Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

fox life booster

Fox Life Booster terapia ozonowa micro mist Sauna ultradźwiękowa ozonowa stojąca.

 

KLIKNIJ KUP TERAZ ABY SPRAWDZIĆ CENĘ LIFE BOOSTER

 

Opis zabiegu jak powinien wyglądać z wykorzystaniem świetnego urządzenia jakim jest LIFE BOOSTER.

 

LIFE BOOSTER CUDOWNA MOC OZONU
Stosowanie farbowania, rozjaśniania, dekoloryzacji, trwałej ondulacji i innych chemicznych zabiegów, a poza tym życie w ciągłym pośpiechu to ewidentnie działa niszcząco na włosy. Dzisiaj prawie wszyscy odżywiają się nieregularnie, dieta jest nieprawidłowa. Następstwem tego są matowe i kruche włosy.
Pomocą dla „zapracowanych” kobiet i mężczyzn jest innowacyjne urządzenie sauna ozonowa LIFE BOOSTER. Proszę nie mylić tego urządzenia ze sauną wodną, gdyż takie urządzenie nie daje długofalowych efektów, a Life Booster sprawi, że wygląd włosów będzie zdecydowanie lepszy a nawet będzie odbudowany!!!!
Już pierwszy zabieg daje widoczne efekty, a trwa on zaledwie 20 minut.
Dzięki stosowaniu kuracji LIFE BOOSTER włosy odzyskują dawny połysk i witalność, a nawet są widocznie grubsze. Poprzez połączenie funkcji sauny z ozonem oraz Nano-cząsteczek wody udało się osiągnąć spektakularne efekty w absorpcji środków:
• Regenerujących
• Zapobiegających nadmiernemu wypadaniu włosów
• Zapobiegających kruszeniu się włosów
• Pogrubiających włosy.
Podczas zastosowania terapii LIFE BOOSTER otwiera łuskę włosa, dzięki czemu wprowadzany jest max głęboko we włos środki odżywcze aż do rdzenia włosa. Dodatkowo temperatura podczas zabiegu zwiększa krążenie krwi, co wpływa na metabolizm komórkowy- lepsze dotlenienie cebulek włosowych. Wspiera to ich wzrost i przeciwdziała nadmiernemu wypadaniu włosów. Dodatkowo bardziej odżywiona cebulka oznacza dla włosów piękniejszy i wyraźniejszy blask włosów.

Podczas zabiegu klient czuje się jak w SPA i nie ma dziwu, gdyż lecznicza moc ozonu odpręża, odrywa od codzienności a najważniejsze ma działanie przeciwstarzeniowe.

Regeneracja włosów

Jak to działa?
Podgrzewanie włosa przy pomocy mikro-mgiełki powoduje jego pęcznienie, otwieranie się łusek i ułatwia wnikanie do środka składników odżywczych. Specjalnie dobrane odżywki nie tylko wpływają korzystnie na wygląd włosów, ale także poprawiają kondycję skóry głowy.
Utrwalenie efektu następuje na skutek działania strumienia chłodnego powietrza, dzięki któremu łuski włosa są zamykane, a odżywka zaczyna działać wewnątrz. Dlatego niesamowicie ważne jest aby zastosować owy zabieg po farbowaniu włosów w celu przedłużenia trwałości koloru i zachowania odpowiedniej sprężystości i blasku włosów.

 

Jeśli czujesz, że nie zapewniasz swoim włosom odpowiedniej pielęgnacji, SPA LIFE BOOSTER jest znakomitym rozwiązaniem.


Zabieg składa się z kilku etapów.
1) Mycie włosów odpowiednim szamponem dla rodzaju problemu z jednoczesnym masażem pleców
2) Nałożenie maski na włosy
3) Przejście pod urządzenie ozonowe z mikrodźwiękami czas około 20min.
4) Zmycie odżywki z włosów z jednoczesnym masażem pleców.
5) Wysuszenie włosów

6) Modelowanie włosów.
 

A wszystko to w miłej atmosferze z kawą lub herbatą z muzyką relaksacyjną w tle a tylko po to aby klient był w pełni zrelaksowany i zadowolony.

Wszytko to podnosi prestiż Twojego salonu fryzjerskiego i wyróżnia go na tle konkurencji.

 

sauna ozonowa life booster opinie:

Ala;) - Ta sauna to istne cudo od czasu kiedy posiadam te urządzenie w swoim salonie zauważyłam więcej klientów a co za tym idzie zwiększyły się dochody.
 

Zosia - To urządzenie dodało charakteru mojemu salonowi bardzo zainteresowało klientki.