Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

czasopismo fryzjerskie

CZASOPISMA FRYZJERSKIE - dostępne w hurtowniach fryzjerskich to...

 

Hair Trendy - to polski, opiniotwórczy magazyn, przeznaczony dla fryzjerów, stylistów, wizażystów i masowych odbiorców zainteresowanych trendami w modzie fryzur. Hair Trendy to kwartalnik ukazujący się 4 razy w roku - wiosna, lato, jesień, zima.

Tematyka: Na bogato ilustrowanych stronach prezentujemy sztukę fryzjerską na najwyższym poziomie. Najnowsze tendencje i światowe trendy opracowane przez największych stylistów fryzjerstwa, oraz firmy kosmetyczne. Zamieszczamy nowe techniki strzyżeń, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Nowatorskie stylizacje, zaskakujące metamorfozy. Publikujemy informacje o najnowszych produktach, pojawiających się na rynku fryzjersko-kosmetycznym: meble, akcesoria, kosmetyki i produkty fryzjerskie. Przedstawiamy relacje z wydarzeń krajowych i zagranicznych: festiwale, pokazy, szkolenia, seminaria, targi fryzjersko-kosmetyczne. Wywiady z kreatorami wielkiego fryzjerstwa, gwiazdami kina, teatru i telewizji. Hair Trendy na swoich łamach prezentuje firmy, oraz ich produkty w formie ogłoszeń reklamowych. Na zlecenie wykonujemy opracowania graficzne reklam, oraz informacje promocyjne o działalności i produktach firm branżowych.

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników od wydania Wiosna 2008 do magazynu dołączona jest płyta DVD.Obiektywem redakcyjnej kamery przedstawiamy przegląd filmowy największych wydarzeń fryzjerskich każdego sezonu. Uwieczniamy obrazy pokazów, targów, festiwali, mistrzostw oraz imprez fryzjerskich z Polski i świata - nie zawsze ogólnie dostępnych.

 

Kurier Fryzjerski porusza wszystkie kwestie związane ze sztuką fryzjerską. To poradnik dla osób szukających informacji i inspiracji, poparty naszym wieloletnim doświadczeniem redakcyjnym i branżowym. Mamy nadzieję, że wzorem światowych odpowiedników jest i będzie nieodzownym narzędziem pracy aktywnego fryzjera i stylisty. To także magazyn dla Klientów salonów, którzy mają możliwość zapoznania się ze światowymi tendencjami w stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz bycia w centrum najciekawszych wydarzeń branżowych z kraju i ze świata.

Na łamach czasopisma Kurier Fryzjerski zamieszczane są aktualne kolekcje światowych stylistów, techniki strzyżeń i koloryzacji, relacje z imprez targowych i szkoleń, wywiady oraz prezentacje firm działających w branży. Przedstawiamy informacje o najnowszych produktach, trendach oraz podpowiadamy, jak efektywnie i skutecznie zarządzać salonem. Pragniemy tworzyć produkt prestiżowy i nowatorski, współpracując z uznanymi autorytetami i ekspertami z wielu dziedzin.
Wprowadzenie na rynek „Kuriera Fryzjerskiego” spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi reakcjami ze strony znaczących firm i instytucji oraz zaowocowało nawiązaniem współpracy na wielu płaszczyznach.

 

Świat Fryzjerstwa to polski sześciotygodnik branżowy dla właścicieli salonów  fryzjerskich,
kosmetyczno-fryzjerskich, fryzjerek, fryzjerów oraz wszystkich zainteresowanych. Istnieje od 16lat. Tematyka: Najświeższe informacje z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, światowe tendencje mody fryzjerskiej, nowości fryzjersko-kosmetyczne, porady dotyczące włosów i ich pielęgnacji.

Świat Fryzjerstwa radzi jak efektywnie prowadzić salon fryzjerski.
Wszystkie artykuły powstają przy ścisłej współpracy z szerokim gronem profesjonalistów: fryzjerów, wizażystów, stylistów, lekarzy dermatologów. Czasopismo dociera do ok. 10.000 osób.

Wprowadzenie magazynu na rynek spotkało się z aprobatą i dużym zainteresowanie
środowiska fryzjersko-kosmetycznego. Pismo jest czytane i zbiera pochlebne recenzje.
W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy ,,Złotego Cyrulika" przyznawanego przez Polfryz
dla najlepszego wydawnictwa branży fryzjerskiej.

 

Estetica Polska - kwartalnik o modzie adresowany do branży fryzjerskiej. Uznany autorytet, synonim jakości i stylu. Prezentuje trendy sezonu w modzie, kolekcjach fryzjerskich, makijażu i designie. Inspiruje, przedstawia i komentuje kierunki rozwoju branży fryzjerskiej. Prezentuje i promuje polskich stylistów, produkty z branży fryzjerskiej, relacjonuje najznakomitsze wydarzenia. Estetica wydawana jest na licencji włoskiej. Jest obecna na światowych rynkach od 60 lat, publikuje 26 wydań krajowych na całym świecie. Dociera do 80 krajów na pięciu kontynentach.  Na polskim rynku od 2006 roku. Dostępny w Hurtowniach Fryzjerskich oraz w Sklepach Fryzjerskich.

 

Fale Loki Koki to czasppismo kreatywnego fryzjera typowe pismo z branży fryzjerskiej, co kwartał dociera do blisko 20 tysięcy salonów fryzjerskich w całym kraju.

Informujemy czytelników o sprawach interesujących dla branży fryzjerskiej, prezentujemy najnowsze kosmetyki i sprzęt fryzjerski, zamieszczamy relacje z najważniejszych imprez fryzjerskich, przedstawiamy propozycje aranżacji salonów fryzjersko-kosmetycznych, prezentujemy zagadnienia prawne, artykuły dotyczące zarządzania salonem oraz psychologii klienta, a także terminarze szkoleń fryzjerskich.

Przedstawiamy zdjęcia fryzur wykonanych przez uznanych polskich i zagranicznych stylistów. Tylko u nas fryzjerzy mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami i zamieścić zdjęcia wykonanych przez siebie fryzur. Co kwartał prezentujemy najlepszych polskich fryzjerów, którzy opowiadają o swoim sukcesie.

Największy nakład wśród tytułów branżowych, dostarczanie bezpłatnego czasopisma do salonów fryzjersko-kosmetycznych w całej Polsce, wysoki poziom edytorski i graficzny - to nasze atuty, które sprawiają, że informacje zawarte w „Fale Loki Koki” trafiają co kwartał do bardzo dużej grupy czytelników i potencjalnych klientów.

 

Czasopisma z branży fryzjerskiej dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Hurtownia Fryzjerska LOOKWELL www.ofryzjer.pl

Przejdź do produktów producenta czasopismo fryzjerskie »