Firma Z.one concept została założona w 1999 roku przez Ivano Panzeri we Włoszech w kraju który jest znany z wysokich wymagań stawianych konkurencji działającej na rynku kosmetycznym.

Osiągnęła imponujące wyniki tworząc rozpoznawalną markę na rynku włoskim, uznaną przez ekspertów za najbardziej rozwijającą się markę ostatnich lat w sektorze fryzjerskim. Produkty marki Z.ONE CONCEPT są sprzedawane w ponad 40 krajach świata. Wynik ten został osiągnięty dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym związanym z tworzeniem formy produktów.


Z.one concept stworzył niesamowitą farbę do włosów MILK SHAKE CREATIVE- bogactwo natury w służbie pięknym włosom. Jest to szeroka linia produktów do koloryzacji włosów wykorzystująca dobroczynny efekt i wspaniałe korzyści płynące z mleka i owoców dla dobra i piękna włosów. Naturalne składniki zawarte w produktach spełniają wszystkie potrzeby klientek odwiedzające salony fryzjerskie. Urzekający rezultat zapewniony jest dzięki wyjątkowym składnikom zawartym w tej farbie takie jak:

proteiny mleka które mają działanie nawilżające

kompleks aminokwasów to keratyna roślinna złożona z 18 aminokwasów pszenicy i soi o działaniu antyoksydacyjnym, która wzmacnia włosy zapewniając jednoczesną ochronę, a także ulepsza ich wygląd, nadając witalny oraz promienny efekt.

ekstrakt z borówki ma właściwości zmiękczające, nawilżające i odżywcze.

naturalny miód działa kojąco i ochronnie na skórę, a także nawilżająco na łodygę włosa

środki kondycjonujące i nawilżające zapewniają miękkość i łatwość rozczesywania.

olej słonecznikowy ma właściwości odżywcze i zmiękczające, wzmacnia włosy, nadaje blask i sprawia, że stają się delikatnie w dotyku.

 

Włosy są fundamentalnym elementem aby wykonać kolor. Tak jak w sztuce obrazkowej gdzie różne podłoże daje różny efekt w dziedzinie fryzjerstwa również. Dwa identyczne włosy nie istnieją w naszym świecie, więc nawiązując do tej zasady możemy stwierdzić iż żadna obowiązująca formuła dla wszystkich klientów po prostu nie istnieje. Wiedza z podstaw koloryzacji pozwoli nam zrozumieć jaki rezultat otrzymamy aplikując kolor na różnych typach włosów.


Milk Shake creative permanent color jest oparta na niezbędnych zasadach kolormetrii. Kolormetria jest to zestaw zasad, który pozwala z najwyższą precyzją uzyskać wszystkie kolory.

 

Reguły kolormetrii - Kolormetria nauczy nas że, trzy kolory nazwane głównymi tworzą wszystkie kolory. Główne kolory mogą być podzielone na ciepłe i zimne, a poprzez zmieszanie tych trzech kolorów możliwe jest stworzenie wszystkich pozostałych.


Niebieski: ciemniejszy kolor główny. Wchłania większą część światła. Zimny kolor główny. Dominuje czerwony i zielony.


Czerwony: najbardziej jaskrawy kolor główny. Wchłania tak dużo światła jak i odbija. Ciepły kolor główny.


Żółty: najjaśniejszy kolor główny. Odbija największą część światła. Ciepły kolor główny.

 

Głównym celem klientów w koloryzacji jest pokrycie siwych włosów. W gamie kolorystycznej MILK SHAKE creative permanent color są różne rodziny odcieni, które pozwalają pokryć siwe włosy.

 

NATURALS- są to kolory, które pozwalają nam idealne pokryć siwe włosy nadając delikatnie zimny ton. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów do 50% co oznacza że, w obecności większej ilości siwych włosów, powinien zostać użyty ciemniejszy odcień w porównaniu do pożądanego koloru np. pożądany jest poziom 6, siwe włosy 80%, poziom który powinniśmy aplikować to 5.

 

MORE NATURALS- Są to kolory, które pozwalają nam idealnie pokryć siwe włosy utrzymując naturalny odcień. Są to kolory zbalansowane na pokrycie siwych włosów w 100% co oznacza że, również przy szczególnie dużej ilości siwych włosów możliwe jest uzyskanie rezultatu porównywalnego z tym w palecie kolorów.

 

CHOCOLATES- Są to kolory, które jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy z wyższą intensywnością, stworzone poprzez balans ciepłych oraz zimnych podjaśnień.

 

COFFEES- Są to kolory które, tak jak naturalne należą do rodziny brązów. Optymalnie pokrywają siwe włosy, są podobne do odcieni czekolad, lecz z przewagą ciepłych tonów.

 

ODCIENIE FANTAZYJNE- Do tej serii kolorów dedykowanych do pokrycia siwych włosów, możliwe jest zmieszanie wszystkich odcieni obecnych w palecie w celu stworzenia każdego rezultatu. Odcienie fantazyjne mogą być użyte samodzielnie lub przy obecności siwych włosów powyżej 30% zmieszanie ich z seriami naturalnymi.


EXOTICS- Jest to seria brązów charakteryzująca się idealnym balansem tonów złoto – miedź rezultatem są naturalne i ciepłe odcienie.

 

SENSUAL WARMS- Charakteryzują się szczególną mieszanką ciepłych oraz zimnych tonów, rezultat odcienia jest subtelny, bogaty, głęboki oraz promienny.

 

BEIGE- wyróżnia się mieszanką tonów popielatych ze złotymi, tworzą zbalansowane rozświetlenia, które usatysfakcjonuje pożądających tonów zimnych, utrzymując jednocześnie typowe rozświetlenie tonami złotymi. Ich użycie jest idealne dla podkreślenia każdego poziomu blondu.

 

ASH- Zdefiniowane przez zimne niebieskie oraz fioletowe tony. Zalecane dla silnej neutralizacji niepożądanych ciepłych tonów, od złotego po czerwony oraz aby uzyskać zimny efekt.

 

PURE GOLD- Zdefiniowane przez silne złote tony. Ich użycie zalecane jest aby stworzyć rezultat o złotych oraz intensywnych odcieniach oraz aby zneutralizować niepożądane zimne tony.

 

COOPER- Zdefiniowane poprzez intensywne miedziane tony, które są niesamowicie błyszczące. Zalecane są dla usług pre-pigmentacji lub kontroli zimnych tonów.

 

MAHOGANY- Zdefiniowane poprzez delikatne czerwono- fioletowe tony. Dodane w małej ilości do czerwonych odcieni, zwiększa ich intensywność.

 

RED- Zdefiniowane przez intensywne czerwone tony, aby stworzyć rozświetlone, promienne kolory.

 

VIOLET- Scharakteryzowane poprzez obecność silnych fioletowych tonów.

 

SPECIALS- Nie posiadają poziomu ale dobrze zdefiniowane tony. Ta właściwość wpłynie na rezultat podczas intensyfikacji bądź neutralizacji działania koloru bez modyfikacji poziomu końcowego.

 

BLUE BLACK- głęboki czarny odcień z niebieskimi pigmentami, który gwarantuje perfekcyjne oraz całkowite pokrycie siwych włosów o niebieskim odcieniu.

 

HIGHLIFTERS- Zdefiniowane poprzez większą moc rozjaśniania w porównaniu do innych serii. Ich użycie zalecane jest na naturalny poziom bazowy 5 lub wyższy.

 

CLEAR- Naturalna formuła do mieszania z różnymi odcieniami w celu zwiększenia podjaśnienia bądź do użytku jako neutralny rozjaśniacz z oksydantem.

 

Nowa zaawansowana formuła MILK SHAKE CREATIVE zawiera innowacyjny kompleks aminokwasów, jest to świadomy wybór aby zapewnić wysoką jakość produktu i jego skuteczne działanie na włosach, bez żadnych kompromisów. Składniki odżywiające, kosmetyczne i ochronne zapewniają zachowanie integralności fryzury, oddziałują na trzon włosa, a także chronią skórę oraz włosy podczas procesu koloryzacji. Wysokiej jakości pigmenty o wysokiej czystości są trwałe, zagęszczone dla osiągnięcia doskonałych wyników. Zapewniają intensywne i piękne refleksy, gwarantują doskonałe pokrycie siwych włosów. Formuła do koloryzacji z nową koncepcją równowagi trzonowej, umożliwia uzyskanie jeszcze żywszych kolorów i bardziej intensywnych refleksów. Umożliwia uniknięcie niepożądanych reakcji pomiędzy pigmentami oraz niepożądanemu tworzeniu się cząstek, co zwiększa czas utrzymania się kolorów. Produkt nie zawiera SLES, jest łatwy w użyciu, sklasyfikowany zgodnie z międzynarodowym systemem numeracji. Paleta kolorów podzielona jest na 15 serii tonalnych które mogą być ze sobą dowolnie mieszane, pozwalając na tworzenie nieskończonych możliwości odcieni. Farby te bardzo łatwo się mieszają, tworzą jednorodną, kremową mieszaninę łatwą do aplikacji. Wygodne opakowanie 100ml wystarcza na dwa zabiegi koloryzacji przy porcji mieszania 1 + 1,5.
 

Zamknij okno
Menu

NASZA OFERTA

Producenci

PRODUCENCI

Wyświetl wszystkich producentów
Kontakt z nami

Kontakt z nami

sklep@uradka.pl
Kontakt z nami

Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00

PRODUCENT: z.oneSiła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00

 
 
 
Z.one Decologic szkolenie fryzjerskie z dekoloryzacji w Gnieźnie 12-05-2019
 
Niepożądane odcienie podczas rozjaśniania?
Brak efektów?
Albo gorzej – spalone włosy?
Nigdy więcej!
Zostań mistrzynią dekoloryzacji ❗
Szkolenie z dekoloryzacji, z wykorzystaniem serii rewolucyjnych produktów Milk Shake DECOLOGIC
które poprowadzi edukatorka marki z.one concept Polska, Sylwia Drożniak.
Bilety do nabycia tu: https://uradka.pl/item/szkolenie-fryzjerskie.html
 
Kupując pakiet produktów Decologic lub Milk_Shake za 999zł otrzymasz szkolenie za symboliczne 3,99zł (uwaga promocje ani rabaty nie łączą się)
 
Więcej info tel. 605-127-723.
 
 
Planowany przebieg szkolenia
 
1 Maja 2019 (niedziela) Instytut Urody LOOKWELL ul. Warszawska 38/5 w Gnieźnie (na pierwszym piętrze)
 
11:00 — 12:00
• Rozpoczęcie szkolenia – wprowadzenie w linię produktów DECOLOGIC
• Dekoloryzacja krok po kroku — dobór odpowiednich produktów, omówienie zasad
• Analiza włosów klientki. Nauka zadawania pytań. Rozpoznanie typu osobowości klientki.
• Diagnoza i ułożenie planu pracy.
 
12:00-13:30
Warsztaty praktyczne — praca z modelkami przy użyciu serii DECOLOGIC + Koloryzacja Milk_Shake.
 
13:30 — 14:00
Przerwa na kawę ciastko i przekąski.
 
14:00-17:00
Analiza efektów dekoloryzacji, dobór kolorów do typu urody – omówienie i dalsze działania
 
17:00 — …
Stylizacja włosów modelek, zakończenie warsztatów. Pytania, sugestie, wątpliwości.
 
O DECOLOGIC:
Milk shake DECOLOGIC to kompletna gama produktów rozjaśniających, powstałych w oparciu o unikalne know-how laboratorium badawczego marki z.one concept. To szeroka paleta rozwiązań przeznaczonych do rozjaśniania i tonowania włosów w salonach fryzjerskich. W Polsce, jako jednym z pierwszych krajów świata, produkty te obecne są od końca roku 2017.
 
➡ Decologic light & color — odżywczy puder do rozjaśniania i tonowania włosów, o bezpyłowej formule, łatwej do mieszania, umożliwiającej w ciągu 15 minut równoczesne rozjaśnienie i koloryzację włosów. Tworzy emulsję o przyjemnym zapachu, która nie ścieka, nie puchnie, nie zasycha, utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności podczas aplikacji. Zawiera naturalny ekstrakt z żurawiny, glinkę oraz proteiny jedwabiu, które zapewniają doskonałe rozjaśnienie włosów, ochronę i odżywienie.
➡ Decologic lightening powder — odżywczy puder do rozjaśniania włosów, to wszechstronna bezpyłowa formuła przystosowana do każdej techniki rozjaśniania. Łatwa do mieszania, rozjaśnia o maksymalnie 6 poziomów, pozostawiając włosy miękkimi podatnymi na układanie i lśniącymi.
➡ Decologic blue lightening powder to odżywczy puder do rozjaśniania włosów przystosowany do każdej techniki rozjaśniania, łatwy do mieszania. Rozjaśnia maksymalnie o 6 tonów jednocześnie redukując żółte tony.
➡ Decologic tone controller to lekki, delikatny i niezwykle wydajny żel do tonowania, zapewniający doskonałą kontrolę odcieni po rozjaśnianiu na poziom 9 (bardzo jasny blond) oraz 10 (platynowe złoto) lub na naturalnych siwych włosach. Zawiera naturalny ekstrakt z żurawiny, glinkę, a także proteiny jedwabiu dla zapewnienia odpowiedniej ochrony włosów i odżywienia.
➡ Decologic level 9 to wyjątkowo mocny puder do rozjaśniania włosów, jego formuła przystosowana jest do każdej techniki rozjaśniania, umożliwia intensywne rozjaśnienie do 9 poziomów i jednoczesną neutralizację ciepłych tonów. Nie ścieka ani nie puchnie.
➡ Decologic total roots lightener to łagodny krem do rozjaśniania włosów u nasady, na długościach i końcach. Pozbawiony amoniaku, delikatnie rozjaśnia do 5-6 poziomów, może być także stosowany na odrostach. Nadaje się do wszystkich technik rozjaśniających i dekoloryzacji zapewniając perfekcyjne, równomierne rezultaty. Idealnie nadaje się do aplikacji na długościach i u nasady. Nie ścieka ani nie puchnie.
 
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat. więcej info tel. 605-127-723. Uwaga ilość miejsc ograniczona.
 
 
Hurtownia Fryzjerska Z.one Concept Wielkopolska
Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie - możesz być pierwszy!

Twój komentarz

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wypełnij powyższe pole
Wypełnij powyższe pole
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
brutto (w tym 23% VAT)
Cień

Do tego produktu, jako uzupełnienie zakupów, polecamy:

Szkolenie fryzjerskie perfekcyjne blondy + upięcia okolicznościowe

PRODUCENT: z.one

Szkolenie fryzjerskie perfekcyjne blondy + upięcia okolicznościowe   Jednodniowe szkolenie fryzjerskie w formie warsztatów pod tytułem "perfekcyjne...
Towar niedostępny
Cień

Kurs fryzjerski koki i upięcia okolicznościowe prowadzi Marlena Mańko Kairos 18-03-2019

PRODUCENT: z.one

Kurs fryzjerski koki i upięcia okolicznościowe prowadzi Marlena Mańko Kairos   Gniezno 18 marca 2019 - szkolenie warsztatowe z upięć okolicznościowych. Kurs...
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień

Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00

PRODUCENT: z.one

Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00       Z.one Decologic szkolenie...
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień

Szkolenie trychologiczne Simply Zen Prestige prowadzi Husam Hatk dnia 10-09-2019 g. 10:00

PRODUCENT: LookWell

Szkolenie trychologiczne Simply Zen Prestige prowadzi Husam Hatk dnia 10-09-2019 g. 10:00   Wyjątkowe szkolenie z niezwykłym prowadzącym Husam Hatk z Jordanii...
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień

Z.one Milk Shake Coctail zestaw kompletny Whipped Cream + Direct Colour + Kieliszek + Mieszadełko

PRODUCENT: z.one

Z.one concept oferuje nowy set kosmetyków, który składa się z niezbędnych produktów do wykonania zabiegu pigmentowania włosów i ich odżywienia...
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień

Klienci, którzy kupowali ten towar interesowali się również:

Z.one MS deep color complex 100ml + strzykawka - dodatek do farbowania włosów

PRODUCENT: z.one

Z.one MS deep color  complex 100ml + strzykawka - dodatek do farbowania włosów   OPIS PRODUKTU; Produkt , po którym osiągniemy idealny kolor....
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień

Z.one No Inhibition Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona

PRODUCENT: z.one

  Z.one No Inhibiton Multicolor farba do włosów 100ml + woda utleniona   W naszej ofercie jest już dostępna nowa farba Multicolor No Inhibition. To...
Dodaj do koszyka: Siła blondów szkolenie fryzjerskie Decologic Milk_Shake 12-05-2019 g. 11:00
Cień