Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Inoar

Inoar - profesjonale kosmetyki fryzjerskie INOAR, jest to dzieło, życia pani Inocência Manoel.

 

kliknij kup teraz aby sprawdzić ile kosztuje keratyna do prostowania włosów

 

W latach 80-tych, dwudziestego wieku, rynek brazylijski, został zdominowany przez zagraniczne firmy, dostarczające kosmetyki fryzjerskie, do salonów fryzjerskich. Produkty, które były dostarczane na rynek, nie dość, że były drogie to dodatkowo, każdy z tych produktów nie różnił się zbytnio od siebie. Produkty te nadawały się do zwykłego prostowania oraz nawilżenia włosów, dlatego też dużo produktów nie zmieniano nic w salonach fryzjerskich. Ze względu na bardzo wysokie ceny tych kosmetyków, pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych klientów było niemal niemożliwe, a sam zysk z usług fryzjerskich był niewielki.

 

Kiedy Inocência Manoel miała 13 lat lubiła być nazywana dziewczynką z puklami włosów, które to przezwisko dali jej uwcześni fryzjerzy styliści, którzy nieustannie eksperymentowali na włosach dziewczynki z nieskończoną ilością substancji chemicznych, służących do prostowania oraz nawilżania włosów, które były dostępne wówczas na rynku. Jej praca polegała na barwieniu, rozjaśnianiu oraz przetestowaniu wszystkich możliwych substancji chemicznych w celu oceny ich przydatności oraz zastosowania, po przetestowaniu kilku zabiegów w celu odbudowy i naprawy włosów.

 

Doświadczenie Inocência Manoel zbierała przez kilka lat. Styliści włosów delikatnie odchodzili od stałych nawyków, do których byli przywiązani i zamieniano je na nowe. Inocência Manoel kupowała, każdy produkt, który był przeznaczony do prostowania włosów i mieszała je z innymi produktami, testowała jakie dają rezultaty i informowała o tym swoich stylistów. Jej praca miała za cel: utrzymać naturalnie proste włosy, w codziennym życiu, ale ten sen był niemożliwy w tamtym czasie. Mając naturalnie kręcone włosy Inocência Manoel poświęciła większą część swojego czasu, na poszukiwanie produktów, które sprawiły by, że jej włosy byłyby proste oraz jedwabiście miękkie.

 

W roku 1974 Inocência Manoel otwiera swój pierwszy salon fryzjerski, w którym oferowane były ekskluzywne zabiegi, zabiegi te były przygotowywane przez nią samą. W roku 1990 Inocência Manoel rozpoczyna tworzenie przepisów oraz formuł,  w celu poszukiwania składników aktywnych produktów profesjonalnych na rynku brazylijskim, które byłyby bardziej dostępne. Sukces był ogromny, a zainteresowanie kupnem jej produktów przez salony fryzjerskie było tak duże, że praca przy tworzeniu nowych produktów była niewystarczająca, zamówienia wpływały od przyjaciół, znajomych oraz całej Brazylii. Więc 15 sierpnia 2002r. brazylijska keratynowa odżywka do włosów, stała się pierwszą serią linii produktów stworzonych przez INOAR Cosmeticos.

 

Od tego czasu firma INOAR nieustannie produkuje i tworzy produkty, które cieszą się dużym uznaniem oraz przynoszą ogromny sukces firmie.  Seria Ghair została uruchomiona w 2003r. W roku 2010r. firma zmieniła szatę graficzną, która jest teraz bardziej nowoczesna i atrakcyjniejsza dla oka. Nowa tożsamość firmy została stworzona z myślą aby była czytelna dla wszystkich stylistów na całym świecie, oraz tak aby w łatwy i czytelny sposób, dostarczać informację w celu wyszkolenia technicznego dla wszystkich profesjonalistów.

 

hurtownia fryzjerska

Przejdź do produktów producenta Inoar »