywce. Produkty do pielęgnacji włosów to m.in. szampony i odżywki do pielęgnacji włosów blond oraz włosów farbowanych, zamykające łuskę włosa i chroniące kolor przed wypłukaniem oraz odżywki błyskawiczne bez spłukiwania, maseczki głęboko odbudowujące i nawilżające włosy.

Affinage to także płyny do stylingu oraz trwałej ondulacji. Nie zapomniano również o produktach do wszechstronnej stylizacji włosów, a do tego potrzeba: lakieru do włosów, pianki do włosów, suchego wosku, żelu do włosów, kremu do loków lub do wygładzenia włosów, to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w ofercie firmy Affinage. Kosmetyki fryzjerskie są w pełni bezpieczne, delikatne oraz przyjemne dla skóry głowy i włosów. Większość z tych kosmetyków składa się z wielu witamin np. A, E, protein botanicznych, wyciągu z nasion wanilii, minerałów oraz cennych filtrów UV, które czuwają nad ochroną naszych włosów przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Firma Affinage nadal się rozwija dążąc do doskonałość w tworzeniu kosmetyków, dostosowanych do potrzeb klientów, dlatego też Affinage zajmuje się organizowaniem wszelkich szkoleń tematycznych dotyczących kosmetyków do włosów oraz szkoleń praktycznych, podczas których fryzjerzy doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę na temat technik koloryzacji oraz tego jak wykorzystać swoją wyobraźnię w tworzeniu nowej stylizacji. Produkty firmy Affinage polecane są dla wszystkich, tych którzy cenią sobie jakość i działanie kosmetyków do włosów bez obaw o uszkodzenie włosów.

 

Sklep fryzjerski www.ofryzjer.pl

Przejdź do produktów producenta Affinage »